Skocz do zawartości
DaraS

XCOM 2

Rekomendowane odpowiedzi

20 to jest w sumie żadna różnica. Te dlc to są jakieś tam kosmetyczne pierdoły plus kilka unikatowych misji i możliwość spotkania kilku super obcych. Z jednej strony nic specjalnego, z drugiej przy takiej cenie nawet bym się nie zastanawiał nad deluxe.

Edit. Nie widziałem tej promocji... Chyba sprzedam pudło i wezmę tego deluxa.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli 2 dychy za kilka misji i skórki żołnierzy/obcych? To chyba średnio się opłaca :) Chyba wezmę podstawkę, zobaczę z czym to się je.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam NOWYM osobą radził kupić podstawkę bo jest w dobrej cenie + za 12 dni będzie dodatek tak(12 dni?), który wprowadza OGROM zmian do podstawki :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś ma specyficzną nerwicę natręctw do przy okazji wbije kilka trofeów.
Czy minusy w tej recenzji nadal aktualne czy może coś po drodze chłopaki poprawili?
 
http://www.pssite.com/recenzje/2191/recenzja-xcom-2-ps4.html
Nie, długie loadingi jak były tak są. Jak ktoś myśli o platynie to niech się zaopatrzy w nerwosolek, bo to jedna z trudniejszych, głównie za sprawą czasowo ograniczonej kampanii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro loadingi pozostały to sobie daruję. Nie mam psa z którym w tym czasie mógłbym wyjść na spacer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, bez przesady. Loadingi nie są aż tak długie. Owszem, pod koniec gry trwają czasami kilka minut, ale tylko po misjach taktycznych. Później jest chwila spokoju na poziomie świata i później kolejna misja, ale one też nie trwają 5 minut.

Poza tym w czasie loadingow można np poczytać książkę albo poczytać głupoty na forumku. Nie trzeba mieć psa ani legwana do zagospodarowania czasu.

Skreślać jedną z najlepszych gier na PS4 i jedna z lepszych strategii ostatnich lat w ogóle przez to, że co pół godziny trzeba 5 minut poczekać? Nie rozumiem, ale spoko.

I tak, moim zdaniem deluxe jest warte 20 zł więcej. Misje odwołują się do postaci z pierwszej części i dodają dość wymagające z tego co wiem spotkania z "szefami" obcych, np królową berserkerow. Jakieś nowe bronie chyba też. 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, niech ci będzie. Kupiłem wersję luksusową. Ściąga się choć nie wiem kiedy zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, malpka napisał:

Dobra, niech ci będzie. Kupiłem wersję luksusową. Ściąga się choć nie wiem kiedy zagram.

Gwarantuje Ci, że nie pożałujesz zakupu.

Chyba że, dajmy na to, kompletnie nie lubisz strategii :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xavris napisał:

Gwarantuje Ci, że nie pożałujesz zakupu.

Chyba że, dajmy na to, kompletnie nie lubisz strategii :24_stuck_out_tongue:

 

XCom 1 i Derror From the Deep grałem na oryginałach na PSX. Civ 1 miałem oryginał na Amigę, Civ 2 oryginał na PSX (moja ulubiona część). Wszystkie pozostałe części oraz ich permutacje to oryginały na PC (za wyjątkiem Civ 6  wktóre nie grałem). Podobnie wszystkie części z serii Generals. Ogólnie to sporo tego było a  w większości to turówki. Więc tak, raczej lubię strategie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek rusza 12, ale można go już pobierać. 30gb w dwóch częściach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z fajniejszych pamiątek z Pyrkonu :)

Ddqq-bLV4AAvYuf.jpg

 

Jakby co, to ten pan 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×