Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Żądam od DICE usunięcia snajperów oraz amunicji powodującej drgawki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta strasznie denerwujace to jest a co najlepsze ten problem juz kiedys byl. W moim przypadku pojawia sie po reanimacji przez medyka, komicznie wyglada cien jak sie biegnie i caly piechur sie wykreca :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, SkibaPL napisał:

Ta strasznie denerwujace to jest a co najlepsze ten problem juz kiedys byl. W moim przypadku pojawia sie po reanimacji przez medyka, komicznie wyglada cien jak sie biegnie i caly piechur sie wykreca :24_stuck_out_tongue:

Też tak raz miałem, tyle że sam cień się ruszał, bez żadnego wpływu na ekran jak na filmie :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko z cyklu, czy też tak macie :

Podczas rozpoczęcia mapy próbuję wbić do samolotu, ikonka miga, jakby samolot był zablokowany, po czym nie respiąc się, robi mi się zaczerwieniony ekran i zalicza mi zgona, wtf? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, okoni napisał:

Pytanko z cyklu, czy też tak macie :

Podczas rozpoczęcia mapy próbuję wbić do samolotu, ikonka miga, jakby samolot był zablokowany, po czym nie respiąc się, robi mi się zaczerwieniony ekran i zalicza mi zgona, wtf? 

Nie, kiedy samolot został już zajęty gra po prostu mówi mi że nie można i każe mi odrodzić się gdzieś na mapie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się to nagrać, bo miałem to kilkukrotnie, nie zawsze, ale na tyle dużo, że staje się irytujące. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, okoni napisał:

Pytanko z cyklu, czy też tak macie :

Podczas rozpoczęcia mapy próbuję wbić do samolotu, ikonka miga, jakby samolot był zablokowany, po czym nie respiąc się, robi mi się zaczerwieniony ekran i zalicza mi zgona, wtf? 

 

Czity wyłącz :ronnie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyłączam to jestem nie do zabicia :kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę, grałem dziś ze dwie godziny i ze cztery takie niby respy ze zgonem miałem. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_0071.JPG

Ktoś coś wie o co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie ale bez zgonu. Na początku rozgrywki biorę jakiś pojazd i wyskakuje ze zajety. Próbuję odrodzić się na początku, wziąć kunia albo na kimś ze swojej drużyny to też zajety. Czekam kilkadziesiąt sekund i odradzam sie na kobyle:/

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie czy w zwiazku z battlefestem bedzie na PS4 promocja na PREMIUM ? Niby jest na stronie battlefielda ze na kazdej platformie, na pc juz jest, na xbox jest a na ps4 dalej wszystko stoi. Ani nie ma triala premium ani promocji. Zastanawiam sie bo nie wiem czy kupowac samo dlc W imie Cara czy poczekac na promocje Premium bo samo Premium za 2 stowy to troche duzo jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, też czytałem info że premka ma być po 109 zeta. Jeszcze chwilę poczekam, bo ponad dwie stówki to dużo. 

Nowe mapki nawet fajne, ale ta przełęcz lupkowska to jedno wielkie stado kamperów, do tego wydaje mi się, że na tej mapie grafa kuleje. 

Edytowane przez okoni
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa kuleje niemal na każdej nowej mapie, niestety, o mocnych szarpnięciach FPS na Carycynie nie wspominając. Za to pukawki można pochwalić, w końcu poza samym odblokowaniem, jest z nich jakiś użytek :listek:

Poczekajcie na luzie te kilka dni, Battlefest dopiero się rozpoczął, a wiadomo jakie głowy pracują w Sony. Oni nie pamiętają, co jedli na śniadanie, więc nie oczekujcie, że zaktualizują cenę od ręki :)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mapie carycyna pod punktem B faktycznie szarpią FPS i to konkretnie.. Mi te nowe mapki średnio przypadły do gustu. Po pewnym czasie stwierdzam, że poza piękną zimową scenerią nie mają startu do mapek z poprzedniego DLC. Tryb zrzut zaopatrzenia to takie gówno, że aż nie chce mi się tego odpalać. Pod bazami porozstawiani są żołnierze wsparcia z moździerzami i walą centralnie w ten maly punkcik na mapie naszpikowany przeciwnikami - bezsens. Ten tryb miałby sens, gdyby obszar "przejmowania" był nieco większy, a wyłączoby się możliwość bombardowania moździerzem, bo tak to serio nie ma sensu w to grać. Tryb Linia Frontu to był taki sztos, że do dzisiaj jest moim ulubionym trybem. 

 

Pukawki są średnie, kilka odblokowałem, dla mnie szału nie robią. Czasem napewno odpalę mapki z nowego DLC, ale moja ocena dla nich to takie 6/10. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po powrocie do gry po blisko 10 miesiącach oceniam grę na bardzo duży plus. Bf1 strasznie został uprawniony, już nie ma kilku minut czekania na nową mapkę, jest też sporo nowych broni. Mapy DLC super i dość obszerna zawartość dodatkowa napewno, teraz dłużej posiedzę nad tym tytułem.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premka do Batka1 - 125zeta na psstore. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wjechała promka na premium, 125 zł. Jest do kupienia również Edycja Revolution (gra + premium) za bodajże 144 zł.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę dołączyć na żaden serwer z nowego dlc, gra informuje mnie że muszę kupić premium, aby grać. Mimo że mapy mam oznaczone, info o próbnym premium aktywnym, no ale grać nie mogę, a jeszcze wszystko wczoraj było okej :FailFish:

Ta gra ma śmierdzące cycki :misio:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę dołączyć na żaden serwer z nowego dlc, gra informuje mnie że muszę kupić premium, aby grać. Mimo że mapy mam oznaczone, info o próbnym premium aktywnym, no ale grać nie mogę, a jeszcze wszystko wczoraj było okej :FailFish:
Ta gra ma śmierdzące cycki :misio:


Miałem to samo po którejś aktualizacji. Pomogło ponowne pobranie Premium.. że nie dało sie tego zrobić z poziomu konsoli - polecam za pomocą jakiegoś urządzenia mobilnego bądź komputera i kliknięcie „pobierz na system PS4”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eloszki pamietasz? :1_grinning:
Ostatnio strzelilem z tankgewehra typowi w plecy co zasuwal na koniu i poszedl rykoszet... to dopiero byly jaja.
 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, udało się skatować kilka razy nowe mapki. W zasadzie oprócz tej mapy z wyspami wszystkie są spoko, mimo kampiących lamusów na snajpach. Mam trochę wrażenie, że te mapy przypominają układ map z bf3, ale to może być złudzenie. No i niestety, grafa jest słaba. Nie wiem, czy to próba oddania zimowej scenerii i śnieżnej zamieci, ale kiepsko to wygląda. Miało być realnie i śnieg miał zakłócać odbiór wizualny, ale chyba nie pykło w oczekiwaną stronę. Premkę pewnie kupię, bo promocja, ale brać za pełną cenę, raczej nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premka łyknięta. Swoją drogą to trochę cios poniżej pasa dla osób które kiedyś kupiły premke za normalną kasę a teraz też dylemat czy premka czy Rewolucyja xd EA bad. Btw. czy ten nowy MG 08/18 jest lepszy od Hellriegela Obronnego ? Btw2: w jaką stronę macie recoila ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie te dlc strasznie wkurwia. Bez ekipy ciezko poznac mapki i padam jak glupi za to podstawka? balet, cud, malina, miod :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×