Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

42 minut temu, Bartek_Red napisał:

Nastawiam się, że do gry trafi Mosin, będę zawiedziony, jeśli zabraknie tej broni. Pociąg pancerny też spoko, w sumie to najlepszy (a raczej najbardziej pomocny) ze wszystkich behemotów. Znając DICE, czymś jeszcze zaskoczą, wprowadzając jakąś świeżość na nowych mapach. Śnieżyca pewna na 99% ;)

 

Patch co miesiąc to już nie zawsze musi być dobry pomysł, gorzej jak zaczną za dużo majstrować przy rozgrywce.

 

DICE lubi czasami pogrzebać grze w majtkach więc może i być tak że jeszcze coś popsują. Przynajmniej jedna z niewielu firm która ,,czasami" dostrzega własne błędy po zmianach w rozgrywce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale te klipy sa kozackie masakracja co ludzie za akcje wyczyniaja :) ten gosc z miniaturki co toporkiem wykosil 6 banych najlepszy
 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to było PC Master-race ? :).

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Bez bagnetu, jest mniejszy recoil (głównie medyk) oraz szybciej wyciągasz broń po sprincie do celowania."

Trzeba to przetestowac. Ciekaw jestem czy roznica jest mocno zauwazalna.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już w czerwcu wjedzie nowa mapa, w wieczorno-nocnym klimacie. Fajnie, że DICE dorzuca coś gratis, poza samymi DLC z premium ;) Mapka zostanie udostępniona dla Premium, a niedługo później pewnie dla pozostałych, mamy tutaj taką samą sytuację, jak w przypadku Upadku Kolosa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakaś nocna mapka. Fot nie wrzucę, bo tapatalk gryzie się z forum (norma).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bartek_Red Ta nowa mapa będzie darmowa tylko dla posiadaczy premium.

 

Nowa mapa "Nivelle nights" w ruchu:

 

 

Na filmiku widać nowe baretki :-)

Edytowane przez yogi79
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie taka sama sytuacja jak z Upadek Kolosa. Na początku dostaną posiadacze premium, a po tygodniu czy tam dwóch wszyscy.

 

Mapka spoko się prezentuje. Grać w dzień lipa, bo nic nie będzie widać na telewizorze :-P

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta mapa będzie za darmo, tak jak było z Kolosem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, że na razie wszędzie pieją, że to tylko dla Premium, bo hajs musi się zgadzać i liczą na dodatkową sprzedaż season passa. Nie powiedzą przecież od razu, że za jakiś czas mapę otrzymają wszyscy (a tak pewnie będzie), bo to byłby strzał w kolano, tzn w portfel.

 

Mimo, że mam premium, to chcę, żeby mapka trafiła do każdego, bo inaczej po kilku tygodniach nie będzie na niej z kim grać, taka prawda.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premium to rak serii BF. Najnowsza odsłona sprzedała się słabiej i ma zdecydowanie mniejszy odsetek aktywnych graczy a ich podział przez premium tylko zniechęca do gry. Niby dice widzi problem i poszli na ustępstwa i posiadacz premium może zapraszać na nowe mapy ale jakoś mi się nie bardzo chce być zdanym na czyjąś łaskę.

Rozważałem kupno premium ale stwierdziłem że wystarczy że się pojawi jakiś konkretny multi konkurent i bf pójdzie w odstawkę i raczej nie skorzystam z kolejnych dodatkow

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, bany4KHDR napisał:

Premium to rak serii BF. Najnowsza odsłona sprzedała się słabiej i ma zdecydowanie mniejszy odsetek aktywnych graczy a ich podział przez premium tylko zniechęca do gry. Niby dice widzi problem i poszli na ustępstwa i posiadacz premium może zapraszać na nowe mapy ale jakoś mi się nie bardzo chce być zdanym na czyjąś łaskę.

 

Bany się obudził dzisiaj :Gmoch:

Płatne dodatki w BF są już chyba od BC2, a jednak większość kupuje kolejne części, często z przepustką sezonową. Jeśli chodzi o samego BF1 to jest to według mnie zdecydowanie najlepsza część od BC2, również jeśli chodzi o ilość błędów, jakość rozgrywki sieciowej i wszystkich chocków-klocków z nią związanych.

 

Poza tym Ty taki gracz Uber, Pro, HDR, Premium, Medium, łałałiła a nie popiera i neguje coś co ma w nazwie "Premium"?

 

Powiem szczerze że jestem zaskoczony i lekko zawiedziony nawet, myślałem że łyknąłeś SP jeszcze zanim gra wyszła :30vm3cw:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, toreso napisał:

 

Bany się obudził dzisiaj :Gmoch:

Płatne dodatki w BF są już chyba od BC2, a jednak większość kupuje kolejne części, często z przepustką sezonową. Jeśli chodzi o samego BF1 to jest to według mnie zdecydowanie najlepsza część od BC2, również jeśli chodzi o ilość błędów, jakość rozgrywki sieciowej i wszystkich chocków-klocków z nią związanych.

 

Poza tym Ty taki gracz Uber, Pro, HDR, Premium, Medium, łałałiła a nie popiera i neguje coś co ma w nazwie "Premium"?

 

Powiem szczerze że jestem zaskoczony i lekko zawiedziony nawet, myślałem że łyknąłeś SP jeszcze zanim gra wyszła :30vm3cw:

 

Zapomniałeś jeszcze 4K :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

A może by tu stworzyć jakiś forumowy serwer BF jakby byli chętni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, toreso napisał:

 

Bany się obudził dzisiaj :Gmoch:

Płatne dodatki w BF są już chyba od BC2, a jednak większość kupuje kolejne części, często z przepustką sezonową. Jeśli chodzi o samego BF1 to jest to według mnie zdecydowanie najlepsza część od BC2, również jeśli chodzi o ilość błędów, jakość rozgrywki sieciowej i wszystkich chocków-klocków z nią związanych.

 

Poza tym Ty taki gracz Uber, Pro, HDR, Premium, Medium, łałałiła a nie popiera i neguje coś co ma w nazwie "Premium"?

 

Powiem szczerze że jestem zaskoczony i lekko zawiedziony nawet, myślałem że łyknąłeś SP jeszcze zanim gra wyszła :30vm3cw:

 

Toreso nie porównujemy bfowego premium do pro czy HDR 4k. Ostatnio słyszałem że LG w swoich telewizorach stosuje technologie HDR PRO. Przestrzegam - fałszywy mesjasz. Nie dajcie się oszukać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że toreso zacytował banego,  podpytam,  czy można prosić o jakieś oficjalne dane, skąd takie wiadomości? Nie wiem czy można mówić o słabszej sprzedaży gry skoro jedna jest na rynku pół roku, a druga, kilka lat i działała na dodatkowo dwóch konsolach więcej  (ps3 i x360).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, bany4KHDR napisał:

Ostatnio słyszałem że LG w swoich telewizorach stosuje technologie HDR PRO. Przestrzegam - fałszywy mesjasz. Nie dajcie się oszukać!

 

Ale kogo to interesuje tutaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie delikatne zejście z tematu. Okoni BF3 BF4 był szał masa graczy, znajomych, forumowiczów. Nie mam konkretnych danych ale mogę poszukac ale strzelam że jeśli powiem że bf1 ma o połowę mniej aktywnych graczy to się dużo nie pomyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, bany4KHDR napisał:

Wybaczcie delikatne zejście z tematu. Okoni BF3 BF4 był szał masa graczy, znajomych, forumowiczów. Nie mam konkretnych danych ale mogę poszukac ale strzelam że jeśli powiem że bf1 ma o połowę mniej aktywnych graczy to się dużo nie pomyle

@bany4KHDR z tą różnicą że BF3 - 4 był kupę czasu na rynku i na prawie  każdej platformie, szczerze mówiąc nie było wtedy poza BF 3, 4 żadnych dobrych alternatyw. Teraz rynek jest tak nasycony wszelakimi grami że możesz dosłownie przebierać w czym sobie zapragniesz. Nawet jeżeli pół roku od premiery BF ma w tym momencie połowę tego co BF3, 4 to i tak sukces.

 

 

Edit: @toreso właśnie kompletnie zapomniałem o tej stronie :)

Edytowane przez Wroblos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, bany4KHDR napisał:

Wybaczcie delikatne zejście z tematu. Okoni BF3 BF4 był szał masa graczy, znajomych, forumowiczów. Nie mam konkretnych danych ale mogę poszukac ale strzelam że jeśli powiem że bf1 ma o połowę mniej aktywnych graczy to się dużo nie pomyle

 

Jeśli chodzi o teraźniejsze statystyki to ja Cię proszę, nie strzelaj już więcej :30vm3cw:

BF1

 

PC
12,706
Peak 24h
34,593
XBOXONE
16,961
Peak 24h
69,037
PS4
38,631
Peak 24h
97,698
 
BF4
 
PC
6,423
Peak 24h
17,439
PS3
4,430
Peak 24h
10,767
XBOX360
866
Peak 24h
3,436
XBOXONE
3,242
Peak 24h
12,980
PS4
8,486
Peak 24h
16,531

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, znajdź dane z tych samych okresów po premierze cwaniaczku :14bqqmb:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, bany4KHDR napisał:

Dobra dobra, znajdź dane z tych samych okresów po premierze cwaniaczku :14bqqmb:

 

22 minut temu, bany4KHDR napisał:

strzelam że jeśli powiem że bf1 ma o połowę mniej aktywnych graczy to się dużo nie pomyle

 

No to się zdecyduj o co Ci chodzi, i przede wszystkim napisz to jakoś jak człowiek po Polsku, skoro piszesz "Ma o połowę mniej aktywnych graczy" to raczej chodzi o teraźniejszość.

Jakbyś powiedział że "miał" to co innego, możliwe że miałbyś racje, w tym wypadku nie masz.

Teraz to przeszłość, ludzi gra sporo, wystarczająco, nawet na X gdzie niby nikt nie gra.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Wroblos napisał:

@bany4KHDR z tą różnicą że BF3 - 4 był kupę czasu na rynku i na prawie  każdej platformie, szczerze mówiąc nie było wtedy poza BF 3, 4 żadnych dobrych alternatyw. Teraz rynek jest tak nasycony wszelakimi grami że możesz dosłownie przebierać w czym sobie zapragniesz. Nawet jeżeli pół roku od premiery BF ma w tym momencie połowę tego co BF3, 4 to i tak sukces.

 

 

Edit: @toreso

Wydaje mi się z w tamtych czasach było zdecydowanie więcej lepszych alternatyw niż obecnie jeśli chodzi o strzelanki. Borderlands,  lepsze cody, halo, gearsy, uncharted 2 I 3 miało masę graczy, titanfall 

 

12 minut temu, toreso napisał:

 

 

No to się zdecyduj o co Ci chodzi, i przede wszystkim napisz to jakoś jak człowiek po Polsku, skoro piszesz "Ma o połowę mniej aktywnych graczy" to raczej chodzi o teraźniejszość.

Jakbyś powiedział że "miał" to co innego, możliwe że miałbyś racje, w tym wypadku nie masz.

Teraz to przeszłość, ludzi gra sporo, wystarczająco, nawet na X gdzie niby nikt nie gra.

 

 

Oj toreso wybacz że cię wprowadziłem w błąd

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×