Skocz do zawartości
dreamtox

Pro Evolution Soccer 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz mi jeszcze Drako ile płacisz za neta. Nie wiem czy Providera nie zmienie. W Virgin mam 70 download i 5 upload. Ogólnie to nie mam problemów z netem wszystko ładnie działa. Wymagające IPTV z Rosji też, tylko z Pesem mam problemy. Nie tyle co lagi, bo kwadratu złego połączenia prawie wogule nie mam, co straszliwy Button delay. Nieraz to jakby moim grajkom buty powiazali.

Chociaż dzisiaj od ponad 3 tygodni było ok. Wreszcie mogłem pograć.

Może pykniemy jutro spara, jesteś kilka klas lepszy ode mnie ale chciałem zobaczyć jak to będzie działało u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz że lepszy :) To jest pes i każdy może wygrac :1_grinning:  Daj zapro na psn i pogadamy na imprezie to Ci powiem co i jak....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, TrueGrand napisał:

 

Obawiam się, że nie wiesz.

 

Ok wracaj do dośrodkowań w PES MyClub młokosie.

Ok moi młodzi Followersi, spadam na film ...

Koleś wiem więcej niż ty młodziku wiecznie marudzący !! 

Kończę ten temat bo na takie baby które wiecznie marudzą szkoda czasu i czytanie tych bzdur !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,gram od 2 dni i mam następujący problem. Zaznaczę, że jestem świeżym posiadaczem PS4, a na PS3 nie miałem takich problemów. 

Chodzi o granie we dwóch na jednej konsoli i o profile graczy. Na PS3 miałem swój profil z ustawieniem pada, kumpel swój, przy wybieraniu stron wybierało sie też swój profil. Tutaj mogę tworzyć profile ale gdy zaloguje oba pady to nie ma tych profili, nazwy DATA nie można zmienić i ogólnie lipa bo cała przyjemność z trybu versus odpada. Podejrzewam, że robię coś źle z logowaniem padów. Może to jakiś banał, ale jak pisałem na górze, dopiero zaczynam zabawę z PS4 i człowiek nie może sie połapać w tych nowościach oprogramowania:). Z góry dziękuję za pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 10.12.2016 o 13:05, Yazid napisał:

witam,gram od 2 dni i mam następujący problem. Zaznaczę, że jestem świeżym posiadaczem PS4, a na PS3 nie miałem takich problemów. 

Chodzi o granie we dwóch na jednej konsoli i o profile graczy. Na PS3 miałem swój profil z ustawieniem pada, kumpel swój, przy wybieraniu stron wybierało sie też swój profil. Tutaj mogę tworzyć profile ale gdy zaloguje oba pady to nie ma tych profili, nazwy DATA nie można zmienić i ogólnie lipa bo cała przyjemność z trybu versus odpada. Podejrzewam, że robię coś źle z logowaniem padów. Może to jakiś banał, ale jak pisałem na górze, dopiero zaczynam zabawę z PS4 i człowiek nie może sie połapać w tych nowościach oprogramowania:). Z góry dziękuję za pomoc. 

Konfigurujesz sobie swój pad pod Data1  a kolegi pod Data 2 i każdy ma swoje ustawienia. Można to zmienić przed mecze, w trakcie meczu jak ci pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Nie mogę znaleźć trybu 2vs2 online z kumplem który siedzi obok mnie?

Na wcześniejszych wersjach było to możliwe.Czy ten tryb jest dostępny na pes 2017?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ali12 napisał:

Witam. 

Nie mogę znaleźć trybu 2vs2 online z kumplem który siedzi obok mnie?

Na wcześniejszych wersjach było to możliwe.Czy ten tryb jest dostępny na pes 2017?

Niestety tego trybu juz nie ma ze 2 lata albo więcej... teraz nie pamiętam dokładnie ile. Zawsze z kumplem nie mogłem oderwać się od gry heale musieli to zjeb.........

Teraz żeby zagrac 2vs2 to musisz mieć 4 PS4 hehe ale to i tak gówniano bo rankingowych meczów nie pograsz jak kiedy z jednej PS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, januszp85 napisał:

Niestety tego trybu juz nie ma ze 2 lata albo więcej... teraz nie pamiętam dokładnie ile. Zawsze z kumplem nie mogłem oderwać się od gry heale musieli to zjeb.........

Teraz żeby zagrac 2vs2 to musisz mieć 4 PS4 hehe ale to i tak gówniano bo rankingowych meczów nie pograsz jak kiedy z jednej PS...

... a jak zaloguje dwóch użytkowników na jednym ps4?

To lipa że tego trybu juz nie ma!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ali12 napisał:

... a jak zaloguje dwóch użytkowników na jednym ps4?

To lipa że tego trybu juz nie ma!

Przeciwko CPU możesz pograć z jednej konsoli  hehe

Ja z kumplami zamiast tego trybu to robimy turniej 2vs2 i jest fajna zabawa ale oczywiście 2vs2 online to było coś pieknego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Prześledziłem pobieżnie wątek i nie znalazłem odpowiedzi (natomiast możliwe, że coś przeoczyłem).
Zmagam się w zasadzie z prostym zagadnieniem.
Próbuje wgrać patcha, według tych instrukcji stad: http://www.pssite.com/poradniki/2159/jak-wgrac-option-file-do-pro-evolution-soccer-2017-na-ps4.html
Natomiast autor tam pisze, że na pendrivie powinien znajdować się folder WEPES oraz PS4 (na zrzucie ekranu widoczne).
Z tego co zrozumiałem przerzucam wypakowanego patcha do folderu WEPES, ale pojęcia nie mam co powinno być w folderze PS4.
Zgaduję, że w związku z tym konsola nie znajduje mi pendriva wcale.
Dodatkowo w instrukcji patcha, którego według odnośnika pobrałem stąd http://www.mediafire.com/file/2026mwkiahfdvsd/PES_2017_BOEv2.zip jest nieco inna, bardziej skomplikowana instrukcja.
Przypuszczam, że dla ludzi chociaż trochę lepiej obeznanych ode mnie jest to banalna sprawa.
Bardzo prosiłbym o kontakt kogoś kto pomógłby mi z powyższym problemem.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, wooooojt napisał:

Witam. Prześledziłem pobieżnie wątek i nie znalazłem odpowiedzi (natomiast możliwe, że coś przeoczyłem).
Zmagam się w zasadzie z prostym zagadnieniem.
Próbuje wgrać patcha, według tych instrukcji stad: http://www.pssite.com/poradniki/2159/jak-wgrac-option-file-do-pro-evolution-soccer-2017-na-ps4.html
Natomiast autor tam pisze, że na pendrivie powinien znajdować się folder WEPES oraz PS4 (na zrzucie ekranu widoczne).
Z tego co zrozumiałem przerzucam wypakowanego patcha do folderu WEPES, ale pojęcia nie mam co powinno być w folderze PS4.
Zgaduję, że w związku z tym konsola nie znajduje mi pendriva wcale.
Dodatkowo w instrukcji patcha, którego według odnośnika pobrałem stąd http://www.mediafire.com/file/2026mwkiahfdvsd/PES_2017_BOEv2.zip jest nieco inna, bardziej skomplikowana instrukcja.
Przypuszczam, że dla ludzi chociaż trochę lepiej obeznanych ode mnie jest to banalna sprawa.
Bardzo prosiłbym o kontakt kogoś kto pomógłby mi z powyższym problemem.
Pozdrawiam

Nie pamiętam, ale chyba ja nie tworzyłem katalogu PS4 i śmigało. Spróbuj kilka opcji. Wrzuć WEPES do folderu PS4 i sprawdź. Wrzuć sam katalog WEPES na pena i sprawdź. To jest proste i nic się nie stanie. Spróbuj kilka opcji i zadziała ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, hacker25 napisał:

Nie pamiętam, ale chyba ja nie tworzyłem katalogu PS4 i śmigało. Spróbuj kilka opcji. Wrzuć WEPES do folderu PS4 i sprawdź. Wrzuć sam katalog WEPES na pena i sprawdź. To jest proste i nic się nie stanie. Spróbuj kilka opcji i zadziała ;) 

Wydaje mi się, że sprawdziłem każda z powyższych opcji i za każdym razem mam taki komunikat:
"You can import images saved onto  USB flash memory.
The number of images that can be saved is limited.
You can import as many as you would like as long as the total ssize of yours uniforms and emblems does not exceed the maximum.
File name must be made up of alphanumeric characters, dashes and underscores."

Jak się wypakuje tego patcha to tam w pliku README jest nieco inny opis instalacji. Coś trzeba chyba wpierw usunąć, ale ja totalnie nie ogarniam co i jak.

15592262_1350859101615681_654518176_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ae4828a35154fd43829ed2cbeb95180f.jpg

RiP PES e-sport france (najważniejsza organizacja związana z PES /ISS)

Brawo Bhatti, Tanvir i kilku innych głupców odpowiedzialnych za PES 2016 i 2017

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy co, nie będzie Grand Finals? Napisałeś tego posta dość lakonicznie, daj jakiegoś linka, bo nie wiadomo co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o pesleague i jego podział pewnie.

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gralem w PES z miesiąc i po odpaleniu gry wszyscy mnie leją... 

Czy mi się wydaje, czy coś po patchu popierniczyli z obroną i znowu jakby wszystko leci do napastników a obrońcy zamiast pressingować to jakby schodzą z drogi atakującym !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

zakupiłem parę dni temu PES 17 w promocji był styczniowej na PSN za 100 myślę kupie co mi tam ogólnie wrażenia zacne ale mam jeden problem i może będziecie mi w stanie pomóc mianowicie chodzi o to że grając online najczęściej turnieje większość bramek jak nie wszystkie tracę po dośrodkowaniach z główek czy jest na to jakiś sposób wciskam [] żeby wybić ale nawet wtedy napastnik stojący za obrońcą dochodzi do strzału jest to trochę irytujące zwłaszcza że mało kto rozgrywa piłkę i konstruuje akcje tylko gra do boku wrzutka :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kitemar jest jeden bardzo skuteczny sposób. 

Nie dać wrzucić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kitemar podczas wybierania składu zwracaj uwagę przy środkowych obrońcach na umiejętności zawodnika, takie jak Man Marking i Heading. Jak gram Leicester, to Morgan i Huth czyszczą takie dośrodkowania aż miło. W sumie Lisami gra mi się świetnie przy ustawieniu wysokiej obrony i agresywnym pressingu.

 

Panowie, na konsolach nadal istnieje ten "myk" z rozłączaniem się podczas meczu, bez konsekwencji dla obu graczy? Na PC niestety nadal jest.

Edytowane przez seba82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True Grand masz w 100% racje. Kiedyś tego nie dostrzegałem, ale po ostatnim patchu to jest tragedia jak obrońcy potrafią schodzić z drogi napastnikom, mimo ustawionego pressingu na maxa. Aż mi się nie chce włączać kolejnego meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem ostatnio trochę meczy z kolegami na jednej konsoli, wcześniej parę meczy z kompem.... Kurde jak było ciężko wrócić do multi... Pes to jest fantastyczna gra ale w multi pełni randomowa.... Co tydzień inaczej się gra.... Od wczoraj gra mi się dobrze i choć przegram to wiem,że z własnej winy, aż ma się syndrom kolejnego meczu... Gra jest loteryjna a można zauważyć to po SIM. Mam drużynę TS 99 napakowaną na max do 1* z Kaką, Navasem, Rashfordem, Zielińskim + solidni gracze (zaniżyłem ławką)... No i co gram z drużyną TS 60+ z default'owymi graczami i po dupie. To jest niedorzeczne. Tworzenie dramaturgi przez nieziemskie interwencje bramkarzy i to kmiotków i przestrzelanie gwiazd pokroju CR7, Hulk, Aubamayang. Boje się strzelać to z piłką wchodzę prawie do bramki. Gra jestźle zbalansowana. Mimo wszystko to gra wybitna :)

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×