Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam film do pogawędki. Wiem że długi,  ale nurtuje mnie sytacja jaką często napotykam podczas grania. Zwróćcie uwagę jak przy przycelowaniu nie mogę zlockować przeciwnika. Ja nazywam to efektem zmarzniętych rąk,  Tak jakbym nie miał czucia na padzie. Ale to się dzieje tylko w grze, fizycznie dociągam analogi, gram już tyle lat w bfa że padem posługuję się jak Messi piłką ;)

A wystarczy że zmienię serwer i nie mam takich problemów. Zastanawia mnie to, czym to jest spowodowane lagami serwera, poszczególnych graczy czy może mijego neta. Kiedyś myślałem że to zmęczenie,  ale teraz wiem że to nie to. Zresztą,  macie z pięć minut wolnego czasu, zerknijcie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej grasz czułości?

 

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A muszę sprawdzić,  100 chyba, choć może ostatnio zmniejszyłem do 80.

Właśnie pogralem teraz chwilę i tego efektu nie było, bez problemu namierzałem rywala, trzy serie i kill. Imo to coś z serwerami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak zebrać przez ponad tydzien 1800 złomu na 2 pakiety legendarne i wylosować 2x ten sam pistolet  którego nie używam :ExHPnhn:

 

Btw ze wszystkich 11 legendarnych skorek jakie zebrałem po 150 godzinach grania mam kuwa 6 pistoletow i ani jednej snajpy mimo że większość czasu gram snajperem... Kolibri to mi chyba już z 8 razy wypadł... Chyba trzeba będzie zmienić taktykę na wymianę jak coś konkretnego dadzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapki z dodatku : re we la cja!

Jedyny minus to ludzie, którzy kampią i zamiast przesuwać się do przodu, siedzą w okopach i giną jak frajerzy. Ale pewnie się to zmieni, zawsze jest tak że jak coś nowe, to straszne ;) ogarną logistykę i miejscówki kamperów i będzie ogień. 

Pewnie za jakiś czas wyjdą jakieś niedoróbki i problemy, ale już na teraz, mogę powiedzieć że odległość między flagami jest dobrze wyważona i daje impuls do szturmowania.

Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony, widać że ktoś, poza chęcią zarobku, trochę się przyłożył do pracy. Znowu rządzi błoto i chaos. Kozacko to wygląda jak jedna grupa naciera na okopy, a druga desperacko się broni :)

Jedyne co mi zmąciło banana na japie, to to, że kilka razy mocno chrupnęła animacja na fladze. Ale wiadomo, nastu chłopa,  dym, czołg,  ostrzał artyleryjski, bombardujacy samolot, to musi się  tak skończyć. 

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy tez przy otwieraniu pakietów między rundami otrzymujecie w gratisie straszne zamulenie konsoli?

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, okoni napisał:

Mapki z dodatku : re we la cja!

Jedyny minus to ludzie, którzy kampią i zamiast przesuwać się do przodu, siedzą w okopach i giną jak frajerzy. Ale pewnie się to zmieni, zawsze jest tak że jak coś nowe, to straszne ;) ogarną logistykę i miejscówki kamperów i będzie ogień. 

Pewnie za jakiś czas wyjdą jakieś niedoróbki i problemy, ale już na teraz, mogę powiedzieć że odległość między flagami jest dobrze wyważona i daje impuls do szturmowania.

Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony, widać że ktoś, poza chęcią zarobku, trochę się przyłożył do pracy. Znowu rządzi błoto i chaos. Kozacko to wygląda jak jedna grupa naciera na okopy, a druga desperacko się broni :)

Jedyne co mi zmąciło banana na japie, to to, że kilka razy mocno chrupnęła animacja na fladze. Ale wiadomo, nastu chłopa,  dym, czołg,  ostrzał artyleryjski, bombardujacy samolot, to musi się  tak skończyć. 

 

Okoni a swoją drogą, grasz od premiery?? Pamiętam jak na premierę za każdym razem jak sterowiec spadł w dół w płomieniach i z wybuchami, to cala mapa "stawala" i patrzyła :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od premiery, już chyba takiego efektu wow nie ma, nawet do tego stopnia, że jak dziś Cwir biegł na flagę to był mocno zdziwiony że mu się sterowiec na łeb spie*dolił :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, okoni napisał:

Gram od premiery, już chyba takiego efektu wow nie ma, nawet do tego stopnia, że jak dziś Cwir biegł na flagę to był mocno zdziwiony że mu się sterowiec na łeb spie*dolił :1_grinning:

 

Wy weź nie graj ze Ćwirem noobem :24_stuck_out_tongue: Zaniża wam poziom drużyny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Eloszki napisał:

Czy Wy tez przy otwieraniu pakietów między rundami otrzymujecie w gratisie straszne zamulenie konsoli?

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Tak, wtedy konsola przenosi się do innego wymiaru ;) Polecam otwierać pakiety z menu głównego gry, na koniec sesji.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu postanowilem pograc dluzej snajperem bez lunety i z racji, ze akurat wypadla mi legendarna skorka do tej broni to zainteresowalem sie Martini Henry. Jestem pozytywnie zaskoczony pukawka, co ma siasc to siada i oczywiscie, ze sa lepsze snajperki ale dzwiek i przeladowanie baaardzo mi przypomina Barrett M95 z bad company 2 z ktora biegalem caly czas.

 

Co za cyborgi. Polecam obejrzec.
 

i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, SkibaPL napisał:

Jakis czas temu postanowilem pograc dluzej snajperem bez lunety i z racji, ze akurat wypadla mi legendarna skorka do tej broni to zainteresowalem sie Martini Henry. Jestem pozytywnie zaskoczony pukawka, co ma siasc to siada i oczywiscie, ze sa lepsze snajperki ale dzwiek i przeladowanie baaardzo mi przypomina Barrett M95 z bad company 2 z ktora biegalem caly czas.

 

Martini Henry poletzam. Mimo wolnego przeladowania da sie nia grac agresywnie. Sweet spot jest na niewielkiej odleglosci i wiekszosc hitow od pasa w gore zabija. W niedalekiej przyszlosci ma byc wersja ze scopem i zmienionym sweet spotem :listek:. Tez poluje na ta skorke ale kuzwa z 3 pakietow za 900 dostalem 2x bull doga i mondragona :ExHPnhn:
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie chwilę na nowych mapkach, powiem jedno, biegający Pan z adhd z pałką jest pierwszy do znerfienia, jakiś koleś wykręcił raz wynik 51-0, ale ogólnie kto podniósł ten zestaw miał staty 20, 30 do zera. Ubić go jest niezwykle ciężko, bo biega jak Ben Johnson na setkę,  raz jak mnie szturmował, udało mi się rzucić ładunek dywersyjny, wybuchł mu centralnie pod nogami, efekt, tylko 60% hp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że balans tej klasy nie jest taki zły. Można nim wymiatać jedynie w ciasnych, zamkniętych lokacjach. Wystarczy, że gość wybiegnie z tej piwnicy na C na Verdun i jest natychmiastowo wyjaśniany ;) Ale już w tej piwnicy to rzeźnik sieje spustoszenie. Sam czasami na samym początku meczu tam biegnę, żeby od razu wbić się w jego fatałaszki, od razu dymny, apteczka i pałowanie przeciwników wesoło wbiegających na grupowy gang bang :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylosowalem epicka skore do Martni Henry za 5tym podejsciem :obama: teraz bede dominował z klasą :fsg:  morale i ratio w gore :listek:

Edytowane przez bany4KHDR
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

DICE wycofuje się z Ammo 2.0

Koniec z magicznym niewidzialnym elfem podrzucającym granaty do naszego plecaka.

Śmieszne się może wydawać to, że trzeba gnoić studio ile wlezie i spamować na forum i reddicie by w końcu zrobili coś dobrze. Gdyby nie dzielni internetowi wojowie, to Magiczny niewidzialny elf 2.0 by został na stałe.

 

Od kilku dni są testowane Plutony na CTE. Mam nadzieję, że trafi to do przyszłego patcha który mam nadzieję wyjdzie na święta.

To jak nazywamy nasz Pluton ? Proponuję "PSSite 2.0" :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez Wszebor
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DICE slucha graczy :listek:  jesli chodzi o forumowy pluton to znajac wasza inwencje twórcza skonczy się na jakiejś wyniosłej nazwie z końówką "...Hussars"  a ja, żeby było śmiesznie zaproponuje "PTSD Hussars" :antonio:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Wszebor napisał:

To jak nazywamy nasz Pluton ? Proponuję "PSSite 2.0" :24_stuck_out_tongue:

Zmienic tlo i wuala :) jedyna sluszna nazwa :24_stuck_out_tongue: a jak gra bedzie sie plula o cenzure (tak bylo w przypadku wota) to wystarczy zmienic literke.
OjFTU.jpg

 

Jestem w szoku, ze usuna gowno 2.0. Powinni tez wywalic z roboty kazdego kto sie pod tym podpisal. Gdzies mowili o tym, ze spam granatami po tym patchu zmniejszyl sie o 7%. Taaaaaaaa.............. Informowanie goscia o tym, ze biegne go podniesc tez jest dobrym rozwiazaniem bo juz mialem tego dosc gdy gosc w ostatniej chwili potrafil wyparowac wiec przerzucilem sie na granatnik (w poprzednich czesciach imo az tylu niecierpliwych graczy nie bylo). Moszna? moszna.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie grac na mapkach z dlc i podstawki na jedym serwerze? Bo albo ja jestem slepy albo z ta wyszukiwarka serwerow jest cos nie tak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę , oficjalne serwery są podzielone, na podstawkę i dlc osobno, ale grałem ostatnio na prywatnym serwerze gdzie mapki były wymieszane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to w bf4 było tak samo.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastawiam się, że do gry trafi Mosin, będę zawiedziony, jeśli zabraknie tej broni. Pociąg pancerny też spoko, w sumie to najlepszy (a raczej najbardziej pomocny) ze wszystkich behemotów. Znając DICE, czymś jeszcze zaskoczą, wprowadzając jakąś świeżość na nowych mapach. Śnieżyca pewna na 99% ;)

 

Patch co miesiąc to już nie zawsze musi być dobry pomysł, gorzej jak zaczną za dużo majstrować przy rozgrywce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×