Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Shintokatana napisał:

 

staraj się zapamiętać jak te samoloty lecą na podstawie tego filmu, podkręć sobie tez czułość pada żebyś nadążył

Też się męczyłem że 3 godz aż w końcu platyna wpadła :) dawno się tak nie wkur...wiałem. Myślę że duża czułość nie jest dobra bo delikatny ruch może spowodować że przestrzelisz. Zaczynając strzelać nie ruszaj działkiem i 3 spadają następny jest nad nimi po prawej. Potem 3 z prawej ledwie widoczne i 3 bombowce. Powodzenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skąd jesteś to z konsola wpadnę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ooo nie nie tylko login i hasło a no i dane karty., pin i kod ccv

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu trochę po patchu pograłem (wczoraj wolne) i to jednak dalej stare, dobre DICE, bo przy naprawie musieli coś popsuć.
Wychodzenie z meczu nawet przed 30 sek. działa tragicznie. Wczoraj 2 razy zawiecha gry przy wychodzeniu. Wyrzuciło mnie dwa razy z serwera ni z gruszki, ni z pietruszki. Do tego ładowanie mapy na Podbój przy Szybkiej Grze - trzy razy z rzędu do mapy Amiens ma mnie dorzucić i dwa razy gra wywalała mnie z ładowania mapy na ekran wybory trybu (WTF?).
Miało być poprawione odradzanie w pojazdach na początku rundy, żeby człowiek się nie odradzał jako medyk w samolocie albo jako czołgista... pieszo bez czołgu.
No to naprawione. Raz na Operacjach odrodziłem się jako pilot... w powietrzu, ale bez samolotu. I najlepsze - poza mapą. 0:1.
Później na Podboju na Salonowym też chciałem polatać - wybieram samolot, czekam, mapa startuje, odradzają się ludzie i nagle mnie też respi - w samolocie, który jest na połowie mapy, czyli tuż przed budynkiem. Zgon, dziękuję pan DICE :siara:

Najlepsze jest to, że w samej grze wszystko działa jak trzeba po raz pierwszy, nic nie wkurza, nie giniesz z dupy, ale wszystko co się dzieje przed momentem pojawieniem się na mapie może cuda na kiju spowodować.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TA, te wychodzenie z gry zdupczyli strasznie. Do tego stopnia że ja robię zwyczajny połer of i fak of. Ale chyba najbardziej irytująca rzecz jaką spotykam w bf1 to odradzanie się wroga, już na ubitym typie. Mam to nagminne, już momentami myślałem że ślepy jakiś jestem albo lagi jakieś mam, ale wczoraj widziałem taką akcję z trzeciej osoby , kolo ubił typa odwrócił się ,  a tu nagle na zwłokach pojawia się żołnierz i wali do gościa w plecy. Dobre dwie sekundy się zrespił po śmierci swojego kompana.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

TA, te wychodzenie z gry zdupczyli strasznie. Do tego stopnia że ja robię zwyczajny połer of i fak of. Ale chyba najbardziej irytująca rzecz jaką spotykam w bf1 to odradzanie się wroga, już na ubitym typie. Mam to nagminne, już momentami myślałem że ślepy jakiś jestem albo lagi jakieś mam, ale wczoraj widziałem taką akcję z trzeciej osoby , kolo ubił typa odwrócił się ,  a tu nagle na zwłokach pojawia się żołnierz i wali do gościa w plecy. Dobre dwie sekundy się zrespił po śmierci swojego kompana.


Najgorsze w tym odtwarzaniu się na trupie jest to że często zdarza się taka sytuacja Cel ---- My --- Odrodzony kompan. W takiej sytuacji jest dziękuje i dobranoc, najpierw ładujemy łepka w plecy a zaraz jego koleżka się odtwarza na naszych plecach.

W związku z całą tą sytuacją trochę nie podoba mi się jeszcze jedna rzecz, zabijamy typa, odnosimy jakieś obrażenia w tej walce, na jego trupie zdąży się jeszcze odtworzyć członek drużyny i pech chce że jest to medyk który od razu go podnosi i zostajemy z 30-40% życia przeciwko dwóm gostkom którzy mają po 100. Trochę nie fair ale liczę że to naprawią bo pewnie jest to błąd.

Gdyby jeszcze jedną rzecz poprawili, o ile nie jest to po mojej stronie, jak wczytuje się mapa, początek meczu to bardzo często jak wbije to pojazdy już wszyscy powybierają, czasami jest tak że ja się wbiję wcześniej i teraz nie wiem czy jest wina mojego połączenia z danym serwerem/serwerami czy to coś w grze jest nie do końca dobrze zrobione.

I jeszcze jedna dziwna rzecz która mi się w oczy rzuciła ale może ja mam coś nie tak z oczami i zawsze chybiam o milimetry. Dość często za trafienia (jak mi się wydaje) nie wpadają mi hit markery. Na snajpie to pewnie ja lamie bo jestem tragiczny aczkolwiek czasami założyłbym się o wszystko że kula przechodzi przez łeb gościa bez żadnych konsekwencji. Ale wczoraj też zrobiłem taki krótki filmik z killami i failami z 1 rundy grając Model 10-A Hunter (shotgun). No i miałem taką sytuację że wywaliłem w gościa 3 razy (1 mogło być pudłem choć uważam że przy shotgunie jakieś obrażenia gostek powinien wyłapać mimo wszystko) i generalnie nie dostałem ani jednego hitmarkera, typ jak się otrząsnął z szoku to mnie zabił krótką serią i tam na tym kill camie też było pokazane że miał 100% hp. Takie sytuacje czasami mi się trafiają, nawet na różnych broniach, ale może to też wina jakiegoś laga u mnie jak przy tym tworzeniu się na początku rundy za późno żeby załapać się na jakiś pojazd.

Nie mniej tak czy siak gra mi się super w tego BF'a, i na szczęście do spadków FPS też mam kiepskie oko bo owszem czasami je zauważę ale nigdy bym nie powiedział że powodują że gra jest niegrywalna albo gra się przez to trudniej, no i takich spadków do 26 fps w jakiejś akcji też chyba jeszcze na szczęście nie odczułem. W zasadzie gdyby nie posty na forum to żyłbym w nieświadomości, jeśli chodzi o te spadki, ale że sam ich nie odczuwam (może mam ale nie widzę) to trzeba zacząć wykorzystywać całą sytuację jako przewagę nad przeciwnikiem :1_grinning:

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na PSS podstawka kosztuje 209 a Deluxe 249. Warto dopłacić te 40zł do tych 'ekskluzywnych' dodatków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bo ostatnio tylko narzekamy na tę grę ,  więc teraz mała pochwa(ła). Po tym jak piałem z zachwytu nad dźwiękiem, teraz oddaję pokłon nad warunkami atmosferycznymi, są bardzo realne i fajnie utrudniają grę(ale oczywiście w miarę rozsądku). Mgła, deszcz, zamieć, fajnie to wszystko wygląda. Na jednej mapce z morzem, efekt deszczu i morskiej bryzy powodował to że w realu miałem odruch przecierania oczu, miodzio.

Ale i tak najlepszy był Cwir który wczoraj biegał po Bliźnie i stwierdził (fakt, byliśmy już trochę zrobieni), że jest taka mgła że nie ma pojęcia jaka mapa się wczytała:pazura:

Ps. Cwirku, co tam Ci się wczoraj w mieszkaniu działo, wodę na ziemniaki gotowałeś?:Gmoch:

Edytowane przez okoni
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe. Można i tak, pytanie potem jak z rozróżnieniem wroga od swojego skoro obraz taki za "mgłą" :).

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na konsolach działa jakoś balans po umiejętnościach po rundzie? Czy jest to po prostu losowe przerzucanie graczy tylko aby ilość się zgadzała ?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy na konsolach działa jakoś balans po umiejętnościach po rundzie? Czy jest to po prostu losowe przerzucanie graczy tylko aby ilość się zgadzała ?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Jest balans, po odpaleniu rundy jest info ze drużyna została przypisana do danego zespołu na podstawie umiejętności.

Wysłane z iPod touch za pomocą Tapatalk

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy się nad tym balansem nie zastanawiałem , ale widzę jak gram, że coraz więcej meczów kończy się wynikiem o bardzo małej różnicy ticketów, a sam mecz jest ostro zacięty .  W zasadzie jak nooby nie kampią na skałkach, to zawsze jest meczyk ticket za ticket.

Ps.

@up

Właśnie tak w l wojnie radzono sobie z transportem ciężkiego sprzętu .  Protoplasta samolotu Hercules :antonio:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie odwrotnie. Wczoraj np cały czas albo miałem przewagę taka ze wygrywaliśmy do ok 300lub przegrywaliśmy do podobnej wartości. Zarówno jedno i drugie było mało ciekawe bo to straciło jakikolwiek sens rywalizacji tylko było miażdżenie przeciwnika już na pierwszym punkcie od respa. Dlatego się zastanawiałem czy ten balans jest - Może miałem wczoraj pecha po prostu. Dzięki za info.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 26.11.2016 o 11:58, Eloszki napisał:

 

Hehehe. Można i tak, pytanie potem jak z rozróżnieniem wroga od swojego skoro obraz taki za "mgłą" :).

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Proste....strzelasz do każdego i paCzysz na efekt :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze to nie hardcore.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na "cudownym" hardcorze to nie ma wcale efektu. Gościu się przewraca i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Około 15stu polskich serwerów i tylko jeden pełny reszta świeci pustkami. Polacy gdzie wy gracie?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cezar19826 napisał:

Około 15stu polskich serwerów i tylko jeden pełny reszta świeci pustkami. Polacy gdzie wy gracie?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

A jak zrobić żeby mi wyszukiwalo polskie serwery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W filtrach zaznacz w nazwie "pol"

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

W filtrach zaznacz w nazwie "pol"

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dzięki, bo wpisywalem "pl" i nic nie było. Jutro sprawdzę bo płeć żeńska okupuje tv. Na pewno będę zaglądał na polskie serwery częściej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy czas odrodzenia po śmierci kiedy czekamy aż ktoś nas dziabnie strzykawką lub gdy przytrzymanym przycisk jest taki sam? Zauważyłem ze ludzie notorycznie wybierają ta druga opcje i szukam logicznego wytłumaczenia dlaczego.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak naciskasz X to czekasz krócej na załadowanie ekranu odrodzenia, ale chyba dłużej trzeba czekać na odrodzenie na samej mapie . Pewnie wychodzi na to samo


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Zapamiętajmy to i czekajmy na reanimacje. Szkoda ticketow.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×