Skocz do zawartości
dreamtox

Pro Evolution Soccer 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Jest takowy of. Parę stron wcześniej ktoś podawał. Wgrałem go i Polska jest ok ale mimo że wgrywa się cały nie mam wszystkich lig np. bundesligi itp. Też dopiero zaczynam grać i na razie nie ogarniam tego ofa

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchu z 24.11, zagralem 16 gier z tego 3 w nowym trybie PESLeague i najmniejszego laga nie bylo. Czyżby nastała era czysciusienkiej gry online?

Edytowane przez xVp10neerVx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po patchu odpaliłem myClub i online niegrywalne. Odpaliłem FIFE 17, bo można testować za free przez ten weekend i grało się idealnie. 

Inne gry mi zawsze działały jak należy, ale FIFA to ostateczne potwierdzenie, że online w PES to dno. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się .Z osobami co mają mocna łacze najczęsciej gra się ok. Z tymi co gra się słabo maja albo radówki 6/1 Mb/s czy Neostradę  8/1 ,a  w rzeczywistości  jest to pewnie połowa tego lub jakies LTE ze słabym zasięgiem....Skąd to wiem ? Rozmawiam z osobami z którymi gram.

W fife zagrałem kilka spotkań i gra wygląda naprawdę fajnie graficznie i nic więcej .....Pes miażdzy fife jeżeli chodzi o sama rozgrywkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech sobie PES jest tak niezwykle wymagajacy, jakoś wcześniej nie musiał być i mi się grało dobrze . Świetnie mi się gra we wszystkie inne gry po sieci i to na nie przeznaczam czas zamiast grę Konami. I nie mam radiówki, LTE, 6 mb itd 

A gameplay w FIFIE wiadomka, że dno i metr mułu ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś podać link do jakiegoś najnowszego OFa, szukam ,ale znajduję tylko coś typu "chcesz wgrać OFa 4.2 musisz mieć OFa 4.0". Z góry serdecznie dziękuję

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy za głupoty o tych łączach piszecie.

Próbowałem na łączu 120/20 Mbit, zmieniłem na inną firmę 60/8

Gra nie działała na PS4...

Obecnie mam 50/18 jeszcze inna firmę a do tego Xbox ONE, gra jest onlinowym smieciem którego zresztąnie mogę sprzedać za 10 Euro od kilku tygodni.

Za chwilę usłyszę pewnie, że W Holandi jest słaby net.

Nie nie jest słaby ! bo PES działa jak chce także w innych państwach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TrueGrand napisał:

Co wy za głupoty o tych łączach piszecie.

Próbowałem na łączu 120/20 Mbit, zmieniłem na inną firmę 60/8

Gra nie działała na PS4...

Obecnie mam 50/18 jeszcze inna firmę a do tego Xbox ONE, gra jest onlinowym smieciem którego zresztąnie mogę sprzedać za 10 Euro od kilku tygodni.

Za chwilę usłyszę pewnie, że W Holandi jest słaby net.

Nie nie jest słaby ! bo PES działa jak chce także w innych państwach .

Drogi panie nie odnosisz wrażenia że się powtarzasz? Napisaleś już dziesiątki razy jaki ten Pes jest zły,zjebany,kod online do dupy... możesz raz wyrazić swoje zdanie i nie zaśmiecać i tak rozmytego wątku... każdy już wie ze Pes u różnych ludzi chodzi jak chce (u mnie na rozegranych ok 50 meczy nie mialem żadnego laga) ale nie pisze o tym po dziesiątki razy bo nic nikomu to nie da. Jeśli nie możesz go sprzedać za 10 euro to napisz mi w pw numer konta i ja go od Ciebie kupie ale prosze Cie przestań już pier....ć. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę pisał co będę chciał, ile razy będę chciał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Szkoda,że nie chcą dać prawdziwych legend typu Ronaldo, albo Stoichkov, Romario, jest ich od groma.

Z całym szacunkiem nie każdy z nowych twarzy legendary Barcelona jest na to miano zasłużyć.

Nie których pamiętam jak przez mgłę, a się w tym gronie znaleźli.

 

@TrueGrand Nie zadzieraj z obrońcami PES-a pół darmowej gierki z online gdzie serwery są w Afryce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, TrueGrand napisał:

Co wy za głupoty o tych łączach piszecie.

Próbowałem na łączu 120/20 Mbit, zmieniłem na inną firmę 60/8

Gra nie działała na PS4...

Obecnie mam 50/18 jeszcze inna firmę a do tego Xbox ONE, gra jest onlinowym smieciem którego zresztąnie mogę sprzedać za 10 Euro od kilku tygodni.

Za chwilę usłyszę pewnie, że W Holandi jest słaby net.

Nie nie jest słaby ! bo PES działa jak chce także w innych państwach .

 

Są na tym forum dwa wyjątki, które mają słabe łącza i biadolą, że gra jest bee. U większości działa bez zarzutu, a na forach żale wylewają z reguły Ci, którym nie działa...cała reszta miodnie gra:)

 

Edytowane przez xVp10neerVx
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak ma teraz nie działać, skoro pewnie tylko beton gra.

Ta gra ma działać po premierze , po przejściu największego "stresu" po premierze" A nie gdy 80%przestaje w to grać .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, leslaw202 napisał:

Drogi panie nie odnosisz wrażenia że się powtarzasz? Napisaleś już dziesiątki razy jaki ten Pes jest zły,zjebany,kod online do dupy... możesz raz wyrazić swoje zdanie i nie zaśmiecać i tak rozmytego wątku... każdy już wie ze Pes u różnych ludzi chodzi jak chce (u mnie na rozegranych ok 50 meczy nie mialem żadnego laga) ale nie pisze o tym po dziesiątki razy bo nic nikomu to nie da. Jeśli nie możesz go sprzedać za 10 euro to napisz mi w pw numer konta i ja go od Ciebie kupie ale prosze Cie przestań już pier....ć. 

leslaw202  ten koleś [

TrueGrand

ma takie zboczenie lubi marudzić itp. itd. trudno żyjemy dalej !!!!

Edytowane przez keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie zboczenie ?

Rozwiń ten temat .

Wiesz w ogóle chłopcze, co oznacza to słowo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi już od dłuższego czasu gra działa super i narzekam jedynie czasami w lidze gdzie gram z osobami co maja łacza z MOPSu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, TrueGrand napisał:

Jakie zboczenie ?

Rozwiń ten temat .

Wiesz w ogóle chłopcze, co oznacza to słowo ?

Wiem chłopcze  to te słowo znaczy. !! a tematu nie będę rozwijał bo mi na takich jak ty szkoda mojego cennego czasu wolę pograć w piękną piłeczkę PES 2017 :good:

ps. chłopie marudzisz jak stara baba itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie wiesz.

Ok wracaj do dośrodkowań w PES MyClub młokosie.

Ok moi młodzi Followersi, spadam na film ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi już od dłuższego czasu gra działa super i narzekam jedynie czasami w lidze gdzie gram z osobami co maja łacza z MOPSu ...

Mógłbyś mi powiedzieć z czego masz łącze w UK. Mam w virgin media i jest fatalnie. Chociaż dzisiaj chyba mam jakiś happy hours bo od ponad trzech tygodni gra mi działa normalnie. Przedwczoraj aż z nerwów napisałem maila do Konami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, TrueGrand napisał:

 

Obawiam się, że nie wiesz.

 

Ok wracaj do dośrodkowań w PES MyClub młokosie.

Ok moi młodzi Followersi, spadam na film ...

Eh... Widzę po tym wątku że masz sporo wolnego czasu... ale zdecyduję się Ci odpisać...(wem nie warto)

1. Gdybyś był dobry to dośrodkowania nie sprawiały bym Ci żadnego problemu(zapraszam na sparing chętnie udowodnie)

2. Wnioskuję że jesteś leszczem którego każdy ogrywa i dlatego non stop wylewasz żale na forum

3. nazywasz "młokosem" kolesia o którym nic nie wiesz a to świadczy tylko o twoim mizernym poziomie...

4.cały czas czekam na numer konta do przelewu... gdzie odwaga?!

 

staram się zrozumieć ludzi którzy mają problemy online ale możecie mi wierzyć gram od iss 98 a online od PES6(jeszcze na x-boxie 360) i nie mam absolutnie żadnych lagów

szkoda że nie możemy wszyscy grać w konfortowych warunkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będę cytował wszystkich ale jeśli chodzi o łącze to też mogę wyrazić żale ... ustawiam sporo rzeczy żeby usprawnić net, wyłączam wifi gram na kablu niestety nie zawsze to pomaga, przestawiam port setting itd ale tak to jest nie zawsze online chodzi dobrze..nie raz się wkurwiam jak widzę tą ikonkę w prawym górnym rogu i nawet jak jej nie ma to również są opóźnienia niestety dosyć często  mi się zdarzają :38_worried: ale i tak mnie cholernie wciąga ta piłka i jak nie ma lagów to jest miodzio..pozdr dla normalnych .. zapraszam na spar HARROLD84PL - ps3

Edytowane przez harrold84PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kamilradom1910 napisał:

Mógłbyś mi powiedzieć z czego masz łącze w UK. Mam w virgin media i jest fatalnie. Chociaż dzisiaj chyba mam jakiś happy hours bo od ponad trzech tygodni gra mi działa normalnie. Przedwczoraj aż z nerwów napisałem maila do Konami.

Mam łacze z BT  76Mb/s na 19Mb/s i pingi od 1ms do serwera oddalonego do 70km i np do białegostoku z Uk 44ms czyli bardzo małe.Grałem nawet z mistrzem Rosji kilkakrotnie który mieszka na Krymie i połaczenie miałem super.Wczesniej miałem talktalka i w BT pingi mniejsze kilkakrotnie .Do tego teraz router asus ac3200 z adaptacyjnym QOS.Z tego co patrze przez 2dni intensywnego grania zabrało tylko 256MB z czego ponad połowa to upload.Także pewnie upload jest ważniejszy nawet ,a osoby grające na neostradzie podstawowej maja mniej niż 1Mbps uploadu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×