Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak napisałem pare postów wyżej ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak napisałem pare postów wyżej

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Aha czyli jeśli jako jedyny mam ping ponad 120 na całą drużynę to jestem nobem? Gram w bf od bc2 praktycznie codziennie. Wiem już kiedy ginę bo źle zagrałem. Jednak jak wale w gościa a ten zdąży się obrócić i mnie ubić to już wina opóźnienia. Gram snajperem lub medykiem bo na średni i duży dystans ping nie jest istotny.

 

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Stwierdziłem tylko fakt ze zaraz się zacznie zwalanie winy na Ping - nie bierz tego personalnie, po prostu było to do przewidzenia.

 

 

Wydaje mi się również ze skory Ty masz problemy z trafieniem wrogów to tak samo oni maja problem z trafieniem Ciebie przez opóźnienie - się wyrównuje :24_stuck_out_tongue: - tylko zakładam.

 

 

 

 

I zrób tak abyś miał Ping na poziomie innych graczy bo skoro oni mogą mieć niski Ping to zapewne Ty tez - tylko może musisz pokombinować z ustawieniami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

 

 

 

 

 

Stwierdziłem tylko fakt ze zaraz się zacznie zwalanie winy na Ping - nie bierz tego personalnie, po prostu było to do przewidzenia.

 

 

 

 

Wydaje mi się również ze skory Ty masz problemy z trafieniem wrogów to tak samo oni maja problem z trafieniem Ciebie przez opóźnienie - się wyrównuje :24_stuck_out_tongue: - tylko zakładam.

 

 

 

 

 

 

 

I zrób tak abyś miał Ping na poziomie innych graczy bo skoro oni mogą mieć niski Ping to zapewne Ty tez - tylko może musisz pokombinować z ustawieniami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

 

A co można zmieniać? Nie do końca tak jest bo skoro większość ma ping na poziomie 40-80 to mają łatwiej.

 

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś w ustawieniach routera. Zapytaj w odpowiednim dziale oczywiście jak Ci zależy na tym,a zapewne ktoś stwierdzi czy jest to możliwe czy nie. Powodzenia

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ping srednio od 40 do 80ms, odziwo na tdm mam zdecydowanie wiekszy niz na podboju :30vm3cw: Ogolnie duzo zalezy od ips i od odleglosci do serwera. Mi wyszukuje glownie irlandzkie czy wloskie serwery. Znajomi z wysp czy nawet z francji maja duzo nizsze pingi. chyba zaczne sobie dodawac serwery z najnizszym pingiem do ulubionych.

btw. 300killi marinem pyklo, jeszcze tylko 20 szarz z bagnetem i bedzie scope :listek:

killstrike 20plus, po przesiadce na monitor hitmarki wchodza jak w maslo (jakosc streamowa)

 

a tutaj z forumowa elita ratuje dupsko wszeborowi

 

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, żeby odblokować te nowe giwery z dodatków potrzebuje go, czy można je odblokować zaliczając te zadania no. 300 kili selbstladerem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, mesutOzim napisał:

Mam pytanko, żeby odblokować te nowe giwery z dodatków potrzebuje go, czy można je odblokować zaliczając te zadania no. 300 kili selbstladerem ?

tylko bronmi z 10tego poziomu danej klasy (jak wejdziesz na ekranie glownym w zakladke zolnierz -> bron i gadzety i najedziesz na bron to ci sie wyswietli co potrzeba)

wracajac do serwerow to polecam holenderskie, ping 15/20 ms nizszy niz na irlandzkich, z tym ze jest ich malo...

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba jest to lekko zbugowane bo zabijam podanymi broniami a licznik dalej stoi na zerze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może coś w ustawieniach routera. Zapytaj w odpowiednim dziale oczywiście jak Ci zależy na tym,a zapewne ktoś stwierdzi czy jest to możliwe czy nie. Powodzenia

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To musi być coś z bf dlatego pytam tutaj. Ping mam niski na cmd sprawdzałem google i wp i średnio 50-60 . W grze często jako jedyny mam więcej niż 100. A w którym dziale pytać?

 

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ping z WP 50-60ms to sporo. Akurat dzisiaj Matuli w lapku konfigurowałem połączenie sieciowe z innymi komputerami (udostępnie plików, grupa robocza/domowa, uprawnienia i te sprawy) i pingowałem w wierszu poleceń z WP to miałem 6ms. Akurat pingowanie z WP to jest mój ulubiony sposób testowania moich "ulepszeń i upgrejdów" :-D

 

Na irlandzkich serwerach mam ping w okolicach 50-65ms (też zależy od serwera), a na holenderskim już było praktycznie stałe 31ms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakieś nowe forum bf1, mam wrażenie że to jest martwe.

 

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo ile można pisać w kółko to samo? :)

Jak była premiera gry to posty pojawiały się tonami. Zresztą,  jest majówka,  pogoda taka sobie, ale ludzie pewnie bryknęli do znajomych na grilla, zamiast grać czy na forach siedzieć. 

Wpisz sobie w wyszukiwarkę frazę forum battlefield, może coś Ci wyskoczy. Ja kiedyś szukałem ale jakoś z wyników nie byłem zadowolony.

 

Btw 

Wczoraj grałem z arabusami, mimo że mam filtr ustawiony na Europę,  dobiłem do składu z jegomościem z KSA w nicku, pingu miał,  uwaga: 695 :1_grinning:

O dziwo jemu grało się w miarę,  staty miał na plus, za to mi fatalnie, wszystko mi dziwnie pływało i nikogo trafić nie mogłem. Wystarczyło że zmieniłem stronę i wszystko przeszło jak ręką odjął. 

Ale obserwując wczoraj trochę ludzi którzy mnie np zabijali już "za ścianą", o dziwo nie mieli dużego pingu, max 80. Sam mam ping w granicach 40-60 i gra mi się dobrze, lecz momentami mam wrażenie że cały serwer jest zlagowany. I nie wiem czy dzieje się to tak przez np tego arabusa, czy są to jakieś problemy techniczne samej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A to nie wiedziałem że było o tym pisane na początku. To przejze forum. A tak na szybko można tylko zmieniać serwery czy jest opcja coś pozmieniać w ustawieniach? Wiadomo że majówka ale ogólnie ilość postów na dzień jest niska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematy problemów z pingiem ciągną się z tą serią od czasów bf3, różnie ludzie kombinują,  zmiany routerów, ustawień,  ogólnie skoro masz ping w grze 100 to nie jest to super wynik, to fakt, może podepnij router kablem do konsoli? Pamiętam że ludzie coś zmieniali w ustawieniach w konsoli odnośnie połączenia z internetem,  ale jednym to pomagało innym nie. Ogólnie problem lagów, tak jak pisałem,  w serii battlefield to temat rzeka.

 

Ps. Grasz na europejskich serwerach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma do wp 50-60 to raczej normalne że w grze prawdopodobnie na irlandzkim srv ma ponad 100 i szukałabym winy po stronie rutera lub isp.

 

Wracając do gry to mam wrażenie że hitmarki nie wchodzą tym nowym martini henry.czasami celuje scopem centralnie na ryj na średnim dystansie, koleś się nie rusza i nie dostaje

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tematy problemów z pingiem ciągną się z tą serią od czasów bf3, różnie ludzie kombinują,  zmiany routerów, ustawień,  ogólnie skoro masz ping w grze 100 to nie jest to super wynik, to fakt, może podepnij router kablem do konsoli? Pamiętam że ludzie coś zmieniali w ustawieniach w konsoli odnośnie połączenia z internetem,  ale jednym to pomagało innym nie. Ogólnie problem lagów, tak jak pisałem,  w serii battlefield to temat rzeka.

 

Ps. Grasz na europejskich serwerach?

Tak gram na europejskich serwerach. Szturm.

Zauważyłem że już przy wyborze serweru jest problem bo nie wszystkie zielone paski są pełne zawsze przed aktualizacją wszystkie paski miałem zielone a teraz są dwa góra trzy więc dziwna sprawa.

 

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, bany4KHDR napisał:

Skoro ma do wp 50-60 to raczej normalne że w grze prawdopodobnie na irlandzkim srv ma ponad 100 i szukałabym winy po stronie rutera lub isp.

 

Wracając do gry to mam wrażenie że hitmarki nie wchodzą tym nowym martini henry.czasami celuje scopem centralnie na ryj na średnim dystansie, koleś się nie rusza i nie dostaje

no ja odnioslem takie samo wrażenie że po patchu jest z tym gorzej, i to nie tylko z martini henry. Raz wchodzi wszystko ładnie pięknie a raz celujesz prosto w gościa i nie dostaje, dziwna sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten klip z menu bfa mnie rozwalil :1_grinning: 11 czy tam 12 fragow granatem

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ajlajd napisał:

Tak gram na europejskich serwerach. Szturm.

Zauważyłem że już przy wyborze serweru jest problem bo nie wszystkie zielone paski są pełne zawsze przed aktualizacją wszystkie paski miałem zielone a teraz są dwa góra trzy więc dziwna sprawa.

 

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

 

 

Hm, ja mam cztery zielone, na każdym serwerze. Może powinieneś szukać winy w swoim połączeniu sieciowym a nie w grze? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym PNGIEM to wolałem, jak go nie bylo widać. Teraz człowiek niepotrzebnie na to patrzy, i każdą swoją gorszą serię zwala na PING. Generalnie z tego co zauważyłem to najniższy PING miałem na serwach holenderskich i chyba niemieckich. Rekordowe 95 wyszło mi na serwerze irlandzkim. Po podpięciu neta kablem do konsoli PING zmniejszył się, ale to też nieznacznie, bo na tych serwerach np. japońskich albo WB dochodził do 80-85. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym PNGIEM to wolałem, jak go nie bylo widać. Teraz człowiek niepotrzebnie na to patrzy, i każdą swoją gorszą serię zwala na PING. Generalnie z tego co zauważyłem to najniższy PING miałem na serwach holenderskich i chyba niemieckich. Rekordowe 95 wyszło mi na serwerze irlandzkim. Po podpięciu neta kablem do konsoli PING zmniejszył się, ale to też nieznacznie, bo na tych serwerach np. japońskich albo WB dochodził do 80-85. 

Jak szukać irlandzkie bądź niemieckie serwery? Jak wpisuje w nazwie np ' pl ' to nic nie wyszukuje.

 

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ajlajd napisał:

Jak szukać irlandzkie bądź niemieckie serwery? Jak wpisuje w nazwie np ' pl ' to nic nie wyszukuje.

 

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

w wyszukiwarce serwerów jak wejdziesz, zaznacz w filtrach Europa, i potem przy liście serwerów, każdy serwer ma liczbę graczy i flagę państwa. Wyszukaj te, które Ci odpowiadają i gitara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matchmaking ostatnio wrzucił mnie serwer gdzie miałem ponad 170ms pingu. Widać lepszego, bliżej mnie nie znalazł.

Rzeczywiście. Lepiej było jak się nie widziało pingów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, Wszebor napisał:

Matchmaking ostatnio wrzucił mnie serwer gdzie miałem ponad 170ms pingu. Widać lepszego, bliżej mnie nie znalazł.

Rzeczywiście. Lepiej było jak się nie widziało pingów.

 

Wcześniej większość grała na pingu z d.... ale go nie widziała i było ok, teraz widzą i już płacz :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×