Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram ze wspomagaczami, ale tyle razy już dostałem wiadomość że gram na myszce, że śmiało mogę powiedzieć, że jestem pedałem ;)

Aim assist w bf1 uważam za najmocniejszy w całej serii. 

Ps. 

Mówisz o dwóch opcjach, oprócz aim assist coś jeszcze jest??? 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest aim assist a poniżej tej opcji jest jakieś zwalanianie na celu czy coś takiego. Wyłączyłem te 2 - staty chyba 3-12, planuje się nauczyć bez tego grać :)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram z właczoną opcją aim assist. Zdecydowanie ułatwia to sprawę podczas grania zwiadowcą z karabinem bez lunety, a najważniejsza jest przecież przyjemność płynąca z fragowania :1_grinning:

Odblokowałem już prawie wszystko z nowego dodatku. Zostało killa fragów z bomby pułapki i jeden samolot do zestrzelenia z lkm. Ile ja się dzisiaj rano należałem jak debil na Monte Grappa, to poezja. Godzina napierdalania do wszystkiego co lata, żeby zniszczyć jeden samolot. DICE? Jak ich nie kochać za takie głupoty...

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bartek_Red jak chcesz to można zrobić ustawkę z tym samolotem.

 

Ja właśnie to wyłączyłem bo w grze gdzie tego nie ma ledwo sobie radzę.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Bartek_Red napisał:

Ja gram z właczoną opcją aim assist. Zdecydowanie ułatwia to sprawę podczas grania zwiadowcą z karabinem bez lunety, a najważniejsza jest przecież przyjemność płynąca z fragowania :1_grinning:

Odblokowałem już prawie wszystko z nowego dodatku. Zostało killa fragów z bomby pułapki i jeden samolot do zestrzelenia z lkm. Ile ja się dzisiaj rano należałem jak debil na Monte Grappa, to poezja. Godzina napierdalania do wszystkiego co lata, żeby zniszczyć jeden samolot. DICE? Jak ich nie kochać za takie głupoty...

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka
 

Mi się udało to zrobić w jednym meczu, na przestrzeni 5 minut. Stojąc koło jakiegoś typa strzelającego z Plotki. Podebrałem mu dwa kile :1_grinning:  Do zrobienia tego zadania polecam odblokować Perino. 120 pocisków i wolno się przegrzewa. 
PS. Taka ciekawostka. W oryginale na CTE to zadanie miałeś wykonać strzelając z Madsena który ma jakieś 30 pocisków. Poyebało ich totalnie. 

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile min szturmowca może leżeć jednocześnie, aby nie znikały? Sześć, osiem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czego co pamietam to 4.

 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na 95% pewny że 6.

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja revolution jest w storze za podobną cenę co premium , w takim razie opłaca się sprzedać płytę i kupić cyfre revolution z wszystkimi dodatkami, dobrze kombinuję czy jest jakiś haczyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden, kiedyś zrobiłem tak z bf3, problem w tym że musiałem zjechać ostro z ceny płytki, bo wszyscy woleli korzystać z promocji w psstore :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=50039]Bartek_Red[/mention] jak chcesz to można zrobić ustawkę z tym samolotem.
 


Udało mi się już wbić, skorzystałem z porady podpięcia się pod czyjąś serię z pelotki :1_grinning: Jeśli ktoś się z tym męczy, to idealne warunki są na Monte Grappa, samoloty śmigają najczęściej tymi samymi drogami, a więc po prostu nad całą doliną prosto, pelotek jest sporo. Idealna broń to mg15 przygważdżający z maksymalnym zoomem, bądź perino.

Jeśli natomiast chodzi o Mosina w wersji wyborowej, to polecam nocną mapkę w mieście, jest sporo miejsc gdzie wystarczy wbić, znaleźć jakiegoś gracza, który kampi, postawić mu minę pod nogami, 2-3 strzały z pistoletu, gość wbiega na pułapkę i voila!


Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego samolotu to w 2 spokojnie można to ogarnąć. Tzn jeden laduje gdzieś blisko respa przeciwnika a drugi go tłucze :). Już widziałem na serwerze dzisiaj takie numery


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi gra od kilku dni nie chce się uruchomić, wisi na planszy z ziemią i gra muzyka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeinstaluj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem taki ze jak włączę hdr to jak by cienie w grze np drzew budynków ogólnie czarne elementy są bardzo rozjaśnione są szare nie czarne i gra wyglada lepiej bez hdra. W forzie 7 z hdr gra wyglada fenomenalnie Wiec nie wiem w czym problem kombinowałem z suwakami ale czerń jest szara z hdrem ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapka zaczęła się marnie, a potem wpadła mi w łapki peroska :1_grinning:

DSC_0073.JPG

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś chętny do pomocy przy odblokowaniu dwóch broni:

Parabellum MF-14/17 (wersja lekka) - do rozpierdaczenia 2 samoloty

Vetterli Vitali M1870/87 (wersja karabinkowa) - 1 pojazd amunicją typu K

 

Resztę broni mam i chętnie pomogę z ich odblokowaniem lub nabiciem killa (jeżeli komuś zależy tylko na trofeum, a nie na posiadaniu samej broni). Ja wolę mieć broń żeby potestować :) Piszcie tutaj lub na PSN: MiSueno

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest ktoś chętny do pomocy przy odblokowaniu dwóch broni:
Parabellum MF-14/17 (wersja lekka) - do rozpierdaczenia 2 samoloty
Vetterli Vitali M1870/87 (wersja karabinkowa) - 1 pojazd amunicją typu K
 
Resztę broni mam i chętnie pomogę z ich odblokowaniem lub nabiciem killa (jeżeli komuś zależy tylko na trofeum, a nie na posiadaniu samej broni). Ja wolę mieć broń żeby potestować  Piszcie tutaj lub na PSN: MiSueno


Odezwę sie w niedziele! Z tym rozwaleniem pojazdu amunicja typu K to juz białej gorączki dostaje... tyle prob, a udało sie jedynie unieruchomić pojazd :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2017 o 08:32, hakuna napisał:

A mi gra od kilku dni nie chce się uruchomić, wisi na planszy z ziemią i gra muzyka. 

No i jak poradziłeś sobie z problemem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomógł mi z tym Rizzen, któremu bardzo z tego miejsca dziękuję. Polowanie na samolot wsparciem leżąc gdzieś w krzakach lub latanie za pojazdami zwiadowcą to żenada.. Jeżeli potrzebujesz dalej pomocy to pisz śmiało, może przy okazji jeszcze i ja znajdę jakieś rzeczy do odblokowania w perkach - szczególnie te najbardziej upierdliwe jak np zabicie miną przeciwpancerną lub strzykawką xx przeciwników, chociaż to ze strzykawką uważam za ciekawe urozmaicenie rozgrywki :1_grinning:

Dnia 2.10.2017 o 08:59, okoni napisał:

No i jak poradziłeś sobie z problemem? 

Miałem podobną sytuację z tym blokowaniem się ekranu na ziemskim globie, za każdym razem (a było tych razy 2) pomogło wyłączenie i włączenie gry - samej gry, nie restart konsoli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że teraz sporo osób próbuje wbić te strącenie samolotu z lkmu, wczoraj na pustyni, a potem na kolejnej mapie chyba z pięciu typa prawie na respie, siedziało i klepało w niebo tony wirtualnego ołowiu. Z marnym skutkiem, latałem tym wolniejszym samolotem i najwięcej ile mi zabrali to 60%hp. Ciężka orka z tym zadaniem na publicu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, próbowałem kilka razy i już mało jest takich latających gamoni, jak już ktoś wsiada do samolotu to umie się nim posługiwać, na Monte Grappa jest chyba najłatwiej to zrobić sposobem tzw. publicznym. Inaczej pozostaje dogadanie się z kolegą, bo broń za to zadanie jest naprawdę warta uwagi :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem to bez ustawki, właśnie na Monte Grappa. Polecam próbować rano, uważam, że najwięksi wymiatacze siadają do gry dopiero wieczorem. We wczesnych godzinach na serwerach jest luźniej i łatwiej znaleźć graczy, którzy pierwszy raz wsiadają w samolot, bądź uczą się nim posługiwać.

 

Więcej czasu zajęło mi zbieranie fragów za pomocą miny pułapki zwiadowcą, ale i na to znalazłem sposób. Dobrą mapą do tego jest Amiens i wszelkie miejsca ze schodami. Rozkładałem pułapkę u szczytu schodów, tak że była lekko schowana za balustradą i nie było jej widać. Przyczajka w kącie i jak ktoś wbiegał, to 2-3 strzały z pistoletu, ucieczka i klienci wbiegają na minę, jak do Lidla po browary na promocji :30vm3cw: Ewentualnie jak już znalazłem jakiegoś janusza kampingu leżącego w krzakach, to też kulturalnie stawiałem mu minę na plecach.

 

PS. Tym razem DICE podniosło poprzeczkę i do wbicia trofki za zabójstwo z każdej nowej broni, wymagane jest również odblokowanie nowej broni dla czołgisty/pilota.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co hehe:) polecam sie na przyszlosc jak by ktos potrzebował pomocy! :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×