Skocz do zawartości
Patricko

Injustice 2

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo fajne CGI, niech teraz pokażą gameplay, bo jedynka to było okrutne drewno ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recka od Angry Joe, czyżby najlepsza bijatyka od bardzo dawna?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w ogóle tutaj gra w I2? Temat martwy, a gra jest świetna! Nie jestem fanem bijatyk, więc dużo rozeznania nie mam, ale myślę, że to zdecydowanie najlepsza bijatyka od lat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, stolarz1916 napisał:

Czy ktoś w ogóle tutaj gra w I2? Temat martwy, a gra jest świetna! Nie jestem fanem bijatyk, więc dużo rozeznania nie mam, ale myślę, że to zdecydowanie najlepsza bijatyka od lat :)

 

No skoro takie opinie to chyba zaraz kupię I2 za kilka dolków na plati...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

No skoro takie opinie to chyba zaraz kupię I2 za kilka dolków na plati...

chyba nie :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, bany4KHDR napisał:

chyba nie :30vm3cw:

Cóż to kupię na XboxOne , z jakiegoś bieda regionu (Argentyna, Brazylia, Chiny) i przycebulę to na 2 :24_stuck_out_tongue: sasasasasa

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO warto brać za każą cenę :24_stuck_out_tongue: Ja wziąłem najbardziej wypasioną wersję z season passem (co prawda z rabatem) i nie żałuję :) Grać można godzinami, tryb multiwersum to jest majstersztyk, ja codziennie się zagrywam i wciąż zero nudy. Jeszcze przez te 2 tygodnie nie ruszyłem multi (mój poziom zaawansowania w bijatykach skutecznie mnie na razie odstrasza), ale kiedyś w końcu to zrobię. System całego gear'u jest świetny, osobiście z wielką radością robię kolejne eventy w multiwersum i otwieram motherboxy, żeby znaleźć nowe ciuszki. Fajną sprawą jest też coś dla takich noobów jak ja w temacie bijatyk, czyli włączanie SI, które gra za nas. Jakoś sobie radzisz w evencie, ale przychodzi czas, że został boss, którego za nic nie możesz pokonać po wielu próbach? Włączasz SI, które pokonuje go za ciebie i event ukończony :24_stuck_out_tongue: Co prawda pewnie dużo osób uzna to za zbytnie ułatwienie, ale imo jest to świetny pomysł. Tak samo jeśli chce się podexpić postać, którą się nie bardzo ogarnia grać, ale jest potrzebna do trofika, itd. SI za nas ją podexpi. Mam nadzieję, że nie napisałem chaotycznie i że zachęcę kogoś do kupna, bo naprawdę warto! W razie czego jeśli ktoś będzie chętny pograć lub ma pytania to śmiało pisać :) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się na Injustice 2 generalnie nie żałuję gra naprawde jest dobra a nawet bardzo dobra. Fajne jest to połączenie RPG z bijatyką. Jednak mam problem z bardziej złożonymi kombosami, mam wrażenie ze nie zawsze działają w sparingu widzę ze wykonalem kombinacje a nie zawsze działa? Też macie takie odczucie? :)

 

p.s pierwsza gra w której nie przeszedłem samouczka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo wklepanie kombinacji to nie wszystko, musi być odpowiedni timing między kolejnymi częściami combo. Nie grałem w Injustice 2, ale na poprzedniej grze tej ekipy, czyli Mortal Kombat X, zjadłem zęby ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde w takim razie musze to wyczuć bo narazie marnie to wygląda :)

Jak ktoś ma jakieś porady jak ogarnąć to pisać śmiało :)

Edytowane przez mesutOzim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta gra jest świetna!
Panowie, bierzcie dopóki jest w promocji!

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×