Skocz do zawartości
xavris

Spotkania autorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem podobnego tematu, a pomyślałem, że może się przydać, bo często spotkania z autorami nie są w ogóle "reklamowane" i dowiadujemy się o nich przypadkiem. A że z tego co widzę, to czytaczy na forum kilku jest a takimi informacjami warto się dzielić :)

Gdyby ktoś był zainteresowany, to dzisiaj (11 maja) w księgarni Pod Zegarem w Kielcach będzie spotkanie z Andrzejem Pilipiukiem, w godzinach 15-18.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie spodziewałem się polubienia :P No to wrzucam jeszcze jedno info.

Od poniedziałku trwa festiwal literatury Apostrof. W różnych empikach w kraju (niestety (dla niektórych) głównie większe miasta - Wrocław, Łódź, Poznań, Warszawa) odbywają się spotkania z autorami. Lista jest dość długa (http://www.empik.com/kultura/apostrof/autorzy/) a z kręgu szeroko pojętej fantastyki mamy Jakuba Ćwieka, Jacka Komudę, Roberta Szmidta oraz Andrzeja Ziemiańskiego (promującego 5 tom Tronu cesarzowej Achai).

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan Sakai na Pyrkonie.... to jest petarda.

Nie jestem jakimś wielkim fanem mangi ani komiksów, ale saga o Usagim Yojimbo to jest mistrzostwo świata.

No i prawdopodobnie w ramach nowego wydania komiksów Staszek sobie przyjdziedzie do Poznania.

https://pyrkon.pl/goscie-pyrkonu/stan-sakai-216/

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Strife miałem pisać wcześniej, to pisze :)

pod koniec sierpnia konwent w Częstochowie o niezaprzeczalnie zajebistej nazwie - medalikon.

na tym też konwencie ogłoszono pierwszego gościa i jest to wiadomość skrajnie wręcz petardystyczna. Do świętego miasta przyjedzie Graham Masterton, miszcz nieco zwichrowanych horrorów, którego miałem okazję poznać rok temu ma pyrkonie i okazał się niesamowicie sympatycznym gościem.

okazja do autografu i zamienienia kilku słów więcej niż na pyrkonie niepowtarzalna.

 

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×