Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

O 15.07.2017 o 09:59, okoni napisał:

Dokładnie, tylko węgierski! :pazura:

 

<facepalm>

Serio nie ogarniam ludzi, którzy wybierają w takich grach polski dubbing. To tak jakby "Grę o tron" oglądać z polskim dubbingiem...

 

Panowie czasami warto wrócić na stare mapy. Przez miesiąc nie było mnie w "podstawce" i od razu na pierwszej mapie wykaraskałem taki wynik xD

Biegałem bronią Chauchat (lekki).

 

 

bf12.jpg

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ ... ]Albo leżenie pośród ciał i faszerowanie ołowiem nieświadomych francuskich plebsików (którzy mnie nie widzą) to coś pięknego. Więcej moich taktyk wam nie zdradzę [...]

 

Ja tam bardziej nie ogarniam takich ludzi No ale co kto woli :)

 

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli 34/10 jest mega wyczynem to ja dziekuje za te jego taktyki :messi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, SkibaPL napisał:

Jesli 34/10 jest mega wyczynem to ja dziekuje za te jego taktyki :messi:

 

Nie, nie jest mega wyczynem, miewałem o wiele lepsze wyniki, tylko prostu zdziwiłem się, że po tak długiej przerwie od starych map, tak dobrze mi pójdzie.

 

Radzę czytać ze zrozumieniem normidzie ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 13.07.2017 o 09:26, SkibaPL napisał:

Manoszek zapraszam na wieczorno/nocne granie do nas :24_stuck_out_tongue:
Ja tez nie mam pojecia skad sie te lebki biora, skoro w 3 osoby mozemy cala runde trzymac 1 flage respiac sie na sobie to co robi pozostale 29 graczy? 1/4 cos probuje a reszta cmoka sie w krzaku lub kampi czolgiem na respie. Szacun dla tych co w pojedynke potrafia zrobic roznice w bitwie i biegajac po flagach maja kd 3.0+. Nie robi na mnie wrazenie 70/0 w mysliwcu czy czolgui tylko ktos kto ma np. 70/30 grajac piechota wpierdalajac sie w najwiekszy chaos na danym punkcie. Wystarczy 5 ogarnietych graczy i mozna dominowac na wszystkich mapach. Ja, Eloszki i Wszebor stale gramy i potrzeba nam 2 osob :)

Niech juz wrzucaja nowa mape, ilez mozna czekac? :misio:

Też się można podpiąć? Wysyłam zapro na PSN :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składam wniosek by posty z filmikami wrzucać w odpowiednim temacie ;-)

Na czas bety Destiny 2 nie wiem co to Battlefield 1 :-P

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też się można podpiąć? Wysyłam zapro na PSN :1_grinning:

 

No gdzie to zaproszenie? Nie ma z kim grać !!! :)

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te czasy kiedy w wątku BF3 roio sie od pytań graczy dot. gry, dzielenie swoich przemyśleń itp. A teraz co? chwalenie się wynikami i zapro do plutonu (gdzie wtedy był na to osobny wąte). W temacie pisalo kilkadziesiąt graczy a teraz 6, 7 :24_stuck_out_tongue:

Gdzie ta przyjemna gra bez hardkorow i graczy z k/d 3,5? Wiadomo wszystko idzie do przodu ale czy to oznacza lepiej?

 

Na Xbox dobieranie drużyn jest do bani. Dwóch z 110 lvl i gra się kończy. Gracze którzy na konsoli mają 1 grę, zgadniecie jaką? i naparzaja w nia caly dzien. Nie ma miejsca dla nowych albo którzy grają w nią kilka razy w tygodniu. Do bf1 przeszli gracze z COD-a, skuszeni wielką kampania rekl. Zaburzaja balans.  Kiedys grajac w BF3 gralo sie czerpiac radość (a i przy okazji miało sie bilans 1.21). Teraz grając w BF1 jest wkur*ienie i odpalenie innej gry.

Takie było moje narzekanie. Przepraszam za stracony czas.

Rzeczywistosc BF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowujac - przesadzasz :)
Dla mnie po BF3 (430h + sentyment i zajebiste klanowki do 1 ticketa) jest to najlepsza czesc. Bad Company 2 byl zajebisty, ale nie gralem az tak dlugo bo po jakims czasie wyszla 3. BF1 laduje na 2 miejscu i niech juz w koncu wjada te nowe mapki i nowe bronie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 18.07.2017 o 22:56, Eloszki napisał:

 

No gdzie to zaproszenie? Nie ma z kim grać !!! :)

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Do skiby poszło, leci do ciebie :1_grinning: 

EDIT: BREAKING NEWS PRISE DE TAHURE LĄDUJE DZISIAJ NA SERWERACH, OK 11. CZASU PL. 
https://t.co/rCM11fiWbZ

Edytowane przez riddi_962
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OŁ JE O TYM WLASNIE MOWILEM :) Dzisiaj o 21 lecimy. Mapka zapowiada sie kozacko.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdebele. Ja będę online od 14-19 a potem po 23 pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza mapa o której nic nie wiem i nie chce wiedzieć. Wpadam tam w nieznane :). Do usłyszenia po 22

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta mapa będzie dla wszystkich dostępna? Mam tylko dodatek "Nie przejdą", żadnego Premium i innych pierdół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się ściąga. Czy oprócz mapy coś jeszcze pozmieniali ?

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kentucky napisał:

Czy ta mapa będzie dla wszystkich dostępna? Mam tylko dodatek "Nie przejdą", żadnego Premium i innych pierdół.

teraz juz leca mapy z kolejnego dodatku, DICE mialo udostepnic wszystkie mapy kazdemu na probe bez zaproszen w tym miesiacu o ile mnie pamieć nie myli. Nie liczyłbym na to że udostepnia co kolwiek bez restrykcji czasowych bądź innych graczom bez dlc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.battlefield.com/pl-pl/news/article/prise-de-tahure-all-you-need-to-know

 

Jak mogę zagrać na nowej mapie?

Jeśli masz przepustkę Premium Battlefield 1 i/lub dodatek Battlefield 1 „Nie przejdą”, będziesz mieć dostęp do „Prise de Tahure”. Możesz również skorzystać ze współdzielonego Premium, które, gdy jest aktywne, pozwala ci zagrać na tej mapie, jeśli dołączysz do oddziału posiadacza przepustki Premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, SkibaPL napisał:

Podsumowujac - przesadzasz :)
Dla mnie po BF3 (430h + sentyment i zajebiste klanowki do 1 ticketa) jest to najlepsza czesc. Bad Company 2 byl zajebisty, ale nie gralem az tak dlugo bo po jakims czasie wyszla 3. BF1 laduje na 2 miejscu i niech juz w koncu wjada te nowe mapki i nowe bronie

Przesadzam? Wczoraj grajac scoutem na Pustynie Synajskiej - Szturm, kolo ściągnął mnie z ok. 300 m za pomoca szczerbinki i muszki zoom 2x, SMLE (karabinek). Chcesz posnajpić? Nie ma mowy. Wrogi pilot juz się tym zajmie, zabijając cie z km-u. W bf3 nie spotykałem pilotów myśliwcow ktorzy tak robili kille (heli to co innego). Strzelanie przez mgłę, przez którą gowno widać, do celów oddalonych o 150m (do tego mgła w budynku? ultrarealistyczny efekt <ironia>).  Także takie akcje w bf1 to standard.

Śmierć nadchodzi szybko i może nadejść z każdej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bf3 w klanie miałem typka (nick Ruslan) który na klanówkach jetem wbijał heady piechocie z działka (vulcan?) podstawowego. O nołlajfach którzy tivikami w helkach klepali headszoty jak rasowi snajperzy, nawet nie chce mi się rozpisywać, także trochę wariatów w tej grze było. 

A co do snajpienia w bf1, uważam że jest najłatwiejsze z całej serii. Właśnie przez spory aim assist. Z samego kampienia na lunecie, killi jakoś specjalnie nie mam, ale wystarczy tapować l2/r2 i banie wpadają jak majonez. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, okoni napisał:

W bf3 w klanie miałem typka (nick Ruslan) który na klanówkach jetem wbijał heady piechocie z działka (vulcan?) podstawowego. O nołlajfach którzy tivikami w helkach klepali headszoty jak rasowi snajperzy, nawet nie chce mi się rozpisywać, także trochę wariatów w tej grze było. 

A co do snajpienia w bf1, uważam że jest najłatwiejsze z całej serii. Właśnie przez spory aim assist. Z samego kampienia na lunecie, killi jakoś specjalnie nie mam, ale wystarczy tapować l2/r2 i banie wpadają jak majonez. 

No chyba troche cie ponioslo z tym aim assist, widac ze prawie nie grasz zwiadem... :zygmunt: chyba ze chodzi ci o tego prostego do opanowania medyka to moze tam rzeczywiscie naciskanie l2/r2 sie sprawdza... u zwiadowcy mozesz sobie co najwyzej krzywde zrobic, po wylaczeniu asysty kreci sie o wiele lepsze wyniki

 

edit.
Dobra może faktycznie coś jest na rzeczy bo wlasnie zobaczylem ten filmik...


Jesli tak jest na serio to.... musze wlaczyc ta asyste  :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:  Centrowanie z biodra mam opanowane ale bedzie pogrom!

 

edit2. to tak nie dziala :smart:

 

edit3. pogralem troche w mapy premium bo dali na okres próbny i albo hooja widać albo mordownia straszna, nie polecam.

 

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mordowanie snajperów zawsze duża piona, nieważne z czego, niech maja przesrane :). Niech zgnije przy krzaku przy którym kampil pól rundy lub miał taki debilny plan.

 

Dzisiaj w większej ekipie udało się pograć na party - gra taka to 10/10. Miodzio

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dodatek "Nie przejdą", ale i tak korzystało mi z wersji próbnej Premium. Tak, czy siak pograłem trochę na tej nowej, nocnej mapce w mieście. Według mnie jedna z najlepszych mapek w tym Bfie. Dużo ciasnych uliczek, więc można fajnie schować się i uciec przed czołgiem. O raszowaniu wrogów nie wspominając xD

W niektórych miejscach jest ciemno jak w pupie, zwłaszcza pod budynkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mapa tylko grywalna na jasnosci 100% (tak samo jak ta 2 nocna). I tak gowno widac, ale jest lepiej i za kazdym razem bede to zmienial. Oczywiscie, taki byl zamysl tworcow jednak swiat jest piekny tylko ludzie to chuje i kitraja sie wszedzie co powoduje u mnie lekkie zdenerwowanie. Zdecydowanie wolalbym, gdyby byl dzien :24_stuck_out_tongue: W sumie to kwestia paru dni i bedzie obcykana wraz z najczesciej wykorzystywanymi miejscowkami przez kamperow aby ich dojezdzac bartkiem. Duzo osob sie denerwuje na tej mapie ale tak samo bylo na poczatku z fortem a teraz wiekszosc ja uwielbia. Na prise de tahure mozna tez wskakiwac na dach 1/3 budynkow przy flagach jak malpiszon, ja juz na E swoja miejscowke mam aby ich tam z zaskoczenia dojezdzac :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jakoś się nie denerwuję, i nie zmieniam jasności xD A ciemne, wąskie uliczki to coś dla mnie, bo nie lubię jak mnie czołgi ciągle dojeżdżają xD A tak to przynajmniej się schowam i ucieknę, albo wykiwam wroga, taka zabawa w kotka i myszkę xD

 

Nie pamiętam na jakim punkcie to było, ale parę minut przeleżałem na dachu zanim ktoś mnie w ogóle zauważył. A w tym czasie fragowałem moim chauchatem :1_grinning:

 

P.S Czy są jakieś serwery na których:

 

#gra się w tylko w Prise de Tahure?

#gra się tylko w ofensywe Nivelle'a?

#gra się wszystkie mapy podstawka + Nie przejdą?

 

Bo szukam i jakoś znaleźć nie mogę :/

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×