Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa mapa dupy nie urwała, zagrałem mecz, ale tęsknić nie będę. Sporo kampy na respie. Klimat trochę z mapy verdun (czy jak ona się tam zwie). 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapka na bank bedzie przerabiana bo jest fajnie ale nie do konca cos pyklo. W tym przypadku albo zmniejsza ilosc flag i ludzie przestana sie mijac albo zmniejsza obszar martwej strefy bo co jak co ale jest sporo miejsca za flagami zwlaszcza dla kamperow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam dobra jest :). Odszedłem na chwilę gdzieś od konsoli (@SkibaPL Twój ulubiony dźwięk :1_grinning: ) i jak wróciłem to leżałem między wrogami chyba z 15 typa. Przeczekałem aż odbiegną i normalnie zacząłem flagę przejmować :) - nawet nikt nie wrócił. Dobrze widać snajperów, fajnie widać całe masy żołnierzy przebiegających od flagi do flagi w dużych odległościach. Wszystko fajnie tylko trzeba albo grać w nocy albo mieć mocno zaciemnione mieszkanie. Dla mnie na plus kolejna mapa.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasnosc gry 100% i masz haxy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, okoni napisał:

Nowa mapa dupy nie urwała, zagrałem mecz, ale tęsknić nie będę. Sporo kampy na respie. Klimat trochę z mapy verdun (czy jak ona się tam zwie). 

 

Mam identyczne odczucia. Przede wszystkim dla mnie na minus rozłożenie flag w trybie gry Podbój. To C i D jest tak beznadziejne, że masakra. Nie chodzi okolice tych punktów, a o rozłożenie. Grając z randomami często było tak, że się mijaliśmy z przeciwnikami. My na B, oni na C i tak w kółko. Snajperów faktycznie dużo, ale można sobie z nimi poradzić. Jazda czołgiem po tej mapce dla mnie na duży minus. Chyba tylko ten mały/lekki czołg daje tam rade. Wystarczy sie pochować w okopach z dynamitem i koniec jazdy czołgiem..

 

Generalnie klimacik miażdży. Te przejaśnienia, co oświetlają całą mapkę, wygrywają życie. Będąc na E, rozglądałem się, czy ktoś nie leci na nas z "D". Patrzę na wodę a tam coś się przemieszcza, myślałem, że to wrogowie, bo nawet zaczynałem strzelać. Okazało się, że to szczury.... Wyglądało to jak japońce i w wodzie ze swoimi słynnymi czapkami w amerykańskich filmach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to jest problem z Battlefieldami w ogóle, nie tylko z tą mapą. Jak na mapie nie ma choke pointów a'la Operacja Szafka, to ludzie biegają od flagi wroga do flagi wroga w kółko. Mało kto broni flag. DICE powinno zwiększyć jeszcze ilość punktów za obronę (już za rozkaz obrony jest 200, a za ataku 100), żeby zachęcić ludzi do obrony terenu, a nie biegania po mapie jak króliki, walki o punkt byłby bardziej intensywne. Sam coraz częściej czekam na wroga na flagach, albo biegam do tych flag, które tracimy i praktycznie zawsze jestem w oknie MVP jako najlepszy obrońca bo mało kto tak robi :1_grinning: 
Miałem wczoraj identyczne sytuacje j.w. opisane (raz nawet do nich strzelałem i rzuciłem granat, zabiłem jednego i pobiegli dalej :D). Trochę się zmieni flow mapy jak ludzie ogarną ocb. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia DLC: Coś mi się wydaje, że kawalerzysta na tej Przełęczy będzie moją ulubioną klasą elitarną (sorry czyściciel okopów). Z drugiej strony, coś czuję, że to będzie strasznie nadużywane przez graczy i dość upierdliwe (zbyt proste fragowanie).  Tak czy siak, jaram się i wygląda to bosko.

 

Co do nowej mapki... na razie mi się pobiera łatka. Jutro wieczorem po pracy przetestuję to cudo. Skoro mówicie, że tanki nie mają tam szans, to moje serce się raduje. Nienawidzę czołgów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu mogłem potestować celownik nocny do Martini Henry. Na tej mapce fragi wchodzą nieźle, wystarczy orbitować 50-80m wokół punktów i lecą taśmowo.

 

Mimo tego, mapka ogólnie dość przeciętna, niestety. Zbyt dużo ciekawych akcji człowiek tam nie uświadczy, emocje jak na grzybach :30vm3cw:

 

BREAKING NEWS: Mapa Przełęcz Łupkowska pojawi się w grze miesiąc przed premierą całego dodatku!

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na las argonski i amiens (co jak co 2 najlepsze mapki z podstawki) wrzucili tryb linia frontu. Zajebiscie sie gra :)

Niestety matchmaking caly czas jest do dupy i po max 2 rundach trzeba zmieniac serwer...

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, SkibaPL napisał:

Na las argonski i amiens (co jak co 2 najlepsze mapki z podstawki) wrzucili tryb linia frontu. Zajebiscie sie gra :)

Niestety matchmaking caly czas jest do dupy i po max 2 rundach trzeba zmieniac serwer...

Matchmaking i balansowanie teamów to porażka w tej grze. Kilka razy całym składem zmienialiśmy stronę bo w enemy teamie było 6 ludzi mniej od startu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nawet mi was nie żal medyki :yao:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to czasami tylko mu czapka nie spadła? Efektownie bo efektownie, ale czapka?

Jak leży to głowa tak na moje jest przyczepiona do reszty, na zwolnieniu też widać, że głowa jest tam gdzie powinna :24_stuck_out_tongue:

Ale komentarz 11/10 :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, bany4KHDR napisał:

 

Nawet mi was nie żal medyki :yao:

 

 

2/10 Słabe

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż iskry z mózgu poleciały :-D

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ty kurwa, nawet to fajne bylo. Japierdole...:FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film z o tematyce:

- długie przeładowanie 

- dobre wyprzedzanie 

- i najciekawszy - pro player -> niestety wszystko w moim wykonaniu :)

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milo, ze udokumentowales swoje legendarne wyczyny ale tych self destruction granatow bylo zdecydowanie wiecej :1_grinning: stary a glupi i nie wie, ze trzeba sie na niego rzucic : )

dobry agent

 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a teraz mój filmik z cyklu:

Zamknij mordę, Boncki :pazura:

Nie fikaj do okonia,  bo skończysz na leżance :30vm3cw:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×