Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP 

 

Lel ja takie akcje mam codziennie xDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jego najwyższy killstreak :Gmoch:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam że rzadko mi się udaje oddać 3 strzały i ustrzelic 3 headshoty na szybkości :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a: skoro to codzienność dla niektórych to gratuluje, chętnie zobaczę i dam lajka :qk2LI17:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Znerfili myśliwiec, za to zboostowali samolot szturmowy. Serio trzeba mieć szczęście aby go zestrzelić. Strasznie zwrotny się zrobił w stosunku do tego co było poprzednio. Zapewne następny patch to wyrówna bo szturmowy teraz jest strasznie op.

 

 

Od wczoraj prawie same przegrane, drużyna najczęściej to pedały siedzące w krzakach i srajace się jakie to martini jest spoko. Niektórzy z tym biegają na punkty puszcza flary - to ma sens, jednak większość to zwykla kamperiada. Teraz właśnie grałem w moim teamie - 4 pedalow w jednym miejscu gdzieś w krzaku poza mapa. Staty na plus mieli jakoś około 5:0 przy połowie rundy wiec K : D się zgadza i są szczęśliwi. Ehhh szkoda się denerwować.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie cioto pedały z ratio 1,65. Idę spać, granie po sześciu piwach powoduje że gram jak bany. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamperzy w druzynie? respie sie na nich, oflaruje i spier^%lam :30vm3cw: krotka piłka. 
btw. ratio stale rosnie, co ten monitor to ja nie...:banderas:

 

kilka ciekawych statystyk>

 

Name                          Top    Time         Kills       Headshots    HK %          Shots      Hits       Accuracy %
Gewehr M.95 Carbine    3%    67:07:03    4,548    1,008           22.16%       19,174    8,458    44.11%
Martini-Henry Infantry   7%    40:36:55    2,252    368              16.34%       7,996     3,407     42.61%

 

Kill / Hit percentage               top 7%    
Headshots / Kills percentage   top 8%    

 

Edytowane przez bany4KHDR
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uważam że kd trochę niszczy grę, gracze którzy nie widzą nic innego tylko statystyki stoją w jednym miejscu przez całą grę, zabija parę osób z bezpiecznej odległości, a przeciwnik kontroluję całe pole bitwy, bo przecież nikt nie pójdzie na front bo zepsuję sobie kd, czasami mam wrażenie że jestem sam, może kiedyś zrezygnują z tego był bym za.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas starają to się ukrócić, dlatego teraz za zwykłe przejęcie flagi, a do tego ubicie kogoś pod tą flagą i rzucenie np apteczki, plus wykonanie /wydanie rozkazu, można wyrwać ponad z tysiąc punktów. Dlatego teraz na pierwszych miejscach często wiszą ludzie którzy mają kd na poziomie 1.0, a punktów od pyty. A kamperzy z dobrym kd gdzieś na szarym końcu. Zresztą, wolę kończyć mecz ze statami 40:20, niż 10:0.

Btw 

Ale ogólnie mam spory ubaw jak patrzę na grę ludzi. Najzabawniej jest jak widzę że ktoś przejmuję flagę, schodzi wolno więc wiadomo że jest jeden typ. Wokół flagi pełno moich, ale żaden nie wejdzie na obszar, wpadam, ubijam typa, zaczynam przejmować i nagle jak zrobiło się czysto, stado motłochu biegnie zlizać punkty. Kurna, jaki lęk ludzie mają przed podjęciem ryzyka, przecież to tylko gra :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manoszek zapraszam na wieczorno/nocne granie do nas :24_stuck_out_tongue:
Ja tez nie mam pojecia skad sie te lebki biora, skoro w 3 osoby mozemy cala runde trzymac 1 flage respiac sie na sobie to co robi pozostale 29 graczy? 1/4 cos probuje a reszta cmoka sie w krzaku lub kampi czolgiem na respie. Szacun dla tych co w pojedynke potrafia zrobic roznice w bitwie i biegajac po flagach maja kd 3.0+. Nie robi na mnie wrazenie 70/0 w mysliwcu czy czolgui tylko ktos kto ma np. 70/30 grajac piechota wpierdalajac sie w najwiekszy chaos na danym punkcie. Wystarczy 5 ogarnietych graczy i mozna dominowac na wszystkich mapach. Ja, Eloszki i Wszebor stale gramy i potrzeba nam 2 osob :)

Niech juz wrzucaja nowa mape, ilez mozna czekac? :misio:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście chętnie dołączę, nie mam premium ale jak to udostępnienie dziala to chętnie zagram, z tego co kojarzę w takim wypadku nie nalicza kd i punktów jak nie mam wykupionego premium a gram na mapach z dodatku😁 ta satysfakcja ze zawsze ostatni w tabeli.

 

Huawei P8

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@SkibaPl

 

Ty od kampienia czołgiem na respie się odczep ja Cię proszę :)

 

 

 

 

A tak na poważnie to niektórzy naprawdę z tymi czołgami przeginają. Sam czasami muszę gdzieś uciec aby się pospawać ale na tyg nowych mapach ( nie pamietam nazw) to rzeczywiście stoją 5 m od respa i łapią fragi. To już niech pod to B podjada krzakami - da się :)

 

 

 

 

@manoszek

 

Jak kupisz kiedyś premium to zostaniesz zasypany punktami które zdobyłeś grając bez premium :)

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, manoszek napisał:

Oczywiście chętnie dołączę, nie mam premium ale jak to udostępnienie dziala to chętnie zagram, z tego co kojarzę w takim wypadku nie nalicza kd i punktów jak nie mam wykupionego premium a gram na mapach z dodatku. ta satysfakcja ze zawsze ostatni w tabeli.

Olej kilku gości na wesele, nie kup im wódki i kup premium, z czym masz problem? :24_stuck_out_tongue:

Zawsze chciałem spróbować jakiegoś bfa (kompletnie nie znam tych gier, ale bfy wydawały mi się bardziej nastawione na teamplay i myslenie niż cody), ale właśnie te wszystkie ratio sratio mnie zniechęcały. Zawsze jak się tylko dało grałem postaciami, które skupiały się nie koniecznie na zabijaniu innych. Choćby medykiem w enemy territory (pamięta to cudo ktoś?) czy medykiem w team fortress. W BF też jest medyk, ale nie wiem czy u niego leczenie innych to podstawa czy dodatek?

Overwatch jest dla mnie idealny, bo tam takich głupot nie ma, przynajmniej nie wprost, bo każdy widzi tylko, jaki i czy ma medal w danym elemencie, a mając np srebrny medal nie można sprawdzić kto ma złoty, chyba że będzie wyróżniony na końcu gry.

No i bfy i cody mi się kojarzyły z bandą krzyczących na siebie znudzonych życiem dwunastolatków. Jakby mieć normalną ekipę i odizolować się od idiotów i grać swoje, to na pewno daje kompletnie inne wrażenia :) Może się skuszę na następnego bfa, w tym już raczej za późno, żeby gonić innych :)

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam za późno. Co chwile mnie ubija ktoś z 1 lvl :) - zreszta co tu gonić - lvl?? - bo tak na prawdę to prawie wszystko masz od samego początku odblokowane ? Na szczęście tych 12 latków nie słychać za bardzo, wiec nie przeszkadza to w ogóle. Granie solo a granie z ekipa to 2 różne gry na tej samej mapie. Ja preferuje ta z ekipa, zreszta jak nastawiasz się na myślenie to z randomami czasami tylko to się udaje, ale nie powiem udaje się.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o czolgi to jeszcze jestem w stanie przebolec (nie mam premium) ale samoloty na monte grappa, dokladniej miedzy punktami B i D w gorach to patologia. Nie dosc ze punkty najbardziej oblegane przez piechote to w kolko latają pedały w tą i z powrotem i bombardują. Idealnie wpasowalby sie tam system bunkrow pomiedzy tymi punktami. Z drugiej strony można sie ustawić na pelotce na ktoryms z poczatkowych respow na koncach mapy i byc w top3 z samego zestrzeliwania samolotow. Taka kurfa liniowa mapa...

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobry pilot to i plot nie pomoże za bardzo, a szczególnie na tej mapie. Szybko wylatuje zza gory i już Cię nie ma. A czołgi widze Tobie jeszcze nie zaszły za skore - kwestia czasu :).

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki Skiba że wyszedłem, ale jestem trzeci dzień w robocie po 12 godzin i mi oczy się zamykają. 

Granie w tę grę to prawdziwa rozkosz, gość na serwerze miał 500 pingu i nie dało się strzelać, jak mu skakało na 999, to nie dało się biegać, teleporty. Ale dalej twardo grał psując wszystkim zabawę. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP Lel jak można sobie aż tak psuć klimat gry i grać z durnym polskim dubbingiem? Uszy krwawią...

 

BTW: Czy są jakieś serwery w BF1 na których gra się wszystkie mapy w podboju? Wszystkie czyli mam namyśli te z "Nie przejdą" i z podstawki, bo ja szukałem i nie znalazłem xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tylko węgierski! :pazura:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tak szarża powinna działać? 

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atak kobry :1_grinning:

Ktos ogarnia jak, gdzie i kiedy pojawiaja sie elitarne bronie na forcie pomijajac te 2 na flagach? ostatnio przy remisie lub zaraz na poczatku rundy biegal sobie palkarz a przed chwila przy ticketach 860-880 podnioslem sobie obok respa miotacz (nie lezal w skrzynce). Dziwne to je...

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TheBrokenMachine streamuje z zimowej mapki : )

 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybki mecz i sromotny wprdol na podboju ale co natluklem snajperem to o boziu :rydzy:

 

PS_Messages_20170716_000454.jpg

 

no i ukochana detekcja hitmarkow :messi:

 

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym " pudle " od razu baretka jelenia - hehe - wszyscy takie dostajemy po "cichu" od dice przy właśnie takich akcjach z hitmarkami :)

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×