Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

dreamtox

Pro Evolution Soccer 2017

883 postów w tym temacie

Offline z player emotion OFF to gra genialna. Online to jest najgorsze oskryptowane ścierwo . FIFA też oskryptowana , ale tam przynajmniej nie dochodzą notoryczne lagi i granie przeciwników tylko na wrzutki.

W PES też Ratting gra, więc jak ktoś miał przerwę jak Arboos, to mimo skilla gra go będzie dymać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fakt wrzutki w tej grze to lekka przesada w którym realnym meczu pada tyle bramek po dośrodkowaniach ? a podobno to w fifie łatwo strzelać z główek ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajna wypowiedź Adama Bhatti z 2013 roku o wolności jaka jest w PES, dzięki usunięciu wszystkich skryptów z gry. Widać wrócili do tego w PES 2016

To screen dla tych którzy betonowo wierzą, że Konami nie manipuluje sytuacją na "boisku" .

de48da5ac9dce7b5182b4d700dd5cfee.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Witam Panowie takie pytanie co wam tam wylosowało w darmowym agencie MyClub  mi 

G.Buffon :-\

Gianluigi BuffonG

Edytowane przez keczu78

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam Panowie takie pytanie co wam tam wylosowało w darmowym agencie MyClub w darmowym agencie mi 

G.Buffon :-\

Gianluigi BuffonG

Mnie modric wpadł ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mecze sie troche z wygrywaniem OFa.. Roobie wszystko po kolei tak jak wszędzie pisze a w rezultacie kluby Bundesligi są podzielone na dwie ligi, jedna czesc w other druga w pesleague. do tego brakuje nazwisk pilkarzy z bundesligi i loga npligi angielskiej. Mial ktoś podobnie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bundesliga jest podzielona na 2 ligi, ale w Competition Structure czy jakoś tak możesz poprzerzucac zespoły ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też to odpaliłem ostatnio. Jakość online dalej dno, a zmiany w gameplayu i podkręcenie skryptów pozostawię bez komentarza. Jak to mówią co roku, może za rok ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.