Skocz do zawartości
dreamtox

Pro Evolution Soccer 2017

Rekomendowane odpowiedzi

No ja gram od jakiś 2 tygodni tylko ML i kanapowo. Jest ZAJEBIŚCIE. Im dłużej gram, tym większy miód. W końcu PES na którego czekałem. Ostatnie dwie odsłony mimo, że dobre, to czegoś im brakowało, żeby były zajebiste jak dla mnie. Ta odsłona ma to coś co mnie zatrzyma na bardzo długo. Oby tak dalej Konami. Teraz już tylko same kroki na przód poproszę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po nowym patchu możecie odpalić grę? U mnie lipa, odinstalowałem ze dwa razy, zainstalowałem na nowo i nie chce w ogóle ruszyć. Co ciekawe zanim ściągnę łatkę gra działa normalnie :) Tak więc na pewno wina aktualizacji. Co za szajs!!

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy po nowym patchu możecie odpalić grę? U mnie lipa, odinstalowałem ze dwa razy, zainstalowałem na nowo i nie chce w ogóle ruszyć. Co ciekawe zanim ściągnę łatkę gra działa normalnie Tak więc na pewno wina aktualizacji. Co za szajs!!

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odpalam po aktualizacji bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, piotrekoka napisał:

Czy po nowym patchu możecie odpalić grę? U mnie lipa, odinstalowałem ze dwa razy, zainstalowałem na nowo i nie chce w ogóle ruszyć. Co ciekawe zanim ściągnę łatkę gra działa normalnie :) Tak więc na pewno wina aktualizacji. Co za szajs!!

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Mam to samo po aktualizacji lipa gra wisi zaraz po starcie. Kolego poradziłeś już sobie z problemem ? Jak tam to daj znać :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam najmniejszych problemów z grą po aktualizacji. Wszystko działa cacy 👍

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam to samo po aktualizacji lipa gra wisi zaraz po starcie. Kolego poradziłeś już sobie z problemem ? Jak tam to daj znać  

Jeszcze nie. Jutro spróbuje zrobić pewien myk, dam znać jak ogarnę.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ludzi co mają powyższy problem,a tyczy się to najwidoczniej do tych co mają prosiaka. Trzeba zmienić roździałke na 1080, odpalić grę a później z powrotem do 4k.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, piotrekoka napisał:

Do ludzi co mają powyższy problem,a tyczy się to najwidoczniej do tych co mają prosiaka. Trzeba zmienić roździałke na 1080, odpalić grę a później z powrotem do 4k.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

 

 

Potwierdzam dzięki kolego !! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

co daje w ML wybranie "My Favourite Players" ? Wpływa wybór na rozwój zawodnika czy po prostu jest do picu ?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam już dość FIFY dosłownie. Gram w toto cholerstwo od edycji z 2008 roku niezmiennie. Jako malolata jaralem się ISS-em i pierwszymi Pro Evo. I się teraz zastanawiam, czy aby nie wrócić do serii Konami. Szedł ktoś taką drogą syna marnotrawnego? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, l33t napisał:

Panowie, mam już dość FIFY dosłownie. Gram w toto cholerstwo od edycji z 2008 roku niezmiennie. Jako malolata jaralem się ISS-em i pierwszymi Pro Evo. I się teraz zastanawiam, czy aby nie wrócić do serii Konami. Szedł ktoś taką drogą syna marnotrawnego? ;)

Miałem dokładnie jak Ty, fan PESa, a Fife pomijałem szerokim łukiem. Od Fify 11 odłożyłem PESa, aż do tego roku. Wprawdzie kupiłem niedawno w promocji PSN, ale dobrze wydana kasa. Sam się zastanawiam co tam w Fifie17 ale oglądając filmiki z meczów, to widzę te same animacje, strzały etc. W PESie czuję powiew czegoś nowego, takie detale jak zgranie klatką do kolegi, samobój bramkarza nie wynikający z błędu gry. No i nie zdarzyło mi się, że ktoś wziął zaczynając mecz przeszedł 1 zawodnikiem całą moją drużynę i wbił gola. myClub poprawiony, czy lepszy od Ultimate Team? pewnie nie, ale też ma swoje plusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa jedynie online stoi i podejrzewam, że jak ktoś ją dzisiaj odpala po raz pierwszy to naprawdę obiektywnie robi efekt "wow!". No ale co z tego, skoro to wszystko już znamy i po prostu dla mnie jest to już typowe zmęczenie materiału...

 

Natomiast próbowałem demek PESa co roku i wciąż mi tam masę frajdy brakowało. Teraz widzę, że jest znacznie, znacznie lepiej. Ale że mamy już prawie koniec sezonu to pewnie zagryze jeszcze zęby i poczekam po prostu na edycję 2018, bo takie promo, jak to na którym kupiłeś pewnie się nie powtórzy już ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, l33t napisał:

Fifa jedynie online stoi i podejrzewam, że jak ktoś ją dzisiaj odpala po raz pierwszy to naprawdę obiektywnie robi efekt "wow!". No ale co z tego, skoro to wszystko już znamy i po prostu dla mnie jest to już typowe zmęczenie materiału...

 

Natomiast próbowałem demek PESa co roku i wciąż mi tam masę frajdy brakowało. Teraz widzę, że jest znacznie, znacznie lepiej. Ale że mamy już prawie koniec sezonu to pewnie zagryze jeszcze zęby i poczekam po prostu na edycję 2018, bo takie promo, jak to na którym kupiłeś pewnie się nie powtórzy już ;)


Myślę, że warto i 2017 kupić. Dużo osób kupiło w PSN za 40pln, zawsze kogoś znajdzie. Online lagi miałem tylko 5 razy, a zagrałem na pewno koło 100. Grałem w Fifę17 i pierwsze kilka dni było spoko, ale później wraca to co w Fifie wkurza najbardziej. Jak siedziałeś w Fife jak ja bier PESa. Z początku trochę ciężko, przyzwyczajenia z Fify przegrywają mecze, nie da się w 3 sekundy zrobić kontry. Fajnie można budować akcje, strzały z dystansu czuć tę moc. Minus jest taki, że stzałąmi głową można wygrać przegrany mecz. Nie ma tak dużej społeczności jak w Ultimate Team ale włączyć tak na kilka spotkań dziennie, to na prawdę warto kupić. Licencje nie problem, bo jest pełno patchy co dodają wszystko. Sam nie wgrałem nic, bo nie przeszkadza mi Man Red, czy MD White. :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytuliłem ostatnio w promocji PESa, jako swojego rodzaju przesiadka z Fify 2016, z którą już prawie 2 lata zleciały. Miałem okazję grać we wcześniejsze odsłony PESa, więc mniej więcej wiedziałem czego się spodziewać. Niemniej po kilku dniach spędzonych z tym tytułem trudno jest mi te grę porównywać z Fifą. Graficznie PES podoba mi się bardziej, grywalność to po prostu dwie różne mechaniki gry. Jestem na etapie przyzwyczajania się, bo reakcje piłkarzy na boisku są zupełnie inne. Bez wątpienia jest to jednak miła odmiana od Fify, którą po takim czasie ogrywania zna się już na pamięć. W PESie polecam ustawienia manualne celowania, brak wspomagania przy sile podań i strzałów, dzięki czemu gra jest ciekawsza i bardziej wymagająca - teraz każde dośrodkowanie nie kończy się bramką, bo póki co ponad połowa dośrodkowań ląduje gdzieś za linią boiska :) Kwestia licencji i strojów załatwiona jednym patchem, więc tę przewagę Fify można względnie szybko zlikwidować - jest cała Bundesliga, są prawdziwe składy, można siadać i grać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wgtaniu ofa kazda z druzyn ma stroje, herby itd. Ale np taki Bayern statystki ma na poziomie 3gwiadkowej druzyny i nieprawdziwych zawodnikow. Cala Bundesliga tak ma. Jak to ogarnac?

 

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Master League. Czy można w jakiś sposób wpływać na status zawodnika? Są np. Bad boy, general czy star i pytanie czy one z automatu się w jakiś sposób przypisują? np. zawodnik kandyduje do dwóch różnych statusów i czy da się jakoś ukierunkować go aby poszedł w ten konkretny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bo noszę się z zakupem PESa, jednak zanim to zrobię czytają wasze posty mam pytanie - czy te patche dotyczące strojów, lig, drużyn itp dotyczą wersji na konsole? Skąd w takim razie te patch się ściąga, bo zakładam że to nieoficjalne dodatki, czy jednak z czasem Konami uzyskało licencje? W oryginale jakie ligi i reprezentacje są z licencjami? Jest tego dużo czy mało? Nie chcę porównań do FIFY tylko info bardziej o tych największych ligach europy bo reszta i tak jest nic nie warta, nawet w Fifie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patche możesz wgrać tylko na ps4 i są to stroje, herby, loga rozgrywek itp. I trwa to z 20 minut. Ja zakupiłem za 2 dych na pes universe Ale to było zaraz po premierze to może teraz są za darmo albo ktos udostępnił w necie. W my club już raczej nic nie zdzialasz Ale dla rozgrzewki przed 18 warto bo gamplay miażdży fife i jej suwaczki choć początki moga być trudne. Dywizje online najczęściej spotkasz real i Barcelonę Ale to chyba nie jest niespodzianka. Jeśli chcesz pograć singla to ML to też mega sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem teraz na promocji w ps store za 50 złotych z ciekawości żeby przetestować bo mam zamiar kupić 18 . Powiem szczerze , ze faktycznie gameplay wg. mńie miażdży Fife , każda akcja to przyjemność, nie ma latania na pale i klepania X .Problemów jakis wielkich z opóźnieniami tez nie mam. Jednak tak jak Bułka z Szynka napisał na ta chwile w My Club juz nic nie zdziałam próbowałem pograć jednak przepaść miedzy Team spirit jest tak ogromna ze przeciwnicy mnie miażdżą. Dochodzi do tego to ze po jakis 15 meczach juz mnie nie stać nawet na odnowienie kondycji, czyli jest to co myslalem, zarobki a rozegrane mecze totalnie nie proporcjonalne do wydatków jakie trzeba przeznaczyć na granie jednym składem. Skad brać coinsy na odnowienie kondycji ?? Przeciez tego jak sie nie kupi to oprócz paru monet za wykonanie zadań nie wpadają. Tryb dla mńie bardzo Kulawy, chyba ze jak bym zaczął od premiery, miałoby to ręce i nogi. W związku z tym gram zwykle dywizje, przyjemność z każdego meczu zajebista bo nie czuje tego opóźnienia spowodowanego beznadziejnym team spirit . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Zajczak napisał:

Panowie, bo noszę się z zakupem PESa, jednak zanim to zrobię czytają wasze posty mam pytanie - czy te patche dotyczące strojów, lig, drużyn itp dotyczą wersji na konsole? Skąd w takim razie te patch się ściąga, bo zakładam że to nieoficjalne dodatki, czy jednak z czasem Konami uzyskało licencje? W oryginale jakie ligi i reprezentacje są z licencjami? Jest tego dużo czy mało? Nie chcę porównań do FIFY tylko info bardziej o tych największych ligach europy bo reszta i tak jest nic nie warta, nawet w Fifie.

Patch ściągnij ze strony:

 

http://www.pesuniverse.com/#

 

nie trzeba płacić, jest dostępny za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam graczy , mam kilka pytan mianowicie : 1. jak robic cieszynki po zdobyciu bramki ? 2. jak wyslac wiadomosc do kogos podczas gry online division bez wychodzenia z meczu np. podczas przerwy ? 3. co daje sciagniecie i wgranie tego z EXTRAS APPLY LIVE UPDATE (swieci sie na czerwono jakis dzwoneczek ) czy to jest aktualizacja transferow np. Neymar w PSG ? i czy nie skasuje mi wgranego juz patcha z bundesliga ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Cieszynki masz do wyboru cztery  (dwie w biegu i dwie animacje) każdy piłkarz ma swoje.

 

2. Tutaj po za wyjściem na chwile do poziomu konsoli nie mam pojęcia.

 

3. Nie będzie w tym pesie już żadnych aktualizacji skladow. Patcha może skasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.chodzi mi co wdusic na padzie ? bo pewnie nie same kolko czy kwadrat , probuje roznie ale nie wychodzi :38_worried: 

2.idzie jakos bo ktos mi napisal (kto nie jest znajomym)ale juz nie wiedzialem jak odpisac..

3.to moze jakis ostatni ,nigdy zadnego nie sciagalem .ale co on zmienia konkretnie ? transfery czy co ?

Edytowane przez damian84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×