Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja znam wielu którzy tak spróbowali i do dziś przeklinają ten dziś oraz plują sobie w brodę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie gry mają swoich fanów, mi bardziej podoba się symulacja realnej walki, a tej widze więcej w BF'ach. Nie znam się na tym ale COD mi bardziej pasuje na grę do turniejowych rozgrywek, coś jak CS może.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Proponuję przestać z tego tematu robić CoD vs BF .... to się mija z celem. Skupcie się na omawianiu BF1 (bo od tego ten topic jest). Ja osobiście zrobiłem preordera 2 dni po trailerze. Wygląda na to, że rozgrywka będzie oparta na netcodzie z SWB (oraz grafa pewnie na tym samym silniku) do tego niech dodadzą elementy z BF4 (HUD, plutony, ilości broni, customizację) co spowoduje, że z miłej arcadówki (SWB) zrobi się trochę "poważniejszy" i zajmujący na dłużej FPS. Dla mnie klimat I wś jest git (chociaż wolałbym II wś). :)

 

Do adminów - po raz kolejny nie ma tu mojego pierwotnego konta z nickiem peka71 :/

Edytowane przez peka71TrueOne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie,  BF1 będzie śmigał na tym ostatnim Frosbajcie czy wykombinowali coś nowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego myślę, że może nie być tak źle jak było na początku z BF4, to jednak nie będzie rewolucja ze zmianą silnika. Moim zdaniem to dobry kierunek, z jednej strony odcinamy kupony, z drugiej na pewno ograniczymy błędy wieku dziecięcego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widać że DICE przy tej części powraca do klasyki serii czyli 1942. Wtedy na polu bitwy były statki, łodzie podwodne, łodzie transportowe, samoloty, czołgi (te ostatnie także w ostatnich częściach). Teraz dostajemy ww. (oprócz łodzi podwodnych) oraz sterowce, pociągi pancerne i pewnie artylerie. Także skala potyczek ma być ogromna. Nie wiadomo też jak będzie ze spadochronami, które w IWŚ jako tako nie istniały. Po zestrzeleniu samolotu giniemy razem z nim. Dobrze że Szwedzi trzymają się faktów historycznych za to +. Cieszyłbym się jakby dodali jakieś mapy z frontu wschodniego, który głównie rozgrywał się na terenie dzisiejszej Polski (może jakieś dlc) bo jak wiadomo na razie lokacje mają rozgrywać się we Francji, Alpach (północno-wsch. Włochy) i Arabii. Dawno tak nie cieszyłem się z premiery jakiejś gry. Oby DiCE w miarę ogarnęło rozgrywkę i nie zaserwowało nam masę bugów. Widzimy się na polu bitwy w zeppelinie bombardującym flagę A :)

Edytowane przez Thrasher8888
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że wyjdzie z tego godny następca bf bc2 oraz bf3. Póki co hype train wystartował, czekam z niecierpliwością na jakiś gameplay =) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ciekawe jak DICE rozwiąże taki aspekt wizualny jak hełmy armii niemieckiej. Jak wiadomo do 1916 żołnierze tejże armii nosili pikielhauby która została zastąpiona hełmem stalowym który później nabierał nieco innego kształtu aż do IIWŚ. Czy mapki będą z jakichś konkretnych bitew w danym roku czy jak? Ciekawe jak to rozwiążą chociaż przypuszczam że mapki będą z okresu 1916-18 i wtedy powyższy problem zostanie rozwiązany. Czas pokaże.

Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



zajebiste ^^

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaz BF1 ma sie odbyć 12 Czerwca o godzinie 23:00.Podobno ma być grane "na żywo" a tak przynajmniej twierdzi EA.Mają zamiar zaprosić jakiś tam ludków żeby oni grali i ma być to transmitowane.Zobaczymy co to bedzie :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KromkaChleba, a kto to?

Yoshi powinien być zaproszony ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...yoshi, kromkachleba...obojetnie który z nich

ważne żeby skopali innym tyłki

"...ja go pałką, a on Wilcze Doły..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, One™ napisał:

KromkaChleba, a kto to?

Yoshi powinien być zaproszony ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

A ja nie wiem kto to ten "kromek" yoshi też nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, rejpsnake68 napisał:

Lambert....

przecież to są znani polscy youtuberzy

To dlatego nie znam, dla mnie NIE MA znanych Youtuberów... bez przesady... nie oglądam tego ścierwa...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ja tez nie ogladam youtuberow bo po co mam ogladac jak ktos gra jak sam moge to zrobic.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Pirat_x napisał:

Dokladnie ja tez nie ogladam youtuberow bo po co mam ogladac jak ktos gra jak sam moge to zrobic.

Takie popierniczone czasy, że OGLĄDA się innych zamiast grać SAMEMU, no i ONI są SŁAWNI! wow! że wydaje się 50% gry a resztę w płatnych DLC i patchach! itp. itd. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie znam, żadnego prócz Yoshiego, bo tylko z nim grałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byl fajny dokument o youtuberach na tvn chyba,co pokazywali jak sie jada i jaki to ma wplyw na dzieci.Bo to ich glownie publika przedzial wiekowy 12 lat:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Pirat_x napisał:

Ostatnio byl fajny dokument o youtuberach na tvn chyba,co pokazywali jak sie jada i jaki to ma wplyw na dzieci.Bo to ich glownie publika przedzial wiekowy 12 lat:)

Telewizja też przedstawiła to tylko w jednym świetle. Co nie znaczy, że takie zachowanie jest karygodne, a w większości publika to 12- :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KromkaChleba90 - głównie Battlefield, Yoshi7901- CODy i Battlefieldyi Mervo pojechali na to wydarzenie. Lipa tylko będzie taka że pierwszy z nich ogarnia pada i myszkę, a yoshi to konsolowiec, nie wiem jak Mervo, więc nie będzie tak fajnie kopać innym dup, bo ja myślę że tą grę odpalą tam tylko na PC'tach a nie na żadnych konsolach ;/

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


cant wait! juz za 1.3h konfa ea i nowy trailer

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×