Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Wszebor napisał:

 

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

Martini Henry z lunetą? Szanuję.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Wam też te wyzwania które trzeba zabić 50 razy np z broni brensky itp się aktualizują ?U mnie jakiekolwiek wyzwania robie to mam zawsze 0/50 choć ubiijam żołnierzy 

Edytowane przez Killer--PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja wiem, że od XX stron jest o tym mowa, ale ktoś mi wytłumaczy o co kaman z tym nowym Ammo 2.0??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amunicja do niektórych elementów uzbrojenia będzie się samodzielnie odnawiać, np granaty ppanc, pociski moździerzowe etc. I jak będziesz się respił, to z takim samym zapasem, jaki miałeś w momencie śmierci. Ten aspekt jest akurat super, bo nie brakuje matołów, co specjalnie lecą pod lufę tylko po to, żeby odrodzić się kilka razy z pełnym zapasem granatów i lecieć na pobliski czołg. Była też mowa o tym, iż zapas nigdy nie odnowi się w 100%, tzn w przypadku szturmowca będziesz stratował w meczu z 2 granatami ppanc, ale w jego trakcie będzie Ci się odnawiał tylko jeden. Ciekawe jak przełoży się to na rozgrywkę. Klasa szturmowca pewnie ucierpi, bo ciężko będzie zdjąć czołg w pojedynkę, trzeba będzie współpracować i grać bardziej teamowo, co akurat jest na plus. Czołgiści będą się natomiast czuli jak ryba w wodzie, chyba, że znerfią im punkty pancerza i łatwiej będzie ich ubić.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Bartek_Red napisał:

Amunicja do niektórych elementów uzbrojenia będzie się samodzielnie odnawiać, np granaty ppanc, pociski moździerzowe etc. I jak będziesz się respił, to z takim samym zapasem, jaki miałeś w momencie śmierci. Ten aspekt jest akurat super, bo nie brakuje matołów, co specjalnie lecą pod lufę tylko po to, żeby odrodzić się kilka razy z pełnym zapasem granatów i lecieć na pobliski czołg. Była też mowa o tym, iż zapas nigdy nie odnowi się w 100%, tzn w przypadku szturmowca będziesz stratował w meczu z 2 granatami ppanc, ale w jego trakcie będzie Ci się odnawiał tylko jeden. Ciekawe jak przełoży się to na rozgrywkę. Klasa szturmowca pewnie ucierpi, bo ciężko będzie zdjąć czołg w pojedynkę, trzeba będzie współpracować i grać bardziej teamowo, co akurat jest na plus. Czołgiści będą się natomiast czuli jak ryba w wodzie, chyba, że znerfią im punkty pancerza i łatwiej będzie ich ubić.

 

A czyli jednym słowem na PLUS zmiana :)

To o co ten cały płacz i wrzawa ? (o to, że skończy się spam granatami ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie Wam też te wyzwania które trzeba zabić 50 razy np z broni brensky itp się aktualizują ?U mnie jakiekolwiek wyzwania robie to mam zawsze 0/50 choć ubiijam żołnierzy 

 

 

 

 

 

Taaa zwalone to jest. Trzeba chwile poczekać, chociaż niektórym się już udało to odblokować. U mnie się zapętliło i pod koniec rundy pokazuje ze wykonane a na początku następnej nalicza od nowa.

 

 

 

Tylko czekać na patcha i patrzeć jak to bydło podlatuje do czołgu z granacikiem. Nie wysiadam z niego jak to ma tak pięknie wyglądać. Nie dość ze czołgi już teraz są mocno przegięte łącznie samolotami to jeszcze Dice ułatwi im życie tu nerfiac plotki a tu robiąc system startując z jednym granatem jak się wystrzela z wszystkich.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocieszenie jest takie, że po śmierci będzie odnawiać się 100%, ale nie od razu, lecz po upływie określonego dla danej amunicji czasu. Zobaczymy, jak to wyjdzie w praniu :)

 

Bardziej martwi mnie to, że DICE wprowadza zmiany, jakich casualowi gracze nawet nie odczują. 95% graczy nie siedzi ze stoperem w ręku i nie liczy "ooo, za chwilę odnowi mi się moździerz". Jest tylko mała grupka zapaleńców, co z jednej strony mają grę, a zaraz obok Excela z rozbudowanymi arkuszami do liczenia wszystkiego.

 

Teraz gra się w miarę spoko i lepiej niech skupią się na dodawaniu nowej zawartości (nadchodzące nowe warianty broni za 10 poziom każdej z klas, ale to będzie dobre!), niż na grzebaniu w cyferkach i pierdołach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

A czyli jednym słowem na PLUS zmiana :)

To o co ten cały płacz i wrzawa ? (o to, że skończy się spam granatami ?)

Teraz wiemy już trochę więcej więc wrzawa opadła, ale wcześniej mało co było pewne.

Wcześniej wiadomo było, że wszystkie granaty i gadżety automatycznie będą odnawiać amunicję (kusza mistrz, nieużywana nawet sama się przeładuje), a wsparcie ma służyć wyłącznie do odnawiania ammo w głównej broni i pobocznej.

Teraz jak wiem więcej to muszę przyznać, że niektóre zmiany są całkiem ciekawe i na plus (co @Bartek_Red napisał). Niestety póki podczas gry przychodził będzie magiczny niewidzialny elf i przez magiczny niewidzialny portal odnawiał mi granaty i inne gadżety w plecaku, to jestem stanowczo na NIE.

 

Nie masz ammo, granatów lub gadżetów? To zapierd*laj do skrzynki z ammo którą daje wsparcie [kropka]

Nic się z niczego nie bierze. To nie Titanfall czy Battlefront!

Edytowane przez Wszebor
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No zobaczymy jak to wyjdzie, ale tez jestem zdecydowanie na nie z samoczynnym odnawianiem się gadżetów. Wole startować z tym co mam i ewentualnie szukać jakichś paczek ammo w pobliżu

 

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, Wszebor napisał:

Nie masz ammo, granatów lub gadżetów? To zapierd*laj do skrzynki z ammo którą daje wsparcie [kropka]

Nic się z niczego nie bierze. To nie Titanfall czy Battlefront!

 

Fakt! W sumie jestem za !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle komiczne jest to, że mała paczka ammo nie odnowi ci granatów, ani gadżetów, ale magiczny niewidzialny elf już tak.

 

Edit: changelog z cte -

 

Będzie można w końcu ręcznie dostosować akcelerację celowania? Chwalmy Pana! Więc spamowanie miesiącami na forum przez weteranów battlefielda coś w końcu dało. A tak szli w zaparte, że nic takiego nie ma w ich grze i jest identycznie jak w BF4...

Jutro będzie post, że Dice czyta forum, czyta uwagi i opinie graczy i stara się jak tylko może by gra się nadawała do grania.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo kiedy bedzie updejt z nowymi wersjami broni? 

 

 

btw. najszybszy i najłatwiejszy sposób na expienie w bf1?  Wbić do teamu z premia, wsiąść do czołgu jako pasażer i obserwować rozwój wydarzeń :ExHPnhn:

 


mozesz miec super zdolnosci snajperskie, kd w meczu 40:3 , kosic szturmowcem na bliski badz medykiem na sredni ale pasazera z czolgu nie wyprzedzisz :siara: 

 

 

Edytowane przez bany4KHDR
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke dlugi bo zbytnio nie przewijalem ostatniej akcji (obrona B Monte Grappa na 2 klasy elitarne) :24_stuck_out_tongue:

 

 

Podoba mi sie pomysl na mapie Wzgorza Verdun, gdy druzyna przegrywa. Behemot zupelnie tam nie pasuje wiec na respie pojawia sie do dyspozycji artyleria + skrzynki z kazda klasa elitarna :)

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja cos zmontowalem na szybko z kilku meczy snajperem :14bqqmb:

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli przegapiłem, ale czy ktoś ma konkretną informację kiedy udostępnią do kupna pierwsze DLC osobno ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie w sklepie nie widzę tego dodaktu "nie przejdą ",miało być dzisiaj 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update zrobią pewnie 12-14ta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, czy w kalendarzu premium jest info kiedy będą kolejne dlc,  jakieś daty czy choćby określenia typu: jesień 2017 albo gwiazdka? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sie zastanawiam nad kupnem dodatku bo podejrzewam ze zanim wyjda ostatnie 2 dodatki to bf pojdzie w odstawke i premium to bedzie wtopa kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy trrzeba sciagac czy byly w ostatnim paczu? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dodatki mają wyjść w 2017 roku (to jest oficjalne info), tak więc nowa zawartość na 99% będzie dodawana co kwartał, ostatni z dodatków w okolicach grudnia.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, medycy.....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dwa meczyki na kazdej mapie za mna, pierwsze wrazenia  takie same jak po pierwszych 15 h z podstawka. Wszystko wydaje sie zajebiste zobaczymy jak bedzie na dlusza mete. Ten fort to jest male misztrzostwo swiata. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×