Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Nic sie nie zmienilo. Moze to powtorka z bf3 i musisz na kineskopie grac :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Instagramowym koncie Battlefielda pojawiła się informacja, iż nowa mapa wjeżdża już jutro.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem ze zdobywaniem medali w trybie multiplayer. Jedyny medal, który udało mi się zdobyć to jeden z cotygodniowych, który sam aktywowałem. Natomiast w reszcie medali nie mam nawet wykazanych postępów. Czy je też trzeba w jakiś sposób aktywować? Czy to jakiś szczerzej znany problem? Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Garru napisał:

Witam

Mam problem ze zdobywaniem medali w trybie multiplayer. Jedyny medal, który udało mi się zdobyć to jeden z cotygodniowych, który sam aktywowałem. Natomiast w reszcie medali nie mam nawet wykazanych postępów. Czy je też trzeba w jakiś sposób aktywować? Czy to jakiś szczerzej znany problem? Z góry dziękuje za pomoc.

tak przed ładowaniem mapy wchodzisz w medale i aktywujesz jeden z chyba 5ciu i dopiero wtedy nalicza 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Garru napisał:

Witam

Mam problem ze zdobywaniem medali w trybie multiplayer. Jedyny medal, który udało mi się zdobyć to jeden z cotygodniowych, który sam aktywowałem. Natomiast w reszcie medali nie mam nawet wykazanych postępów. Czy je też trzeba w jakiś sposób aktywować? Czy to jakiś szczerzej znany problem? Z góry dziękuje za pomoc.

Medale są resetowane co tydzień i losowanych jest kolejnych pięć. Głupi system ale co zrobisz. Ten z poprzednich BF-ów był lepszy :L

O 17.06.2017 o 21:00, wojcik_dan napisał:

Dzisiaj pierwszy raz od dwóch miesięcy włączyłem Bf-a i mam wrażenie, że celowanie ma takiego laga, że hej. Wcześniej tego nie było czy oni coś skopali w jakiejś aktualizacji? W innych fps-ach tego nie mam. Ostatnim razem grało mi się super a teraz tragedia.

Wyłącz akcelerację celowania w zaawansowanych ustawieniach (domyślnie 100%, ustaw na 0%)  feeling jest wtedy zbliżony do tego z BF4 i znacznie szybciej się obracasz.

O 21.05.2017 o 21:05, Oranje napisał:

 

Dokładnie mamy te same odczucia, zarówno co do Verdun jak i Soissons. 

 

Mi dla odmiany mocno podszedł tryb Linia Frontu. Naprawdę gra się miodnie.

Jak dla mnie na Soissons ma trudniej Francja. Niemcy mają bardzo łatwy i szybki dostęp do trzech flag. E, C i B bodajże. 

Edytowane przez riddi_962
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Bartek_Red napisał:

Na Instagramowym koncie Battlefielda pojawiła się informacja, iż nowa mapa wjeżdża już jutro.

To w związku z tym chyba mam problemy dołączyć do jakiegokolwiek serwera. Wyskakuje błąd matchmakingu, no nic, spróbuje po południu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Oranje napisał:

To w związku z tym chyba mam problemy dołączyć do jakiegokolwiek serwera. Wyskakuje błąd matchmakingu, no nic, spróbuje po południu. 

Cytuję: 

The Update will be automatically deployed to your platform on Tuesday, June 20th across all platforms with the following downtimes:

  • PC: Multiplayer will be offline for 2h starting 07.00 UTC / 12.00 AM PT.
  • PS4: Multiplayer will be offline for 2h starting 9.00 UTC / 2.00 AM PT.
  • Xbox One: Multiplayer will be offline for 2h starting 11.00 UTC / 4.00 AM PT.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wieczorem ostra jazda na nowej mapce :1_grinning: EKSTRA. 

 

EDIT: Właśnie pojawiła się aktualizacja 1.10 

Edytowane przez Oranje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bartek_Red napisał:

Tylko premium

Albo jak masz sam dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Mamy pytanko, kupiłem dzisiaj dodatek czy bronie z dodatku muszę odblokowywać czy dostanę je od razu z zakupem ? 

 

P.S 

jak by chciał ktoś pograć razem to psn: ozimBarca

Edytowane przez mesutOzim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie nowe bronie musisz odblokować, wykonując przypisane dla nich wyzwania.

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dzis testujemy :)
Na forcie nie schodze od jakiegos czasu ponizej 40 fragow. Coraz bardziej mi sie ta mapa podoba :24_stuck_out_tongue: tylko szkoda, ze ludzie to jelenie co boja sie ruszyc na wroga tylko stoja w korytarzu i granaty rzucaja.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ma Premium, ale ma zakupione DLC, więc dla takich graczy jak ja, jest dostępna ta nowa mapa, czy nie? xD

 

P.S nie włączałem Bf1 od pięciu dni, bo ostro pogrywam w FF XV, więc nie wiem :24_stuck_out_tongue: co się tam teraz dzieje...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„Ofensywa Nivelle’a” to pierwsza nocna mapa w nowej grze DICE, która będzie dostępna za darmo dla właścicieli Premium Battlefield 1 oraz dodatku „Nie przejdą”.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos problem z aktualizacją? nie mogę pobrać .1.1

 

Edit:

już ok, nie wiedziałem że jest potrzebne 30 gb miejsca na dysku :F

Edytowane przez Banok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś tego obsrańca?

Wyłapał srogi oklep i spamuje mnie na pw

 

f44079439c27cc42c7b3aa8b8610aea8.jpg191fce3af716e81e9e4c0a421fd3f289.jpgf8c912dff503aec10b57d69510db8961.jpg

 

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj sie Robert :kwach:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A co to ten cronus co mu tak przeszkadza? Jakieś czity czy co?

 

 

Mi się raz zdarzyło ze ktoś coś tam sapał do mnie ale w sumie rozumiem gościa bo go chyba z 20 razy w rundzie z czołgu ubilem. Ale uparty był jak cholera. Jak rambo z tymi granatami/ minami/ dynamitem atakował :) - jak mu bombowiec zestrzeliłem zaczął pisać :). Szaleniec normalnie.

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej panowie, ta nowa, nocna mapa jest dostępna już dla wszystkich co mają DLC? Hm?

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak

Pare postów wyżej:

 

„Ofensywa Nivelle’a” to pierwsza nocna mapa w nowej grze DICE, która będzie dostępna za darmo dla właścicieli Premium Battlefield 1 oraz dodatku „Nie przejdą”.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Eloszki napisał:

 

 

A co to ten cronus co mu tak przeszkadza? Jakieś czity czy co?

 

 

 

 

Mi się raz zdarzyło ze ktoś coś tam sapał do mnie ale w sumie rozumiem gościa bo go chyba z 20 razy w rundzie z czołgu ubilem. Ale uparty był jak cholera. Jak rambo z tymi granatami/ minami/ dynamitem atakował :) - jak mu bombowiec zestrzeliłem zaczął pisać :). Szaleniec normalnie.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

wiesz, aż sprawdziłem , to chyba jakaś forma urządzenia do zakłócania internetu, nie ogarniam co to. Wiem że typ zakończył mecz w szarym ogonie z ratio 25-23, i był kurwa boleśnie słaby. Robiłem w tym meczu ogólnie plecy , więc sapanie że mam jakieś haxy jest słabe bo wpierdol dostawał najczęściej od dupy strony. ehhh, spory ubaw mam z takich typów, właśnie marnie grający Polacy najczęściej stękają jak baty zbierają od kogoś lepszego. śmieszne jest to że ja, 40 letni facet , grając z ludzmi z klanu , uczę się skilla , ustawień i zachowań, a tu wejdzie jakiś wypierd mamuta , zbierze baty i stęka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

wiesz, aż sprawdziłem , to chyba jakaś forma urządzenia do zakłócania internetu, nie ogarniam co to. Wiem że typ zakończył mecz w szarym ogonie z ratio 25-23, i był kurwa boleśnie słaby. Robiłem w tym meczu ogólnie plecy , więc sapanie że mam jakieś haxy jest słabe bo wpierdol dostawał najczęściej od dupy strony. ehhh, spory ubaw mam z takich typów, właśnie marnie grający Polacy najczęściej stękają jak baty zbierają od kogoś lepszego. śmieszne jest to że ja, 40 letni facet , grając z ludzmi z klanu , uczę się skilla , ustawień i zachowań, a tu wejdzie jakiś wypierd mamuta , zbierze baty i stęka.

Cronus nie jest do zakłócania internetu. Jest to urządzenie które pozwala podłączyć np:mysz lub klawiaturę lub cokolwiek innego. Można też pada z Xboxa podłączyć pod ps4 i np: skrypty wgrać na np: autofire itp.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×