Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=54671]Eloszki[/mention] pamietasz? :1_grinning:
Ostatnio strzelilem z tankgewehra typowi w plecy co zasuwal na koniu i poszedl rykoszet... to dopiero byly jaja.
 
 

Pamietam pamietam. Próbowałem go zajebac samolotem a wyszło jak zwykle :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb zrzut zaopatrzenia, to największa porażka tego Battlefield'a, póki co. Kompletnie nieprzemyślany. Daje radę jedynie w zmodyfikowanej wersji, gdzie nie ma friendly fire, wtedy zanim ktoś zacznie spamować z moździerza, zastanowi się dwa razy.

 

Za to dwie nowe operacje wypadają całkiem przyzwoicie, zwłaszcza ta na Carycynie. Pograłem i jestem zadowolony. O ile w podboju te mapy są dla mnie średnie, tak tutaj jest bardzo dobrze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Tr1SH napisał:

Premka łyknięta. Swoją drogą to trochę cios poniżej pasa dla osób które kiedyś kupiły premke za normalną kasę a teraz też dylemat czy premka czy Rewolucyja xd EA bad. Btw. czy ten nowy MG 08/18 jest lepszy od Hellriegela Obronnego ? Btw2: w jaką stronę macie recoila ? 

 Standardowo wertykalnie. Hellriegel obronny w ogóle jest dobry? Z tego co pamiętam to po odblokowaniu zagrałem z 2 razy i wyrzuciłem bo recoil duży a 120 pocisków to zbędny luksus. A nowy PM to Hellriegel tylko że ma prawie 0 odrzut (łatwy do opanowania) i mniejszą szybkostrzelność. Teraz gram na zmianę Ribeyrollesem albo PM 08/18. 

1 godzinę temu, Bartek_Red napisał:

Za to dwie nowe operacje wypadają całkiem przyzwoicie, zwłaszcza ta na Carycynie. Pograłem i jestem zadowolony. O ile w podboju te mapy są dla mnie średnie, tak tutaj jest bardzo dobrze.

Wołga na conqueście to cud. Carycyn to kubeł, tak samo jak Suez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co wprowadza dzisiejszy patch bo właśnie mi się ściągnął

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, haobao_PRO napisał:

Ile wam ten patch waży ? bo mi wyskoczyło prawie 25gb... WTF ? :misio:

Patch 500 mb z małym hakiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbicie tych pierwszych, jakby boosterów, dla żołnierza, zajęło mi ze trzy cztery  wieczorki, ale kolejny etap to lekkie przegięcie. Nie będę z kuszą latał aby zniszczyć pięć czołgów. Czatowanie i kampienie na jakiś dogorywający czołg zajmie mi wieki. Czas chyba wrócić do normalnego demolowania przeciwnika. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premium warte swego poki co w waszej opinii?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie chce zaliczyc uzdrowienie dziesieciu roznych zolnierzy z druzyny:/ A latam juz jakis tydzien i rzucam te apteczki jak powalony:/ cos robie zle?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, One™ napisał:

Premium warte swego poki co w waszej opinii?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

Mówię swoją opinię, bf1 był przyjęty z mieszanym uczuciem, ale podstawka mi baaaardzo podpasowała. Te pierwsze dwa dlc tyłka nie urywają, dobra robota, ale główne mapy imo lepsze. Za kwotę 200zeta premki bym nie wziął, ale za 125 chyba nie mam wyjścia. 

Z pierwszego dodatku świetnie mi podeszły mapy :więzienie (fort voux?) i wzgórza verdun. Z tego drugiego oprócz jednej morskiej mapki, reszta spoko. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF1 bez Premium jest fajny ale może za chwilę się znudzić, Premium daje dużo frajdy a nowe mapy są bardzo przyjemne (oczywiście każdy ma swoje preferencje, ale zawsze kilka podejdzie bardziej). 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, jarek_79 napisał:

Patch 500 mb z małym hakiem. 

Dziwna sprawa, pobrało najpierw 500Mb, chwila przerwy i wskoczyło kolejne 25gb... :ExHPnhn:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo podeszły mi nowe mapki - lepsze niż podstawka jak dla mnie ale obawiam się o frekwencję , w bf3 i bf4 po zakupie dlc na promocjach później nie szło grać w ogóle ludzi nie było i obiecałem sobie że nigdy więcej i teraz kusi ale się obawiam o to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lupie ktos dzis? start 22:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę trzeźwy to dołączę, ale bez headseta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, czy w BF1 kampania SP jest tylko w podstawce czy któreś z DLC też jakąś wprowadza oprócz dodatkowych trybów i mapek?

 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SP jest tylko w podstawce, żadne dlc nie ma trybu do gry offline, tylko multik. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. 

Jedyny minus nowych map, ludzie ich totalnie nie znają, przez co zachowują się strachliwie i kampią. Przez co często gęsto jest tak, że albo w połowie meczu serwer robi się lekko pusty, albo jest baserape i mecz kończy się 356-1000.

Ogólnie sporo już w tę grę gram i dużo widziałem, ale takich mistrzów jak dziś byli ze mną w teamie, ze świecą szukać. Na Amienes biłem się o B flagę, zdobyłem ale mocno ucierpiałem, więc położyłem się w rogu bez przejmowania. W międzyczasie zrespiło się na mnie dwóch typów i poleciało na flagę. Po chwili na fladze pojawił się gość którego ubiłem, dobiegł do flagi, podniósł zestaw z flamerem i spalił moich ziutków. Mimo że byli od skrzynki z miotaczem jakieś trzy metry, a na dodatek zespotowałem im rywala :FailFish:

To było tak słabe i nieudolne że nawet nie chciało mi się tego nagrywać, wyłączyłem konsolę i idę spać :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autoloading wyborowy...co to jest za gówno, to nie mam pytań. Oczywiście DICE musiało zmusić graczy do używania tej pukawki, aby odblokować nowe zabawki. Wbiłem tym szajsem 49/50 fragów, jeden na jutro zostawiam, będzie satysfakcja. Na ch... ta luneta, jak jest tylko 5 pestek i robią tak nędzny dmg, że jeden magazynek na jednego typa.

Już nie mogę się doczekać, aż wezmę się za support i będę próbował ubić dwa samoloty z lkm... :1_grinning:

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Bartek_Red napisał:

Autoloading wyborowy...co to jest za gówno, to nie mam pytań. Oczywiście DICE musiało zmusić graczy do używania tej pukawki, aby odblokować nowe zabawki. Wbiłem tym szajsem 49/50 fragów, jeden na jutro zostawiam, będzie satysfakcja. Na ch... ta luneta, jak jest tylko 5 pestek i robią tak nędzny dmg, że jeden magazynek na jednego typa.

Już nie mogę się doczekać, aż wezmę się za support i będę próbował ubić dwa samoloty z lkm... :1_grinning:

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka
 

Co ty gadasz, dobra giwera. Jak nauczysz się jak długą przerwę między strzałami zachować żeby strzelać z maksymalną celnością to jest kosiara. Jak każdy DMR zresztą. Ostatnio katuje Generała Liu. 6 pocisków w magazynku a mam  500 killi, 39% celności i prawie 2 kille na minute. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem po długiej przerwie prawie od premiery. Pozmieniali coś w snajperkach? bo ginę jak szmata na hita - zawsze. Przecież nie każdy pocisk trafi w głowę. Na hita zdejmuja w korpus czy jak? Bo nie widze już info, że headshota dostałem a chyba na początku było info (nie pamiętam ikona celowniczka albo hełmu chyba była gdy ginąłes od heatshota) o tym w podsumowaniu kto Cie kropnął.

Edytowane przez Aerogryf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz dostać w głowę. Wszystkie karabiny snajperskie (bodajże z wyłaczeniem Gewehr95) mają określony sweet spot, czyli przedział odległości, z jakiej ściągają na hita w klatę.

Nie wiem jaki jest Twój styl, ale ja unikam biegania prosto przez otwarte przestrzenie i często chowam się za osłonami, zdecydowanie pomaga to unikać kamperów leżących cały mecz w krzakach ;)

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości gracie ze wspomagaczami celowania czy macie te 2 opcje wyłączone ? Oczywiście pytanie do osób które grają na padzie a nie pedalow z myszkami :)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×