Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dlatego jak bedziesz grac to wpadam na serwer bo z tymi randomami to o kant dupy. Zero logicznego myslenia... nawet zeby wziac jebany samolot i wyskoczyc na punkcie gdy przeciwnik ma wiecej flag aby sie porespic (zwlaszcza, ze pilot ma flare)... co ty, wtedy to snajperki w dlon i kampienie na respie a tickety leca.

 

Szkoda ze tyle trzeba czekac na nowe dlc, ba jeszcze nocnej mapki nawet nie ma... udal im sie ten bf. Teraz znow czolgi dostaja nerfa a samoloty buffa :ExHPnhn:

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak włączam konsolę to patrzę czy ktoś gra w BF1. Jak nie ma nikogo to odpalam Wiedźmina. Wystarczy się zapytać czy nie gram :-P Czasami cię widzę jak siedzisz w menu gry, ale to potrafisz tak i z godzinę czy dwie w nim być :-P

 

Wiadomo coś o patch kiedy będzie? Czy już normą będzie wydawanie go na ostatnią chwilę byle by zmieścił się jako "Maj".

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem na jakich serwerach gracie, chyba na jakiś upośledzonych xD Ja od początku BF1 gram z randomami - jakoś nie lubię grać w ekipie pełnej przemądrzałych polaczków, z patriotycznymi flagami na emblematach i symbolami powstania warszawskiego (rzyg). Oczywiście zdarzają się betony co kampią i nie wykonują celów misji, ale w sumie jak na taką wielką skalę graczy to według mnie jest nieźle.

 

A tak serio... Ja też was widzę jak gracie. Jak chcecie to zapraszajcie :1_grinning:

 

#onlydeutschland

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stream o majowym patchu

@Kentucky, niestety nie pogramy razem, bo na emblemat mam ustawiony sztandar 1 Pułku Piechoty ;-)

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wszebor napisał:

niestety nie pogramy razem, bo na emblemat mam ustawiony sztandar 1 Pułku Piechoty ;-)

 

Niezły rak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dlaczego nadal nie można dołączyć do Operacji na 40 osób przez szybką grę. Jezu, Dice ogarnijcie się. Ostatnio znajduje mi same puste serwery albo takie na których grają już z pół godziny. 

Edytowane przez r0oFie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dopiero zauwazylem, ze na forcie jest villar perosa? o.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nas dwóch. 

 

 

Tzn nadal jesteś sam , ponieważ ja jeszcze tego nie rozkminiłem i nie wiem gdzie on jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przed chwila pierwszy raz zobaczylem naszego z ta giwera i to na poczatku rundy wiec wtf? pozniej sie zrespilem i sam podnioslem pojawia sie gdzies tutaj. Moze to jest bajer na serwerach dice 200% ticketow bo nigdy je na tej mapie nie spotkalem.
 

64891ea5d04a4.png

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh,  peroska w ciasnych korytarzach :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie no kurna tu gosciu z pala nawet biega, co sie dzieje :1_grinning:

nie wiedzialem, ze na te mapie takie atrakcje sa

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest ta sama zasada co na Verdun? Tzn na mapie bez Behemota, przegrywająca strona uzyskuje dostęp do wszystkich klas elitarnych, do podniesienia w okolicach bazy.

 

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem, ze to byl poczatek rundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie jakaś nowinka od DICE. I bardzo dobrze, ta mapa aż się o to prosiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bardziej polubiłem mapkę Fort Vaux. Bieganie shotgunem po korytarzykach i raszowanie przeciwników to poezja zniszczenia. Albo leżenie pośród ciał i faszerowanie ołowiem nieświadomych francuskich plebsików (którzy mnie nie widzą) to coś pięknego. Więcej moich taktyk wam nie zdradzę :24_stuck_out_tongue: 

Słowem: Fort Vaux + Model 10-A (myśliwski) + moje umiejętności i spryt + niemieckie okrzyki bojowe = staty na poziomie 35(z)/10(ś) i przerażeni francuzi!

 

Dziękuje. Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa mapa jest w patchu?

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak slysze niemieckie okrzyki to nie schodze ponizej 2.0 w meczu :listek:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowa mapa jest w patchu?

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Nie ma, pewnie dopiero za miesiąc. Szkoda.

 

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Czyściciel okopów me gusta <3

 

Czyszczenie francuskiego plebsu :1_grinning:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czyściciel okopów po patchu nie ma apteczki czy co? Czy po prostu jej nie używałeś ?

 

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurcze, tak odpalilem serwer niestandardowy z zakladki i japierdziele ale sie przyjemnie gra. Hardcore + friendly fire bez mini mapy, autoleczenia, wspomagania celowania, killcama i bzdurnych punktow zaslaniajacych ekran. Trzeba patrzec tez uwaznie, aby swojego nie zabic bo dopiero sie podswietla czy to nasz jak na niego najedziemy celownikiem (na szczescie latwo rozpoznac po mundurach). Wszyscy padaja na strzala ze snajperki, wiec w koncu odblokuje tego henryka z luneta :22_stuck_out_tongue_winking_eye:
Polecam :) gra niestandardowa i pierwsza kafelka z brzegu

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Brak wspomagania celowania - odpada na moje noobienie btw po 22 można stestowac :).

 

 

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw zmieniajcie od razu w ustawieniach --> rozgrywka --> zaawansowane opcje skala wstrzasow kamery. Jest ustawione domyslnie na 80% a mozna zjechac do 30.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę po tygodniowej przerwie, chciałem zobaczyć jak prezentują się zmiany po paczu. Ogólnie kilka smaczków które jakoś nie wpływają znacząco na grę,  ale pomagają,  fajnie. Ale...jeśli nadal w tej grze, pomimo mojego świadomego wyboru serwerów europejskich,  będzie tak że spotyka się typ z pingiem 30 z typpem który ma ping między 200 a 300, to choćby dupę miodem smarowali i tak będzie kibel.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×