Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

@ps_3

Ale czemu się katujesz? :)

Mam sporo znajomych którym bf1 nie podszedł i grają w bf4, zostali na starych śmieciach i bawią się dobrze.

Widzisz, ludzie mają taką skłonność do generalizowania, jak "mi" gra nie podeszła,  jest trudna/łatwa,  to wszyscy tak zapewne myślą. A tu zonk,  statystyki bronią się okrutnie, gra ma bardzo dobrą sprzedaż,  Dice dba o siwe włosy graczy i albo naprawia błędy,  albo wrzuca mapki niespodzianki. W bf4 nie było takich możliwości. Ile czasem trzeba było czekać na patch, naprawiający wcześniejszego patcha? ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BF3 rok trzeba było czekać na patcha naprawiającego lag controllera grając w rozdzielczości HD (na SD dobrze działało). Ludzie narzekali i prosili o naprawę, a ci wrzucali posty typu "wszystko jest git. Nie wiemy o co wam chodzi", potem poradniki pisali dla różnych telewizorów jak prawidłowo je skonfigurować pod granie, by zmniejszyć lag. Dalej twardo przy swoim, że wszystko dobrze działa. Później z 2 patche które miały to naprawić, a tak naprawdę nic kompletnie nie zmieniały. I na koniec po równo roku ludzie się doczekali patcha naprawiającego problem. Na HD w końcu można było normalnie grać, ale dla "odmiany" zepsuli SD gdzie teraz był lag. :-D

 

Wydawanie miesięcznych patchy to chyba najlepsza zmiana według mnie. Przynajmniej wiadomo, że nie będzie trzeba czekać porę roku na poprawki.

 

#BattleNonSense

https://m.youtube.com/watch?v=lprZd9qFu4U&feature=youtu.be

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BF3 rok trzeba było czekać na patcha naprawiającego lag controllera grając w rozdzielczości HD (na SD dobrze działało). Ludzie narzekali i prosili o naprawę, a ci wrzucali posty typu "wszystko jest git. Nie wiemy o co wam chodzi", potem poradniki pisali dla różnych telewizorów jak prawidłowo je skonfigurować pod granie, by zmniejszyć lag. Dalej twardo przy swoim, że wszystko dobrze działa. Później z 2 patche które miały to naprawić, a tak naprawdę nic kompletnie nie zmieniały. I na koniec po równo roku ludzie się doczekali patcha naprawiającego problem. Na HD w końcu można było normalnie grać, ale dla "odmiany" zepsuli SD gdzie teraz był lag. :-D

 

Wydawanie miesięcznych patchy to chyba najlepsza zmiana według mnie. Przynajmniej wiadomo, że nie będzie trzeba czekać porę roku na poprawki.

 

#BattleNonSense

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeśli posiada się przepustkę premium to trzeba osobno pobierać dodatek "nie przejdą"?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek nie przejdą był w patchu, jeśli masz Premium, powinien Ci się aktywować automatycznie podczas aktualizacji gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, mam niby aktywny ale w PSS pokazuje mi możliwość zainstalowania dodatku i dlatego to zapytanie 😊

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

P.S.

2 razy miałem czarny ekran przy otwieraniu skrzynek (tych lepszych) i nie mogłem nic zrobić a po restarcie gry te skrzynki przepadły... Co za szajs 😋

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nic Ci nie przepadło, sprawdź spis skórek i zobacz, czy czasami nie masz odblokowanych jakichś nowych. Miałem taki przypadek, tzn brak animacji otwierania, czarny ekran i zwiecha, a po restarcie nowe skiny były już w kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam male pytanko

Chce odblokowac RSC 1917(fabryczny) sa takie podpunkty jakby ze musze zrobic 50 reanimacji. Robie je a nie zalicza mi czy musze miec wylupione dlc czy nie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, żeby odblokować nowe bronie, należy posiadać dodatek "Nie przejdą".

 

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ale tego heligera czy jakos tak to odblokowalem 

mam wersje fabryczna(odblokowalem na 10 poziomie szturmowca) i wersje obronna(obok ktorej byla klodka) a nastepnych juz nie moge odblokowac a ten herliger byl do odblokowania i sie odblokowal 

Edytowane przez waski88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hellriegel, o jakim mówisz, jak i trzy inne wersje broni dostępnych od 10lvl danej klasy, zostały dodane w ostatnim patchu dla wszystkich, nie wchodzą w skład DLC ani Premium.

 

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 10.05.2017 o 18:30, Kentucky napisał:

 

I tak się sprzedał słabiej niż COD: Infinity Warfare osadzony w przyszłości XDDDDD

Nie rozumiem podawania ilości kopii sprzedawanych gier. Dla kogo to są ważne cyferki? Dla wydawcy czy dla konsumenta? Odpowiedź wydaje się oczywista.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuda, Panie, cuda w tej grze ;)

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosc sie zrespil - norma. Sa one troche z czapy... ogolnie to dobrze, ze jak odradzasz sie na fladze to rzuca obok a nie na niej jak kiedys ale tyle razy juz mialem taka sytuacje, ze rzucalo mnie miedzy 3 przeciwnikow albo na ich plecy, ze szkoda gadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się wydaje, że na mapce Verdun, Szwaby mają trudniej? Za każdym razem jak gram tam (only german team!!!), to zazwyczaj baty od francuzów dostajemy. W ogóle jakoś nie wygodnie biega mi się po tej mapce. Z każdej strony jacyś snajperzy. Ale nie bierzcie mojej opinii dosłownie, to moje subiektywne odczucie xD

Verdun wizualnie najlepsza (ogień z każdej strony, gesty dym, półmrok), no ciekawy klimat, ale najmniej lubi tę mapkę. Szkoda.

 

Ogólnie od czasu zakupu "Nie przejdą" czyli jakoś od 3 tygodni, nie powracam do podstawki. Cholernie podoba mi się dodatek, na okrągło pogrywam w te cztery mapki, a Soissions najlepsza <3

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Kentucky napisał:

Czy tylko mi się wydaje, że na mapce Verdun, Szwaby mają trudniej? Za każdym razem jak gram tam (only german team!!!), to zazwyczaj baty od francuzów dostajemy. W ogóle jakoś nie wygodnie biega mi się po tej mapce. Z każdej strony jacyś snajperzy. Ale nie bierzcie mojej opinii dosłownie, to moje subiektywne odczucie xD

Verdun wizualnie najlepsza (ogień z każdej strony, gesty dym, półmrok), no ciekawy klimat, ale najmniej lubi tę mapkę. Szkoda.

 

Ogólnie od czasu zakupu "Nie przejdą" czyli jakoś od 3 tygodni, nie powracam do podstawki. Cholernie podoba mi się dodatek, na okrągło pogrywam w te cztery mapki, a Soissions najlepsza <3

 

Dokładnie mamy te same odczucia, zarówno co do Verdun jak i Soissons. 

 

Mi dla odmiany mocno podszedł tryb Linia Frontu. Naprawdę gra się miodnie.

Edytowane przez Oranje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralbym w cos takiego na konsoli. 2 pestki i lezysz,
 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, rosyjskie loszki zawitają w okopach pod koniec wakacji. Jaram się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieta ma występować podobno tylko w klasie zwiadowcy. Już widzę te wszystkie t-bagi ;) Mi tam nie przeszkadza granie babką, niech tylko dadzą Mosina ze szczerbinką i można zdejmować klientów. Aż dziwne, że Internauci jeszcze nie rozpracowali co to za broń na tej grafice promującej ;)

 

Okrutnie szkoda, że DICE wypuszcza te dodatki w tak dużych odstępach czasu. Przy takim tempie, ostatni dodatek wyjdzie grubo ponad rok po premierze. Mapy z podstawki człowiek zna już na pamięć, pierwsze DLC też już ograne wzdłuż i wszerz.

 

Cała nadzieja w tym, że w czerwcu dadzą tą nową nocną mapę, będzie jakaś świeżość.

 

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym, że tylko w klasie zwiadowca ;) Mnie tez nie przeszkadza bieganie w skórze rosyjskiej loszki. Nie rozumiem graczy, którzy od razu doszukują się równouprawnienia, feminizmu itp. Zwłaszcza, że ta decyzja jest podparta historycznymi argumentami. No cóż będzie ciekawie. Aha Rosyjska armia będzie jedyną drużyną, która odciągnie mnie, choć na chwile od - jedynej słusznej frakcji w grze czyli Niemców

#onlydeutschland

 

Oj, tam mi tam nie przeszkadza pojawianie się DLC w tak długich odstępach czasu. Lepsze to niż mieć wszystko od razu a tak przynajmniej na coś się czeka...

 

BTW: Panowie gdzie można znaleźć wzory do emblematów (i poradniki jak je narysować na tel), bo moje własne dzieło sztuki powoli się nudzi. Wiem, że coś takiego było do COD Black opsa 2.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aktualnie przegrane 60h na pierwszym dodatku. Masakracja :) to co wczesniej wszystkich denerwowalo czyli metro 2.0 ma urok jak mapka z bf3 - na poczatku chaos, co za glupia mapa tylko granaty lataja a pozniej czlowiek sie przyswaja. Tutaj jest jednak lepiej i ciekawiej bo nie ma 3 przejsc i jedyna droga na B to smoke spod jaja czy granatnika i dzida przed siebie byle na plecy dobiec. Na mapce z bf1 jest wiele drog do danej flagi i nie ma szans obstawienia kazdej trzymajac ja 3/4 rundy jak to bylo na metro. Zajebista jest :)
 

Kobieta jako klasa snajperska w kolejnym dlc? ojojoj beda

giphy.gif

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SkibaPL w dalszym ciągu czekam na filmik :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie, bida jest. W starym lapku dysk mi sie wysypal i to tak, ze postanowil zlapac bluescreena i juz sie nie uruchomic. Wiekszosc klipow tam mialem... co prawda kupilem lepszego bo tamten juz sie nie nadawal i wszystko smiga jak ta lala wiec latwiej i szybciej by sie montowalo. Nie ma tez czasu i motywacji :). Przestaliscie czesto grac zawsze jak wieczorem sie odpalalo to byla ekipa Eloszki, Ja, Wszebor i czasami Bartek-red a teraz trzeba z randomami biegac co graja jak jezdziec bez glowy... wbiegaja na punkt, przejmuja go a pozniej leca dalej byle punkty trzaskac. Chooy z tym, ze na punkcie jest jeszcze skitrany wrog na ktorym sie respia a pozniej zostajesz sam jak palec na fladze.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony stan w tej grze, wróg przejmuje flagę,  siedzę gdzieś zesrany i blokuję przejęcie, nagle ktoś się respi na mnie, kamień z serca i zaczynam puszowanie, po czym patrzę że typ który się na mnie zrespił pobiegł kurwa niewiadomo gdzie :30vm3cw:

Taka to pomoc :pazura:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×