Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, xavris napisał:

jak zagrasz kiedyś w coś innego niż bf to pogadamy, jak proste rzeczy można rozwiązać w prosty sposób. Jeżeli myślisz, że mówię o tym że gra robi coś sama z automatu, bez polecenia ze strony gracza

No ale przecież tak napisałeś:

W dniu 8.08.2018 o 12:59, xavris napisał:

Co do resowania chodziło mi o to, że dużo lepszym rozwiązaniem byłoby automatyczne zmienianie broni na strzykawkę i jej użycie po dobiegnięciu do padniętego ziomka, 

I gram nie tylko w Battlefieldy, a tosty z serem to najlepsza rzecz ever.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, coś się pozmieniało odnośnie grania online? Na konsoli mam założone dwa konta, swoje i drugie na którym łupie mój syn. Do tej pory, dzieciak mógł grać w multi w bf1 na swoim koncie z mojego Plusa . Dziś syn chciał znów pograć i wyskoczyło mu info, że aby grać online, musi wykupić usługę playstation plus. To już nie ma opcji, że na jednym plusie mogą grać dwa konta na jednej konsoli? 

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Twoje konto na którym masz plusa jest ustawione jako podstawowe? Jeśli tak to reszta kont powinna mieć plusa, a jeśli nie to znaczy że syn coś poprzestawiał i musisz mu zrobić fatality

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo ale za te perki czy tam specjalizacje i ich odblokowywanie to ja z całego serca życzę pomysłodawcy dożywotniej sraczki. Ale pewnie jest bogaty skurczysyn i to zaleczy :(

Może w końcu dzisiaj uda mi się zabić jeszcze dwóch gości granatami zapalającymi i będę miał spokój. Czy będę umiał jeszcze grać i po prostu robić to co znachor winien, czy już nie będę potrafił grać bez koncentrowania się na ubijaniu adwersarzy granatem, nie mam pojęcia :(

Ale tak serio, za te granaty to niech ich szlag trafi :/

No i z racji tego, że w BFV medyk ma biegać z pistoletem maszynowym (co jak się okazało jest standardem i to BF1 był wyjątkiem) przerzuciłem się na fiodorowa. No i jest miodzio :P

Edytowane przez xavris
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fragmenty weekendu upłynęły pod hasłem przechodzenia singla w bfie. Co tu dużo mówić... no dziadostwo straszne :P

W CoDzie była w sumie całkiem ciekawa, choć oczywiście niezbyt rozbudowana, fabuła, przedstawiająca losy gościa i jego ziomków. W gościa można było się całkiem wczuć i w jakimś tam niewielkim stopniu wkręcić w tą jego historię.

Tutaj mamy 5 krótkich totalnie odrębnych historii, 5 odrębnych bohaterów, którzy równie dobrze mogli być ogórkami (dobra, została mi ostatnia misja ostatniej kampanii, ale coś mi się nie wydaje, żebym zmienił zdanie :P ). Nic, zero jakiejś wczuwki czy czegoś. Gameplay'owo spoko, taki tutorial przed multi, bo robimy wszystkiego po trochu.

I tu jest kluczowa różnica pomiędzy singlami w tych grach - w BF1 mamy "rozbudowany" tutorial, w CoDzie była historia.

Jeżeli ktoś chce (a uwierzcie mi, są tacy ludzie, bo sam mam w robocie dwóch takich orłów :/ ) to kupić dla singla no to.... no niech tego nie robi no...

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem sobie wczoraj i dzisiaj po meczyku.

Generalnie dalej gra się bardzo przyjemnie, ale stwierdziłem, że już nie szkoda czasu, żeby grać tylko po to, żeby odblokować skina do broni w BfV :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba już moje ostatnie podrygi. RDR 2 i BFV pochłonie mnie na wieki. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×