Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Jak można grać BF1 z polskim dubbingiem? Przecież język niemiecki , jak i rosyjski na polu walki podbija jeszcze bardziej klimat wojny. A tu ma się wrażenie ja by się uczestniczyło w jakieś praodii wojny xD Niemiec/rusek gadający po polsku w czasie 1wś no kisnę xD

 

Ja sobie nie wyobrażam grać bf1 z polskim dupingiem. Rosyjski tak świetnie brzmi na froncie wschodnim i jeszcze ta zima <3

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, ale masz problem. :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.11.2017 o 09:41, okoni napisał:

Stary, ale masz problem. :)

 

Po prostu nie rozumiem takiego wyboru. To tak jak oglądanie Szeregowca Ryana z polskim dubbingiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, a ja nie rozumiem takich komentarzy jak Twój. :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też macie wyjątkowo dużą ilość rykoszetów z ppanc po aktualizacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po tej aktualizacji mam straszne problemy z celownikiem w broniach. Niekiedy potrafi mi sie zwiesić na dobre, do momentu zgonu. Polega to na tym, że robiąc przybliżenie L2, celownik znika mi na dobre. To jakiś niesmaczny żart... ta sytuacja w ciagu 2 godzin grania pojawiła się Ok 2-3 razy, także porażka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem z serią Battlefield od czasów bad company 2. Ogólnie seria jest wyśmienita, ale ma zasadniczy problem, po każdym paczu naprawiającym wcześniejsze błędy, wychodzą nowe błędy spowodowane grzebaniem w kodzie gry. Było tak w bf3, bf4, bf hardline i jest tak w bf1. Tego nie przeskoczymy, trzeba czekać na kolejny patch który poprawi błędy spowodowane wczorajszym patchem (i szukać kolejnych błędów którymi uroczą nas spece z Dice) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, jestem z serią Battlefield od czasów bad company 2. Ogólnie seria jest wyśmienita, ale ma zasadniczy problem, po każdym paczu naprawiającym wcześniejsze błędy, wychodzą nowe błędy spowodowane grzebaniem w kodzie gry. Było tak w bf3, bf4, bf hardline i jest tak w bf1. Tego nie przeskoczymy, trzeba czekać na kolejny patch który poprawi błędy spowodowane wczorajszym patchem (i szukać kolejnych błędów którymi uroczą nas spece z Dice)


Wiadomo. Ja gram w BF’a od Bad Company 2 i problemy zawsze były, ale tak upierdliwego błędu jak brak celownika huba dawno nie uraczyłem. Ja tutaj mocno narzekam na ten patch, ale w gierkę bede dalej cisnął, bo dla mnie to najlepszy FPS na rynku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie odpaliłem gierki po nowym patchu. Ale raczej zrobię to dzisiaj w nocy.

 

Kurde po co oni wydali ten patch. Przecież było w miarę okey ;c

Problemy z celowaniem? W takiej grze to poważne problemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie odpaliłem gierki po nowym patchu. Ale raczej zrobię to dzisiaj w nocy.
 
Kurde po co oni wydali ten patch. Przecież było w miarę okey ;c
Problemy z celowaniem? W takiej grze to poważne problemy...


No ja miałem wczoraj ogromne problemy z celownikiem, zwłaszcza z przybliżaniem. Podczas 2 godzin grania zdażyło mi sie to 2-3 razy i pomogło tylko samobójstwo.

Dzisiaj odpalę gierkę po południu, to ogarnę to jak to wyglada. Może to jakieś jednorazowe kłopoty - w moim przypadku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem grałem jakieś 4 h i raz miałem taki problem ;)

 

BTW. Gdzie znajdę opcje grania na wszystkich mapach? Z poziomu menusów jak wybieram "wszystkie mapy", to rzuca mnie do tych z "Nie przejdą".  Bezsensu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj grałem ponad godzinkę i problem nie wystąpił ani razu, czyli jest on rzadki i nieregularny. Na szczęście

Podłączam się pod pytanie, bo fajnie byłoby grać w mapki z dodatków na przemian z podstawki. Na niektórych mapkach nje grałem od groma czasu, jak np. Nocne mapki z dodatku nie przejdą..

Wraz z aktualizacją dodali jakby mini misje. Jak sie wejdzie w tryb operacji to jest ich dokładny opis.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to sie staneło, że nie ma operacji na 40 osób? Miałem sporą przerwę od gry, czy mi sie wydaje czy usuneli jedyny tryb w który grałem? :FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo byłeś jedyny który w niego gra 

:kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to sie staneło, że nie ma operacji na 40 osób? Miałem sporą przerwę od gry, czy mi sie wydaje czy usuneli jedyny tryb w który grałem? :FailFish:


To juz chyba od 2 miesięcy ich nie ma jak dobrze pamietam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

Bo byłeś jedyny który w niego gra 

:kwach:

 

Nieprawda, zazwyczaj było 39 innych osób :zygmunt:

Operacje 64 to chaos ze średnio 30 fpsami przez co operacje na 40 osób były płynniejsze i bardziej taktyczne. Wiadomo czy planują ogarnięcie prywatnych serwerów z operacjami only?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie problem żeby znaleźć serwery hardcore? Ja jak dam na grę niestandardową to wszedzie zero ludu.

Brakuje mi takiego podejścia do tematu hardcore jak był w BF4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.11.2017 o 11:07, r0oFie napisał:

Operacje 64 to chaos ze średnio 30 fpsami przez co operacje na 40 osób były płynniejsze i bardziej taktyczne. Wiadomo czy planują ogarnięcie prywatnych serwerów z operacjami only?

 

Wiem tylko tyle, że dodano operacje do wyszukiwarki serwerów. A operacje zniknęły dla 40, bo zazwyczaj Cię rzucano w pusty serwer gdzie nikt nie grał. Mnie tam 60 ludzi w operacjach absolutnie nie przeszkadza. Zawsze wybierałem tą właśnie opcje. Battlefield to battlefield. Ma być chaos XD

 

Ja z pytaniem, bo udało mi się odblokować te nowe klasowe bajery typu "pewny spust" (bez skojarzeń) [p.s nie wiem czy dobra nazwa xD] i jak się dziewczynki to aktywuje? Wykonałem to w bodaj 3 klasach, mam rozumieć że już jest to jakby przypisane?  Czy trzeba gdzieś aktywować? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Kentucky napisał:

 

Wiem tylko tyle, że dodano operacje do wyszukiwarki serwerów. A operacje zniknęły dla 40, bo zazwyczaj Cię rzucano w pusty serwer gdzie nikt nie grał. Mnie tam 60 ludzi w operacjach absolutnie nie przeszkadza. Zawsze wybierałem tą właśnie opcje. Battlefield to battlefield. Ma być chaos XD

 

Mogli po prostu dodać operacje do wyszukiwarki serwerów i od razu można wybierać serwer na którym są gracze. Ech, nie ogarniam tego Dice. 

 

Pogralem dzisiaj w podbój, gra sie nawet całkiem ok jeśli ma się w miarę ogarniętą drużynę. Jednak wolę starcia na troche mniejszą ilość graczy gdzie mogę być gamechangerem dla jednej ze stron :kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, r0oFie napisał:

 

Mogli po prostu dodać operacje do wyszukiwarki serwerów i od razu można wybierać serwer na którym są gracze. Ech, nie ogarniam tego Dice. 

Przecież dodali ostatnio operacje to przeglądarki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszukiwanie serwerów w tej grze to jest jakiś żart.

O trybie hardcore nawet nie wspomnę.

W BF4 było to o wiele lepiej rozwiązane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, riddi_962 napisał:

Przecież dodali ostatnio operacje to przeglądarki. 

 

Może nie jasno się określiłem, chodziło mi o to, że mogli wprowadzić wyszukiwarkę serwerów operacji na 40 osób, tak jak zrobili to teraz z serwerami 64. Z góry byłoby widać który serwer jest pusty a który pełny zamiast usuwać ten tryb zupełnie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra tu ktoś na serwerach hardcore?

Wy też nie możecie ich wyszukać? tzn jak się wejdzie w hardcore podbój to wszędzie 0 ludzi. Aż wierzyć się nie chce. Czasem na szturmie są ludzie ale na podboju nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra tu ktoś na serwerach hardcore?
Wy też nie możecie ich wyszukać? tzn jak się wejdzie w hardcore podbój to wszędzie 0 ludzi. Aż wierzyć się nie chce. Czasem na szturmie są ludzie ale na podboju nic


Pamietam, ze z czasem coraz ciężej było znaleźć taki serwer, dlatego sobie odpuściłem.

Ogólnie wyszukiwarka serwerów w serii BF jest jedną wielką katastrofą. Ostatni dobra wyszukiwarka była w BF3. Zresztą BF3 ogółem jako gra była świetna. Mimo początkowych problemów , z czasem nie mogłem sie od tej gry odsunąć. Mapki kosmos, dodatek Back to Karkand i potem te malutkie Ziba Tower itd. Poprostu cudowna gra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takiego remastera bf3 60 osob na ps4 to ja bym zagral :kwach:12 vs 12 na takich mapach to byl dramat ale klanowki sie cisnelo az milo:Gmoch:na bank gra przezylaby druga mlodosc


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×