Skocz do zawartości
AdekO_o

Fifa 17

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy trailer 12 czerwca.

Czyżby silnik frostbite?

 

Ps. Jeśli taki temat jest już założony to ten można usunąć :-)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez AdekO_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pompujemy balonik. Zobaczymy, ja czekam na coś nowego. Może mnie zaskoczą pozytywnie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna fifa. Ale tym razem jest mowa o nowym silniku więc zainteresowali mnie trochę. Wiadomo ignite to były głupoty na które ludzie się dali nabrać. Frostbite to już inna bajka ale to niestety EA ich sportówki to najwieksze gó... jakie można sobie wyobrazić. Dobre fify to 2009-12. Tam było widać kolosalne zmiany. Później reszta to marketingowa papka i przesuwanie suwaków i oto ogłaszali nam kolosalne zmiany. Niestety sprzedaż tej gry to jej nie szczęście dla ludzi którzy oczekują zmian  do tego FUT który pozwala im spać na ciężarówkach gotówki. Po prostu wszystko stoi za tym żeby nic nie zmieniać w tej grze no ale ta zmiana silnika po prostu mnie zainteresowała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 15 i 16 nie grałem, bo formuła mi sie przejadła. Czekałem na jakąś zmianę i chyba się doczekałem. Zobaczymy co pokażą. Fajnie by było jakby się trzeba było na nowo nauczyć sterowania, jak wtedy gdy wprowadzili nową obronę. Potencjał na pewno jest, ale to EA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, zuba1899 napisał:

W 15 i 16 nie grałem, bo formuła mi sie przejadła. Czekałem na jakąś zmianę i chyba się doczekałem. Zobaczymy co pokażą. Fajnie by było jakby się trzeba było na nowo nauczyć sterowania, jak wtedy gdy wprowadzili nową obronę. Potencjał na pewno jest, ale to EA...

bylo juz cos takiego w 16... gameplay roznil sie diametralnie od tego co jest teraz ze az sie plakac chce. Pilka odskakiwala, nie rzadko podawali niecelnie co sie caly czas zdarza i wtedy sie czulo ze grasz w pilke a teraz? pierdyliard patchy pilka lata po sznurku i jak wladujesz Santi Cazorle na SO to zostaje zawodnikiem meczu...

mnie do dzis bawi ze w 16 pojawily sie spraye ale tylko w singlu bo juz takiego fiuczera im sie w online (mowie o fucie) nie chcialo zrobic... tak samo dwoch sedziow liniowych to ten sam murzyn a na boisku biega max 2 roznych podczas gdy grajac kanapowo jest ich w pyte do wyboru. Fuszerka od*ebana na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, SkibaPL napisał:

bylo juz cos takiego w 16... gameplay roznil sie diametralnie od tego co jest teraz ze az sie plakac chce. Pilka odskakiwala, nie rzadko podawali niecelnie co sie caly czas zdarza i wtedy sie czulo ze grasz w pilke a teraz? pierdyliard patchy pilka lata po sznurku i jak wladujesz Santi Cazorle na SO to zostaje zawodnikiem meczu...

mnie do dzis bawi ze w 16 pojawily sie spraye ale tylko w singlu bo juz takiego fiuczera im sie w online (mowie o fucie) nie chcialo zrobic... tak samo dwoch sedziow liniowych to ten sam murzyn a na boisku biega max 2 roznych podczas gdy grajac kanapowo jest ich w pyte do wyboru. Fuszerka od*ebana na maxa.

...a przecież z FUT'a fifa żyje nie z singla, więc powinni okroić singla zamiast online jak coś....

 

...AAA CH** nic nie powinno być okrojone, mamy XXI wiek. A jak im czasu nie starcza żeby porządną grę zrobić to niech 2 lata odczekają, albo niech się za to weźmie 2k. Nowy silnik...zobaczymy, Jedno jest pewne... już się nie dam nabrać na żadne demko. W fifie 16 miażdżyło system, a jak teraz to wygląda wszyscy wiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery, serwery, serwery i jeszcze raz SERWERY!

 

co po nowym silniku graficznym, skoro zdecydowana wiekszosc ludzi gra online, zwlaszcza w fut. jak do tego nie przyloza(nie poprawia) reki to nic nie da piekne buzki graczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupuję, za dużo razy się wkurzalem jak mi zaliczało porażkę przez ich serwery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę dwie odrazu jakbym jedną połamał w nerwach to będzie na zapas :4_joy:

A tak na serio to ja w tym roku czekam na opinie po premierze bo coś czuję że może wyjść niezła klapa

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Malix7 napisał:

Ja biorę dwie odrazu jakbym jedną połamał w nerwach to będzie na zapas :4_joy:

A tak na serio to ja w tym roku czekam na opinie po premierze bo coś czuję że może wyjść niezła klapa

Malix przeciez wiesz jak to wyglada w kwestii fify. Oni jednym patchem moga wszystko diametrialnie zmienic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi tegoroczna edycja od początku nie pasowała, nie wiem czy pamiętasz ale od premiery marudziłem że mi się nie podoba i do dzisiaj gram w tylko dlatego że nie ma alternatywy jeśli chodzi o piłkę nożną.

Najlepiej wspominam 14-tke może dlatego że wtedy się przesiadłem z ps3 i był bardzo duży postęp.

Jeśli chodzi o 17-tkę to już mnie zniesmaczyli że w edycji deluxe dają tylko 20 paczek a nie 40 jak było do tej pory, widać jeszcze im mało kasy :)

No i to co pisałeś wcześniej, poprawili by serwery bo jak narazie to bardzo słabo to wygląda.

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitu pitu a i tak w dniu premiery i przez kolejne 3 miesiące temat z FUTem będzie pękać w szwach.

Podoba mi się, że Messi już nie gra głównej roli (ponoć ma być twarzą Poradnika na PC. "Program do kalkulacji Podatkowych" )

13406801_10153978456664279_3544491415164

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malix 40 paczek było chyba w super deluxe w fifa 16, a w deluxe właśnie 20.

Smutna prawda jest taka, że po cyrkach z 16 i tym jak nas w ciula zrobili tymi patchami, ciągłą zmianą gamaplayu człowiek powinien olać kolejną edycję przynajmniej do listopada.

A znając życie w okolicach premiery jak zwykle się podpalę i kupię ;)

Tym bardziej, że pewnie dzięki ea access dorwę się 10 dni wcześniej i coś tam skleję w fut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nawet się nie oszukuję, wjedzie na premierę i będzie grane cały sezon jak i 16. PES umarł i pewnie nie wróci jeśli dalej będą iść tą stroną a nie kierunek nie zmienia się od lat. Więc FIFA bo w piłę grać trzeba !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy zmiany o ile takie nastąpią pójdą w stronę arcade'u czy symulacji. Trochę to denerwujące że za pomocą sztuczek można przejść całe boisko czy pace który jest najważniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 paczków było, na wszystkim muszą coś skroić dla siebie :)

1.jpg

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wiedzial gdzie będzie ta gra najwczesniej w wawce, to juz dawno bym mial ją klepniętą ;) A tak będę polował jak co roku. Fifa to fifa, coś więcej niż TYLKO gra; )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W psstore jest już preorder, co ciekawe jest zaznaczone, że płatność następuje od razu po zatwierdzeniu zakupu. Dziwne, zawsze brali kasę kilka dni przed premierą. Poza tym w ubiegłym roku były lepsze oferty z paczkami do futa, za 239 zł kupiłem edycję UT z 40 paczkami. Ciekawe ile krzykną w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, AdekO_o napisał:

Pitu pitu a i tak w dniu premiery i przez kolejne 3 miesiące temat z FUTem będzie pękać w szwach.

Podoba mi się, że Messi już nie gra głównej roli (ponoć ma być twarzą Poradnika na PC. "Program do kalkulacji Podatkowych" )

13406801_10153978456664279_3544491415164

Ktos z tego ujecia potrafi rozpoznac tego trenera? Zastanawia mnie czy wkoncu dodali (moim zdaniem, zajebista opcje) prawdziwych trenerów na ławce, czy tez to jakiś gość stworzony na potrzeby gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, DeX napisał:

Ktos z tego ujecia potrafi rozpoznac tego trenera? Zastanawia mnie czy wkoncu dodali (moim zdaniem, zajebista opcje) prawdziwych trenerów na ławce, czy tez to jakiś gość stworzony na potrzeby gry.

 

Mourinho, który użyczył głosu do pierwszego trailera, a w tle mecz United z BVB. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Malix7 napisał:

40 paczków było, na wszystkim muszą coś skroić dla siebie :)

1.jpg

No to zwracam honor, już widocznie zapomniałem ile tych paczek dostałem ;)

Co w takim razie było w super deluxe? Większe paczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sithman napisał:

No to zwracam honor, już widocznie zapomniałem ile tych paczek dostałem ;)

Co w takim razie było w super deluxe? Większe paczki?

 

Google > grafika > fifa 16 super deluxe :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×