Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Pogralem na mapce dwie-trzy rundki i muszę powiedzieć, ze pierwsze wrażenia są przednie. Mapka jest piękna, sceneria zimowa zrywa z nóg, jedyne do czego można sie przyczepić to zbyt mało urozmaicona, No ale jak sama nazwa wskazuje jest to przełęcz wiec cudów nie ma co oczekiwać.

Ilość snajperów poraża


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten patch ma w sobie juz nowe mapki i pukawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, SkibaPL napisał:

Czyli ten patch ma w sobie juz nowe mapki i pukawki?

 

Tylko mapka Przełęcz Łupkowska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od BFa1 miałem spora przerwę, przeglądając kilka ostatnich stron nie trafiłem na podobne pytanie.

Czy są serwery z mieszanymi mapami podstawka + DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,
od BFa1 miałem spora przerwę, przeglądając kilka ostatnich stron nie trafiłem na podobne pytanie.
Czy są serwery z mieszanymi mapami podstawka + DLC?


Dzisiaj zauważyłem, że zmienił sie trochę infrejs menu szybkiej gry i można np. wybrać tryb linia frontu na dowolnych mapach - pokazuje wszystkie dostępne mapy, bądź na mapach tylko z dodatku etc. Nie wiem jak to sie ma w praktyce, czy są to serwery ze wszystkim mapami czy poprostu nas losowo wrzuca na serwer albo samych dodatków albo samej podstawki.

A propo linii frontu to z mapy z podstawki doczekały się tego trybu. Teraz juz nie tylko Amiens i Las Argoński.

A co do zmiany infrejsu - niby mała rzecz, ale z mojej strony leci duży plus. Teraz wyglada to bardziej przejrzyście


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta mapka z dodatku zapowiada sie swietnie :) w prawym dolnym rogu pokazane sa perki i podswietlaja sie w momencie, gdy sa aktywowane.
 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 września wjeżdża dodatek dla osób z premium.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym patchu mają dać wsparcie dla HDR

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2017 o 12:22, SkibaPL napisał:

Ta mapka z dodatku zapowiada sie swietnie :) w prawym dolnym rogu pokazane sa perki i podswietlaja sie w momencie, gdy sa aktywowane.
 

 

 

był jakiś beta test tej mapy? Wygląda świetnie, nie mogę doczekać się nowego dodatku, szczególnie mnie cieszy aura zimowa, zawsze pojedynki w takiej atmosferze dawały dużo frajdy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 września wjeżdża dodatek dla osób z premium.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka




Super! Nie mogę sie doczekać mapek w scenerii zimowej. Przełęcz Łupkowska wyglada pięknie...

Pdoobno wraz z nowym dodatkiem dodadzą nowy tryb. Mam nadzieje, że będzie równie ciekawy co linia frontu, która jest moim ulubionym trybem poza podbojem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przerwie od WoT-a kupiłem na płytce za 80zł. Nie trawię "kosmicznych" strzelanek, ograłem R6 więc wybór padł na B1. Robię dopiero 3 etap kampanii, a na multi 5lvl ale...Jak dla mnie "średnie" menu, mało intuicyjne. W samej grze te "dodatki" pod przyciskami klawiszy kierunkowych też kicha. Jak ktoś wspomniał - ilość snajperów to przesada. Ładuje mnie z 4 lvl na mapę, a tam 90% graczy od 50 do 110lvl - masakra. Pierwsze parę rundy i staty typu 4/14 7/11...gdzie się nie ruszę tam zgon. Skulić się w kącie i czekać - wstyd :misio: Sama gra z rozmachem zrobiona, za długo się ładuje te menu, gdzie żołnierza się "edytuje". Ogólnie nie dziwie się popularności tej gry, cyt. "mają rozmach skur*ysyny". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Tomi915 napisał:

W przerwie od WoT-a kupiłem na płytce za 80zł. Nie trawię "kosmicznych" strzelanek, ograłem R6 więc wybór padł na B1. Robię dopiero 3 etap kampanii, a na multi 5lvl ale...Jak dla mnie "średnie" menu, mało intuicyjne. W samej grze te "dodatki" pod przyciskami klawiszy kierunkowych też kicha. Jak ktoś wspomniał - ilość snajperów to przesada. Ładuje mnie z 4 lvl na mapę, a tam 90% graczy od 50 do 110lvl - masakra. Pierwsze parę rundy i staty typu 4/14 7/11...gdzie się nie ruszę tam zgon. Skulić się w kącie i czekać - wstyd :misio: Sama gra z rozmachem zrobiona, za długo się ładuje te menu, gdzie żołnierza się "edytuje". Ogólnie nie dziwie się popularności tej gry, cyt. "mają rozmach skur*ysyny". 

 

Generalnie rzadko się spotyka ludzi z niskim levelem jak Ty. Bardzo często jestem na serwerze gdzie są same levele od 95 wzwyż. Jak na początek to i tak nie masz złych statystyk, kwestia ogarnięcia i będziesz śmigał. 

 

Menu żołnierza z którego tak naprawdę nie korzystam wcale ładuje się długo, ale ja preferuje dostrajanie swojego żołnierza w trakcie meczu, jest to sprawniejsze. A gra jednym sie podoba, drugim nie. Dla mnie to najlepszy shoter na rynku i tyle. Bardzo ciekawe mapy, różnorodne tryby, grywalność mega i grafika na b.wysokim poziomie. Wiadomo jeden woli to, drugi tamto. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

September weapon balance update

 

www.reddit.com/r/battlefield_live/comments/6xftc8/september_weapon_balance_update/

 

 

New (old) CQ Scoring System: First Impressions

 

www.reddit.com/r/battlefield_live/comments/6xiden/new_old_cq_scoring_system_first_impressions/

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Wszebor napisał:

September weapon balance update

 

www.reddit.com/r/battlefield_live/comments/6xftc8/september_weapon_balance_update/

 

 

New (old) CQ Scoring System: First Impressions

 

www.reddit.com/r/battlefield_live/comments/6xiden/new_old_cq_scoring_system_first_impressions/

 

Niech tylko zwiększą prędkość przegrzewania Hellriegela bo to będzie jeszcze większa kosiara. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te perki które widać na filmiku już są, czy mają wejść w jakimś najbliższym paczu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą w nadchodzącym dodatku, czyli 5 września dla premium

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym patchu mają dodać.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz pojawia się pytanie. Czy teraz wyjdą mapki razem z patchem balansującym, czy patch ze zmianami do broni wejdzie dopiero po 20 września jak dodatek będą mogli kupić ludzie bez premium. Bo wprowadzanie takich zmian na CTE tydzień przed wyjściem dodatku jest trochę słabe. A patch z DLC sam w sobie jest już pewnie na serwerach sony i microsoftu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest patch 1.13
Pobiera mi 10,128 GB. Pewnie od razu z mapami.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już pobrałem. Póki co mam błąd, brak połączenia z serwerem. Sprawdzę potem, bo nie moge sie doczekać nowych mapek4c3081bc4dd2f2187e23c652b53ef300.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby pograć nowymi zabawkami jestem zmuszony grać tym czym nie lubię. Skutecznie mnie takie rzeczy zniechęcają do gry. Zagrałem z 3 mapki na każdej jakoś strasznie dużo otwartych przestrzeni no i snajperów automatycznie tez wszędzie pełno. Coś albo przesyt bf albo jakaś maruda się stałem. Muszę zrobić długa przerwę od tej gry.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aby pograć nowymi zabawkami jestem zmuszony grać tym czym nie lubię. Skutecznie mnie takie rzeczy zniechęcają do gry. Zagrałem z 3 mapki na każdej jakoś strasznie dużo otwartych przestrzeni no i snajperów automatycznie tez wszędzie pełno. Coś albo przesyt bf albo jakaś maruda się stałem. Muszę zrobić długa przerwę od tej gry.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Bo te mapki projektują chyba jacyś stażyści. większość map w całej tej części to otwarte pole z kilkoma domkami randomowo porozrzucanymi po całym terenie. Różnią się między sobą "skórkami" raz trawiasta raz pustynna teraz zmienili kolor skórek na biały.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×