Skocz do zawartości
AdekO_o

Fifa 17

Rekomendowane odpowiedzi

Na fify w empiku w dzień premiery są często promocje. Wersja z ultimate team kosztowała tyle co zwykła rok lub 2 lata temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku wersję z paczkami UT można było kupić w dniu premiery tylko jak się miało preordera. Wiadomo jak jest z 17? Nie wiem czy iść po preordera czy zaczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, no4b napisał:

W tamtym roku wersję z paczkami UT można było kupić w dniu premiery tylko jak się miało preordera. Wiadomo jak jest z 17? Nie wiem czy iść po preordera czy zaczekać.

Ja wersję Deluxe z paczkami dostałem 2-3 dni przed premierą w MM, wszystko zależy od sklepu tak naprawdę, a preordera nie miałem i teraz też nie zamierzam składać :) Z doświadczenia wiem, że można dostać Fifke wcześniej, a jak masz preordera to trzeba czekać z odbiorem do dnia premiery, bo wcześniej nie chcą wydawać.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych empikach wyplacaja kase za 16tke, czy daja bony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matinx bon do wydania w Empiku. Ogólnie dobry deal, bo w Empiku FIFA zawsze jest dość tania. W tamtym roku była to druga najlepsza oferta a dwa lata temu w Empiku było najtaniej czyli 219 zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fifka leci do empika a ja kupuje iksa. Ciekawe czy jezeli dostalem bana na konto w 16tce na ps4, to w 17tce na iksie tez bede zbanowany. Na webappa w ogole wchodzic nie moge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć. Jeśli dostałeś bana na Origin to teoretycznie całe Twoje konto Origin, które pewnie masz powiązane z kontem PSN jest zbanowane i po przypisaniu go do nowego konta M$, które utworzysz na XO powinno być zbanowane, ale to EA więc pewności nie ma. I tak będziesz zakładał pewnie nowe konto M$ więc ja spróbowałbym do tego nowego konta przypiąć swoje zbanowane na PS4 konto Origin, bo wtedy przeniesie Ci się poziom i żetony do katalogu, które na początku bardzo się przydają. Jeśli się uda będziesz miał łatwiejszy start dzięki katalogowi a jeśli nie to założysz nowe konto M$, nowe konto Origin i zaczniesz od zera. 

 

Warto skontaktować się w tej sprawie z supportem EA to może dowiesz się na co dokładnie dostałeś bana a tutaj masz link z historią jak popierdolone EA potrafi być

 

EA, ORIGIN, PSN - ku przestrodze!

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, matinx napisał:

No to fifka leci do empika a ja kupuje iksa. Ciekawe czy jezeli dostalem bana na konto w 16tce na ps4, to w 17tce na iksie tez bede zbanowany. Na webappa w ogole wchodzic nie moge

Ban raczej tez bedzie bo oni chyba te konta usuwaja,moge sie mylic.Ale moze byc tak ze na 17 bedzie wszystko odbanowane ja tak mialem z 16.Bylem dzis luknac tego xboxa,zagralem dwa mecze i mało palcy sobie nie połamałem,zawsze grałem na plejce.Myśle że kilka dni i da się opanować ale początki to będzie męka.Jest jeszcze sprawa taka czy czekać na wersje S czy brać starą a najwyżej za rok zmienić na skorpio czy jak tam to się nazywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, matinx napisał:

No to fifka leci do empika a ja kupuje iksa. Ciekawe czy jezeli dostalem bana na konto w 16tce na ps4, to w 17tce na iksie tez bede zbanowany. Na webappa w ogole wchodzic nie moge

W Empiku dają bony fifę skupuja po 90zł ale tylko wersję podstawową ja poleciałem ze swoja deluxe i dupa nie skupują deluxe, dziwne to ale prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem na x 360 wiec konto juz mam. Z padami tez nie bede mial problemow. 3 dni i sie przyzwyczaje.

Na mojej fifce nie ma zadnej informacji, ze to deluxe czy inne cudo. dostalem w tej wersji 20 paczek i nic wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jak ktoś pisał wyżej szkoda zamawiać pre ordera i czekać do premiery, zawsze 2-3 dni przed premierą już można Fife wyrwać i pykać już. W tym roku to samo będę wypatrywać żeby dostać gdzieś szybciej chciałbym Deluxe łyknąć jak da radę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku dorwalem fife 5 dni przed premierą (znajomy w empiku) i teraz też tak zrobię

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, sew napisał:

 Jak ktoś pisał wyżej szkoda zamawiać pre ordera i czekać do premiery, zawsze 2-3 dni przed premierą już można Fife wyrwać i pykać już. W tym roku to samo będę wypatrywać żeby dostać gdzieś szybciej chciałbym Deluxe łyknąć jak da radę.

Ja zamówiłem pre order w saturnie i euro z odbiorem własnym zobaczę gdzie będzie szybciej 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jakoś między 9 a 13 września. Z kolei na innej stronie znalazłem info, że 7 września. W każdym razie żadnej oficjalnej informacji EA nie wypuściło.

Edytowane przez Whatson
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo zawsze jest 2 tyg przed premierą więc będzie 14 Września. A tutaj nowy gameplay z "The Journey"
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile w PL komentarzu będzie obcięte w Journey bo widać że sporo linijek poświecają Hunterowi i jego ziomkowi , jakoś mi siś nie widzi  "Witamy w Premier League" w wykonaniu duetu z konkurencyjnej tv :) 

 

Ale fajnie to wygląda w sumie , punktacja i zadania jak w NBA2K znalazlo sie miejsce nawet na jakieś lekkie wybory podczas dialogów :) Rzuce okiem jak przegram 5 meczów w fut pod rząd , dawać tą grę i demo jak najszybciej . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, jodzio napisał:

Demo zawsze jest 2 tyg przed premierą więc będzie 14 Września.

 

Prawda, ale są to dwa tygodnie przed Amerykańską premierą, która jest zawsze dwa dni wcześniej. Demo powinno się ukazać 13 września

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 29.08.2016 o 07:21, Awruk87 napisał:

 

Prawda, ale są to dwa tygodnie przed Amerykańską premierą, która jest zawsze dwa dni wcześniej. Demo powinno się ukazać 13 września

 

Info w linku:

 

http://fifa17news.com/fifa-17-dates-demo-date-release-date-web-app-date-and-many-more/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja cyfrowa z amerykańskiego sklepu będzie po polsku? Ktoś kupował tak 16??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba w tym roku wstrzymam się z kupnem do wypuszczenia pierwszych patchy, które rzekomo "naprawiają" grę. Tak jak demo 16 było dla mnie wyśmienite, pod względem tempa rozgrywki, które było idealnie wyważone, bo można było mozolnie budowac akcję od swojej bramki, ale i przypuścić jakiś szybki rajd skrzydłem, tak po kilku patchach gra zmieniła się w to co zwykle, czyli pace, pace, pace i samotne kiwki od połowy. Nie wiem, pewnie jest to spowodowane tym, że nie jestem jakiś super dobry i nie często nie potrafiłem się bronić przed takimi technikami, ale dużo bardziej odpowiada mi wolniejsza Fifa, gdzie liczy się dobry przegląd pola i myślenie w budowaniu akcji, a nie ping-pong.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 31.08.2016 o 19:53, Veezo napisał:

Wersja cyfrowa z amerykańskiego sklepu będzie po polsku? Ktoś kupował tak 16??


Kupowałem tak 15 i nie miała języka polskiego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Darion93 napisał:

Ja chyba w tym roku wstrzymam się z kupnem do wypuszczenia pierwszych patchy, które rzekomo "naprawiają" grę. Tak jak demo 16 było dla mnie wyśmienite, pod względem tempa rozgrywki, które było idealnie wyważone, bo można było mozolnie budowac akcję od swojej bramki, ale i przypuścić jakiś szybki rajd skrzydłem, tak po kilku patchach gra zmieniła się w to co zwykle, czyli pace, pace, pace i samotne kiwki od połowy. Nie wiem, pewnie jest to spowodowane tym, że nie jestem jakiś super dobry i nie często nie potrafiłem się bronić przed takimi technikami, ale dużo bardziej odpowiada mi wolniejsza Fifa, gdzie liczy się dobry przegląd pola i myślenie w budowaniu akcji, a nie ping-pong.

 

Nie licz na to, co roku fifa z każdym patchem robi się co raz szybsza. Fajnie się gra tylko do pierwszego patcha, potem jest tak jak zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×