Skocz do zawartości
dreamtox

Pro Evolution Soccer 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ustawić indywidualne krycie ? Szukam szukam i nie mogę znaleźć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marking na samym dole tam gdzie ustawiasz taktykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Pany. Dlaczego jak gram z kumplami turniej kanapowy (Konami league) to składy są nieaktualne, czy jest jakiś sposób by to zmienić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, juman napisał:

Witam Pany. Dlaczego jak gram z kumplami turniej kanapowy (Konami league) to składy są nieaktualne, czy jest jakiś sposób by to zmienić? 

Kup Fife :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Xbox ONE gra też działa tragicznie.

Przewidziałem (kto czytał ze zrozumieniem ten pamięta ) to, że jedynym ratunkiem dla Konami to wejście w sektor E-sportu . Ale z tym czymś to oni mogą podbijać rynek urządzeń na Android , i to tylko offline. Bo tam na 3g siedząc w lesie odpoczywając na grzybach gra się lepiej online w randomową grę a niżeli w grę Konami na Playstation czy Xbox...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mnie nie spotyka problem z lagami w tej części PESa. Dla mnie ta gra jest kwintesencją serii. To jak ogromny wpływ ma umiejętność gry w obronie to szok. Dostaję oklep często i gęsto, ale micha mi się cieszy z podziwu jak niektórzy potrafią grać w obronie, gdzie nawet 3 strzałów na mecz nie potrafię oddać. Dla mnie bombowa jest 17tka!!! jakiś sposób na rzuty wolne ktoś ma? taktycznie nigdy w PESie się nie zagłębiałem i to był mój błąd, bo teraz szukam odpowiedniego ustawienia by zbalansować całość bo często mam dużą lukę w środku pola i tam jak gość wjedzie i rozciągnie potem do skrzydła to beret. Nigdy nie cieszyły mnie porażki jak teraz. Miód, a nie mówię gdyby dało radę zebrać ekipę do kanapowych turniejów jak za dawnych lat, ale byle online w końcu hula jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Pany prosiłbym bardzo o jakiegoś linka działającego do najlepszego OF'a jaki jest do pesa aktualnie. Nie mogę coś znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
https://www.evo-web.co.uk/threads/goalgerds-pes-2017-world-soccer-v1-ps4.76915/ ten polecam

Ewentualnie ten https://www.evo-web.co.uk/threads/ps4-chriss-best-of-everything-boe-option-file-graphics-version

Ten pierwszy ma zdjecia wszystkich stadionow, w tym drugim brak duplikatow jak grasz ML.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można walić wszystko na raz czy się zajedzie ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak robiles aktualizacje 1.02 to mozesz walic wszystko na raz. W tym pierwszym pliku nim wgrasz to wrzuc najpierw same stadiony na pena i zaimportuj, a dopiero pozniej wgraj OF z zaznaczonym drugim kwadratem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 5.11.2016 o 08:34, DaArCiO. napisał:

Dobrze, że mnie nie spotyka problem z lagami w tej części PESa. Dla mnie ta gra jest kwintesencją serii. To jak ogromny wpływ ma umiejętność gry w obronie to szok. Dostaję oklep często i gęsto, ale micha mi się cieszy z podziwu jak niektórzy potrafią grać w obronie, gdzie nawet 3 strzałów na mecz nie potrafię oddać. Dla mnie bombowa jest 17tka!!! jakiś sposób na rzuty wolne ktoś ma? taktycznie nigdy w PESie się nie zagłębiałem i to był mój błąd, bo teraz szukam odpowiedniego ustawienia by zbalansować całość bo często mam dużą lukę w środku pola i tam jak gość wjedzie i rozciągnie potem do skrzydła to beret. Nigdy nie cieszyły mnie porażki jak teraz. Miód, a nie mówię gdyby dało radę zebrać ekipę do kanapowych turniejów jak za dawnych lat, ale byle online w końcu hula jak trzeba.

Gdzie można spotkać takich wyśmienitych graczy w obronie ? Bo chyba nie w Online Divisions gdzie w ostatnich 10 meczach strzelałem średnio 6 goli na mecz :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Nie wiem czy to kwestia ustawien taktyki, czy ja jestem az tak slaby.. Kiedy bylem w 9 dywizji majac 420 pkt losowalo mi gosci ktorzy mieli po 900+ i wszystko wygrywalem, teraz mam 390 losuje mi przeciwnikow ktorzy maja podobna ilosc pkt i przegrywam wszystko. Nie wiem co sie dzieje na boisku, nic nie moge zrobic, przeciwnik jest trzy razy szybszy ode mnie,  jego zawodnicy sa doslownie wszedzie-jak chce podac pilke do mojego zawodnika to przeciwnik juz tam jest i przechwytuje pilke. W ataku jeszcze jako tako tam mi idzie mimo to  ze nie strzelam bramek, ale w obronie nie ogarniam..

Edytowane przez SlejO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyslij mi zaproszenie do gry i pokaż mi jak strzelasz mi te 6 goli w każdym meczu :) Powodzenia 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie można spotkać takich wyśmienitych graczy w obronie ? Bo chyba nie w Online Divisions gdzie w ostatnich 10 meczach strzelałem średnio 6 goli na mecz :-)

Witam.

 

Nie wiem czy to kwestia ustawien taktyki, czy ja jestem az tak slaby.. Kiedy bylem w 9 dywizji majac 420 pkt losowalo mi gosci ktorzy mieli po 900+ i wszystko wygrywalem, teraz mam 390 losuje mi przeciwnikow ktorzy maja podobna ilosc pkt i przegrywam wszystko. Nie wiem co sie dzieje na boisku, nic nie moge zrobic, przeciwnik jest trzy razy szybszy ode mnie,  jego zawodnicy sa doslownie wszedzie-jak chce podac pilke do mojego zawodnika to przeciwnik juz tam jest i przechwytuje pilke. W ataku jeszcze jako tako tam mi idzie mimo to  ze nie strzelam bramek, ale w obronie nie ogarniam..

Ta gra dla wielu taka jest :1_grinning: EnjoY !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z pierwsze dwa tygodnie mi dzialalo wysmienicie. Offline trybil jak online. Gra byla wolniejsza. Mozna bylo spokojnie rozgrywac pilke. Nie liczac OP dosrodkowan. Teraz gra mi dziala jak wyzej u kolegi SlejO. Jedna rzecz jaka zauwazylem to gra dziala lepiej online tzn. jest szybsza reakcja zawodnikow gry gram padem podlaczonym po kablu do PS4. Bezprzewodowo jest porazka. Natomiast nie wiem jaki jest sposob na to zeby zawodnicy nie biegali jak muly na tle przeciwnka, ktory jest zdecydowanie o te jedno tempo szybszy. Z rankingu ponad 500 spadlem na 300 i nie moge sie wybic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś opisywałem tutaj na forum wpływ rattingu na poruszanie się AI. Gra zmienia poziom trudności AI między amator a super star.

Jesteś dymany jak ja bylem ( i masa innych) od 2 miesiąca po premierze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, SlejO napisał:

Witam.

 

Nie wiem czy to kwestia ustawien taktyki, czy ja jestem az tak slaby.. Kiedy bylem w 9 dywizji majac 420 pkt losowalo mi gosci ktorzy mieli po 900+ i wszystko wygrywalem, teraz mam 390 losuje mi przeciwnikow ktorzy maja podobna ilosc pkt i przegrywam wszystko. Nie wiem co sie dzieje na boisku, nic nie moge zrobic, przeciwnik jest trzy razy szybszy ode mnie,  jego zawodnicy sa doslownie wszedzie-jak chce podac pilke do mojego zawodnika to przeciwnik juz tam jest i przechwytuje pilke. W ataku jeszcze jako tako tam mi idzie mimo to  ze nie strzelam bramek, ale w obronie nie ogarniam..

Z ciekawości jaką formacją grasz? Dzisiaj rozegrałem 2 mecze przeciwko 4-3-3 z mocno wysuniętą linią ataku i większość piłek do ich napastników były odbierane/przechwytywane przez moich zawodników, robiła się zbyt duża luka pomiędzy linią pomocy i ataku. Spróbuj ustawień z wysoką linią defensywną i agresywnym pressingiem. Ja gram 4-4-2 i sprawdza się dobrze.  Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podpowiedzieć dobrą taktykę oflline Man city poziom profesional , gram już szósty sezon w ML i moje najlepsze miejsce w lidze czwarte :38_worried:

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, 2010cobra25 napisał:

Może mi ktoś podpowiedzieć dobrą taktykę oflline Man city poziom profesional , gram już szósty sezon w ML i moje najlepsze miejsce w lidze czwarte :38_worried:

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Napisz do Pepa Guardioli , może Ci podpowie coś.. Jak nie umiesz grać, to nie wygrasz i żadna taktyka Ci nie pomoże

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do zapisów 2 sezonu  pes 2017 na PS4 w największej lidze w Polsce .

 

www.pes.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się nie myliłem, pierwsza lepsza okazja i PES jest po przecenionej cenie na Storze.

W grudniu pewnie już dadzą jak co roku po 89 zł. Nic tylko kupować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Holandii wersji Xbox One za 15 euro nie mogę sprzedać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem we wrześniu cyfrówkę za 250 PLN i jestem zadowolony. Rok grania w bardzo dobrą piłkę.

 

#Stopmalkontentom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem fife i wracam do pesa po dziesięciu grach,piłka od ea to dramat,oxywsicie PES też nie jest bez wad ale jednak budowanie akcji, animacje,wygląd piłkarzy to wszytsko w pesie jest o 3 klasy lepsze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będąc bardzo zawiedzionym tegoroczną odsłoną Fify (moim zdaniem panowie z EA na nowej generacji zaliczyli regres, na PS3 gameplay był dużo bardziej udany) i zachęcony dobrymi notami i opiniami nowego PES'a, postanowiłem powrócić do serii pierwszy raz od czasów legendarnej szóstki. Decyzja była słuszna. Na początku trzeba było się trochę przestawić (ostatnie kilka lat spędzonych przy Fifie), aczkolwiek po kilkunastu rozegranych meczach odniosłem wrażenie że powrócił stary dobry PES. Poruszanie się zawodników, konstruowanie akcji, płynność w rozgrywaniu piłki, walka ciałem - wszystkie te aspekty wypadają o niebo lepiej niż w grze konkurencji. Gra odstaje jedynie w wiadomej kwestii - licencje (choć w tym roku nie jest to zbyt duży problem, wgranie Option File'a jest dziecinnie proste). Wydaje mi się że w Fiife grafika jest trochę lepsza, ale jest to kwestia drugorzędna. Liczy się miodność i radość z gry - grając w PESa mamy możliwość doświadczyć wszystkich najlepszych emocji wiążących się z piłką nożną. I to jest najważniejsze.

 

BTW - czy zna ktoś OF, w którym reprezentacja Polski jest poprawiona? W chwili obecnej u biało-czerwonych grają zawodnicy z angielskimi nazwiskami :P.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×