Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

jaki kosmita 169/24 na metro :O pogralbym w bf3 :<

i te teksty na czacie :kwach:

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.08.2017 o 23:38, SkibaPL napisał:

jaki kosmita 169/24 na metro :O pogralbym w bf3 :<

i te teksty na czacie :kwach:

 

To nie kosmita tylko oszust. Gra z pendrive. Zero odrzutu, M16 wali ciągłym ogniem. Cholera wie co jeszcze sobie przełączył ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, SANEL napisał:

To nie kosmita tylko oszust. Gra z pendrive. Zero odrzutu, M16 wali ciągłym ogniem. Cholera wie co jeszcze sobie przełączył ... 

1. Przecież to jest z PC, odrzut da się w miarę łatwo kontrolować.
2. M16A3 z którego gościu strzela ma tryb ciągły -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia August 7, 2017 o 00:38, SkibaPL napisał:

jaki kosmita 169/24 na metro :O pogralbym w bf3 :<

i te teksty na czacie :kwach:

 

Na metro, na PS3 się jeszcze lepsze wyniki cisnęło.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem taką zależność / im wiecej alko w siebie wleje tym mniej fps-ow notuje :ziobro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy wrzucą nową zimową mapkę, tak +/-?

Ostatnio wziąłem się za gre klasą szturmowca i powiem, że Hellriegel daje radę. Chce odblokować drugą wersję tej broni, ale juz teraz wiem ze nie bedzie łatwo... do odblokowania potrzeba zabić 25 wrogów za pomocą miny. Tak jak gram szturmowcem od kilku godzin, tak do tej pory zabiłem aż 3 wrogów. Może w rok się wyrobie z odblokowaniem tej broni.

Jeszcze mam krótkie spostrzeżenia co do tej nowej mapki nocnej. Jak dla mnie jest mega średnia. Punkt C to istny chaos, tam taktyka chyba na nic sie nie zdaje bo wróg może Cie zajść z każdej strony tak w zasadzie, chyba że zamkniesz go na bazie to game over. Jak dla mnie te ostatnie 2 mapki mają słabe rozmieszczenie punktów przejmowania w podboju. Oby na tej zimowej było lepiej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Oranje napisał:

Wiadomo kiedy wrzucą nową zimową mapkę, tak +/-?

Ostatnio wziąłem się za gre klasą szturmowca i powiem, że Hellriegel daje radę. Chce odblokować drugą wersję tej broni, ale juz teraz wiem ze nie bedzie łatwo... do odblokowania potrzeba zabić 25 wrogów za pomocą miny. Tak jak gram szturmowcem od kilku godzin, tak do tej pory zabiłem aż 3 wrogów. Może w rok się wyrobie z odblokowaniem tej broni.

Jeszcze mam krótkie spostrzeżenia co do tej nowej mapki nocnej. Jak dla mnie jest mega średnia. Punkt C to istny chaos, tam taktyka chyba na nic sie nie zdaje bo wróg może Cie zajść z każdej strony tak w zasadzie, chyba że zamkniesz go na bazie to game over. Jak dla mnie te ostatnie 2 mapki mają słabe rozmieszczenie punktów przejmowania w podboju. Oby na tej zimowej było lepiej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pewnie standardowo za tydzień albo dwa. Obstawiam 22 albo 29 sierpnia.  Jeśli chodzi o miny to mi to zajęło jakieś 4-5 meczy. Najlepiej stawiać miny u wroga przy wyjeździe z respa. Dobra do tego jest mapa Amiens- okolice mostów albo tory.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Oranje napisał:

do odblokowania potrzeba zabić 25 wrogów za pomocą miny. Tak jak gram szturmowcem od kilku godzin, tak do tej pory zabiłem aż 3 wrogów. Może w rok się wyrobie z odblokowaniem tej broni.

 

Tak jak wyżej kolega wspomniał, Amiens, na drodze przy respie A, stamtąd co chwilę jakiś Janusz wyjeżdża czołgiem lub innym pojazdem i nie patrzy pod gąsienice/koła. Inna dobra miejscówka to Monte Grappa. Wystarczy rozłożyć miny gdzieś na głównej drodze, czy to na odcinku E-C, czy A-C, nie ma znaczenia, zawsze ktoś wjeżdża minimum raz na mecz. Unikaj tylko wjazdów do tunelu, tam już prawie każdy kierowca jest czujny. Czasami jak przyfarcisz, to ubijesz czołg z pełną obsadą, więc 4-5 fragów może siąść jednocześnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oranje napisał:

Ostatnio wziąłem się za gre klasą szturmowca i powiem, że Hellriegel daje radę. Chce odblokować drugą wersję tej broni, ale juz teraz wiem ze nie bedzie łatwo... do odblokowania potrzeba zabić 25 wrogów za pomocą miny. Tak jak gram szturmowcem od kilku godzin, tak do tej pory zabiłem aż 3 wrogów. Może w rok się wyrobie z odblokowaniem tej broni.
 

Drugi hellriegel to straszne gowno jest nie polecam. Ja sie przerzucilem na chauchata bo po odblokowaniu nie zrobil na mnie wrazenia ale teraz? o rety jak to rypie to glowa mala. Jesli chcesz szybko miny wbic to stawiasz je na respie przeciwnika wbiegajac w ich strefe. 2 sztuki w to samo miejsce, zeby nie byly az tak widocznie a nie jak wszyscy rozpierdziela wzdluz i wszerz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje waszych rad. Faktycznie Amiens i Monte Grappa wydają się być najlepszymi mapkami do tego zadania.

Co do Hellriegela to chce odblokować chyba dla świetego spokoju, żeby mieć wszystko odblokowane. Szturmowcem i tak gram trochę na siłe, jakoś ta klasa mi nie leży. Po odblokowaniu pewnie wrócę do klasy wsparcia i ulubionego MG 15(lekki).

Chautat dla mnie dupy nie urywa ale tu wiadomo, kazdy ma swoje upodobania, ja osobiście propsuje wspomnianego MG15, co ta broń robi nawet na długi dystans to głowa mała


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po odblokowaniu jak pogralem chwilke chauchatem to tez dupy nie urywal a teraz sciele trupa czesto i gesto no i ma dwojnog. Jest wolnostrzelny ale za to ma moc tylko celowniki troche dupne (ten drugi plot to jakies nieporozumienie jest w porownaniu do plot np. z bara :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Premium w promocji za 125,40 zł na PSS.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaraz po odblokowaniu jak pogralem chwilke chauchatem to tez dupy nie urywal a teraz sciele trupa czesto i gesto no i ma dwojnog. Jest wolnostrzelny ale za to ma moc tylko celowniki troche dupne (ten drugi plot to jakies nieporozumienie jest w porownaniu do plot np. z bara :24_stuck_out_tongue:)


Z tymi celownikami to też trochę słabizna. Rozumiem, że tu krok twórców w kierunku realizmu w grze, ale przy jednej broni dla szturmowca nie da się dobrze celować, bo rączka/magazynek zasłania 1/4 ekranu . Ten Chautat też ma słaby celownik jak dla mnie, cieżko mi sie do niego było przyzwyczaić na poczatku. Pewnie jak zabije 25 wrogów miną to wrócę do gry wsparciem i spróbuje ogarnąć Chautata. W dodatku znowu dadzą 5 nowych broni?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Oranje napisał:

W dodatku znowu dadzą 5 nowych broni?

 

11 będzie w dodatku.  
Lista wyjęta z wiki: 

Edytowane przez riddi_962
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2017 o 18:37, Wszebor napisał:

Jest Premium w promocji za 125,40 zł na PSS.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka
 

 

nareszcie, bo na to czekałem aż przecenią, ponad 200 złotych było szkoda wydać zważając, że zapłaciłem za grę swego czasu 170,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest patch 1.12. Zajmuje 6,764 GB.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest patch 1.12. Zajmuje 6,764 GB.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka




Wlasnie pobieram. Poza jakimiś zmianami, dochodzą teraz nowe mapy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na nową mapkę przed chwilą ale puste wszystkie serwery nikogo nie ma. Najlepsze jest to że bronie które sobie odblokowalem z poprzedniego dodatku mam znowu zablokowane

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas próby zainstalowania patcha, wyskakuje mi info że nie mogę go pograć, bo brakuje miejsca na dysku. Wyczyścilem i mam prawie 100 giga wolnego i dalej nie chce mi aktualizować gry. 

 

??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

# u mnie działa

 

Coś się zamuliło, włacz wyłacz konsolę, pobierz patcha w innej grze, jak nie zadziała trzeba będzie wywalić grę i zainstalować wszystko od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, okoni napisał:

Podczas próby zainstalowania patcha, wyskakuje mi info że nie mogę go pograć, bo brakuje miejsca na dysku. Wyczyścilem i mam prawie 100 giga wolnego i dalej nie chce mi aktualizować gry. 

 

??? 

Może myszkę odłącz ? :yao:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jarek_79 napisał:

Wszedłem na nową mapkę przed chwilą ale puste wszystkie serwery nikogo nie ma. Najlepsze jest to że bronie które sobie odblokowalem z poprzedniego dodatku mam znowu zablokowane

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

 

Też tak miałem przy ostatniej aktualizacji. Do mnie także doszedł problem Premium, które musiałem tak jakby od nowa instalować, bo miałem brak dostępu :O

 Spróbuj zrobić to co ja, może coś pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, okoni napisał:

Podczas próby zainstalowania patcha, wyskakuje mi info że nie mogę go pograć, bo brakuje miejsca na dysku. Wyczyścilem i mam prawie 100 giga wolnego i dalej nie chce mi aktualizować gry. 

 

??? 

 

Ja mam to samo z ps4. Np. jakaś gra potrzebuje 40 gb, a ja aby ja zainstalować potrzebuje minimum 150gb... (oczywiście gra po instalacji zajmuje te 40 gb a ja mam 'wolnego' 110gb na którym nic się nie da zrobić :) ) Przy patchu jeszcze nie wiem jak wyjdzie bo nie wróciłem do domu, ale spodziewam się najgorszego :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy jest ta promocja na premium?

 

Mam to samo z miejscem na dysku.Musiałem odinstalowac gre zeby zainstalować patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Też tak miałem przy ostatniej aktualizacji. Do mnie także doszedł problem Premium, które musiałem tak jakby od nowa instalować, bo miałem brak dostępu :O
 Spróbuj zrobić to co ja, może coś pomoże.
Mi to z miesiąc temu sama gra się odinstalowala. Aż się przestraszylem ze i premium mi przepadlo i trzeba znowu kupować Dziwne czasem rzeczy się dzieją z tym Battlefieldem i aktualizacjami

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×