Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

dreamtox

Pro Evolution Soccer 2017

914 postów w tym temacie

No ja gram od jakiś 2 tygodni tylko ML i kanapowo. Jest ZAJEBIŚCIE. Im dłużej gram, tym większy miód. W końcu PES na którego czekałem. Ostatnie dwie odsłony mimo, że dobre, to czegoś im brakowało, żeby były zajebiste jak dla mnie. Ta odsłona ma to coś co mnie zatrzyma na bardzo długo. Oby tak dalej Konami. Teraz już tylko same kroki na przód poproszę. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gra ktoś na full manualu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy po nowym patchu możecie odpalić grę? U mnie lipa, odinstalowałem ze dwa razy, zainstalowałem na nowo i nie chce w ogóle ruszyć. Co ciekawe zanim ściągnę łatkę gra działa normalnie :) Tak więc na pewno wina aktualizacji. Co za szajs!!

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czy po nowym patchu możecie odpalić grę? U mnie lipa, odinstalowałem ze dwa razy, zainstalowałem na nowo i nie chce w ogóle ruszyć. Co ciekawe zanim ściągnę łatkę gra działa normalnie Tak więc na pewno wina aktualizacji. Co za szajs!!

Odpalam po aktualizacji bezproblemowo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, piotrekoka napisał:

Czy po nowym patchu możecie odpalić grę? U mnie lipa, odinstalowałem ze dwa razy, zainstalowałem na nowo i nie chce w ogóle ruszyć. Co ciekawe zanim ściągnę łatkę gra działa normalnie :) Tak więc na pewno wina aktualizacji. Co za szajs!!

Mam to samo po aktualizacji lipa gra wisi zaraz po starcie. Kolego poradziłeś już sobie z problemem ? Jak tam to daj znać :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie mam najmniejszych problemów z grą po aktualizacji. Wszystko działa cacy 👍

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mam to samo po aktualizacji lipa gra wisi zaraz po starcie. Kolego poradziłeś już sobie z problemem ? Jak tam to daj znać  

Jeszcze nie. Jutro spróbuje zrobić pewien myk, dam znać jak ogarnę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do ludzi co mają powyższy problem,a tyczy się to najwidoczniej do tych co mają prosiaka. Trzeba zmienić roździałke na 1080, odpalić grę a później z powrotem do 4k.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, piotrekoka napisał:

Do ludzi co mają powyższy problem,a tyczy się to najwidoczniej do tych co mają prosiaka. Trzeba zmienić roździałke na 1080, odpalić grę a później z powrotem do 4k.

Potwierdzam dzięki kolego !! Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam

co daje w ML wybranie "My Favourite Players" ? Wpływa wybór na rozwój zawodnika czy po prostu jest do picu ?

pzdr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie, mam już dość FIFY dosłownie. Gram w toto cholerstwo od edycji z 2008 roku niezmiennie. Jako malolata jaralem się ISS-em i pierwszymi Pro Evo. I się teraz zastanawiam, czy aby nie wrócić do serii Konami. Szedł ktoś taką drogą syna marnotrawnego? ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, l33t napisał:

Panowie, mam już dość FIFY dosłownie. Gram w toto cholerstwo od edycji z 2008 roku niezmiennie. Jako malolata jaralem się ISS-em i pierwszymi Pro Evo. I się teraz zastanawiam, czy aby nie wrócić do serii Konami. Szedł ktoś taką drogą syna marnotrawnego? ;)

Miałem dokładnie jak Ty, fan PESa, a Fife pomijałem szerokim łukiem. Od Fify 11 odłożyłem PESa, aż do tego roku. Wprawdzie kupiłem niedawno w promocji PSN, ale dobrze wydana kasa. Sam się zastanawiam co tam w Fifie17 ale oglądając filmiki z meczów, to widzę te same animacje, strzały etc. W PESie czuję powiew czegoś nowego, takie detale jak zgranie klatką do kolegi, samobój bramkarza nie wynikający z błędu gry. No i nie zdarzyło mi się, że ktoś wziął zaczynając mecz przeszedł 1 zawodnikiem całą moją drużynę i wbił gola. myClub poprawiony, czy lepszy od Ultimate Team? pewnie nie, ale też ma swoje plusy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fifa jedynie online stoi i podejrzewam, że jak ktoś ją dzisiaj odpala po raz pierwszy to naprawdę obiektywnie robi efekt "wow!". No ale co z tego, skoro to wszystko już znamy i po prostu dla mnie jest to już typowe zmęczenie materiału...

Natomiast próbowałem demek PESa co roku i wciąż mi tam masę frajdy brakowało. Teraz widzę, że jest znacznie, znacznie lepiej. Ale że mamy już prawie koniec sezonu to pewnie zagryze jeszcze zęby i poczekam po prostu na edycję 2018, bo takie promo, jak to na którym kupiłeś pewnie się nie powtórzy już ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, l33t napisał:

Fifa jedynie online stoi i podejrzewam, że jak ktoś ją dzisiaj odpala po raz pierwszy to naprawdę obiektywnie robi efekt "wow!". No ale co z tego, skoro to wszystko już znamy i po prostu dla mnie jest to już typowe zmęczenie materiału...

Natomiast próbowałem demek PESa co roku i wciąż mi tam masę frajdy brakowało. Teraz widzę, że jest znacznie, znacznie lepiej. Ale że mamy już prawie koniec sezonu to pewnie zagryze jeszcze zęby i poczekam po prostu na edycję 2018, bo takie promo, jak to na którym kupiłeś pewnie się nie powtórzy już ;)

Myślę, że warto i 2017 kupić. Dużo osób kupiło w PSN za 40pln, zawsze kogoś znajdzie. Online lagi miałem tylko 5 razy, a zagrałem na pewno koło 100. Grałem w Fifę17 i pierwsze kilka dni było spoko, ale później wraca to co w Fifie wkurza najbardziej. Jak siedziałeś w Fife jak ja bier PESa. Z początku trochę ciężko, przyzwyczajenia z Fify przegrywają mecze, nie da się w 3 sekundy zrobić kontry. Fajnie można budować akcje, strzały z dystansu czuć tę moc. Minus jest taki, że stzałąmi głową można wygrać przegrany mecz. Nie ma tak dużej społeczności jak w Ultimate Team ale włączyć tak na kilka spotkań dziennie, to na prawdę warto kupić. Licencje nie problem, bo jest pełno patchy co dodają wszystko. Sam nie wgrałem nic, bo nie przeszkadza mi Man Red, czy MD White. :1_grinning:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.