Skocz do zawartości
dreamtox

Pro Evolution Soccer 2017

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, chrono87 napisał:

Yhy, ja nawet kabel bezpośrednio pod konsole podłączyłem i miałem Nat 1 w konsoli i nic to nie zmieniło. Upnp czy DMZ też niczego nie zmienia.

Net mam dobry, przez LTE też próbowałem, było chyba gorzej. Routery dwa różne testowałem. Nie mam zamiaru więcej tracić energii na tą grę, zwłaszcza że z innymi grami nie mam żadnego problemu i nie ja jeden mam problemy z tą grą.

 

Dla przykładu gram  R6 siege i tam widzę duże rozbieżności w łączach/ustawieniach. Mój ping to 67-80, a ludzie grają na pingach 100-200 i twierdzą, że idealnie im się gra. Jest to kwestia kompensowania "laga" przez kod gry, żeby był on niezauważalny dla użytkownika. W Pes nie ma tego najwidoczniej...więc albo masz stabilne łącze i Ci działa albo słabe i lagi są odczuwalne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kolejny raz napisać jak to poprzednie części mi działały, jakie to mam pingi w innych grach itd Ale szkoda strzępić ryja. Niektórzy po prostu wiedzą lepiej, a jak za dwa miesiące znowu będą puste serwery to będzie zdziwienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pingi na poziomie 11ms do 200km a do miasta oddalonego odemnie o 2000km 40ms i zawsze stabilny .Porty czy przekierowane czy nie dmz właczone czy nie router netgear d7000 za 750zł i nadal ta gra działa jak chce.Net to 76Mb/s na 19Mb/s po kablu.Ta gra online to DNO!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra online dno, a mi 90% meczów gra się idealnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz szczęście:) bywa że przez 2-3 dni 100% meczy jest jak offline żeby następne 20 było niegrywalne kompletnie .Nie wiem o co chodzi i już nie wnikam .Najlepszy pes w historii z chyba najgorszym online...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Każda poważna firma powinna zapewnić komfortową grę większości graczy. Tak jak to robią inni. Średnio mnie interesuje, że sa osoby, którym działa zawsze. Mi jeden dzień działa, potem tydzień nie. O dziwo po konserwacjach zawsze jest lepiej u mnie. To tylko swiadczy o tym, że coś jest z ich serwerami. Zresztą inne gry mi działają bez problemów a w tym gównianym PESie gdzie sie łączy dwóch graczy ciągle słyszę o jakichś portach, dmz itd  Zaraz kupie BF1, odpale mecz na 64 graczy i nie będzie żadnych problemów. Inni po prostu mają najlepszych fachowców od online, a Konami zatrudnia jakichś studentów. Jak mi jakaś część działała dobrze to też miałem watpliwosci jak ktoś mówił, że online jest do dupy i jednym działa drugim nie. Teraz się sam przekonuje jak to jest. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie co do taktyki. Jak gram online to przed meczem gracze ustawiają coś 120s i faktycznie czasami widzę, że koleś gra naprawdę średnio, ale jego taktyka jest tak dobrze poukładana, że nie mam czasu i miejsca na reakcje. Jego obrona jest szczelna, skrzydłowi są bezradni, a do kontry piłkarze tak lecą że nadarzyć nie idzie. Macie jakieś wskazówki co do taktyki online?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Średnio mnie interesuje, że sa osoby, którym działa zawsze. Mi jeden dzień działa, potem tydzień nie. O dziwo po konserwacjach zawsze jest lepiej u mnie. To tylko swiadczy o tym, że coś jest z ich serwerami. 

Słuszna uwaga .

Zauważyłem to już w PES 2015

Po konserwacji PES chodził dobrze około 2 dni. Wtedy poprawiałem ranking, gra sprawiała frajdę, ale później tylko frustracja .

Tak jak by zapychał im się "cache" i mogli go czyścić tylko raz w tygodniu :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie co do taktyki. Jak gram online to przed meczem gracze ustawiają coś 120s i faktycznie czasami widzę, że koleś gra naprawdę średnio, ale jego taktyka jest tak dobrze poukładana, że nie mam czasu i miejsca na reakcje. Jego obrona jest szczelna, skrzydłowi są bezradni, a do kontry piłkarze tak lecą że nadarzyć nie idzie. Macie jakieś wskazówki co do taktyki online?

Sent from my iPhone using Tapatalk

To raczej będzie lepiej działające AI u przeciwnika. Możesz sobie ustawić trzy różne taktyki, a jak przeciwnik ma lepsze połączenie na każdej będzie to samo.

Taktyka może pomóc, ale tak ogromnej przewagi nie stworzy.

Dzisiaj grałem i bylo info o jakies konserwacji, sprawdz jak bedzie po zmianach

No i gram teraz drugi mecz i jest naprawdę ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie co do taktyki. Jak gram online to przed meczem gracze ustawiają coś 120s i faktycznie czasami widzę, że koleś gra naprawdę średnio, ale jego taktyka jest tak dobrze poukładana, że nie mam czasu i miejsca na reakcje. Jego obrona jest szczelna, skrzydłowi są bezradni, a do kontry piłkarze tak lecą że nadarzyć nie idzie. Macie jakieś wskazówki co do taktyki online?

Sent from my iPhone using Tapatalk

To na 100% wina łącza a nie taktyki .

Wielu myśli, że jeśli nie ma ikony opóźnienia to już wszystko pięknie. Ale tak nie jest , często gdy coś na łączach nie gra to u jednego AI o wiele lepiej się porusza, ustawia, jest zawsze o jedno tempo szybsze. Do tego (nie wiem jak jest w PES 2017 bo już w to nie gram ) w PES 2016 jeśli różnica w rattingu wynosi ponad 100 pkt dochodzą handicapy, a raczej boost tego z lepszym rankiem . Wtedy twoje AI gra na np profesionalu a tego z wyższym rattingiem na Super star .

To co piszę to fakty które zostały udowodnione eksperymentami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam praktycznie żadnych problemów. Może z 1 na 30 meczy rozłącza. Nawet nie pamiętam, kiedy ostatnio mi rozłączyło (a gram prawie codziennie). Konsola połączona po kablu, net to 50/50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby to miało jakiekolwiek znaczenie to mnie rozłączyło raz od początku. Ikonki z lagiem też nigdy nie mam. W dywizjach mam rating ponad 800 grając Chelsea albo Juve, więc nie jest to też płacz jakiegoś beztalencia. 

Dzisiaj rano zagrałem friendly mecz ze znajomym który mieszka gdzieś 100 km ode mnie i srednio to działało. Opóźnienie wyczuwalne, zamulone AI. Zmieniliśmy grę na BO3 i ani jednego przyciecia, ping ciągle poniżej 100 ms, gra super komfortowa u obu. Online w PES można spokojnie nazywać DNEM, jeśli nie należy się do grupy szczęściarzy, którym to działa.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w weekend znowu mialem okazje pograc 2vs2 z kumplami offline, zabawa przednia:) Jeden problem, ktory sie pojawil to brak strojow/nazw klubow/nazwisk  podczas gry we czterech... Wszystko mam wgrane(pesuniverse v2). Jak to dobrze ustawic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bądź obojętny przeczytaj tą wiadomość- zdesperowany fan pesa :)

witam , długo mnie nie było, ale bardzo często spoglądam na wasze komentarze i zauważyłem ten sam problem co większość ma ... kod online , poprostu już sam nie wiem czasem czy mam pada rozjebanego , czy wina ze żonka siedzi na fb na tel ,czy może córa ogląda youtube...Jednak to nie to bo wyłączając te wszystkie przyjemności nadal online chodzi tak ze przy ataku jeszcze jakoś potrafię się ogarnąć , natomiast przy bronieniu to mam wrażenie ze moi zawodnicy wogóle nie trybią. Jednego dnia śmiga wszystko ładnie by kolejnego każdy mecz bez władzy grac , gram zazwyczaj sporo podań  ponad 82 % do celu i to nie są podania bramkarz ,obrońca...  rzadko gram  z kontry,ale dzięki tragicznemu połączeniu masę błędów się popełnia , widzę ze gościu nic nie gra wali jedną kontrę moi sie gubią i gol , nawet z leszczami potrafie przegrać , pełno kurw poszło już w stronę odbiornika, zmiana port setting i dalej jest szajs.Posiadam łącze upc  z 2 dwoma dostępnymi sieciami 120 mbs jedna to 2.4 ghz druga to 5 ghz gram na kablu na konsoli ps3. Pytanie najważniejsze czy to samo dzieje sie na ps4?? .Zauważyłem również ze był tu poruszany wątek rankingu, nie wiem jak na 4 ale tutaj jest gościu który gra piach od chyba 3 części supremeempire i za każdym razem jak przegrywa to momentalnie pauza i potrzeba około 10 sek i rozłącza bez punktów teraz ma koło 1350 pkt już dawno go zablokowałem ale dziwie się ze konami nic z tym gościem nie robi w każdej z 3 części gra tak samo , dramat a ta plaga oszustów rozwija się coraz bardziej...Nie zmienia to faktu ze pes offline jest mega, dlatego boli jak można było tak spierdolić kod online...

P.S chętnych na sparing zapraszam Harrold84PL - konsola ps3

Edytowane przez harrold84PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 3 dni to mi też zaczęło lagować i grałem kilka meczy MyClub i nie idzie w to grać. 

Dzisiaj wyłączyłem po dwóch meczach.

Dobrze, że zakupiłem nową F1 z genialną karierą.. Przynajmniej tam lagów nie ma i człowiek jak przypieprzy w bandę to wie, że ze swojej winy, a nie jak stracę gola to wiem, że przez laga... 

DUPA z tym Konami !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arboos a jednak co :)?Mi natomiast ostatnie 10 spotkań to miód i idealne połączenie... Zobaczymy jak będzie dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem PESa na Xbox One.

Może tam będzie mi działać :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też szuka przeciwnika w online divisions 20 minut ? To normalne ? Dziś online 10 meczów, zero lagów, zero ścin   :) 

Edytowane przez chwedo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, chwedo napisał:

Wam też szuka przeciwnika w online divisions 20 minut ? To normalne ?

Dla konami jak najbardziej "normalne" :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który lvl połączenia jest najlepszy w match makingu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmienilem z 3 na 1, duzo szybciej szuka przeciwnika i u mnie wiekszosc meczy jest bez lagów. Łączy mnie głównie z Niemcami, Angolami, Polską.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd  wiesz ze z angolami? Każdy może dać sobie język angielski w profilu i myślisz że to angole :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×