Skocz do zawartości
Kenet

Paragon

Rekomendowane odpowiedzi

Kulę (Orb Prime) należy umieścić w slocie przy swojej bazie - inhibitory zostaną odbudowane, straty na rdzeniu pozostaną.

Umieszczenie kuli w slocie przy bazie przeciwnika uruchami dla poszczególnych członków  drużyny buffa wynikającego z ich kart głównch (Prime card).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

ruszła open beta - gram na pc i bardzo mi się podoba. Nie rozumiem jednak tego, czy gra jest w koncu płatna czy free to play... w necie można wyczytać, że się kiedyś płaciło, obecnie się w nią gra, ale gra jeszcze nie wyszła..... WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra od wczoraj jest darmowa. Wcześniej trzeba było kupić przepustkę dającą wcześniejszy dostęp.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta open beta wiadomo do kiedy potrwa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zmienia do kiedy potrwa? Gra bedzie F2P, a postep nie zostanie zresetowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że chce wiedzieć do kiedy potrwa lol...

 

Może być przecież tak, że będzie open już do dnia oficjalnej premiery, a może być tak, że wyłączą serwery jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze Ci to co kolega dawiss wyżej - co to zmienia, skoro postęp zostaje?

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo chce wiedzieć do kiedy mogę pograć :), tak żeby wykorzystać betę jak najlepiej.

 

 

Edytowane przez Even

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczę to tak.

Pomyśl sobie, że nie ma żadnej bety ani nic. Gra miała oficjalną premiery we wtorek. Jest grą F2P, można normalnie grać, serwerów nigdy nie wyłączą, a postępy nigdy nie zostaną skasowane.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie gra póki co wciągnęła. Może dlatego, że dawniej zagrywałem sie LoL. Jest fajna stronka do tworzenia i udostępniania decków, a także przeglądania swoich statystyk.

Obecnie bawię się https://agora.gg/deck/39032/greystone-custom-deck i jest naprawdę przyjemnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro na serwery wchodzi olbrzymi update, dla tych ktorym gra nie spodobala sie na poczatku ze wzgledu na tempo, jak znalazl. Wchodzi zupelnie nowa mapa, mniejsza, przez co bedzie znacznie wiecej akcji. Dodatkowo: zupelnie usuwaja travel mode, przebudowuja mechanike dmg oraz tanku, zmieniaja niemal wszystkie karty i bohaterow. Ogolnie zmiany ida w kierunku wiekszej ilosci akcji, a nie farmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pograłem 2 meczyki i się całkiem spoko grało. Byłem trochę negatywnie nastawiony do tak dużych zmian na raz, ale po 20 minutach zmieniłem zdanie ;-)

Wrzucam w celach naukowych. Niestety o starej mapce:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz gorzej to wygląda. W grudniu zmienili mapę, która wg znacznej większości graczy jest tragiczna w porównaniu do starej. Niby chcieli skrócić mecze, ale w tej kwestii chyba nic się nie zmieniło. Brak balansu, totalnie skopany system kart. Wczorajszy patch wprowadził niby nowego bohatera, ale z drugiej strony nie naprawia praktycznie żadnych poważnych błędów (no chyba, że błędy w udźwiękowieniu i emotki bohaterów...). Podsumowując mój krótki wywód: Szczerze odradzam granie w Paragon w obecnej formie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na szczęście mapa przypadła do gustu choć miałem bardzo duże obawy przed updejtem. Z kartami też jest lepiej, bo teraz można je sobie craftować, a nie liczyć na szczęście.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja strasznie nie mogłem doczekać się monolitu. Przed patchem miałem rozegrane ponad 400 godzin. Po wyjściu nowej mapy strasznie się zawiodłem. Gra straciła to coś. Nie umiałem się przestawić i po prostu przestałem grać bo się męczyłem. Gra była balansowana od alfy ponad rok chyba. Teraz muszą zaczynać balans praktycznie od nowa bo dla mnie to wszystko się kupy nie trzyma. Jaki był cel wprowadzać monolith? Skrócić czas meczów? - chyba im nie wyszło. Usunąć travel mode? - to samo mogli przecież zrobić na starej mapie. Jeszcze długi czas upłynie zanim dostaniemy skończony produkt, a wtedy może wrócę znów do gry, która była dla mnie czymś na prawdę świetnym i niepowtarzalnym.

Edytowane przez Qba6113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problemik, podczas logowania się do paragona wyskakuje mi informacja o jakimś problemie z serwerami i nie mogę się zalogować (czyli grać), wie ktoś o co chodzi? Czytałem na necie, że parę osób też ma ten problem, ale nikt nie przedstawił rozwiązania więc piszę tu z nadzieją, że może ktoś pomoże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ciężko jest zacząć jak ktoś nigdy nie miał doczynienia z moba? Zna ktoś jakiś dobry poradnik dla początkujących?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy poradnik to grać, grać i jeszcze raz grać. Przyjąć na klatę pierwsze kilkadziesiąt przegranych i wykorzystać je jako naukę. Potem zacząć kombinować jakby tu przechytrzyć przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde dobra ta gierka. Już jakąś ekipę dorwałem i przyjemniej się gra. Chociaż mecze mogłyby być krótsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26 kwietnia zamykają serwery i gra idzie do kosza. Psuli, psuli aż napsuli tyle, że postanowili zamknąć. Szkoda, bo jeszcze rok temu gra była kozacka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że MOBA umiera. Battle royal pozamiatało tym gatunkiem. Na pewno w przypadku Epic Games, goście poczuli kasę i poszli za rynkiem - nic dziwnego. Paragona szkoda, bo to dobra gra choć, jak dla mnie, zmierzająca w zĺym kierunku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×