Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Eeee tam gadacie. Ilość snajperów taka jak zawsze. Na każdej mapie, nawet na tych bardziej otwartych są osłony, nawet całe mnóstwo. Żeby pokonać otwartą przestrzeń zawsze można używać grantów dymnych, ale lepiej biegać z jakimiś fragami i potem narzekać :1_grinning:
Osobiście mapki mi się podobają. 

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Jak się jeszcze ginie od własnych granatów to dopiero wkurwia :). Czas na dym przy kolejnym podejściu ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mapki eleganckie, bardzo mi się podobają choćby przez aurę zimową. Mapka z synagogą (zapomniałem nazwy) wymiata, szczególnie fajnie się gra na Zespołowym DM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie mapki eleganckie, bardzo mi się podobają choćby przez aurę zimową. Mapka z synagogą (zapomniałem nazwy) wymiata, szczególnie fajnie się gra na Zespołowym DM


W trybie podboju na tej mapce jak ktoś przejmie punkt B i dobrze zajmie pierwsze piętro to praktycznie jest na wygranej pozycji. Istna rzeź na tym punkcie. Reszta mapek tez spoko. Bardzo fajny dodatek

Zaś to odblokowywanie broni to jakaś porażka. Kupujesz Premium i dostajesz niby bronię, a w praktyce musisz sie sporo namęczyć by co niektóre odblokować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mojej zwykłej ps4 HDR robi dużą różnicę, gra wygląda pięknie

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, jarek_79 napisał:

Na mojej zwykłej ps4 HDR robi dużą różnicę, gra wygląda pięknie

Będę musiał na xboxie w 4k przetestować , patch duży ?

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Banan91PL napisał:

Będę musiał na xboxie w 4k przetestować , patch duży ?

Na ps4 coś ok 10 gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogromny hejt na reddicie jest za nowe opcje graficzne jak "aberracja chromatyczna" i "filmowe ziarno" których nie można wyłączyć tak samo jak efekt "bloom" z poprzedniego DLC.
Żołnierze podczas WWI, to zamiast oczu mieli aparat fotograficzny.
#DeveloperskaPatologia

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym. Karny kutas za to całe ziarno, gra się przez to tak ciulowo, że aż szkoda strzępić ryja. Pomijam już fakt, że gra jest dużo mniej płynna i na Carycynie zauważalnie gubi klatki. I po co to całe CTE, ja się pytam, skoro potem wypuszczają takiego bubla. Mam nadzieję, że przywrócą poprzednie ustawienia graficzne w kolejnym patch'u, bo oczy bolą od tej fuszerki.

Mapy w większości na plus, choć nie da się ukryć, iż większość z nich to otwarte tereny i klasyczna kamperiada.

O ile na mapach z "Nie przejdą" spędziłem naprawdę sporo godzin, tak tutaj jakoś nie wróżę podobnej historii.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, sprawa gustu, jednemu podpasuje, innemu nie. Ale wręcz irytuje to, że mimo tego iż mam wywalone na ten nowy dodatek, musiałem go zassać w formie patcha. Debilizm na maxa,  mam ochotę grać w podstawkę,  a na dysku za pół roku i tak będę miał całe premium  (bez możliwości używania). Bf1 i Bf4 plus pacze w którym są przemycone mapy i cały dysk zayebany. Brawo oni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna bzdura made in DICE. W wyszukiwarce znajduję mapę, brakuje dwóch graczy do pełnego serwera, wciskam dołącz, zaczyna się wczytywanie mapy. Po kilku sekundach wyskakuje nagle info z dupy że jednak jestem drugi w kolejce, jak próbuję kółkiem wrócić do menu gry, to robi się czarny ekran i zero reakcji na pada. 

 

Sławne patche od Dajs. 

Edit 

 

Fakt, ta ziarnistosc grafiki to jakiś żart, teraz te wszystkie napisy informacyjne (ilość punktów zadanych przeciwnikowi czy pojazdom) może dla mnie zniknąć, i tak są nieczytelne. 

Czekam na patch do patcha :FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejna bzdura made in DICE. W wyszukiwarce znajduję mapę, brakuje dwóch graczy do pełnego serwera, wciskam dołącz, zaczyna się wczytywanie mapy. Po kilku sekundach wyskakuje nagle info z dupy że jednak jestem drugi w kolejce, jak próbuję kółkiem wrócić do menu gry, to robi się czarny ekran i zero reakcji na pada. 
 
Sławne patche od Dajs. 
Edit 
 
Fakt, ta ziarnistosc grafiki to jakiś żart, teraz te wszystkie napisy informacyjne (ilość punktów zadanych przeciwnikowi czy pojazdom) może dla mnie zniknąć, i tak są nieczytelne. 
Czekam na patch do patcha :FailFish:


Dla mnie działanie wyszukiwarki serwerów pozostawiało wiele do życzenia juz od 1 dnia tej gry. Nie pamietam by któryś patch to jakoś szczególnie poprawił. Mam wrażenie ze maja to za przeproszeniem w nosie i robią z tym nic...
Mnie sie mapki w miarę podobają, tak 50/50. Odblokowanie nowych broni - to jest jakiś koszmar


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę na allegro edycję z premium za 199 zł, mam też kupon znizkowy 20 zł, i darmowa dostawa do tego nono. Jak myślicie opłaca się brać? Dużo ludzi gra jeszcze? Poprzednim razem kupując na premierę sprzedałem po 2 miesiącach mimo że jestem fanem serii od lat. Jest do czego wracać???

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę na allegro edycję z premium za 199 zł, mam też kupon znizkowy 20 zł, i darmowa dostawa do tego nono. Jak myślicie opłaca się brać? Dużo ludzi gra jeszcze? Poprzednim razem kupując na premierę sprzedałem po 2 miesiącach mimo że jestem fanem serii od lat. Jest do czego wracać???

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka




serwerów w każdym trybie/dodatku nie brakuje. Sprawdź sobie na bfstats zresztą.

Jedyną bolączką tej gry są dla mnie problemy techniczne w menu głównym. Takze jak nie lubisz CoDa to bierz BF1, bo dla mnie jest to najlepsza strzelanka na rynku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie BF1 jest grą wartą zakupu, mimo  pewnych uchybień gra ma dużą ilość plusów w porównaniu do minusów. Jak w każdej grze są mankamenty, a w szczególności przy rozgrywkach sieciowych mimo to w BF1 ja mam dużo frajdy i zabawy, mnie akurat cieszy, że niektórych rzeczy nie można tak łatwo i szybko odblokować bo gra może na dłużej mnie przy sobie zatrzymać. Osobiście polecam ale proponuje pooglądać filmiki z rozgrywki na necie i ewentualnie przetestować np w jakimś centrum handlowym, tam bez problemu sprzedawca włączy ci grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oranje napisał:


serwerów w każdym trybie/dodatku nie brakuje. Sprawdź sobie na bfstats zresztą.

 

 

Ostatnio próbowałem znaleźć jakiś serwer szturmu na mapkach z pierwszego DLC. Po kilku próbach nic nie znalazłem, straciłem mnóstwo czasu na dołączaniu do pustych pokoi, wkurzyłem się i wróciłem do podboju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Ostatnio próbowałem znaleźć jakiś serwer szturmu na mapkach z pierwszego DLC. Po kilku próbach nic nie znalazłem, straciłem mnóstwo czasu na dołączaniu do pustych pokoi, wkurzyłem się i wróciłem do podboju.


W szturm chyba ogólnie gra mało osob. Wydaje mi się że prędzej znajdziesz z tego 1 DLC w trybie Linia Frontu, który jest zresztą moim ulubionym trybem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.09.2017 o 08:46, Oranje napisał:


Zaś to odblokowywanie broni to jakaś porażka. Kupujesz Premium i dostajesz niby bronię, a w praktyce musisz sie sporo namęczyć by co niektóre odblokować
 

 


>Ludzie narzekają, że nie ma co odblokowywać w grze
>Dają 20 nowych rzeczy do odblokowania
>Kruciiii trzeba odblokowywać, yebane DICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>Ludzie narzekają, że nie ma co odblokowywać w grze
>Dają 20 nowych rzeczy do odblokowania
>Kruciiii trzeba odblokowywać, yebane DICE


Wskaż mi post w którym narzekałem na to, ze nie ma czego odblokowywać w grze? Nigdy tak nie napisałem.

Płace za Premium to fajnie jakbym mógł pograć tymi pukawkami, a tak to trzeba bedzie sie pomęczyć szturmowcem i innymi klasami zeby cokolwiek odblokować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wolałbym mieć wszystko z automatu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowywanie jest fajne, o ile nie zaczyna być uciążliwe. Zacząłem od snajpera i został mi już tylko Mosin w wersji marksman. I tutaj zaczynają się schody, bo twórcy wymyślili sobie, że trzeba ubić 15 typa pułapką odłamkowo-burzącą. Każdy, kto jej używał, wie jak śmieszne obrażenia zadaje, trzeba się z tym bujać fest. Z innych ciekawostek, zniszczyć pojazd amunicją K, to też nie taki spacerek, trzeba się czaić na jakiś, który ledwo zipie i ubić go jeszcze przed innymi graczami. Powinni to zmienić na coś w stylu "zdobądź określoną ilość XP daną klasą, a otrzymasz broń", nikt by się na siłę nie gimnastykował.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Bartek_Red
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odblokowywanie jest fajne, o ile nie zaczyna być uciążliwe. Zacząłem od snajpera i został mi już tylko Mosin w wersji marsman. I tutaj zaczynają się schody, bo twórcy wymyślili sobie, że trzeba ubić 15 typa pułapką odłamkowo-burzącą. Każdy, kto jej używał, wie jak śmieszne obrażenia zadaje, trzeba się z tym bujać fest. Z innych ciekawostek, zniszczyć pojazd amunicją K, to też nie taki spacerek, trzeba się czaić na jakiś, który ledwo zipie i ubić go jeszcze przed innymi graczami. Powinni to zmienić na coś w stylu "zdobądź określoną ilość XP daną klasą, a otrzymasz broń", nikt by się na siłę nie gimnastykował.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka





No dokładnie. Tak było bodajże w BF3, ze kolejne bronię sie odblowywalo wraz z postępem levela danej klasy i to było spoko. A tu jakies chore zadania.

Latanie tą bronią u szturmowca, bodajże M1918(?) i ubicie nią 40 typa to jakiś śmieszny żart. Nie dość ze dla mnie to najgorsza broń w grze 4ever, bo celownik zasłaniany przez magazynek to jakaś porażka, to jeszcze odrzut taki ze aż sie płakać chce. Ale pewnie poświęcę na to 2-3 rundy w trybie dominacji zeby to odblokować..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Oranje Zacytowałem ciebie, ale napisałem ludzie, bo na innych forach też narzekają. Zadania do odblokowywania broni był już w BF3, nawet razem z pierwszym dodatkiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Ostatnio próbowałem znaleźć jakiś serwer szturmu na mapkach z pierwszego DLC. Po kilku próbach nic nie znalazłem, straciłem mnóstwo czasu na dołączaniu do pustych pokoi, wkurzyłem się i wróciłem do podboju.

Nigdy tego nie naprawią. Zastanawiam się jaki jest problem zrobić wyszukiwanie tylko na serwerach w które ktoś gra. Od bad company 2 tak było ( w jedynke nie grałem ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×