Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Byle miec ludzi do grania i nie znudzi sie do nastepnej czesci :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj pobrałem ten dodatek,zainstalowałem a w grze pokazuje że nie mam go kupionego-bronie są,mapy są,tryby są a jak próbowałem dołączyć do gry na nowych mapach miałem komunikat że nie mam tego dodatku.Ktoś wie o co kaman???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, a może w filtrze wyszukiwania serwerów masz te nowe mapy odhaczone? 

Kurcze,  dziwne. A nie masz coś pokombinowane czasem z kontami? Typu gra z amerykańskiego Store, a dlc z europejskiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra z polskiego konta a dodatek z angielskiego..............ale na początku miałem komunikat z menu gry zostanie zmienione przy ponownym uruchomieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:axk28y::pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, okoni napisał:

:axk28y::pazura:

 

A no nie za bardzo bo:

W drużynie z „Aktywowanym premium” tylko właściciele Przepustki lub konkretnego dodatku otrzymają PD za mapy, dostępne tylko w tym dodatku. Zachowamy PD zdobyte przez innych i przyznamy je retroaktywnie, gdy dana osoba kupi Przepustkę Premium Battlefield 1.

 

No ale fakt do ogrania map jak najbardziej, już NAS bezczelnie gra nie wypier... z informacją, że brak dodatku/season-passa/premium...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe bronie nie są mi potrzebne, jestem w tę grę tak dobry że mogę biegać w niej z procą :30vm3cw:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, okoni napisał:

Nowe bronie nie są mi potrzebne, jestem w tę grę tak dobry że mogę biegać w niej z procą :30vm3cw:

 

Ta, ale widzę że PD też nie są potrzebne :24_stuck_out_tongue:

 

9 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

W drużynie z „Aktywowanym premium” tylko właściciele Przepustki lub konkretnego dodatku otrzymają PD za mapy, dostępne tylko w tym dodatku. Zachowamy PD zdobyte przez innych i przyznamy je retroaktywnie, gdy dana osoba kupi Przepustkę Premium Battlefield 1.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

APEL DO WSZYSTKICH POSIADACZY PREMIUM! - od 30ego przestaje ignorowac wasze zaproszenia do wspolnej gry, takze feel free to send invitations :yao:

ps. Ratio 1.55 (stale rosnie), czysty teamplay, podnosze i rzucam ammo :xboss:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała ta akcja trwa tylko na okres Battlefestu z tymi zaproszeniami do gry na mapach z DLC nie mając premium. Nie kojarzę kiedy ten Battlefest się kończy.

Edit: W linku zapodanym wyżej jednak też jest taka informacja

Pierwsza próba „Współdzielonego premium” odbędzie się przy następnym Battlefeście, który rozpocznie się 30 marca.


A Battlefest kończy się 31 marca.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahaha, mają rozmach squrwesyny! :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra już działa jakimś cudem się samo naprawiło............tak to już jest z DICE:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą sobie pozwolić zeby za darmoszkę na mapach z DLC zbyt długo ludzie grali, a i tak sprzedaż pewnie nieco wzrośnie. Takie akcje wygląda na to że będą co jakiś czas organizowane ale jak będzie od Battlefesta do Battlefesta to niezbyt często. Swoją drogą pierwszy Battlefest w listopadzie chyba trwał dłużej niż 48 h?

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bany4KHDR napisał:

APEL DO WSZYSTKICH POSIADACZY PREMIUM! - od 30ego przestaje ignorowac wasze zaproszenia do wspolnej gry, takze feel free to send invitations :yao:

ps. Ratio 1.55 (stale rosnie), czysty teamplay, podnosze i rzucam ammo :xboss:

 

hahahahah człon Ci w zad trolasie :24_stuck_out_tongue: Przez jeden dzień po hooyu...

 

Godzinę temu, Scooby-Doo napisał:

Cała ta akcja trwa tylko na okres Battlefestu z tymi zaproszeniami do gry na mapach z DLC nie mając premium. Nie kojarzę kiedy ten Battlefest się kończy.
A Battlefest kończy się 31 marca.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ratio 1,55 i stale rośnie?  Jakieś problemy z matematyką,  jeszcze niedawno ten gówniak pisał mojemu kumplowi na psnie że ma ratio 1,6.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, okoni napisał:

Ratio 1,55 i stale rośnie?  Jakieś problemy z matematyką,  jeszcze niedawno ten gówniak pisał mojemu kumplowi na psnie że ma ratio 1,6.

 

zaokraglilem do dziesietnych zgodnie z zasadami matematyki kasztanie :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ci tak stale rośnie, a korespondencję prowadziłeś ze dwa miesiące temu, to można domniemywać że kd miałeś w okolicach 1,53.Więc skoro zaokrąglasz do dziesiętnych to wiedz że w takich przypadkach musisz zaokraglić do liczby  mniejszej jaką jest 5. Chyba że masz jakąś inną zgodę z matematyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, okoni napisał:

Jeśli ci tak stale rośnie, a korespondencję prowadziłeś ze dwa miesiące temu, to można domniemywać że kd miałeś w okolicach 1,53.Więc skoro zaokrąglasz do dziesiętnych to wiedz że w takich przypadkach musisz zaokraglić do liczby  mniejszej jaką jest 5. Chyba że masz jakąś inną zgodę z matematyki.

Od 2 miesięcy prawie nie grałem w bfa i moje ratio nie uległo zmianie, przegrałeś :fuckoff:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co piszesz kłamstwa i robisz z siebie debila? :)

Ehh, znowu człowiek wyłączył opcję ignoruj i znowu musi się ugryźć w język.  Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama prawda a z ciebie okoniu to taka trochę chorągiewka. Podejmij męską decyzję i zostaw ignora na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwiekszy koks jakiego dotychczas spotkalem w bf1. Na mysliwcu nastukal 51/1 denerwujac jak cholera no to mowie sobie zobaczymy jak n a wzgorzach verdun biega z shotgunem nuub.... to z jakims automatem wykrecil 49/11 i w kolejnej znow z 40.

 

39k zabic 9k zgonow kd ratio 4.27 i 16 dni przegranych

 

https://battlefieldtracker.com/bf1/profile/psn/Zatox88879

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie samolotów.  Cosik spieprzyli/pokombinowali przy zrzucaniu bomb na piechotę,  ekran jakby delikatnie drga podczas bombardowania i nie da się tak dokładnie gnębić tych na dole. Zresztą mam wrażenie że ludkow trochę słabiej widać i pociski lecą w dół trochę wolniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×