Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@MagEllan

Czesciej czytam o premierze w Q1-2 przyszlego roku niz koncowce tego. Ale jak bedzie ostatecznie przekonamy sie juz za 5 dni, kto wie moze, po fali hejto Sony zepchnie premiere PSNeo na jeszcze pozniejszy okres 2017?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Żywy

Pelna zgoda dowiemy sie niedlugo. 

Dalej nie wiem po co przesuwac premiere, jesli VR bedzie dzialal marnie na PS4 a w miare na PS4neo to brak tego sprzetu w okolicy premiery VR toz to jak pisalem strzal w kolano - bo zaufanie graczy jeszcze spadnie... 

Moim zdaniem powinni wydac neo razem z premiera VR. 

Pozatym o jakim hejcie piszesz? skoro jak sam pisales na forach poza PL mimo iz ludzie sa podzieleni to jednak spora czesc nastawiona jest na tak jesli chodzi o neo?

moim skromym zdaniem powinni wydac te konsole jak najszybciej. Celujac w 2 grupy docelowe: tych co konsoli nie maja bo slyszeli ze technicznie mocno odstaje, tych co juz szykuja kase na zakup lepszego sprzetu. W tym samym czasie powinni (w co watpie zeby mialo miejsce) uszczelnic swoja weryfikacje zeby zapewnic nalezyte dzialanie gier na obu wersjach PS4 to powinno nieco uspokoic tych ktorym zmiana sie podoba ze ich premierowe PS4 jeszcze troche pociagnie. Oczywiscie pewnie w ciagu max 2lat roznica bedzie sie poglebiac. Do tego VR przeciez utopili w to kupe siana wiec musza stawac na rzesach zeby to wypalilo.

no ale dosc przemyslen - za tydzien bedziemy komentowac juz to co mialo miejsce na targach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym żeby na E3 pojawił się przepis że mogą być pokazywane tylko te gry których premiera odbędzie się w 12 miesięcy od dnia publikacji materiałów promo ... bo strasznie irytuje że pokazują coś co potem wychodzi kilka lat ... i drugi przepis żeby unikać skandalu z downgradem to powini pokazywać gry które są odpalane na danych platformach, a nie prezntacje na highendowych pc z grafiką której nie ma i nie będzie. 

na prezentacje jakich gier czekacie? 

moja lista życzeń ... RDR2, GoW4, no i marzenie zciętej głowy czyli LoUS2

natomiast z takich przewidywalnych gier które będą na 100% pokazane i którym chciałbym się przyjrzeć to: Vampyr, Batman od TellTale, Wild, Titanfall2, Dishonored2, Star Wars singiel ale tylko jak będzie w starej mitologii, Bat1 bo po Battlefoncie chce rozwiać obawy że to był wypadek przy pracy, jak co roku czekam na pokaz nowego PESa, AC Egipt i gameplay z Ghost Recona, ale najbardziej czekam na drugi tytuł od Rockstara bo wiem że żeby rozbić bank trzeba pokazać Vice City 2 :). Liczę też po cichu na kilka remasterów na nowych silnikach, właśnie tropem BatmanaAA albo FFVII, ... moje zainteresowanie straciły Gran Turismo ze względu na politykę płać za demo jak za pełną wersje, Tekken7 bo na automatach japońce szaleją już od ponad roku i the Last Guardian bo to zbyt długo trwa, i obawiam się że wyrosłem już z tego gatunku. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up przepis z ustaloną data jest niemożliwy. Podadzą datę TYLKO po to by pokazać się na E3 by potem na miesiąc przed przesunąć premierę.

Jedynie nałożyć "sankcje" ewentualne dla takich delikwentów.

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Malakay

No, zgadzam sie z jednej strony - ogladanie przez 2 czy 3 edycje E3 tego samego tytulu jest takie sobie. Ale z drugiej strony, narzucanie czegos nie wydaje sie dobre o czym pisal kolega powyzej.

To firmy same powinny pomyslec o wlasciwej strategii marketingowej. Ja tez wolalbym zaczac dostawac informacje pozniej, bo jak pokazuje pare przykladow wczesne prezentacje potrafia miec sie ni jak do produktu koncowego.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie powinno sie w ogole pokazywac/zapowiadac gier gdy te nie sa w 70-80% ukonczone, bo inaczej konczy sie tak ze gra nie wyglada tak jak zapowiadano, nie jest tym co zapowiadano, a czasami gra ostatecznie w ogole nawet nie wychodzi. Genralnie na targach typu E3 pokazuja nam concepty, czyli maja jakis pomysl na gre, ale nie wiadzomo czy/na ile uda im sie go zrealizowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno być tak jak robi Bethesda. Jeb jeb, tak wygląda nasza gra, za parę miechów już w sklepach. Dziękuje i do wiedzenia, tak się powinno robić marketing.
Gierka zdobyła masę nagród, wiele nagród roku i pozamiatali. Szkoda, że inni też tak nie mogą. Już jestem w stanie poczekać na dobrą grę, która zapewni sporo godzin dobrej zabawy, ale niestety to coraz rzadsze dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze Bethesda robi jedne z najbardziej zbugowanych i najgorzej zoptymalizowanych gier na rynku (nowy Doom to wyjatek od reguly)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Żywy napisał:

Tylko ze Bethesda robi jedne z najbardziej zbugowanych i najgorzej zoptymalizowanych gier na rynku (nowy Doom to wyjatek od reguly)...

tylko ze bethesta nie wydaje jakiegos ogromu gier na PS4 od premiery naliczylem - 7 z czego jeden remaster, jeden dodatek (do wolfa). 

pomijajac te mamy Wolfa, Dooma, The Evil Within, Fallout4 i The elder... online. 

zarowno Wolf jak i Doom daly rade. Wiec nie wypada to az tak tragicznie w mojej opinii. 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

From Software teraz będzie wydawał dlc do DkS3, Naugty Dog dlc do U4, Wiec raczej nic nowego nie zapowiedzą. W tym wypadku z firma na które gry czekam i wiem, że mnie nie zawiodą zostaje tylko R*. Możliwe, że oni czymś zaskoczą. No i jeszcze CDPR po świetnym Wiedźminie może dołączyć do tego grona, ale oni Cyberpunka zapowiedzieli za dwa lata także też nic. Poza tym raczej na nic się nie nastawią. No oczywiście poza nowym sprzętem, bo pod względem hardware konfa może być ciekawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się wydaje, że neo pojawi się na zimę 2017 razem z xboxem. Generalnie strzałem w kolano byłoby wydanie dwóch sprzętów po 2 tys w jednej chwili bo dwa razy można sięgnąć do kieszeni konsumenta więc po co kazać mu wybierać? Co do mocy ps4 do vr te gry co są do tej pory pokazane nie wymagają raczej żadnych kombajnów i dopiero jakieś bardziej rozwinięte produkcje będą wymagały neo. Pamiętajmy, że nie ma tu żadnych czujników tylko ruchy śledzi kamera, a ps4 już było testowane przez wiele osób i raczej nie było jakiś zgrzytów. Jeżeli chodzi o e3 to czekam na For Honor bo bardzo zainteresowała mnie ta produkcja tylko, że do cholery była ona na e3 rok temu i ile można ją pokazywać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sLk napisał:

From Software teraz będzie wydawał dlc do DkS3, Naugty Dog dlc do U4, Wiec raczej nic nowego nie zapowiedzą. W tym wypadku z firma na które gry czekam i wiem, że mnie nie zawiodą zostaje tylko R*. Możliwe, że oni czymś zaskoczą. No i jeszcze CDPR po świetnym Wiedźminie może dołączyć do tego grona, ale oni Cyberpunka zapowiedzieli za dwa lata także też nic. Poza tym raczej na nic się nie nastawią. No oczywiście poza nowym sprzętem, bo pod względem hardware konfa może być ciekawa.

Rockstar na E3 nic nie zapowiada :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, zuba1899 napisał:

Rockstar na E3 nic nie zapowiada :24_stuck_out_tongue: 

To może przed albo po :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wpisałem wyżej, vr i neo wyjdą osobno. Pablos do Ciebie napisałem priv bo jesteś moderatorem i czekam na odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dane odnoesnie zeszlorocznego E3:

http://www.finder.com.au/62-of-games-from-e3-2015-press-conferences-still-unreleased

 

Cytuj


- Only 38% of the games spoken about during the E3 2015 press conferences have actually been released.

- Of that 38% of games released, 33% weren’t released until 2016.

- Sony is the worst performer, with only one game released from its E3 2015 press conference in that calendar year – a small indie from Devolver Digital called Ronin.

- Sony also has the worst record for releasing games announced at its conference in the 12-months leading to the next E3, at only 23%

- EA and Nintendo are the most likely to release a game they showcase before the next E3, with 92% and 93% of their titles available respectively.

- Nintendo also released 83% of those games before Christmas 2015, which is the quickest turnaround by far.

- Sony and Microsoft did not release a single one of their newly announced titles from the last E3 in the 12-months since the event.

- Year-on-year, we are seeing a rise in games not being released following an E3 showcase. Our analysis shows 50% of Sony’s, and 60% of Microsoft’s E3 2014 press conferences did not see a release prior to E3 2015. These have increased to 77% and 63% respectively for this 12-month period.

"For the players" :1_grinning:

 

50 minut temu, pablos_83 napisał:

Pewnie sie przestraszyli plotek o 6TFLOPS w nowym Xboxie i wrocili do desek kreslarskich ;)

Edytowane przez Żywy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie trailery gier pokazane przed E3, potwierdzenie istnienia PS4K wygadane przed E3.

Czy my na tych targach zobaczymy cokolwiek ciekawego?

Pewnie będzie cała masa gówna pod VR i niewiele więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coś w tym może być gdyby Sony wyskoczyło z czymś gorszym 2x od skorpiona to by było ich samobójstwo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymajmy się z tą mocom xboxa scorpio bo akurat co do specyfikacji te plotki mogą się okazać bujdą na resorach. Obstawiam, że xbox też nie przedstawi scorpio. Gdyby MS przedstawił jednocześnie slima i scorpio to pytanie kto kupi slima? Jedyne na czym xbox może stracić to VR którego sony ogarnie już w listopadzie a scorpio z obsługą oculusa pojawi się rok później, porównałbym to do rocznego opóźnienia premiery xboxa w Polsce co wiadomo jak wpłynełą na proporcje posiadanych xboxów w stosunku do playstation w naszym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Żywy napisał:

Ciekawe dane odnoesnie zeszlorocznego E3:

http://www.finder.com.au/62-of-games-from-e3-2015-press-conferences-still-unreleased

 

"For the players" :1_grinning:

 

Pewnie sie przestraszyli plotek o 6TFLOPS w nowym Xboxie i wrocili do desek kreslarskich ;)

 

Tak, to jest miażdżące. Równie źle wygląda podsumowanie Kotaku wywiązania się z obietnic. Okazuje się, że na oko, jakieś 90% to był bullshit.

http://kotaku.com/one-year-later-did-sony-and-friends-keep-their-e3-20-1781183541

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale to marketing to co ma byc.... to musi byc bullshit... toz ktos juz wklejal piekne porowania prezentacji UBI vs rzeczywistosc.

Nihil novi.

@_Matheo_

No dokladnie jesli nie oglosza PS4 neo na tych targach to moje nimi zainteresowanie jeszcze maleje.

VR nie moja bajka.

Gry, pokaza ale po co sie jarac czyms co:

- produkowane jest od dekady -TLG

- ma cykl produkcyjny 3 lata i bedzie po raz kolejny pokazane na E3

- ma ukazac sie niewiadomo kiedy (z zapowiedza na 2016 lub Q1 2017) a ukaze sie kiedy sie ukarze, bo i tak pewnie bedzie obsuwa

Zaczynam sie zastanawiac czy ktos nie powinnien zweryfikowac dzialan marketingu. Bo nie wierze ze rozczarowanych, srednio zadowolonych, i widzacych tone bullshitu jest tylko paru na ps3forum - serio czy ludzie sa tak slepi ze tego nie widza?

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka srednia ta konfa EA - z jednej strony nie pokazali nic niespodziewanego i wszystkich tytulow kazdy sie spodziewal, ale z drugiej tez nie zajmowali sie zbednymi bzdetami tylko z miejsca powiedzieli co zaprezentuja przez kolejna godzine, a byly to wylacznie gry co bardzo cieszy. TF2 pozamiatal jak dla mnie, zarowno SP jak i multi, BF1 tez pozytywnie mnie zaskoczyl, zwlaszcze jeszcze trwajacy stream z MP, nie wiem czemu ale gameplay'owo strasznie przypomina mi to BC1 czyli IMO jedna z najlepszych odslon serii. A reszta gier albo mnie nie interesuje albo wyjdzie dopiero za kilka lat, czyli zapewne na "next" geny ;) Nie wiem tylko do konca co myslec u uzywaniu silnika Frostbite we wszystkich grach EA - z jednej strony fajnie bo mozna liczyc na 60FPS w kazdej grze, przynajmniej od tego jednego wydawcy, ale z drugiej kazda gra wyglada dokladnie tak samo, zwlaszcza wszelkie efekty specjalne i oswietlenie, doslownie pol sekundy gameplay'u jakiejkolwiek gry i juz widzisz ze to Frostbite...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wejście było mocne, Titanfall2 mimo że wygląda bardzo jak jedynka to cieszy jak cholera , Fifa nowa z singiem fabularnym dla mnie nieporozumienie, a Nfl dla jankesów, Andromeda mnie miło zaskoczyło, fajnie że robią to universum w takim poważnym świetle, skojarzyło mi się z Intelstellar te loty w kosmos czarna dziura itd, Star Wars wiadomo że nic nie wiadomo ale ma być dużo... FE ładny indyk \ No i B1 ... powiem tak, singiel to swietnie zmontowany trailer z oskryptowanych epickich sytuacji, wygląda przepięknie, natomiast Online mnie rozczarował, pierw ta cała otoczka celebrytów, przeciątganie, no sam gameplay przypominało po prostu Battlefielda, chyba miało być wolniej mniej automatów, i więcej walki wręcz, a tutaj szybko i intensywnie i jak zwykle i ten fail z samolotem co spadł bez wybuchu i nie połamał sobie nawet skrzydeł, takze sam narazie raczej skłaniam się ku T2 ... ogólnie konferecja niezła T2 - Andromeda - byłoi na bogato bo celebryci, ale szkoda że nie pokazali żadnego SW i tylko jedną nowość ... 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedziano nowego QUAKA :1_grinning: cały chodzę!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×