Skocz do zawartości
Siriondel

The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition

Rekomendowane odpowiedzi

A ja w listopadzie kupuje Skyrima na ps4, mimo iż 4 lata temu ograłem ten tytuł na ps3.

 

Bo to w końcu Skyrim

Bo są mody (chociaż bez nich też byłoby fajnie)

Bo jest polska wersja językowa

Bo grafika mnie nie obchodzi

Bo PC nikogo

 

Skyrim <3

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja na PS3 to był najgorszy port ever. Gra była zwyczajnie brzydka, woda fatalna plus częste gubienie klatek i wywalanie do menu konsoli to była codzienność. Dlatego pękłem i złożyłem preorder na PSN. Przejdę ją jeszcze raz w 1080p i pełnej wersji językowej. Dodatkowo od 28.10 mam 5 dni wolnych więc gra będzie jak znalazł.

Najbardziej ucieszą się blacharze. Gra w końcu przejdzie na pełne 64 bity więc znikną problemy z ograniczeniami pamięci na mody. Scena poświęci sporo czasu na konwersję modów by były zgodne z remasterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, malpka napisał:

Wersja na PS3 to był najgorszy port ever.

 

Oj, zgadzam się. Gdy dobijałem do 100 h to jak Smok przylatywał to miałem takie spadki płynności, że konsole musiałem resetować. A jeszcze ps3 nie miałem podpiętej do neta i nie pobierałem żadnych łatek, które by to naprawiły XDD Dlatego tak bardzo cieszy mnie remaster na Ps4!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zastanawiam nad zakupem. Na pc spedzilem ponad 200h z ta gra i nigdy nie przeszedlem glownego watku

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale znając Bethesdę to remaster będzie grywalny po kilku patchach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa pamiętam Obliviona GOTY kurfa wydali a nie naprawili błędów z podstawki min. tego z Vampiryzmem który uniemożliwiał grę ...

Zerkałem na tego remastera z ciekawości, chwała za lokalizację ale reszta na odwal.

Jak ktoś nie grał to pewnie spoko propozycja ale tylko wtedy wg mnie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafik dla mnie słabo poprawiona bo jak ktoś grał na PC z modami to bieda i tyle. Dla nowych graczy jest bardziej ok.

Chętnie bym znowu pograł ale nie naprawili na pewno błędów i nie chce mi się męczyć znowu z ta grą.

Kupię na pewno jak stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam gra jeszcze nie wyszła a wy już marudzicie. Optymalizacja F4 była znośna (ja nie narzekałem), jeśli będzie podobnie ze Skyrimem to będzie sztos. Ja gierkę kupuję w okolicach 10-tego listopada to może już jakieś łatki wypuszczą :24_stuck_out_tongue:

 

W każdym razie - jaram się! Skyrim is back!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wytrzymalem i zamowilem z odbiorem w empiku ale pokazuje mi przewidywany termin odbioru 31.10 wiec chyba empik.com wysle do salonu empik dopiero w dniu premiery. Ich strata jak sie pojawia niepochlebne recenzje w weekend to zawsze moge nie odebrac zamowienia.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro pobieram z PSN. Odpalę w piątek rano przed wyjściem do pracy i dam znać czy było warto.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi już dziś się udało dorwać kopie gry. Więc wieczorem sobie pogram i mogę się podzielić wrażeniami. Już trzeci raz kupiłem to samo (wcześniej x360 i PC) , ale i tak już się doczekać nie mogę powrotu do Skyrim.



PS. W pudełku dostajemy też mapkę i kod na konia i jakieś ciuchy do TESO.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale juz bym zagral ale sprzedalem ps4 i czekam na pro.. Dajcie znac po latce premierowej(jesli jest) jak z plynnoscia. Dla mnie ten remaster jest jak zloto bo w czasach jak wyszedl skyrim juz nie uprgradowalem kompa tylko poszedlem w ps3 i mimo wieeelu godzin w skyrimie na pc(na low) nigdy nie zrobilem wiecej niz 3 zadania fabularne wiec nareszcie ogram porzadnie wszystko.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi już dziś się udało dorwać kopie gry. Więc wieczorem sobie pogram i mogę się podzielić wrażeniami. Już trzeci raz kupiłem to samo (wcześniej x360 i PC) , ale i tak już się doczekać nie mogę powrotu do Skyrim.

PS. W pudełku dostajemy też mapkę i kod na konia i jakieś ciuchy do TESO.

Ale ze zbroi do tego konia nie dali

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera strasznie kusi, ale platyna na ps3 wpadła mimo wszystko, dodatkowo tyle tytułów czeka do ogrania.

Ach, jak mało czasu na wszystko.

 

Pozdrawiam :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem jakieś 2h. Na dzień dobry przywitał mnie patch (600mb). Skyrim jak to Skyrim. Graficznie nie powala, no ale w końcu to gra z przed pięciu lat. Na żadne błędy nie natrafiłem. Jakiś mały drop klatek się zdarzył, ale nic co by mnie jakoś wkurzyło. Jak na razie bawię się przednie pomimo tego że gre ograłałem na x360 i PC.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, marcep90 napisał:

Pograłem jakieś 2h. Na dzień dobry przywitał mnie patch (600mb). Skyrim jak to Skyrim. Graficznie nie powala, no ale w końcu to gra z przed pięciu lat. Na żadne błędy nie natrafiłem. Jakiś mały drop klatek się zdarzył, ale nic co by mnie jakoś wkurzyło. Jak na razie bawię się przednie pomimo tego że gre ograłałem na x360 i PC.

Ten drop klatek zdarzył się tylko raz? I do ilu "na oko" mogło spaść? :)

Mam złożony preorder i cały czas się zastanawiam czy odbierać już w piątek, czy może jednak poczekać przez weekend żeby się przekonać, że nie ma cyrków jak w Fallout 4.

Edytowane przez carlos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, kill napisał:

Kupisz na Pro to nie będzie dropiła :024bl99:

Mówiąc szczerze... Nie byłbym tego taki pewny. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest patch Day One poprawiający optymalizację.

Bethesda nie zawiodła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jednak nieco zawiodła skoro już pierwszy patch musiał cokolwiek w tej kwestii poprawiać, w końcu to pięcioletni tytuł. Wiem, wiem... takie czasy.

 

Pytanie czy ludzie już mogą go pobrać, czy będzie dostępny dopiero w dniu premiery? I skąd info, że poprawia optymalizację?

Edytowane przez carlos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten drop klatek zdarzył się tylko raz? I do ilu "na oko" mogło spaść?

Mam złożony preorder i cały czas się zastanawiam czy odbierać już w piątek, czy może jednak poczekać przez weekend żeby się przekonać, że nie ma cyrków jak w Fallout 4.

Zdarzyło się raz i spadło może raptem kilka klatek i trwało to około sekundy czy dwóch. Dropu klatek jak przy Fallout 4 nie uświadczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przeskok graficzny względem poprzedniej wersji? Zauważalny, czy wygląda jak podstawka na full detalach na PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak przeskok graficzny względem poprzedniej wersji? Zauważalny, czy wygląda jak podstawka na full detalach na PC?

Nigdy nie widziałem tej gry na full detalach na pc więc powiem tylko tyle że wygląda lepiej niż na poprzedniej generacji ale szału nie ma. Oświetlenie wygląda naprawdę fajnie i czasem fajniej jest się zatrzymać i popatrzeć. Poziom wiedźmina 3 to to nie jest, że tak powiem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×