Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 2.10.2017 o 08:59, okoni napisał:

No i jak poradziłeś sobie z problemem? 

Ponowna instalacja gry naprawiła sprawę, ale przy pobieraniu najnowszego zapisu stanu gry z chmury znowu się pojawił, przywrócilem jakiś starszy zapis stanu gry i dopiero poszło.

Jest szansa że pomoże przywrócenie starszego zapisu gry i nie trzeba jej instalować na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pacz już był? 

Bo kuźwa nie wiem, dziś odpaliłem grę i grało mi się fatalnie, znowu coś pozmieniali? Na bank są mniej widoczne ikonki nad głowami, mimo że je zaspotuję i mam na celowniku, im dalej tym słabiej widać. Da się to odwrócić gdzieś w opcjach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, okoni napisał:

Ten pacz już był? 

Bo kuźwa nie wiem, dziś odpaliłem grę i grało mi się fatalnie, znowu coś pozmieniali? Na bank są mniej widoczne ikonki nad głowami, mimo że je zaspotuję i mam na celowniku, im dalej tym słabiej widać. Da się to odwrócić gdzieś w opcjach?

Tak, teraz jest chyba 50% a wcześniej było na 100%. Gdzieś mi się na Twitterze rzuciło w oczy, sam po patchu konsoli jeszcze nie odpalałem.

EDIT: Doczytałem, i jest to bug. U części osób zmiana na 100% pomaga, a u innych nie :1_grinning: 

 

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli norma, czekamy na patch do patch'a :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktos jeszcze w miare systematycznie w bfa? mam dosc tych randomow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SkibaPL napisał:

Gra ktos jeszcze w miare systematycznie w bfa? mam dosc tych randomow...

Tutaj też same randomy są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, danken000 napisał:

Tutaj też same randomy są.

Chyba ty :Coolface:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DICE robi najlepsze dodatki na rynku! "W Imię Cara" podoba się mi tak bardzo, że na poprzednie mapy w bf1 spoglądam z pogardą.  Klimat map oraz przemyślany design to mistrzostwo świata. Polecam broń dla medyka "Karabin Generała Liu"  - kosa taka, że nooby i głupie polaczki padają jak muchy. Broń podobnie jak mój ukochany RCS trudna do opanowania, ale jak się wsiąknie to jesteś panem bitwy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy trudna, hm, jedyny jej minus to tylko sześć pestek i długi czas przeładowania. Jest bardzo celna i ma duże obrażenia. Podpasowała mi, ale jakoś nie musiałem specjalnie się w nią wdrażać. Na średni dystans idealna. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie odblokowalem i po 1 mapce powiedzialem sobie meh, srednie to tylko 6 pestek z czego kladzie przeciwnika po 3 strzalach ale cos w sobie ta pukawka ma. Druga i trzecia mapka to juz 45-50 fragow. Calkiem spoko jako odskocznia od Cei-Rigotti.

50 fragow na autoloadingu z luneta to jakis dramat... niby tez 6 pestek ale tak sie chujowo z tego strzela, ze szkoda gadac.
 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pudełko w edycji Rewolucja ostro zleciało z ceny, do wyrwania za 125-140 zł, w zależności od sklepu. To chyba jakaś większa promocja ze strony EA, na to wygląda. Jak ktoś czekał na korzystną ofertę wraz z premium, to teraz jest bardzo dobra okazja. Polecam, choć sam akurat teraz od gry odpoczywam, +/- 200h w multi zrobiło swoje

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Bartek_Red napisał:

Widzę, że pudełko w edycji Rewolucja ostro zleciało z ceny, do wyrwania za 125-140 zł, w zależności od sklepu

 

Również polecam! Jak ktoś czekał, albo się zastanawiał to niech bierze za taką cenę. Przecież to deal życia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quaz spiewac nie potrafi ale tekst dobry :24_stuck_out_tongue:
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam 2 czesc swoich wypocin. Troszke przydlugie a i tak sporo materialu gdzies przepadlo. Przy dobrym piwie szybko zleci :kwach:

 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać, że całkiem niezłe :DD I zachęciłeś mnie abym dokończył kawę już przy konsoli i w mundurze amrii czerwonej xD

 

BTW. Ostatnio mocno mnie wkurza mapa Carycyn. Własnie ląduje na mojej liście map których nienawidzę ;/

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ta mapka jest trochę źle zrobiona, w zasadzie kto panuje nad punktem B, ten ma wygrany mecz. Niby do tego kościoła są cztery wejścia, ale jak się gromada usadzi na tym wewnętrznym balkonie, to trzeba naprawdę ogarniętego teamu aby ten punkt przejąć. No i czasem dziwne respy. Respiąc się na B, czasami ląduję bliżej A lub C. 

Ale lubię tę mapkę, mimo sporej ilości warzyw na serwerze, fajnie się flankuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, okoni napisał:

Niestety ta mapka jest trochę źle zrobiona, w zasadzie kto panuje nad punktem B, ten ma wygrany mecz. Niby do tego kościoła są cztery wejścia, ale jak się gromada usadzi na tym wewnętrznym balkonie, to trzeba naprawdę ogarniętego teamu aby ten punkt przejąć. No i czasem dziwne respy. Respiąc się na B, czasami ląduję bliżej A lub C. 

Ale lubię tę mapkę, mimo sporej ilości warzyw na serwerze, fajnie się flankuje. 

Najgorsze na fladze B jest to, że na ten "balkon" jest tylko jedno wejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, riddi_962 napisał:

Najgorsze na fladze B jest to, że na ten "balkon" jest tylko jedno wejście.

 

I jest tam tak ciemno, że nie widać jak ktoś do Ciebie strzela ;c 

Rage mode on!

 

Ale pozostałe mapki  z dodatki to sztos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się dziwnego przydarzyło. Nie działa mi (tylko w BF1) przycisk R2 TYLKO przy użyciu karabinów snajperskich. Ktoś się z czymś takim spotkał?:O

Każda pozostała broń działa prawidłowo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Greenadine napisał:

Coś się dziwnego przydarzyło. Nie działa mi (tylko w BF1) przycisk R2 TYLKO przy użyciu karabinów snajperskich. Ktoś się z czymś takim spotkał?:O

 

Hmmm ciekawe. Mi raczej nie, dziś wymiatałem zwiadowcą i było OK. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj cztery razy taki podobny wynik udało mi się uzyskać na podboju, z randomami w teamie (w sumie to zawsze gram z randomami). 

 

#Medyk

bf11.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie, jaki zgrywus. Posiadł kamuflaż predatora ;)

 

Btw. 

Kiedyś wspominałem o warzywach na serwerach, czasem trafiam ich u siebie czasem po drugiej stronie. Tu akurat wrogie siły błysnęły zmysłem taktycznym :1_grinning:

https://youtu.be/6o0Slf6Tlz4

 

Edytowane przez okoni
  • Like 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×