Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

 

Sorry za slowa, ale to jest W CH** dobre!!! :)

Edytowane przez Żywy
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , trailer świetnie zmontowany a na gameplayu wyglada ... jakoś tak zwyczajnie ale może to przez tą patologie na "pokazie" przez którą wytrzymałem całe 5 minut stream'a i wróciłem do analiz meczów dzisiejszych :) Generalnie na ten moment wygląda to na drugi battelfront czy tam trzeci moh :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z konfy leci z mocarnego pcta, bo nie uwierzę, że tak to wygląda na xboxie...

Co do pokazu to posadzili połowę gwiazd, która nie ogarnia i wygląda to tak jak wygląda. Graficznie świetnie, ale jak dla mnie za dużo chaosu i nie wiadomo ocb. Zamiast się skupić na pokazaniu przez chwilę tylko jednej druźyny i wytłumaczenia co i jak to tak skaczą, tu samolot, tu snajper, tu zeppelin. Moje napalenie na grę trochę zmalało. Szkoda, że nie pokazali trzech map, tylko 3 razy to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po materiałach zamieszczonych na jutubku widać dużo podobieństw do Battlefronta (model latania, czcionki i komunikaty). Mam nadzieję, że trzon rozgrywki nie został uproszczony i że gra nie będzie skierowana do wszystkich, tak jak wspomniany sieciowy FPS z uniwersum Star Wars.

EA stoi przed szansą na zebranie naprawdę dużej liczby graczy. Jest głód nowego okresu historycznego, bo ile można walczyć w niedalekiej/dalszej przyszłości. Oby tego nie spartolono, jak przy wydaniu Hardline, gdzie gra została zapomniana równie szybko co wyszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie, aczkolwiek dużo podobieństw do Battlefronta co mi się nie zabardzo podoba.

 

Kiedy można się spodziewać nowych info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co pokazali to chyba na GTX 1080, bo na konsolach w obecnym wydaniu to na pewne nie będzie tak wyglądać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam trailer rzucił mną o podłogę ale dobrze pamiętam że EA ładnie takie rzeczy robi a później jest spore rozczarowanie. Dlatego poczekam aż gra wyląduje w czytnikach i dyskach graczy i pojawią się pierwsze recenzje. Jak popatrzylem na gemplej to troszkę ostygłem, ale nie ukrywam, jest potencjał na super klimat. No i rzeczywiście widać podobieństwa do moha i battlefronta. Oby na siłę nie przekombinowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do moh? Wizualnie to kalka battlefronta, mi to odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mi sie poki co baaardzo podoba - movement, animacje, destrukcja, mapy, ogolnie caly gameplay mocno przywodzi na mysl pierwsze Bad Company, czyli jest nadzieja na w koncu jakiegos dobrego BFa ;)

 

PS. Grali na kompach, wiec zapomnijcie o takiej grafice na konsolach. A sam gameplay z multi i tak poki co jest w wersji alpha, wiec bedzie jeszcze lepiej ;)

Edytowane przez Żywy
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na pierwszy rzut oka ta gra przypomina BF Heroes. Pełno kolorowych ikonek, tu niebieski, tu zielony. To moje pierwsze wrażenia, jakby to była gra animowana a nie wojenna ;) Więcej się nie wypowiadam bo wszystko może się zmienić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

Mi sie poki co baaardzo podoba - movement, animacje, destrukcja, mapy, ogolnie caly gameplay mocno przywodzi na mysl pierwsze Bad Company, czyli jest nadzieja na w koncu jakiegos dobrego BFa

 

PS. Grali na kompach, wiec zapomnijcie o takiej grafice na konsolach. A sam gameplay z multi i tak poki co jest w wersji alpha, wiec bedzie jeszcze lepiej 

Yt pogarsza grafikę, imo na pc wcale nie wygladalo to super zajebiscie, ta grafika spokojnie może zagościć na ps4, wizualnie to będzie mocna klon fronta, a on miejscami wygląda zajebiscie, o bf1 sie nie boje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda całkiem spoko :1_grinning: Niewiem jak wam ale mi poziom grafiki z fronta w zupełności odpowiada.. więc jak tu będzie podobnie to naprawdę będzie fajnie..

 

p.s. ale jak pokazywali jak snoop doog grał na padzie to myślałem, że z krzesła spadnę :1_grinning:

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super to wygląda, na to właśnie czekałem, pierwsza Wojna Światowa.

Oczywiście do preordera daleka droga, o ile w ogóle będzie.

Ciekawi mnie czy będzie podział na nacje, Szwaby, Brytyjczycy, i tak dalej.

Ciekawe, Ciekawe.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No musi być.Mnie to singiel ciekawi, ale pewnie zrobią fajerwerki na cztery godziny grania i trzeba będzie na multi się przerzucić. Wczoraj z kumplem gadalismy oglądając troche materiałów z jutuba i się czepialismy, a to że snajpa na hita za łatwo ściąga,  a że animacja żołnierzy jakaś taka plastikowa, a że tym olbrzymim branatem można rzucać jak Ziółkowski młotem. Ale ogólnie czuć potencjał i klimat. Mam nadzieję że tego nie spieprzą.

Szarża z bagnetem troszku komicznie wygląda ;)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wyglada zajebiscie i zapewne wezme na premiere ale rewolucji nie bedzie. Niestety nie dostaniemy walki w okopach lub chociaz namiastke tego bo to po prostu nadal jest kolejny bf tyle ze bijemy sie pukawkami z I ws. Maly zawod w stylu gry ale jesli chodzi o realia to bomba no i singiel tez moze byc bardzo udany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mają jakieś obawy, moją główną jest stabilność gry i stosunek ilości kontentu do cen, mimo to biorę preorder, jestem już po prostu zmęczony obecnymi realiami. To już ponad 6 lat strzelania z M416 i innych AEKów. Jestem głodny czegoś nowego ;L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bronie, grafika, pojazdy, warunki pogodowe - fajne. Mówiąca facetka gdy flaga jest przejęta - niefajne i nie pasujące do gry w IWŚ. Poza tym prezentowana mapka zrobiona bez polotu: tu otwarte pole, tu budyneczki, tu okopy. Czekam na jakąś lokacje z naprawdę niezłym designem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jk poogladasz trochę filmów dokumentalnych to w łączności pracowało bardzo dużo kobiet.. Wiec to byłby dobry smaczek.. A może specjalnie tak zrobili aby zobaczyć jak gracze zareagują..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nadal brakuje do szczęścia totalnej destrukcji otoczenia, tak żeby zrównać wszystkie budynki z ziemią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Kisiel-PL napisał:

Mnie tam nadal brakuje do szczęścia totalnej destrukcji otoczenia, tak żeby zrównać wszystkie budynki z ziemią.

Poczekasz jeszcze z dwie generacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam nadal brakuje do szczęścia totalnej destrukcji otoczenia, tak żeby zrównać wszystkie budynki z ziemią.

A co z takiej destrukcji, jak budynek zawala się ciągle tak samo, tzn tak samo leżą gruzy etc. Rozumiem ze generacja jest zbyt słaba żeby generować randowowo wygląd mapy, ale mogli by zrobić np 3 gruzowiska po budynku i żeby one losowo po zburzeniu się wybieraly. Mowa tu glownie o "levolution" w bf4. Mnie to denerwuje, bo zmieniasz pół mapy a co z tego jak zmienisz zawsze tak samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×