Skocz do zawartości
dreamtox

Pro Evolution Soccer 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie najlepszy pro Evocio od paru lat. Po 6 długich latach wracam na stare śmieci. Od Fify, tych słupków i poprzeczek i przypadku chce mi się wymiotować. Pro Evo na pewno tak nie irytuje jak KARCIANKA od EA

Wysłane z mojego Redmi Note 2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie, to najlepszy PES od wielu lat, a wczorajszy turniej offline tylko to potwierdził. Oczywiście większość grała Realem ( jakieś 70-80 % graczy ), ale z moją Belgią nie mieli szans. To pierwszy PES od bardzo dawna, gdzie spokojnie można powstrzymywać największych koksów i żaden Ronaldo czy Bale nie byli mi w stanie strzelić bramki hyhy

 

Jedyny szkopuł to te cholerne licencje i transfery. Chciałem wczoraj grać Juve, ale jak się dowiedziałem, że na niektórych PS4 nie ma w nim Higuaina , to wziałem Belgów toporów. Te strzałki online live update też robią swoje, bo przepasieńcy są jeszcze większymi koksami ze strzałkami w górę. Offline gramy na równych formach i tej przewagi, aż tak bardzo nie widać. 

 

Świetny PES, chociaż te główki są troszkę przesadzone. Nie mniej jednak jest jedna zasada. Nie daj wrzucić to smrodu nie będzie. I trzeba się też nauczyć to wybijać.

 

Edytowane przez arboos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Konami i EA umówiły się w tym roku na OP główki ;)

Ta sama zasada w FIFA nie daj dosrodkowac a smrodu nie będzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Często wam się zdarza, że pajace obciążają łącze żeby mecz przerwało??

Ja trafiłem na kolesia Wiloos78 czy jakoś tak. Rating ponad 800 i pierwszy mecz było 0-0 i gościa mi wylosowało jeszcze raz. Strzeliłem bramkę i przeważałem aż do 84 min gdzie wyglądało to tak jakby koleś włączył wszystko co może obciążyć łącze i przerwało mecz po czym nawet mu punktów nie odjęło. Dosłownie jest to śmieszne ....tacy ludzie powinni bana dostawać od ręki. Po jego grze było widać, że na rating 800 nie zasługuje i się dziwłem, że ma taki wysoki... teraz już wszystko jasne mecz nie idzie to trzeba kombinować i potem się chwalić jaki to ja jestem kozak w pes-a. :1_grinning: normalnie żal mi takich ludzi.

 

P.S. Trochę do tyłu jestem z OF. Czy są licencje Państw .... w sumie chodzi mi o Polskę??

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, januszp85 napisał:

Często wam się zdarza, że pajace obciążają łącze żeby mecz przerwało??

Moim zdaniem jest lepiej niż w poprzednich latach (w 2016 grałem niewiele). Swoje robi "rating rozlaczen", który spada po kilkukrotnym przerwaniu meczu, a później trudniej znaleźć przeciwnika. Ja na 50-60 meczy trafiłem jednego fajfusa :) ogólnie moje łącze chyba pasuje grze, bo rzadko mam problemy z jakością połączenia. O dziwo gram na LTE od plusa. 

 

Z innej beczki, czy ktoś się orientuje czy planowane są jakieś oficjalne turnieje offline? Coś na kształt mistrzostw? Fajnie byłoby sobie przypomnieć czasy PES 5 czy PES6 gdzie odbywały sie turnieje lokalne, które jednocześnie były kwalifikacjami do turnieju finałowego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem z tym Wiloos78 i zapamiętałem go, bo to był jeden z niewielu meczy gdzie miałem idealne połączenie. Ale nie wiem czy rozłącza mecze bo przegrałem.

A dzisiaj zagrałem 4 mecze i po kolei - Tunezja, Moskwa, Moskwa, Kijów.

Jestem w chyba jakiejś niekorzystnej strefie. Zresztą gra mi działa jak po premierze tyle, że wtedy gra pokazywała ikonkę wysokiego pingu, a teraz nic. Poprawianie według Konami

W czwartek jakiś update to może w końcu będzie stała poprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, chrono87 napisał:

Ja grałem z tym Wiloos78 i zapamiętałem go, bo to był jeden z niewielu meczy gdzie miałem idealne połączenie. Ale nie wiem czy rozłącza mecze bo przegrałem.

A dzisiaj zagrałem 4 mecze i po kolei - Tunezja, Moskwa, Moskwa, Kijów.

Jestem w chyba jakiejś niekorzystnej strefie. Zresztą gra mi działa jak po premierze tyle, że wtedy gra pokazywała ikonkę wysokiego pingu, a teraz nic. Poprawianie według Konami

W czwartek jakiś update to może w końcu będzie stała poprawa.

 

Jaki masz wybrany lvl restriction? Odkąd zmieniłem z 3 na 1, szybciej znajduje przeciwników i lagów nie było w żadnym meczu. Gram głównie online divisions, ale wczoraj sprawdzałem MyClub(7dywizja).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, chrono87 napisał:

Zmieniam co chwilę 1,2 albo 4.

Mi w 80% losowało Polaków a od jakiegoś czasu Rosja, Austria i sporadycznie Polska i Niemcy. Z tym LVL dokładnie o co chodzi tzn niby jakie jest najlepsze połączenie od 1 do 5??

Z tym typem pierwszy mecz 0-0 a drugi jak wygrywałem to tak odwalił i na bank to nie było przypadkowe rozłączenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi to nawet losuje jakiś graczy z Pakistanu ? Co to ma być ? Jakoś łącza zwykle bardzo słaba. 

A na tych wszystkich uciekających to nie ma siły. Ale co zrobić ? Jak widzę gościa który ma bilans meczów 250 zw do 10 porażek to się zastanawiam jak to możliwe ?

I tak w tym roku jakoś mniej tych wszystkich kombinatorów. 

Najlepszy był gość z wysokim ratingiem. Gramy wyrównany meczy i w 75 min mam karnego przy stanie 0:0 - piz... pauzuje grę, po czym nas wywala z meczu i wynik anulowany... Wkurzyć się można, ale co zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć dystans do tych uciekinierów:), a to że rozłączają modem po to by nie przegrać świadczy o ich ułomności psychicznej. Ja gram dla zabawy, a do tego oprócz świetnego gameplayu potrzebuję płynnej rozgrywki. Po tych zmianach, na chwile obecną jest miód malina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany a jak to jest z lvl połączenia niby na którym najlepiej grać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie na 5lv najlepiej ,a w praktyce na wszystkich jest słabo.Online  w tej w Pes to jagorsze online w historii gier video chyba :1_grinning:

Ja mam tak że albo z kazdym jest zajebiscie żeby nastepnego dnia z każdym było fatalnie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyłączam akurat te lvl połączenia bo to i tak nic nie daje a przynajmniej szybko mi rywala znajduje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest coraz ciekawiej. Przez słabe online gra coraz mniej ludzi. W tym pesie już trafiłem Tunezje, Singapur, Nazaret i inne zakątki świata. Ale to nie ma znaczenia. Ta gra jednego dnia działa dobrze w każdym meczu, a następne dni jest fatalnie z ludźmi z Polski. Żenada. Druga sprawa to mam wrażenie, że ostatnio dali momentum jak w 16. Przynajmniej mocno to widać na meczach z lagiem.

No cóż może za rok Konami uda się zrobić działające online na premierę. Dla mnie ta gra to fail roku. A miałem No Mans Sky. Konami you did it again.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwine...

1 godzinę temu, chrono87 napisał:

 

Tak jest coraz ciekawiej. Przez słabe online gra coraz mniej ludzi. W tym pesie już trafiłem Tunezje, Singapur, Nazaret i inne zakątki świata. Ale to nie ma znaczenia. Ta gra jednego dnia działa dobrze w każdym meczu, a następne dni jest fatalnie z ludźmi z Polski. Żenada. Druga sprawa to mam wrażenie, że ostatnio dali momentum jak w 16. Przynajmniej mocno to widać na meczach z lagiem.

 

No cóż może za rok Konami uda się zrobić działające online na premierę. Dla mnie ta gra to fail roku. A miałem No Mans Sky. Konami you did it again.

 

Najwidoczniej masz cos nie tak z netem/natem/ustawieniami routera itp... U mnie w mieście 4 dobrych znajomych gra tylko online, a offline gramy przy piwku od czasu do czasu i nikt nie ma takich problemow. 3 z nas gra z "kablówki"(Multimedia i 2xMSM), a jeden internet LTE. We wrześniu fakt...były lagi, pojawiała się ikonka i zrywało mecze. Po zmianach jest super i łączy nas normalnie z Europą. Ustawienia online to lvl 1, rating każdy i pass support similar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest coraz ciekawiej. Przez słabe online gra coraz mniej ludzi. W tym pesie już trafiłem Tunezje, Singapur, Nazaret i inne zakątki świata. Ale to nie ma znaczenia. Ta gra jednego dnia działa dobrze w każdym meczu, a następne dni jest fatalnie z ludźmi z Polski. Żenada. Druga sprawa to mam wrażenie, że ostatnio dali momentum jak w 16. Przynajmniej mocno to widać na meczach z lagiem.

No cóż może za rok Konami uda się zrobić działające online na premierę. Dla mnie ta gra to fail roku. A miałem No Mans Sky. Konami you did it again.

Failem roku jest:

a) albo to, że w XXI wieku nie potrafisz skonfigurować routera, przekierować port na zewn. IP

b) albo to, że w XXI wieku masz net od dostawcy typu "ja i szfagier corporation"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhy, ja nawet kabel bezpośrednio pod konsole podłączyłem i miałem Nat 1 w konsoli i nic to nie zmieniło. Upnp czy DMZ też niczego nie zmienia.

Net mam dobry, przez LTE też próbowałem, było chyba gorzej. Routery dwa różne testowałem. Nie mam zamiaru więcej tracić energii na tą grę, zwłaszcza że z innymi grami nie mam żadnego problemu i nie ja jeden mam problemy z tą grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Failem roku jest:

a) albo to, że w XXI wieku nie potrafisz skonfigurować routera, przekierować port na zewn. IP

b) albo to, że w XXI wieku masz net od dostawcy typu "ja i szfagier corporation"

Failem roku jest to, że nie masz nic do powiedzenia na temat tej gry. Może nawet jej nie kuoiłeś, ale przyp1erd@lasz się co "chwilę" do kogoś, dlaczego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat o dziwo to działa przynajmniej w 90% meczów. Pytam o lvl bo jedynym mankamentem to czasami dłużej czekam na przeciwnika. Ostatnio miałem bodajże 2 mecze co nie było lagó ale odczuwalne opóźnienie. Poza tym jest ok. I na pewno mam gorszy net niż niektórzy z was. I dalej nie rozumiem w czym tu jest problem hehe, że ludziom nie działa, na pewno nie wina ustawień routera. W XXI wieku to powinno chodzić bez żadnych ustawień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Failem roku jest to, że nie masz nic do powiedzenia na temat tej gry. Może nawet jej nie kuoiłeś, ale przyp1erd@lasz się co "chwilę" do kogoś, dlaczego ?

Nie przypierdalam tylko stwierdzam fakt - gra po sieci wymaga stabilnego łącza i tyle.

Skoro jest grupa graczy zachwycona grą, to dlaczego określać ją mianem porażki "bo na moim necie nie działa tak fajnie"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ta gra nie działa u większości. Co zresztą pokazuje ilość ludzi w "ladderze" i ilość sprzedanych egzemplarzy.Netcode jest do poprawy (Konami nie potrafi lub ten silnik jest ułomy online) . Pozazdrościć tym którym PES działa dobrze.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi działa naprawdę dobrze i gra sprawia mi mega dużo frajdy. Lagi (i to nie jakieś dramatyczne) mam może w 20% meczy  i to o dziwo nie z jakimiś Indonezyjczykami, Arabami itp. tylko najczęściej z graczami z Włoch czy Francji. Gram na LTE podłączonym kablem i nie obciążonym niczym innym oprócz konsoli. Co do sprzedaży PESa, to nie ma co jej porównywać do Fify. To są zupełnie dwa różne światy jeśli chodzi o nakłady na marketing, a także na licencje, otoczkę itp. Dużą grupę odbiorów PESa stanowią gracze "ze starej szkoły" pamiętający czasy, kiedy na serio istniał tylko PES. Obecni 15-18 latkowie nie będą grali (albo rzadko) w PESa bo ta gra do nich nie przemawia - są przyzwyczajeni do zupełnie czegoś innego i ja się im nie dziwie. Fify nie krytykuje  - mi ona nie podchodzi - próbowałem grać w 15 i 16 - nie moja bajka. Tegoroczny PES mi się bardzo podoba ze względu na to że można grać wieloma stylami - czy grasz środkiem wymieniając mnóstwo podań, czy rzucasz piłki na skrzydła, czy bronisz się z nastawieniem na kontrataki, w każdym przypadku masz szansę na zwycięstwo. Nie wydaje mi się żeby gra od EA stwarzała tyle możliwości.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarza się sytuacja sprzed roku gdzie kulejący multiplayer u pewnych graczy zaowocował stwierdzeniem "co za gówno, konami niech pomarzy o moich pieniądzach za rok".

Co zrobili ci gracze we wrześniu?

Pokupowali na premierę, ba! preordery poskładali, a teraz wielki płacz, ujadanie na konami i ogólnie nastrój zbliżającego się święta Wszystkich Świętych.

Przejechali się, popłakali na forum, poodgrażali, a w tym roku robią to samo, świadomie.

I zasyfili temat na forum zbiorowym lamentem.

Mi działa jak należy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tu widzisz płacz ?

Jak na razie to tylko ty zachowujesz się dziwnie drugi rok z rzędu będąc strażnikiem tego tematu, broniąc gry, nie pisząc nawet jednego merytorycznego postu, nawet jednego!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×