Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki, ale nie zedytuje posta powyżej, bo jeden wielki kod HTML się pojawia.

 

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, była kiedyś promocja na SP do B1?

209 zł to sporo a więc fajnie wiedzieć czy warto czekać na promocję 😊

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam czekam i jak na razie cisza w eterze. Robią promki na grę, ale nie na SP.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie można kupować same dodatki, dużo więcej nie wyjdzie ale wolałbym mieć szybszy dostęp do nowej zawartości 😁

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też poszedłem tą drogą,  kupno pojedynczych dlc nie wyjdzie jakoś tak obłędnie drogo. Dodatek kosztuje bodajże 63 zeta (x4), Premka 209, a nie mam pewności czy wszystkie mi podpasują. Nie ma też pewnosci czy przy ostatnim dlc będzie jeszcze taki tłok na serwerach. 

Z moich obserwacji odnośnie serii bfa, wygląda że sama gra,  często zalicza promocyjne ceny, ale już pakiet Premium trzyma twardo cenę. Pierwsza promocja na premce przy bf4 była chyba po prawie dwóch latach, pakiet gry i premki kosztował wtedy 209 zeta ( ale też był to myk że trzeba było kupić grę i premium razem, nie dało się tego nabyć osobno).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno dziś ma wyjść jakaś nocna mapka?

Wiecie coś na ten temat?

Z tego co mówił kromkachleba raczej będzie tylko dla posiadaczy premium a rosyjski dodatek powinien pojawić się na przełomie sierpnia i września dopiero...

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to się zgadza, ale chodzi tylko i wyłącznie o serwery testowe. Premiera tej mapki ma nastąpić w wakacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A premium w tej mapce to oznacza SP czy będzie osobno do dokupienia?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, na ten moment wychodzi, że nie będą do kupienia osobno. Niestety, ale DICE zdaje sobie sprawę, że wypuszczanie dużych dodatków w tak dużych odstępach czasowych to strzał w kolano (W Imię Cara dopiero sierpień/wrzesień, a więc prawie rok po premierze, a gdzie jeszcze dwa kolejne DLC?!) i starają się ratować pojedynczymi mapkami, licząc na to, że utrzymają liczbę aktywnych graczy na sensownym poziomie.

 

Ja gram już głównie tylko przy aktualizacjach, regularna gra nieco mnie znudziła. Teraz są te cztery nowe bronie, to mam co robić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapki nocne mają być dwie. Pierwsza to ta w okopach, która jest już od dawna na cte i ma wyjść w czerwcu, a druga miejska pewni z miesiąc później bo dopiero od wczoraj weszła do cte. Pewnie obie będą dla premium(obym się mylił) na osłodę za czekanie na dlc. Tak swoją drogą to mnie trochę wkurza czas oczekiwania na dodatki. Byłem pewny, że po pierwszym następne będziemy otrzymywać co 2-3 miesiące maksymalnie. A tu wychodzi, że na ruskich poczekamy jeszcze ok 4 miechy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli, jeśli ktoś nie kupuje SP tylko pojedyncze DLC to nie będzie mógł grać w te mapki nocne, które nie wchodzą w skład DLC? Dobrze to rozumiem?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to rozumiesz. Dlatego w przypadku BF1 nie ma sensu kupować oddzielnie DLC. @Okoni, wydaje mi się, że promki na SP do BF4 była szybciej niż 2 lata. Kupiłem go na promce za stówkę. Po dwóch latach to już chyba nie grałem w tą grę i bym SP nie kupował.

Liczę na jakieś promkę za stówkę, ale pewnie pierwsza obniżka będzie na jakieś 149-169 zł.

Po prawie dwóch latach to promka była na SP do Wiedźmina 3. Robili obniżki na grę i oddzielne dodatki, ale nie na SP.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na Premium nie będzie promocji aż do wydania ostatniego dodatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś raz była promocja na bf4 edycja premium za 145zl. I było to bodajże rok po premierze gry. Na pewno, było już po premierze wszystkich DLC. Pamiętam że kupiłem wtedy używana płytkę a za dwa dni leciała już na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komus znudzilo sie zabijanie kampiacych snajperow kosa, strzykawka lub rzucajac ladunki na leb biegajac dookola niego to trzeba przetestowac... zabicie maska gazowa. Jak gosc lezy to wchodzimy w niego i zakladamy/zdejmujemy maske :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lel nowy dodatek za niedługo wychodzi, a ja nie pobrałem jeszcze DLC "Nie przejdą" :24_stuck_out_tongue: 

 

Według mnie głosowanie na mapki jak najbardziej na plus. Trochę wiało nudą jak na okrągło leciała ta sama kolejność. No i ulubione mapy częściej wpadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem samo premium do BF4 bardzo tanio jakieś 2 lata temu.

 

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie dodatek w końcu! Ograłem 3 z 4 nowych mapek i jest wyśmienicie. W Weekend Mass Effect idzie w małą odstawkę. (;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak donoszą różne portale, EA pochwaliło się danymi odnośnie BF1. 

 

W grę zagrało już 19mln ludzi, o połowę więcej, niż w BF4 w analogicznym czasie od premiery. Jak weźmiemy pod uwagę, że BF4 ukazał się dodatkowo na past-genach, wynik robi jeszcze większe wrażenie. Co by nie mówić, ogromny sukces.

 

Wygląda na to, że trzema kolejnymi DLC wycisną z gry ostatnie soki, a z graczy kolejne miliony $, po czym przyjdzie naturalna kolej na Battlefield 2, pewnie w 2019 roku :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh,  a jest tu na forum taki jeden wodzirej z koziej dupy,  który twierdził że gra jest słaba,  łatwa,  nikt w nią już nie gra i sprzedaje się średnio. Na szczęście już dawno dałem mu ignora, więc nie muszę czytać jego proroczych wypocin.

A co do wyników, to pokazuje że mimo niby bidnego wachlarzu pukawek,  ludzie w grę grają. Świetny ruch, tym bardziej że po dwu-trzy letniej przerwie, ludzie z wielkim apetytem wrócą do battlefielda w czasach teraźniejszych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol. Wiedziałem że będzie toczył pianę :1_grinning: przeczytałem pierwsza linijkę i nie czytam dalej bo widzę że przez braki z podstawówki w zakresie czytania ze zrozumieniem ponosi kolegę wyobraźnia :KappaPride:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest napisane z ironią, ale ja też uważam , że gra jest nie najlepsza podkreślam dla mnie i wiele tych komentarzy ludzi którzy piszą " to moj pierwszy fps jest super" potwierdza to co pisałem wcześniej , że gra przyciągnęła sporo chyba olbrzymią grupę osób , które nie miały styczności lub grały od święta w fps-y lub są to osoby , które lubią po prostu historie czasy IWS bo jest wiele takich osób. Gra jest o wiele łatwiejsza niż BF4 bez porównania gdzie w BF4 musiałem ostro "harować " na ratio prawie 4 gdzie w BF1 mam  prawie 5 bez aż takiego wysiłku . Dla mnie osobiście gra jest średnia i nie lubię w nią grac , ale niestety nie mam innego wyboru wiec czasami coś tam pogram i nie uważam , że nikt w nią nie gra i sprzedaje się słabo wręcz przeciwnie. Bf1 nie ma tego czegoś co BF4, a już zupełnie co BF3 i chyba dlatego nadal spotykam od czasu do czasu tych najlepszych graczy w BF4. Dla mnie to jest cios, bo teraz czekam na nowego BF oby czasy współczesne, ale to potrwa pewnie 2 lata albo 3lata i jak sądzę jak już będzie wychodził nowy BF to myślę, że wtedy już będzie pewnie na wylocie nowa konsola PS5 wiec do hu... z tym wszystkim :down: Mam nadzieje , że DICE nie zrobi takiego numeru jak z BF4 czyli dali na PS3 i PS4 wiec teraz mogą dać przyszłego BF na PS4 i PS5 . To moj ostatni post z psioczeniem na temat BF1 :good: peace out

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bartek_Red napisał:

Jak donoszą różne portale, EA pochwaliło się danymi odnośnie BF1. 

 

I tak się sprzedał słabiej niż COD: Infinity Warfare osadzony w przyszłości XDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×