Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś dotarł do info, co ile pkt wpadają te battlepacki po dzisiejszym update? Chyba nieco przegli pałkę, ale wiadomo, $ musi się zgadzać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Battlefield 1 na ps4 mam problem z serwerami, jeżeli wezmę "szybka gra" to wrzuci mnie do randomowej rozgrywki, ale jeśli wezmę "przeglądarka serwerów" to tam pusto, mam użyć filtrów, próbowałem na wszystkie sposoby ale nie wyszukuje mi ani jednego serwera. Ktoś ma podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, zamierzam dłuższą chwilę pobiegać jako snajper na muszce, jaka snajpa jest najlepsza dla mobilnego snajpera? Martini Henry (piechota)? 

Jak wygląda sprawa min pułapek, ile ich można ustawić na mapie, jedną, dwie, trzy? Czy po zgonie znikają czy zostają? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, okoni napisał:

Pany, zamierzam dłuższą chwilę pobiegać jako snajper na muszce, jaka snajpa jest najlepsza dla mobilnego snajpera? Martini Henry (piechota)? 

Jak wygląda sprawa min pułapek, ile ich można ustawić na mapie, jedną, dwie, trzy? Czy po zgonie znikają czy zostają? 

 

Na początek polecam gewehr 95  karabin to taka snajperka medyka, gram nią do dzisiaj na przemian z martinem. Zawsze sciąga na 2 hity w ciało bo nie ma sweet spota ale za to masz 5 kul w magazynku możesz strzelac bez odrywania oka od celownika. Zabiera koło 80 %  HP przeciwnikowi także jak ktoś go dobije to ci zalicza asystę jako killa. Headszot to oczywiście pewny kill. Jeśli chodzi o pułapki to jeśli się nic nie zmieniło w tej kwestii to masz 1 która zostaje po twojej śmierci tam gdzie ja zostawisz ale znika jak rozstawiają nową. Najskuteczniejsze są zapalające bo typ panikuje i łatwo go namierzyć jak się pali.

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martini Henry (piechota) + celownik mechaniczny x2 i bagnet + mars automatic+ flara + pocisk k. Na forcie jest najwieksza zabawa :) zwlaszcza, ze spotujemy flarami jednoczesnie ich podpalajac. Ostatnio cos kombinowalem z amunicja K na krzyzaku czyli strzelamy naciskami :dpprawo: i znow mozemy strzelic co znacznie zwieksza szybkostrzelnosc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cziter :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak srednio to dziala bo ciezko wyczuc w jakim momencie animacji zmienic ale pare razy sie udalo. Kwestia wprawy :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się Okoniu, że zamierzasz grać aktywnie, zamiast kampić po krzakach, więc zdecydowanie rekomenduję Martini Henry w wersji ze szczerbinką. Bardzo łatwo przestawić się na ten karabin, kilkanaście minut i będziesz kosił, nawet ciągłe przeładowywanie nie przeszkadza, w zasadzie to nawet pomaga liczyć fragi. Lubię biegać z tą wędką po Amiens, zawsze biorą :30vm3cw:

Edytowane przez Bartek_Red
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie raszowałbym, ale mam za mały progres w zwiadowcy i henrego jeszcze nie odblokowałem. Jak go podnoszę po kimś, to rzeczywiscie kosi jak armata, ale jeszcze na niego muszę chwilę poczekać. Ogólnie fajnie się snajpi ale raczej to nie dla mnie, ja muszę być pierwsza linia, armagedon, siać, niszczyć, gwałcić, molestować. Takie wycofanie trochę mnie stresuje :siara:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni polatałem jako snajper, udało się odblokować martini. Była krótka zajawka, ale jednak wolę raszować na podboju, pierwsza linia to coś dla mnie. Snajpa jednak wymaga lekkiego dystansu, lekkiej cierpliwości, a ja mam trochę adhd, latam jak poparzony. Zresztą, zauważyłem że często byłem zdejmowany z henryka na raz, z dalszej odległości, miałem 100%hp i nie dostawałem w baniak. A gdy sam z niego strzelam, mam akcje że mimo że walę w klatę, zabiera 95-98%.

Wracam do mojego ukochanego bara :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo :) widzialem to snajperem miales staty 2:3 a pozniej jak zlapales za bara to w 2 minuty zrobilo sie 12:3 : P mam to samo z Cei Rigotti ale mozna sie czasami pobawic jak druzyna wygrywa. Wczoraj taka kamperiada z Henrykiem totalna masakracja druzyny przeciwnej :24_stuck_out_tongue:

 

paskudnie to wyglada wrzucajac bezposrednio przez share bez renderowania w sony vegasie...

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając martinem najlepsze wyniki kręci się jak się zna sweetspot broni i miejsca na mapach gdzie się można wychylać zza osłony i ubijać jednym strzalem. Najlepiej w pobliżu punktów bo można je czyścić samemu z przeciwników. Martin ma najkrótszego sweetspota za wszystkich snajp. I biegając od punktu do punktu w zależności gdzie się coś dzieje można kręcić grube wyniki i kilkudziesiecio killowe killstriki. Najbardziej irytuje jak ammo się kończy i nikt nie rzuca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już gram zwiadowcą to wybieram najczęściej Gewehr M.95 (piechota). Dobry na bliskie jak i dalekie odległości. Dwa hity jak nie walisz w głowę wystarczą by posłać wroga do piachu. No i nie zapominaj o flarze, najbardziej przydatna rzecz Zwiadowcy xD

 

Panowie ta nowa mapa to coś dla mnie. Ładuje się szturmowcem w okopy, biegam i raszuję xD A czołgi nic mi nie zrobią, bo na tym terenie są upośledzone (hurra) :1_grinning:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki robia akcje z kosmosu : P 2 klip z no scope mnie rozwalil meeega fart.

 

 

 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem, a mianowicie bf1 nie chce się połączyć online. Do wczoraj wszystko działało bez problemu. Co ciekawe bf4 łączy się od razu bez najmniejszych problemów a bf1 wisi cały czas offline. Co już zrobiłem: odbudowałem baze danych ps4, usunąłęm i zainstalowałem grę raz jeszcze. Co jeszcze mogę zrobić bo powyższe nie pomogło...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz dokupic drugie pro i je ze soba skleic kropelka :smart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz dzisiaj tibagowany chłopcze :)

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zmienilem martini na Lebel Model :24_stuck_out_tongue:

 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meh, trochę szkoda, że zrezygnowali z tej tablicy winików - najlepsi gracze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snajperów zawsze szanowałem w bfie . Jeśli ktoś lubi pograć snajperem to dobrze o nim swiadczy. Wydaje mi się że są to najczęściej ludzie wysokiej kultury osobistej. Ludzie z klasą :banderas:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę spadających samolotów zestrzelonych z czołgu.

Ostatnia akcja trochę inna a mianowicie pokaz mistrzowskiego zagrania ze strony przeciwnika - swoją drogą -> uwielbiam takich graczy, którzy zostawiają czołgi bo boją się zginąć a ten to serio nie mam pojęcia co wyczynił. Zobaczcie ile miałem hp jak podjechał. Enjoy :) 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladnie goscia wystrzelilo z kapci na tym koniu. Znajde odpowiednia muzyke i tez cos sklekoce :Gmoch:

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do gierki po tygodniowej przerwie i mam problem...

Bronie z dodatku, które wcześniej odblokowałem, wykonując zadania są dla mnie zablokowane i pokazuje mi, że aby je odblokować, muszę wykonać zadania. No jakoś nie za bardzo mi się to uśmiecha, stąd pytanie czy ktoś miał podobny problem? 

 

Co ciekawe: gdy wchodzę w menu gry, dostosuj żołnierza to bronie są normalnie zablokowane, a gdy odpale grę od nowa, to zakładki są dla mnie zablokowane. Nawet próbowałem wykonać jedno zadanie, ale wcale mi nie nalicza progresu. 

 

Uprzedzam pytania: grę uruchomiłem ponownie (2x), mam zakupione konto PREMIUM do BF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martini Henry był dobry zanim go znerfili, wtedy był kosior:)

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×