Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, starvin napisał:

Pany jakie polecacie bronie do medyka i szturmowca? Dodam ze mam tylko 15lvl :)


Najlepiej nie kombinować i w sumie te pierwsze bronie są najlepsze :)
Polecam do medyka - pierwszy dostępny Cel Rigotti Factory (fabryczny) i M1907 SL Sweeper (wymiatający) a na trochę większy dystans Mondragon Sniper.
Do szturmowca też pierwsza broń MP18 Trench (okopowy) i Automatico M1918 Storm lub Factory a na 10lvl wpada Hellriegel 1915 Factory, który jest wolniejszy trochę, ale ma 60 pestek i w sumie na jednym magazynku można kłaść cały team.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do szturmowca to Helriger a Medyk to zależy. Autoloading powiększony albo Monodragon stabilny lub Celrigotti. To moje propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, The_Siemek napisał:

ale ma 60 pestek i w sumie na jednym magazynku można kłaść cały team.

Albo jednego kawalerzystę :30vm3cw:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 19.11.2016 o 10:57, pablos_PRO napisał:

No niestety do rozwalenia czołgu musisz miec 2 graczy. Bo 1 bomba nie wystarczy, a drugiej już nie masz. Trzeba się zgadać i zgrać i nie dać się zabić. 

W bf4 nie bylo problemu 2 strzały z rpg. Ale 1 gosciu dawał radę. 

 

 

 

ja tam zawsze strzelam do koni aż ubiję :24_stuck_out_tongue: I jeden hooy czy jest jeździec czy nie ;) sasaasasasasa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, pioraj napisał:

Do patcha gralo sie super, mowa o ps4 pro. Ladna grafika, praktycznie caly czas 60 klatek. Po patchu, gra wyglada slabo, zasieg rysowania, aliasing, tekstury zepsuli wszystko co sie dao, a do tego dropy jak na zwyklym ps4... moze ktos z uzytkownikow pro sie wypowiedziec w tej sprawie ? 

Juz nie mam sily, na mapce z alphy grac sie ne da, spada przy zadymie do okolo 30 klatek... wiadomo czy Dice cos z tym ma zamiar zrobic ?

Na pro do 30 a na zwykłym do 20 ale niektórzy mówią ze przesadzam a prawda taka ze grać się nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nic z tym nie zrobia to przestane w to grac, bo jest tragicznie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nic z tym nie zrobia to przestane w to grac, bo jest tragicznie.

Uuuuuu grube argumenty, teraz to się wezmą za łatanie gry z kopyta ;)

Myślę że im to powiewa...

BTW zawsze jest tak samo z BF, ale spoko za rok maks półtora będzie już mega grywalny (nie to żeby teraz nie było, dla mnie jest)... Ale wiecie ZŁEJ BALETNICY przeszkadza rąbek u spódnicy... :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi b3 nie podeszło to poprostu przestałem grać. Kurwa a mogłem maila napisać do dice lub Ea. Nie pomyślałem. Ale jak jeszcze bardziej na forum ponarzekacie to na pewno ktoś to przeczyta i naprawi. Zamiast stękac przestańcie grać i już. Koledzy grają w warframe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

Uuuuuu grube argumenty, teraz to się wezmą za łatanie gry z kopyta ;)

Myślę że im to powiewa...

BTW zawsze jest tak samo z BF, ale spoko za rok maks półtora będzie już mega grywalny (nie to żeby teraz nie było, dla mnie jest)... Ale wiecie ZŁEJ BALETNICY przeszkadza rąbek u spódnicy... :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Jak lubisz miec dropy do 30 klatek to graj, ja nie po to place zeby dostac gre ktora momentami jest nie grywalna... Zamiast naglosnic problem, lepiej mydlic sobie oczy i mowic, ze jest ok :)

Edytowane przez pioraj
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię absolutnie że jest ok, raczej szybciej pokusie się o stwierdzenie że jesteś idi..... Yyy coś z tobą nie tak jak myślałeś że dostaniesz BF wymuskanego do granic możliwości na premierę....

A no tak JA PLACE... To kup PC Master Race za 10k i będziesz miał płynne 4k...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Nie mówię absolutnie że jest ok, raczej szybciej pokusie się o stwierdzenie że jesteś idi..... Yyy coś z tobą nie tak jak myślałeś że dostaniesz BF wymuskanego do granic możliwości na premierę....

A no tak JA PLACE... To kup PC Master Race za 10k i będziesz miał płynne 4k...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Tu się mylisz. Kupując produkt i płacąc za niego pełna kwotę człowiek oczekuje ze będzie dało się czerpać satysfakcję .  co to za argument to idź grać na PC?  mamy ps4 powinni to zrobić na konsoli tak żeby to jakoś chodzilo miało rece i nogi a nie wiecznie tłumaczyć lenistwo tym ze to wina konsoli 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu się mylisz. Kupując produkt i płacąc za niego pełna kwotę człowiek oczekuje ze będzie dało się czerpać satysfakcję .  co to za argument to idź grać na PC?  mamy ps4 powinni to zrobić na konsoli tak żeby to jakoś chodzilo miało rece i nogi a nie wiecznie tłumaczyć lenistwo tym ze to wina konsoli 

Co innego oczekiwania, tu chodzi o naiwność... Wiadomo od lat wypinaja się i zawsze jest tak samo, nagle płacz... I co każda premierę tak samo

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przed patchem dzialalo i wygladalo ok. Ten patch to zepsul. O to mi glownie chodzi :) nie chce sie przegadywac, po prostu przed aktualizacja bylo jak najbardziej ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie se po strzale :Coolface: Zrobcie se przerwe wypijcie piwko i czekajcie na mecz :dafuq:To nie jest OT,ostatnie 546756 stron jest i tak o dropach i klatkach :21ozlae:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Banok napisał:

Dajcie se po strzale :Coolface: Zrobcie se przerwe wypijcie piwko i czekajcie na mecz :dafuq:To nie jest OT,ostatnie 546756 stron jest i tak o dropach i klatkach :21ozlae:

jeszcze ważne jest kd.

 

tak naprawdę bf nigdy nię będzie idealny i trzeba się z tym pogodzić, szukajcie pozytywnych elementów jak ciągle będziecie skupiać się na wadach nigdy nie będziecie zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wady wadami ale ja mam wrażenie że dice EA czy kto tam robi te gry to wogole w to nie grają przed premierą. No jak można wypuścić grę gdzie menu tak się zacina że nic się nie da zrobić?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Banan91PL napisał:

Battlefront chodzi płynnie wiec i tu mogłoby tak być 

Nie nie moglo 64 graczy zbyt obciaza procesor. 

W bf4 bylo to samo, a jak sie gralo na serwerze z limitem do 40 bylo duzo lepiej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się cieszę, że nie gram tego niezbalansowanego Podboju, gdzie są te dropy tylko najlepszy tryb w BFie od dawna - Operacje na 40 osób. Ale to jest dobre:fsg:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy siedząc w czołgu w miejscu gdzie jest miotacz płomieni tylko ja mam problem z jego odpaleniem? Jak tylko ktoś inny wsiada to widzę szalejące płomienie. U mnie nie chce wystartować w ogóle.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą wyżej, operacje na 40 osób są idealne, te 64 osobowe to rzeźnia, nie da się normalnie pograć.

W 20 vs 20 mamy optymalną liczbę przeciwników, konkretny cel, fajnie usytuowane te cele na mapie, wojna pełną gębą, jedyne te filmiki na wejściu wkurzają bo ile razy można słuchać tego samego.

Edytowane przez Wyso52
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co serwer wykupili a widzę że jest już parę serwerów PL. Czy można ograniczyć Podbój do np. 40 graczy?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Eloszki napisał:

Czy siedząc w czołgu w miejscu gdzie jest miotacz płomieni tylko ja mam problem z jego odpaleniem? Jak tylko ktoś inny wsiada to widzę szalejące płomienie. U mnie nie chce wystartować w ogóle.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Znajomy ma dokładnie to samo, jak pisał jakiś czas temu na forum dice to mu zalecili wymienić pada :wacko: do dzisiaj nie znalazł na to żadnego rozwiązania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Dice złota rączka i ich tok rozumowania. Nie możesz czegoś uruchomić to wymień pada.... żenada.

Dice zacina mi się menu gry - wymień konsole.

A kumplowi pad pewnie działa w pełni sprawnie co?

Swoją drogą to ja jeszcze nie siedziałem na miejscu ogniomena w czołgu.

Powiem szczerze mnie ta gra nie przyciągnęła do siebie... czasem tydzień nie gram choć mam czas. Mam 33 poziom i zastanawiam się czy do 50 dobije wogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×