Skocz do zawartości
dreamtox

Pro Evolution Soccer 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście , że będzie działać w online divisions.

W PES 2017 na PS4 będzie full automat. Community robi nazwy klubów/piłkarzy + koszulki a ty z USB w kilka sekund instalujesz .

Taka możliwość będzie na PS4 na Xbox One niestety nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 26.07.2016 o 14:10, DaArCiO. napisał:

• 2 x Agent FC Barcelony 80+

 

• 1 x Agent FC Barcelony 75+

 

Czy ci agenci będą mieli ograniczone kontrakty i czy będzie można je bez problemu przedłużyć w My Team?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, TrueGrand napisał:

 

 

Oczywiście , że będzie działać w online divisions.

 

 

W PES 2017 na PS4 będzie full automat. Community robi nazwy klubów/piłkarzy + koszulki a ty z USB w kilka sekund instalujesz .

 

 

Taka możliwość będzie na PS4 na Xbox One niestety nie.

 

Woow, to petarda!!! Jak demko przypasuje, to biorę na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1,5h maja sie pojawic pierwsze gameplaye. Otwierajcie strony z preorderami!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 W zeszłym roku po podobnej kompilacji byłem zajarany kosmicznie, w tym roku nie ma głupich ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem gejpleje i dla mnie to wygląda to samo jak w tamtym roku.

Dalej brak manualnej kontroli nad zawodnikiem, obrót 360 stopni. Dalej piłkarze poruszają się "klatkowo".

O trybie sieciowym już nawet nie wspomnę, bo to jedna wielka niewiadoma.

 

W tym roku nie dam się już nabrać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Notty ma rację :

Now that we all can say it.PES17 is what 16 should have been but the ways to score goals are the same.Small change,Some will get bored quick.

Widzę, że Konami weszlo na wyższy poziom robienia ludzi w chooja .

Słabe jest to, że niektórzy spuszczają się nad grą za kilka koszulek i piłek .

Ktoś słyszał jakieś informacje o fizyce piłki w FIFA 17 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A według mnie 17stki bez chwycenia pada i ogrania samemu nie da się ocenić. Ogladam filmy i dalej nie mam zdania o tej części. 

Połowa tych filmów to mecze z konsolą na niskim poziomie trudności. Mimo to goli po podaniach prostopadłych jest mniej, warto strzelać z dystansu, jest więcej niedokładności. No i najważniejsze ten PES może być defensywny, jeśli gra pozwoli mi się w tej części BRONIĆ i nie będę tracić frajerskich goli to chętnie w tą część pogram. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obczailem filmiki i mialem trudnosci z odroznieniem tej czesci od poprzedniej. Takze podrrzymuje swoje wczesniejsze zdanie, spodziewajac sie kolejnej farsy. Prostopadle przez 30 metrow lecace miedzy obroncami z aawersja do dotykania pilki dalej na topie. Kolizje kolkowate, jakby chlopaki z kijami od szczoty w tylkach latali.

no nic, krol na pewno powroci za rok. W koncu tak bardzo slucha swoich fanow ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się napinać niczym kobiety na promocje w H&M.

Gra wyjdzie, będą konkretne opinie i się podejmie decyzję o ewentualnym kupnie.

To tylko gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie ogladać tego syfu :) Podania znów na max asyscie i jazda do przodu... Konami to banda idiotów.Zrobiliby tylko podania na małej asyscie i fifa by została daleko w tyle.To tak jakby zrobić strzelanke gdzie gra sama celuje za nas .Bez sensu to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, kretyni.

Ale jeszcze większymi debilami są youtuberzy , streamerzy których Konami kupiło za kilka koszulek i piłek .

Chłopaki za kilka gadżetów zmienili optykę nawet na samego PES 2016

Na Twitterze wczoraj troszkę z Nottym pojeździliśmy po nich :1_grinning:

Zaczęło się od tego twitta

All this "alice wonderland" talk about PES 2017 by youtubers etc make me sad when so many problems are obvious. No guts to face Konami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do youtuberow to najbardziej mi sie juz w 15tce rzucila w oczy falszywosc sepa. Jak zaczynal streamowac, to wrzucal ludziom ktorzy krytykowali pesa i najczesciej jechal z tekstem "go watch some fifa pack openings u looser".
Mija miesiac i co? I na yt sepowym co chwila pojawiaja sie pesowe ball openingi.
Nie mam pojęcia czemu tak się dzieje, ale to pesowe środowisko jest beznadziejne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio, bardzo dziwni ludzie .

Nawet porównując graczy w Polsce . Kilka razy wszedłem na PS4 do "imprez " gdzie siedziało kilku graczy Fify i można było pośmiać się, pogadac o grze czy czymkolwiek. Natoniast ilekroć rozmawiałem z ludźmi z PES to była taka trzoda, że zygac się chciało , drą ryja, kłucą się o pierdoły i oczywiście o kluby czy to o Cracovię czy o Lecha haha

Oczywiście są wyjątki, ale scena PESa jest bardzo dziwna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serio, bardzo dziwni ludzie .

Nawet porównując graczy w Polsce . Kilka razy wszedłem na PS4 do "imprez " gdzie siedziało kilku graczy Fify i można było pośmiać się, pogadac o grze czy czymkolwiek. Natoniast ilekroć rozmawiałem z ludźmi z PES to była taka trzoda, że zygac się chciało , drą ryja, kłucą się o pierdoły i oczywiście o kluby czy to o Cracovię czy o Lecha haha

Oczywiście są wyjątki, ale scena PESa jest bardzo dziwna.

Ciekawe z kim z polskiej sceny PES siedziales i się kłócili?

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj było to bardzo często, ale po co sypać nickami ?

Na Scenie PESa są też poczciwy ludzie .

Jeszcze a propos SEPA .

Gość podczas streamow strasznie jechał po grze, że jest irytująca, że PES gra z nami a my walczymy że skryptami a nie z przeciwnikiem. Nawet nagrał na YT jeden odcinek prosząc o to aby Konami dało nam grać w piłkę a nie, że gra ustala i manipulując decyduje kto ma wygrać grę .

Ale później zaczął rozdawać kopie gier, piłki, koszulki . Chwalił się , że Konami mu to wysyła za free :) co chwilę dziękując Konami UK za gadżety do rozdawania . Już wtedy jego narracja była inna. Ale gdy dostał zaproszenie do Konami to nawet PES 2016 zmienił się nagle w pure skill grę haha .

Gdy Notty napisał, ze jest mu smutno gdy patrzy na pompowany HYPE przez ludzi zaproszonych do Konami, i nie mają jaj aby wygarnąć im masę błędów które ewidentnie występują włączyłem sie do dyskusji. Wygarnąłem dla SEPA, że Konami za kilka piłek i koszulek kupiło go i kilku innych robiąc z niego obok A.Bhatti "speca od PR"

Oczywiście ten napisał, że koszulki i gadżety nie dostaje a kupuje od Konami haha.PES Monster zapewniał, że przysięga na wszystko, że nie jest przekupiony przez Konami a gra jest dobra. Mówi zbyt automatyczna, ale dobra i musimy wszyscy wrócić do gry (zwłaszcza Notty) bo warto !

OHO, mógł napisać ,że musimy wrócić i kupować Konami Coin$y :)

Notty jest wręcz wkurwiony na to co zrobiło Konami z PES 2017, No ale Konami z Youtuberami zrobili po pierwszej prezentacji świat w ch... nie dziwię się, że nałożyli tak długie embargo na gameplaye haha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wyglada tak, jakby nic nie zrobili. Moze wywalili z online te player emotions i momentum i teraz bedzie wielka euforia, jak to konami slucha fanow i tworzy gre marzeń :D Sam fakt, ze taka kreatura jak bhatti tyle czasu sie utrzymuje na stanowisku, musi o czymś świadczyc. Jak wytykalem mu bledy 15tki na twitterze, to mnie zablokowal.
Jaki community manager, takie community.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bhatti zablokował masy, ja też już mam blocka ;- )


Ale to zwykły gość od PR,nie ma w ogóle co go sluchac, a do tego nie ma żadnego wpływu na grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że Ci fifka nie przypasowała. Pogralibyśmy coś I SIE POŚMIALI Z PESOWCÓW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam z niecierpliwością na informacje od kogoś kto grał w FIFE 17 i może coś napisać o fizyce piłki. Nowy silnik, więc mam nadzieję ,że przy tej okazji piłka nie będzie taka "balonowata". Jeśli to poprawią, to za 2 lata nie będzie się z kogo śmiać bo PES zostanie zmieciony :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmiki w necie juz sa z gameplayami. Raczej nie będzie zmian, ktore Ciebie zadowolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, programy w demka i zobaczymy co się kroi




EdiT

Śmieszne jest to, że dzisiaj na Twitterze ktoś napisał, że Konami zapewnialo, że w pelnej wersji gra nie będzie szybsza od Dema.
Gość z Konami napisał, że nigdy nikomu tego nie obiecali .
Czyli full może być szybki jak PES 2016
Haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×