Skocz do zawartości
dreamtox

Pro Evolution Soccer 2017

Rekomendowane odpowiedzi

32 minut temu, toreso napisał:

No niestety, rozsądek zwycięża. Gier sporo się zbliża, nie będę zawracał sobie głowy jak zwykle nie dorobionym PES, demko w zupełności mi wystarczy.

Jeśli jakimś cudem okaże się po kilku miesiącach że gra jest grywalna, w online również, to zakupie pewnie w jakiejś promocji za 50-80 zł, tak jak to było z obecną jeszcze wersją.

+ 1

 

Po kilku meczach to samo co rok temu , do pogrania kanapowego demko mi styka :) 

 

Edit: w sumie fanatycy Barcy pewnie będa wniebowzięci , widać że stadion świetnie odwzorowny , smuteczek że w Fifie go nie będzie przyznaje 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd pobrałeś?? Czyli uważasz, że nic nie zmienili ??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dajcie znać jakby było na US Store na PS4, skąd pobraliście na PC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@janusz Xboks , spokojnie ja tam w Fifę gram namiętnie także nie wyłapuje nawet polowy smaczków , od 2006 nie grałem naqwt online :) 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zarejestrowałem na stronie Microsoftu ale nie da się pobrać na PC, tylko XBOX no nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kurde wrzucą wcześniej to demo nie do wiary co roku to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam z Was ubaw panowie :-)

@Wypizdzisko przecież i tak kupisz i będziesz jechał po grze jak po szmacie za "zjebany online" tak jak płaczesz o Dark Souls więc po co ta szopka i histeria niczym nastolatka na plakat bejbera? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dużo po grze nie oczekuje chyba, że wrócą strzały z daleka to może kupię pełną wersje :1_grinning: Zresztą najpierw sprawdzę full wersje na PC potem PS4.

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dużo po grze nie oczekuje chyba, że wrócą strzały z daleka to może kupię pełną wersje :1_grinning: Zresztą najpierw sprawdzę full wersje na PC potem PS4.

Przecież to są dwie inne wersje gry.

Na PC tylko update i samo Konami to przynało zanim płaczki wyleją falę hejtu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn z Fifą tak było nie wiem jak jest teraz. Finalne gry nie będą się od siebie różnic między konsolami i PC. Demo jest zawsze inne lepsze od finalnego produktu ciekawe dlaczego całe Konami :1_grinning:

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest demo na Nowej Zelandii zróbcie sobie konto w minutkę i można już zasysać :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już można ogrywać demko z NZ. Pobrane 3,2 GB. Fajne menu pauzy, zdjęcia piłkarzy przy wyborze składu, sama rozgrywka i grafika bez szału. No i tyle słupków w jednym meczu, to nie miałem w całym sezonie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajesz jako to drugie po prostu nie jako główne :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się pobiera :-)

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez wątpienia Konami zatrudnia mistrzów PR :)

Ale to co obiecali a dali kompromituje i firmę i tych, którzy pewnie dostali kasę, bo musieli dostać za pianie jaka to rewolucja idzie .

Arkadowe gowno dla dzieci :)

To moja subiektywna opinia.

Jedzie do mnie kumpel, może p v p zrobi lepsze wrażenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możę coś konstruktywnego napiszesz :) Bo tak to może napisać każdy według mnie to co mówili że poprawią poprawili bramkarze zdecydowanie lepiej się zachowują sedziowie również , ogólnie gra mi się przyjemniej niż w PES 2016 . Wyłapałem też kilka smaczków np grając Barca ciągle prawa stroną w drugiej połowie już tam podwajali i ciężko było się przebić AI zachowuję się lepiej też w ataku nie próbuje wejść z piłka do bramki próbują też strzałów z dystansu 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się lepiej gra niż w 16. Jest sporo nowych animacji(np. AI sfaulował mnie wejściem kolanem w plecy w moim polu karnym, faul dla mnie). Poprawione wślizgi, piłka jakby cięższa. Trochę za szybkie tempo, tak -1 i byłoby OK. Kontrola nad piłką też wydaje się poprawiona(szybsza reakcja na ruch gałką). Sędzia i gwizdanie fauli/kartki również jest OK.

Mam nadzieję, że tego nie spier.. jakimiś patchami, momentum(czy jak to się nazywa) i w grze Online niech w końcu zrobią filtry i powinno być OK.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, oczywiście, że gra się lepiej . Ale to dalej absurdalnie zautomatyzowany arkade dla 14 latkow .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×