Skocz do zawartości
Siriondel

The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ta gra wygląda na pro ? lepsze efekty ? czy tylko przekokszony supersampling ?

Na Pro gra dla mnie wyglada swietnie jak na remaster i Beth odwalila kawal dobrej roboty ale to jak moje Pro sie zachowuje.. Jak zobaczylem ze Skyrim wychodzi na ps4 cieszylem sie jak dziecko a skonczylo sie na parunastu godzinach grania. Konsola podczas grania na Pro zachowuje sie strasznie i poki nie wymienie konsoli na gwarancji to chyba do skyrima nie wroce. Jakiekolwiek wejscie w ekwipunek,skrzynke, levelowanie konczy sie takim wyciem konsoli,ze klekajcie narody.

Wiesz, tego typu dzwiek ze wzbudza niepokoj,ze zaraz cos sie stanie, bardzo nieprzyjemnie mi sie gralo jak nagle wsrod nocnej ciszy konsola dostaje doslownie swira.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Davey napisał:

Na Pro gra dla mnie wyglada swietnie jak na remaster i Beth odwalila kawal dobrej roboty ale to jak moje Pro sie zachowuje.. Jak zobaczylem ze Skyrim wychodzi na ps4 cieszylem sie jak dziecko a skonczylo sie na parunastu godzinach grania. Konsola podczas grania na Pro zachowuje sie strasznie i poki nie wymienie konsoli na gwarancji to chyba do skyrima nie wroce. Jakiekolwiek wejscie w ekwipunek,skrzynke, levelowanie konczy sie takim wyciem konsoli,ze klekajcie narody.

Wiesz, tego typu dzwiek ze wzbudza niepokoj,ze zaraz cos sie stanie, bardzo nieprzyjemnie mi sie gralo jak nagle wsrod nocnej ciszy konsola dostaje doslownie swira.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Trafiłeś na gorszy sort prosiaków xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chiba tak.. Prosiakow i tak nie ma wiec czekam na nowy rzut zeby wymienic,zobaczymy jak sie bedzie zachowywac na horizonie albo moze jak kupie InFamousa czy tez bedzie wyla.

Tak czy srak Skyrim remaster jest jak najbardziej godny uwagi.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Davey napisał:

Chiba tak.. Prosiakow i tak nie ma wiec czekam na nowy rzut zeby wymienic,zobaczymy jak sie bedzie zachowywac na horizonie albo moze jak kupie InFamousa czy tez bedzie wyla.

Tak czy srak Skyrim remaster jest jak najbardziej godny uwagi.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Kiedyś zrobiłem calaka na x360... ale coś mnie kusi żeby jeszcze raz w to zagrać :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja na ps4 ma wszystkie dodatki już?

Czy są dwie wersje normal lub goty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
30 minut temu, INTseed napisał:

Wersja na ps4 ma wszystkie dodatki już?

Czy są dwie wersje normal lub goty?

są 3 DLC, na ps4 jest chyba tylko special edition, jak zaczniesz przygode i będziesz chciał użyć modów to zablokuję Ci trofea.

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Odpaliłem po kilku miesiącach leżakowania na półce Skyrim.

Nie grałem wcześniej.

Jak gra mi "siądzie" to zwykle staram się splatynować.

Jak jest w przypadku Skyrima?

Faktycznie setki godzin?

Od początku trzeba nadzwyczajną uwagę na coś poświęcać?

Da się zepsuć drogę do platyny?

I czy ogólnie warto według Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka trofeów które można pominąć, z tego co pamiętam trzeba zebrać 15 artefaktów a niektóre można zebrać tylko podczas misji.

Tak samo jest kilka questów które można 'zepsuć', nie wiem jak to wygląda w dodatkach.

Jak dobrze pamiętam podstawka + platyna zajęła mi ponad 100h, ale nie spieszyłem się za bardzo szczególnie na początku gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm sam nie wiem ile ja grałem teraz ale zupełnie nie planowałem platyny, a po kilkudziesięciu godzinach w grze zauważyłem że mam całkiem sporo trofików powbijanych i zmieniłem decyzję. W trakcie grę miałem pełno zapisów gry, więc do trofika z artefaktami się po prostu cofnąłem na save starszy. Tak z 45 lvl wróciłem sie na 24 chyba ale to na sam koniec jak już wszystko inne miałem powbijane. Jeżeli robi się dużo zapisów na różnych slotach to w zasadzie nie trzeba się przejmować aż tak bardzo że gdzieś sobie zablokujesz trofeum jakimś wyborem czy wykonaniem questa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, adick007 napisał:

Da się zepsuć drogę do platyny?

I czy ogólnie warto według Was?

Drogę do platyny bardzo łatwo jest sobie utrudnić lub zamknąć na amen. Wystarczy że smok lub wampiry zrobią raid na lokację z ważnym NPC który padnie w walce i po zawodach. Do tego artefakty Deadr które część łatwo ominąć. Nabijanie lv trochę trwa ale zrobisz to w trakcie gry. Tu ma poradnik co i jak:

http://www.playstationtrophies.org/forum/the-elder-scrolls-v-skyrim/134194-elder-scrolls-v-skyrim-trophy-guide-road-map.html

 

Będziesz się świetnie bawił.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie kolekcjonerkę ;)

Wydrukowane, zalaminowane, poklejone...

 

svo09s.jpg

 

24qpsvb.jpg

 

30hwm8p.jpg

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest w ogóle z "zepsuciem" teraz tego skyrima? Pamiętam, że na pc jak grałem to zdecydowaną większość bugów z podstawki i dodatków naprawiały dopiero mody i bez nich się ciężko grało (ja np nie mogłem zdobyć duszy z pierwszego smoka, bo tak). 

12 godzin temu, adick007 napisał:

Zrobiłem sobie kolekcjonerkę ;)

Wydrukowane, zalaminowane, poklejone...

No nie powiem, szacun. Jeszcze tylko zmywalne pisaczkii możesz sobie q i swoje znaczniki robić :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, xavris napisał:

Jak jest w ogóle z "zepsuciem" teraz tego skyrima? Pamiętam, że na pc jak grałem to zdecydowaną większość bugów z podstawki i dodatków naprawiały dopiero mody i bez nich się ciężko grało (ja np nie mogłem zdobyć duszy z pierwszego smoka, bo tak). 

 

Powiedziałbym że to SKyrim Definitive Edition. Gra działa i  wygląda na sprzęcie Sony tak jak powinna. Błędów w zasadzie nie ma żadnych. Czasem się trafi jakiś glitch graficzny jak to u Bethesdy. A te które są wynikają ze struktury świata gry. Np jeśli smok lub wampiry wpadną do miasta to jest duża szansa na to że padnie jakiś ważny dla fabuły NPC.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie zawiodłem się, stary dobry Skyrim, miałem o tyle dobrze że wymieniłem sobie za Horizona (którego oczywiście ukończyłem) i jeszcze dostałem 50zł he he, no wracając to jest więcej, ładniej,lepiej i co ważne szybciej (chodzi o mody) tak że teraz sobie zapełnię czas aż do Andromedy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą już ponad połowę głównej fabuły.

Czy na koniec będę miał możliwość skompletować brakujące trofea?

Tzn czy mogę "grać fabułę" nie martwiąc się resztą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, adick007 napisał:

Mam za sobą już ponad połowę głównej fabuły.

Czy na koniec będę miał możliwość skompletować brakujące trofea?

Tzn czy mogę "grać fabułę" nie martwiąc się resztą?

Tak, jak to bywa w chyba każdym RPG...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, adick007 napisał:

Mam za sobą już ponad połowę głównej fabuły.

Czy na koniec będę miał możliwość skompletować brakujące trofea?

Tzn czy mogę "grać fabułę" nie martwiąc się resztą?

Pilnuj tylko artefaktów Dedr czy masz wszystkie. Jeden z resztą dostaniesz tylko po ukończeniu wątku głównego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@malpka a na NPC jakiś szczególnie uważać?

 

Grind z 100 000 złota chyba będzie męczący.

 

Historia fajna, świat ładny.

Może znajdę natchnienie do wyssania wszystkich soków z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest może jakiś mod wprowadzający obsługę panelu dotykowego? Fajnie byłoby gdyby dało się otworzyć menu magii przez przeciągnięcie palcem w prawo, przedmioty w lewo itp. W standardowym menu nie widzę opcji żeby to ustawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Przeszedłem wątek z wojną między Cesarstwem, a Gromowładnymi, ale nie miałem bitwy o fort Sungard lub Zielony mur, dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, tommy09 napisał:

Mam taki problem. Przeszedłem wątek z wojną między Cesarstwem, a Gromowładnymi, ale nie miałem bitwy o fort Sungard lub Zielony mur, dlaczego?

 

Ciesz się że w ogóle coś miałeś. Na Ps3 złapałem glitcha i NPC dający pierwszego questa nie chciał ze mną rozmawiać. Na Ps3 nie miałem wojny domowej. 

Have fun. It's Bethesda game.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.03.2019 o 07:33, malpka napisał:

 

Ciesz się że w ogóle coś miałeś. Na Ps3 złapałem glitcha i NPC dający pierwszego questa nie chciał ze mną rozmawiać. Na Ps3 nie miałem wojny domowej. 

Have fun. It's Bethesda game.

Niestety sprawdziłem i fabularnie zostało to pominięte, złe wybory przy negocjacjach cesarstwa z gromowładnymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×