Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Patricko

PS4 Battlefield 1

2584 postów w tym temacie

Tak jak napisałem pare postów wyżej ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tak jak napisałem pare postów wyżej

Aha czyli jeśli jako jedyny mam ping ponad 120 na całą drużynę to jestem nobem? Gram w bf od bc2 praktycznie codziennie. Wiem już kiedy ginę bo źle zagrałem. Jednak jak wale w gościa a ten zdąży się obrócić i mnie ubić to już wina opóźnienia. Gram snajperem lub medykiem bo na średni i duży dystans ping nie jest istotny.

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stwierdziłem tylko fakt ze zaraz się zacznie zwalanie winy na Ping - nie bierz tego personalnie, po prostu było to do przewidzenia.

Wydaje mi się również ze skory Ty masz problemy z trafieniem wrogów to tak samo oni maja problem z trafieniem Ciebie przez opóźnienie - się wyrównuje :24_stuck_out_tongue: - tylko zakładam.

I zrób tak abyś miał Ping na poziomie innych graczy bo skoro oni mogą mieć niski Ping to zapewne Ty tez - tylko może musisz pokombinować z ustawieniami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stwierdziłem tylko fakt ze zaraz się zacznie zwalanie winy na Ping - nie bierz tego personalnie, po prostu było to do przewidzenia.

Wydaje mi się również ze skory Ty masz problemy z trafieniem wrogów to tak samo oni maja problem z trafieniem Ciebie przez opóźnienie - się wyrównuje :24_stuck_out_tongue: - tylko zakładam.

I zrób tak abyś miał Ping na poziomie innych graczy bo skoro oni mogą mieć niski Ping to zapewne Ty tez - tylko może musisz pokombinować z ustawieniami.

A co można zmieniać? Nie do końca tak jest bo skoro większość ma ping na poziomie 40-80 to mają łatwiej.

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może coś w ustawieniach routera. Zapytaj w odpowiednim dziale oczywiście jak Ci zależy na tym,a zapewne ktoś stwierdzi czy jest to możliwe czy nie. Powodzenia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mam ping srednio od 40 do 80ms, odziwo na tdm mam zdecydowanie wiekszy niz na podboju :30vm3cw: Ogolnie duzo zalezy od ips i od odleglosci do serwera. Mi wyszukuje glownie irlandzkie czy wloskie serwery. Znajomi z wysp czy nawet z francji maja duzo nizsze pingi. chyba zaczne sobie dodawac serwery z najnizszym pingiem do ulubionych.

btw. 300killi marinem pyklo, jeszcze tylko 20 szarz z bagnetem i bedzie scope :listek:

killstrike 20plus, po przesiadce na monitor hitmarki wchodza jak w maslo (jakosc streamowa)

a tutaj z forumowa elita ratuje dupsko wszeborowi

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam pytanko, żeby odblokować te nowe giwery z dodatków potrzebuje go, czy można je odblokować zaliczając te zadania no. 300 kili selbstladerem ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
48 minut temu, mesutOzim napisał:

Mam pytanko, żeby odblokować te nowe giwery z dodatków potrzebuje go, czy można je odblokować zaliczając te zadania no. 300 kili selbstladerem ?

tylko bronmi z 10tego poziomu danej klasy (jak wejdziesz na ekranie glownym w zakladke zolnierz -> bron i gadzety i najedziesz na bron to ci sie wyswietli co potrzeba)

wracajac do serwerow to polecam holenderskie, ping 15/20 ms nizszy niz na irlandzkich, z tym ze jest ich malo...

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to chyba jest to lekko zbugowane bo zabijam podanymi broniami a licznik dalej stoi na zerze ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.