Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Tacho napisał:

 

Tylko jeśli najpierw powstanie Liga, dla singla i randomów nie znajdę tyle chęci ;)

Tacho dawaj sa jeszcze 2 miejsca a smietanka jest zacna takze szykuje sie bardzo dobry sezon i 22 bolidy w akcji ,dodam ze jest też tam kamaczo -)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dawaj Tacho-zapraszamy. Jest jeszcze kilka osób z Waszej starej ekipy o których chłopaki nie wspomnieli- Boonk, Squbix, Listek ...

Wysłane z mojego HTC One A9 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak 22 bolidy??? Ze co??

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak 22 bolidy??? Ze co??

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Stety albo niestety w tym roku jest 22 bolidy online.

Wysłane z mojego HTC One A9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale ile osob sie sciga?? 16 i reszta to boty czy 22 czlowiekow?

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 graczy! Będę powtarzał do znudzenia chociaż czeku od Codemasters nie dostałem. To jest najlepsza F1 wypuszczona przez brytyjskie studio.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 10.09.2016 o 12:45, lukaszasada napisał:

22 graczy! Będę powtarzał do znudzenia chociaż czeku od Codemasters nie dostałem. To jest najlepsza F1 wypuszczona przez brytyjskie studio.

 

Potwierdzam :)

 

Kupujcie F1 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy Online laguje czy jeździ się w miarę komfortowo  ?

Przymierzam się do zakupu F1 i T150 i pościgałbym się w coś nowszego niż genialna F1 CE na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F1 od codemasters zawsze lagowało, laguje i będzie lagować. Ale na pewno jest lepiej niż choćby w edycji chyba 2013 gdzie tak na prawdę każdy jechał inny wyścig.

Ta edycja trzeba przyznać wyszła im na prawdę dobrze.

Jeżeli jesteś fanem F1 to kupuj. Myślę, że się nie zawiedziesz. A jak już kupisz to zapraszam do ligi www.ligaf1ps4.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a powiedzcie mi , czy tak jak teraz w realu tak w karierze Rosberg i Hamilton miażdzą wszystkich jak chcą i jest przepaść pomiędzy kolejnymi bolidami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj F1 i póki co jestem w szoku. 

Ostatnia F1 jaką gram to 2006 CE i tutaj mam wrażenie, że bolid waży dwa razy więcej. Jak to się cholernie ciężko prowadzi !

Mega różnica i całkowicie inna gra. 

Wszystko by było fajnie, ale na padzie jest strasznie ciężko po 2-3h grania.

Odpaliłem Bahrain i próby czasowe. Widzę, że różnica jest ogromna. Pewnie przez kierownice i ustawienia bolidu, bo bez konfiguracji bolidu, nie ma szans. 

 

Panowie, ja rozumiem wszystko, ale dlaczego na dzień dobry nawet CPU z ostatniego miejsca strasznie mi odjeżdża na prostej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 10/29/2016 o 19:38, arboos napisał:

Kupiłem dzisiaj F1 i póki co jestem w szoku. 

Ostatnia F1 jaką gram to 2006 CE i tutaj mam wrażenie, że bolid waży dwa razy więcej. Jak to się cholernie ciężko prowadzi !

Mega różnica i całkowicie inna gra. 

Wszystko by było fajnie, ale na padzie jest strasznie ciężko po 2-3h grania.

Odpaliłem Bahrain i próby czasowe. Widzę, że różnica jest ogromna. Pewnie przez kierownice i ustawienia bolidu, bo bez konfiguracji bolidu, nie ma szans. 

 

Panowie, ja rozumiem wszystko, ale dlaczego na dzień dobry nawet CPU z ostatniego miejsca strasznie mi odjeżdża na prostej ?

Moze daj paliwo wzbogacone to pomoze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety , ale paliwo wzbogacone nic nie daje. 

Gram karierę McLaren Honda i dalej jest tragedia na prostych. 

Póki co gram na poziomie średnim i po kilku wyścigach jestem trzeci, ale na tych prostych nadal nie mam szans. Rywale bardzo szybko przyśpieszają po wyjściu na prostej mimo, że z zakrętu wychodzimy z równą prędkością i po tej samej linii jazdy.  

Może mój bolid za słaby, ale próbach czasowych miałem podobnie Mercedesem. 

 

Tak czy siak gra się genialnie a kariera faktycznie bardzo wciągająca, nawet z sesjach treningowych :)  

Tylko na padzie strasznie ciężko bez kontroli trakcji :38_worried:  Może Mikołaj przyniesie kierownice... ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godzin temu, arboos napisał:

Niestety , ale paliwo wzbogacone nic nie daje. 

Gram karierę McLaren Honda i dalej jest tragedia na prostych. 

Póki co gram na poziomie średnim i po kilku wyścigach jestem trzeci, ale na tych prostych nadal nie mam szans. Rywale bardzo szybko przyśpieszają po wyjściu na prostej mimo, że z zakrętu wychodzimy z równą prędkością i po tej samej linii jazdy.  

Może mój bolid za słaby, ale próbach czasowych miałem podobnie Mercedesem. 

 

Tak czy siak gra się genialnie a kariera faktycznie bardzo wciągająca, nawet z sesjach treningowych :)  

Tylko na padzie strasznie ciężko bez kontroli trakcji :38_worried:  Może Mikołaj przyniesie kierownice... ehhh

Włącz sobie szybki wyścig,weź np. Hamiltona i zobacz czy też tak się dzieje na prostych.W karierze na początku bolid jest słabiutki.Ja jeszcze w F1 2015 grając padem nagle zacząłem wszystko online przegrywać i okazało się że gumka pod R2 mi się zużyła i bolid nie rozwijał maksymalnej prędkości.

Co do kontroli trakcji,grając na padzie ustaw ją przynajmniej na "średni"

Edytowane przez Lewy69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg tego paska mój bolid jest już 4 w stawce więc nie powinien aż tak odstawać. Pogrzebałem trochę w ustawieniach i jest nie wiele lepiej ale lepiej.  Teraz mam weekend w Azerbejdżanie i np jak na całym okrążeniu zyskuje 2 sek to na tej długiej ostatniej prostej , tracę te 2 sekundy.

Zobaczymy jeszcze w próbie czasowej jak wezmę Mercedesa.

Edytowane przez arboos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję ci jeszcze aby z czasówki pobrać ustawienia bolidu na wszystkie tory od gości z top 5 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze a to da się pobrać takie ustawienia ? Skąd niby ?

Tak czy inaczej wyjaśniła się kwestia mojej dramatycznej jazdy. Faktycznie R2 nie wciska mi się do końca i muszę coś z tym zrobić. A już myślałem, że jestem taki słaby, że na poziomie średnim nie jestem w stanie wyścigu wygrać. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, arboos napisał:

O kurcze a to da się pobrać takie ustawienia ? Skąd niby ?

Tak czy inaczej wyjaśniła się kwestia mojej dramatycznej jazdy. Faktycznie R2 nie wciska mi się do końca i muszę coś z tym zrobić. A już myślałem, że jestem taki słaby, że na poziomie średnim nie jestem w stanie wyścigu wygrać. 

 

A jednak R2,cieszę się że mogłem pomóc.

Co do ustawień bolidu.Wchodzisz w próbę czasową ,wybierasz tor i kwadratem wchodzisz w rankingi.Następnie klikasz w gościa np. z pierwszego miejsca i wyświetla ci się kilka opcji.Wybierasz UŻYJ KONFIGURACJI DUCHA.

Gdy pojeździsz na tych ustawieniach i ci zapasują to sobie je zapisujesz np.Australia i potem jak jakikolwiek wyścig jedziesz w Australii wczytujesz sobie te ustawienia.W online też działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to super, bardzo pomocne. Na razie rozebrałem pada i nie umie go z powrotem złożyć. Tragedia. Gumka nie wydaje się za bardzo wytarta. W każdym razie dzięki. 

Trzeba będzie chyba nowego pada kupić. 

Swoją drogą dziwiło mnie to , że na prostej nawet bolidy z końca stawki jechały te 20-30 km/h szybciej :) I ścigaj się tu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi na jakim poziomie trudności jeździcie karierę i jakie wyniki osiągacie ?

Ja póki co na Expert walczę w czołówce, ale jak widzę co poziom wyżej, to 2 sekundy szybciej bolidy jeżdżą to jest to już jakiś kosmos. 

Ta F1 jest genialna - nawet na padzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też na expercie,ale wszystkie asysty wyłączone.Bywa różnie ,zależy czy jakiś to mi lepiej leży.Raz udało mi się wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mną pierwszy sezon w F1 i jestem zachwycony jak w tej grze liczy się każdy detal. Jeśli jeszcze ktokolwiek się zastanawia nad zakupem F1 to nie ma się nad czym zastanawiać. Kariera daje taką frajdę, że naprawdę można olać online.

Wszystkie detale dotyczące wyścigu i całej otoczki są świetnie dopracowane. Jeszcze nigdy wybór opon nie był aż tak bardzo odczuwalny i na każdej mieszance jeździ się inaczej. Dobór paliwa, strategii wyścigowej jest bardzo ważny. Prace nad rozwojem bolidu bardzo fajnie rozwiązane. 

 

W pierwszy sezonie na Expert mój McLaren Honda był czwarty albo piąty w stawce i ciężko było walczyć o zwycięstwa. 

Teraz już prawie dogoniliśmy Mercedesy i toczymy wyrównane boje o zwycięstwo :) Staram się grać bez przewijania. 

Teraz trochę żałuje, że nie wybrałem najsłabszego bolidu, ale chciałem jeździć w teamie z moim ulubionym F.Alonso

 

PES2017 mimo, że świetny w tym roku, to poszedł całkowicie w odstawkę i dzień bez Grand Prix to dzień stracony. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dzisiaj w ps store f1 i mam pytanko bo za bardzo nie ogarniam jak grać online wchodzę w online i dołączam do jakiejś sesji i mam tylko obserwator jak mam jeździć?? Na liście graczy ja jakobjedyny nie msm zespołu mam kreskę :38_worried: pomoże ktoś?? I która karierę polecacie grać bo są dwie do wyboru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś na T150 w F1  ?

Jeśli tak to powiedzcie mi czy FF jest w miarę mocny i dobrze wyczuwalny ?

 

Matixio musisz wejść w room gdzie aktualnie nie jest rozgrywany  wyścig czy kwalifikacje, ewentualnie poczekać na koniec wyścigu. 

Co do kariery to ja Ci polecam od razu grać na min Expert i to najsłabszym bolidem. 

Ja niestety wziąłem McLaren i już w 3 sezonie wygrywam większość wyścigów , a mam bolid na równo najlepszy z Mercedesami. 

Jeździ się genialnie nawet na padzie... 

Muszę jednak w końcu kupić tą kierownicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×