Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że na wyłączonej kontroli trakcji można operować tak gazem, żeby jechać tam gdzie się chce ale jakim kosztem straty prędkości. Być może są mocarze którzy mają takie wyczucie na padzie i bez kontroli trakcji wykręca lepszy czas ale u mnie to strata przynajmniej 3 s na okrążeniu. wystarczy popatrzeć na rankingi, najlepsze czasy są bez żadnych wspomagaczy co sugeruje ze ich posiadacze jeździli na kierownicach i to akurat dobrze świadczy o tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos z was prowadzi jakis live stream ze swoich zmagan z gra..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem mega zaskoczony tym tytułem, od kilku lat F1 od Codemasters było praktycznie nie grywalne.

Jedna z lepszych karier singlowych w samochodówkach, brawo.

Fajnie że się podnieśli i słuchają graczy, po wspaniałym Dircie kolejna dobra produkcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, najlepsza odsłona od bodajże 2011, a kariera to miód, orzeszki.

 

O Wednesday, August 24, 2016 o 19:39, Sir Siekier napisał:

Ktos z was prowadzi jakis live stream ze swoich zmagan z gra..?

Nie kombinuj, tylko kupuj i zakładaj ligę :24_stuck_out_tongue: Oceny tym razem nie kłamią. Jak najbardziej zasłużone 8/10

 

Kolejna słuszna recenzja 

http://polygamia.pl/f1-2016-recenzja-formula-nareszcie-dogania-obecna-generacje/

 

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assetto jak to czytam lezy przed oczyma memi... Laptok, nie podnieca mnie f1 juz. w sensie gra, live and real jak najbardziej :)  jednak ciekawy jestem jak wam idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki wielki hype na ta gre a jakos cicho tu... Zgasly wszystkie swiatla.... Co jest?

via Xiaomi Mi5 ver Karramba!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu opowiadać, najlepsze F1 od Codemasters. Mając Dirt Rally i F1 mam komplet i nie rozglądam się za nowymi ścigankami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jutro chyba muszę iść do sklepu, bo F1 2006 na starej PS3 powoli mi się nudzi, chociaż model jazdy jak dla mnie był genialny, a i stara kierownica dawała radę. 

Powiedzcie mi, czy na padzie mam jakiekolwiek szanse z kierownicami ? Pytam z ciekawości , bo i tak raczej online oleje i będę grał w karierę. 

Wie ktoś może ile sezonów można rozegrać w trybie kariery ? W F1 2006 było tylko 5, co dla mnie było nieporozumieniem. 

Aha i czy są te replaye jak urwę koło ? Tzn czy można cofnąć kilkanaście sekund do tyłu wyścig ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, arboos napisał:

1) czy na padzie mam jakiekolwiek szanse z kierownicami ?

2)Wie ktoś może ile sezonów można rozegrać w trybie kariery ? W F1 2006 było tylko 5, co dla mnie było nieporozumieniem. 

3)Aha i czy są te replaye jak urwę koło ? Tzn czy można cofnąć kilkanaście sekund do tyłu wyścig ?

Ad1 

Jak najbardziej, wszystko zależy od umiejętności ;)

Ad2

Bodajże 10

Ad3

Tak, do bólu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli faktycznie gra idealna, chociaż nieograniczone replaye są trochę bezsensu.. Tyle tylko kto Ci każe z nich korzystać. 

Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, pytanie do grających na kierownicach. Czy u Was też nie działa funkcja przyspieszania czasu trwającej sesji, domyślnie przypisana pod R2? W pozostałych przypadkach przycisk jest funkcyjny. Gram na T300RS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez gram na t300rs i w menu nie moge używać r i L2. Mam pada z boku i jak cos to z niego korzystam. Jakby ktoś wiedział o co chodzi to z góry prosze o wyjaśnienie :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na t150 normalnie dziala. Moze mi ktos podac ustawienia do kierownicy ? Bo nie wiem czy grac z asystami czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisza w temacie, a moim zdaniem jest to najlepsza F1 od Codemasters. W karierze jestem po 3 wyścigach i bawię się wspaniale. Wprowadzone programy treningowe powodują, że sesje treningowe upływają bardzo szybko. Na 50% dystanie (45/45/30 minut) czasami zabraknie mi nawet czasu. Po raz pierwszy jeżdżę na swoich ustawieniach, tworząc je od zera. Do tego dzisiaj wypuścili patch 1.03., który usprawnia kilka mankamentów w grze. Nie ma się co zastanawiać, gra jest znakomita.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, lukaszasada napisał:

Cisza w temacie, a moim zdaniem jest to najlepsza F1 od Codemasters. W karierze jestem po 3 wyścigach i bawię się wspaniale. Wprowadzone programy treningowe powodują, że sesje treningowe upływają bardzo szybko. Na 50% dystanie (45/45/30 minut) czasami zabraknie mi nawet czasu. Po raz pierwszy jeżdżę na swoich ustawieniach, tworząc je od zera. Do tego dzisiaj wypuścili patch 1.03., który usprawnia kilka mankamentów w grze. Nie ma się co zastanawiać, gra jest znakomita.

 

Dobrze obywatel prawi. Polać mu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z czystym sumieniem polecam te edycje, polecieliśmy na niej kolejny wyścig ligowy. Akurat dynamiczna pogoda dala nam deszcz na całym 100% dystansie. Bardzo fajna edycja, warto było czekać, być może jest to spowodowane tym, iż CM ma ostatni rok praw do F1 wiec musieli zrobić grę na tyle dobra by mieć szanse na otrzymanie kolejnej licencji. A przy poziomie jaki prezentuje obecna wersja gry konkurencji może nie być.

pozdr i zachęcam do grania w f1 2016

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć czy zmieniacie w trakcie wyścigu mieszanke paliwową i co to daje bo jestem laikiem jesli chodzi i wyscigi :) o opnach nie wspomne bo to w karierze komp mi podpowiada :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana mieszanki paliwowej wpływa na osiągi bolidu. Na ubogiej osiągniesz mniejszą prędkość maksymalną, a bolid nie będzie przyspieszał tak jak działoby się to w przypadku mieszanki bogatej. W F1 2016 masz możliwość ustawienia ilości paliwa w zbiorniku na starcie wyścigu. Możesz podejść do tego taktycznie, zalać mniej, ale liczyć się z oszczędną jazdą (uboga mieszanka, zmiana biegów na niższych obrotach). Warto zmniejszać mieszankę na ubogą w przypadku zjazdu do boksu (mały zysk). Więcej zyskasz w przypadku pojawienia się na torze samochodu bezpieczeństwa. Zmiana mieszanki na ubogą jest pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić. Później, po restarcie wyścigu możesz pojeździć na bogatszej.

 

Ja osobiście zalewam ok. 2 okrążeń więcej paliwa niż przewiduje ilość okrążeń w wyścigu, a zaczynam na bogatszej mieszance. Jeśli widzę, że utrzymuję tempo to wracam do standardowej i założeniu świeżego kompletu opon znowu przełączam na bogatszą, aby w pełni wykorzystać przyczepność, którą daje nowe ogumienie oraz moc silnika.

 

A jeszcze co do opon - inżynier wyścigowy często stara się wprowadzać zmiany w strategii wyścigowej (ja jeżdżę na dystansie 50% i średnio 3-4 razy w wyścigu proponuje zmiany - jak dla mnie jest to w nieczytelny sposób rozpisane i odrywając wzrok od toru ryzykuję głupim wypadnięciem z toru). Ogólnie nie sugeruję się tym. Ba, nawet jak przez przypadek zatwierdzę (staram się korzystać z komend głosowych, ale różnie to działa w przypadku przyjęcia i odrzucenia strategii), to i tak za pomocą wielofunkcyjnego wyświetlacza masz możliwość ustawienia jakie opon chcesz, aby zmienili Ci na najbliższym zjeździe do boksu. A sam wybór opon zależy od Ciebie. Z przepisów panujących w F1 musisz w wyścigu określonym jako "suchy" (bez opadów deszczu) użyć dwóch różnych mieszanek. Im opona miększa tym ma lepszą przyczepność (wpływ ma na to również waga bolidu z paliwem, ustawienia). Z kolei te twardsze nie dają Ci takiego komfortu, ale przejedziesz na nich więcej okrążeń. W sesjach treningowych możesz sobie popróbować różnych konfiguracji. Opony musisz dobrać pod siebie. Są tory, na których opony zużywają się delikatnie. Mi w Barcelonie na 50% dystansie prawie udało się przejechać wyścig na SS startowych oraz M po zjeździe do boksu. Prawie, bo Hulkenberga bardzo bolało moje tempo i postanowił zakończyć mój wyścig..

Swoją drogą Force India ma ze mną jakiś problem. W Australii Perez mnie wyeliminował na pierwszym zakręcie, a w Bahrajnie planował zamach na drugim okrążeniu, ale się wybroniłem.

Edytowane przez lukaszasada
Rozwinięcie odpowiedzi.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady :) jest progres bo juz udało mi się zając 6 miejce :) i coraz lepiej mi się jeżdzi na kierownicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, korci mnie to F1, ale tylko i wyłącznie w lidze ... z Rufim, Mateo, łukaszem i oczywiście Matijadem :1_grinning:  wzruszyłem się aż ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@starvin, pamiętaj też aby z mieszankę paliwową dostosowywać do sytuacji na torze, np. atak lub obrona w strefie DRS. Ogólnie, zarządzaj tak, żebyś dojechał do końca.

 

@Tacho, nie zastanawiaj się za długo, jak tylko wpadnie w łapki to wrzucaj do koszyka i do kasy. Najlepsze F1 od Codemasters.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, lukaszasada napisał:

@Tacho, nie zastanawiaj się za długo, jak tylko wpadnie w łapki to wrzucaj do koszyka i do kasy. Najlepsze F1 od Codemasters.

 

Tylko jeśli najpierw powstanie Liga, dla singla i randomów nie znajdę tyle chęci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeca oni maja lige misiu!!

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×