Skocz do zawartości
Siriondel

The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition

Rekomendowane odpowiedzi

No to byle do 10-tego listopada :24_stuck_out_tongue:

 

Skyrim <3

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, marcep90 napisał:

Nigdy nie widziałem tej gry na full detalach na pc więc powiem tylko tyle że wygląda lepiej niż na poprzedniej generacji ale szału nie ma.

To akurat nie sztuka bo wersja na PS3 to była kupa. Grafika fatalna, gra potrafiła mocno klatkować zwłaszcza w pomieszczeniach zamkniętych gdzie było kilka źródeł światła. Oby graficznie było lepiej niż na PC z Texture Packiem HD. Więcej nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kentucky napisał:

No to byle do 10-tego listopada :24_stuck_out_tongue:

 

Tyranny? :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez Talerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Talerz napisał:

 

Tyranny? :24_stuck_out_tongue:

Mam podobny problem: nowy Tomb Raider czy Pillarsy w dobrej promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak Redzi podczas prac nad Wiedźminem 3 zapewniali że inspirują się Skyrimem. Czas pokazał że uczeń przerósł mistrza o kilka długości.

Jak ta gra fatalnie się zestarzała. W dniu premiery nie była ósmym cudem świata ale Wiedźmin ukazał jej braki w całej okazałości. Co gorsza remaster nic nie poprawił. Grafika na poziomie PC w wersji vanilla. Animacje drętwe, walki zabawne, kolizja obiektów bez zmian, błędy które nie powinny mieć miejsca (po wykonaniu zadania polegającego na naostrzeniu sztyletu nagle zmaterializował się kowal który wcześniej zniknął w swojej chacie a pojawił się tylko po to by wygłosić pochwalne zdanie jaki to jestem zdolny), roślinność nie reagująca na wiatr. Nie można ustawić oryginalnych dialogów z polskimi napisami a jak zwykle rodzimi aktorzy wygłaszają swoje kwestie rodem z Teatru Narodowego.

Z plusów wymienię szybkie wczytywanie się lokacji. Wchodzenie/wychodzenie do/z budynku/kopalni/jaskini trwa góra jedną sekundę. Cieszy delikatnie poprawione oświetlenie. I dla mnie najważniejsze: od czasu Morrowinda to pierwsze nie gubiące klatek Elder Scrolls w które gram

Czy warto kupować? Jeśli ktoś przespał ostatnie 1.5 roku w jaskini, przegapił premierę Wiedźmina i jakimś cudem nie grał w Skyrim to tak. Inaczej czeka na ciebie dosyć bolesny pobyt w skansenie cyfrowej rozrywki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ty chyba nie grałeś w remastera Uncharted, który w swoich latach urywał jajka, a na PS4 należało mocno zacisnąć zęby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Mam trzy platyny.

2. Remaster u 1-3 też urywa jaja. W porównaniu z oryginałem to zupełnie inne gry.

 

Już jest patch 1.2 i waży 460mb.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem maila od empiku ze moja gra zostala dzisiaj wyslana. W dniu premiery ,czyli maja rozmach .... to juz ktoras z kolei taka sytuacja wiec jesli ktos oczekuje tytulu w dzien premiery, to sklep internetowy empiku serdecznie odradzam :)

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie rozumiem na ki kij ludzie robia preordery. W wiekszoci wypadkow sa lamenty, ze gre i tak dostaniesz po premierze,ja nie moglem zaplacic przed premiera wiec na co to w ogole zamawiac? Kiedys myslalem ze caly myk to to ze placisz przed premiera i masz gre klepnieta ale nie.. Na szczescie nikt mnie nie zmusza.

Do sedna, ktos testowal jakies mody? Nie obchodza mnie dodatki w postaci nowych smokow czy zbroi(zawsze takie cos dla mnie psuje immersje) wiec to co beth zrobila mi lata ale sa jakies poprawki co do rozgrywki w modach?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mody będzie mało kto testował bo blokują trofea. Z tego co widziałem są poprawiające śnieg, dodające kasę handlarzom, poprawiające drogowskazy.

Gra była niedorobiona w dniu premiery, jednak jest niedościgniona pod kątem odkrywania i eksploracji świata. Siedzę w pracy i planuję co zrobię i gdzie się udam gdy odpalę grę po powrocie do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubiłem podstawkę więc z czasem w jakimś ogorkowym po ograniu wszystkich final fantasy I innych nowych premier zakupie I skyrima ale na bank nie na ps4 tylko u zielonych... niech sony się wali z tym śmiechem na sali jeśli o mody chodzi ;) 

 

Naprawdę śmiech na sali jak potraktowali ten produkt... zamiast tego aby zależało im na sprzedaży powalczyć o nią tak oni "tną kurze złote jaja" :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, malpka napisał:

Jeśli ktoś przespał ostatnie 1.5 roku w jaskini, przegapił premierę Wiedźmina i jakimś cudem nie grał w Skyrim to tak. Inaczej czeka na ciebie dosyć bolesny pobyt w skansenie cyfrowej rozrywki. 

 

Ograłem Skyrima na ps3, ograłem Wiedźmina 3, i ogram ponownie Skyrima na ps4. Uj już z tą grafiką xD Ważne, żeby dropy animacji nie były zbyt drażniące i będę w 7 niebie. Już nie mogę się doczekać. Wypłato przybywaj!

 

Jedyne co mnie martwi to polska lokalizacja. Serio nie da się ustawić napisów pl i dubbing oryginalny? Eh.

 

2 godziny temu, malpka napisał:

Siedzę w pracy i planuję co zrobię i gdzie się udam gdy odpalę grę po powrocie do domu.

 

I to jest właśnie magia tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Kentucky napisał:

Jedyne co mnie martwi to polska lokalizacja. Serio nie da się ustawić napisów pl i dubbing oryginalny? Eh.

 

Niestety nie i to jest właśnie największa wada remastera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zobaczyć czy mój gamingowy laptop udźwignie Speszal Edyszyn i wiecie co? Ciemność widzę, ciemność! Czarny screen po odpaleniu nowej gry. Poważnie, szkoda czasu użerać się z ustawieniami, z podmianą plików na PC itd. bo przy każdej grze Bethesdy wygląda to mniej więcej tak samo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowalili z ta lokalizacja. Ludzie buntowali się, ze bez napisów nie kupią... no to mamy full.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzy się we mnie wewnętrzna cebula. Podobno do wersji konsolowej Skyrima dodają również kodzik do Elder Scrolls Online. Jest minimalna szansa że komuś taki kodzik niepotrzebny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Otworzy się we mnie wewnętrzna cebula. Podobno do wersji konsolowej Skyrima dodają również kodzik do Elder Scrolls Online. Jest minimalna szansa że komuś taki kodzik niepotrzebny?

Ten kod to jest tylko na konia i ciuszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, marcep90 napisał:

Ten kod to jest tylko na konia i ciuszki.

 

Yup, wiem. Co nie zmienia faktu, że bym się nie obraził za innego konia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, Aazrl napisał:

Otworzy się we mnie wewnętrzna cebula. Podobno do wersji konsolowej Skyrima dodają również kodzik do Elder Scrolls Online. Jest minimalna szansa że komuś taki kodzik niepotrzebny?

Dostajesz mailem za zakup na PSN. Co ciekawe ja nie dostałem ale przytuliłem go od forumowicza. 125zł to dobra cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, malpka napisał:

Dostajesz mailem za zakup na PSN. Co ciekawe ja nie dostałem ale przytuliłem go od forumowicza. 125zł to dobra cena.

 

 

Tylko mnie Skyrim w wesji konsolowej kompletnie nie interesuje. Na ten moment z tego uniwersum grał tylko w ESO, stąd zainteresowanie nowym konikiem.

 

Edit - Wielkie dzięki Panowie. Dostałem dwa kody, drugi oddam jak tylko ktoś o niego poprosi :)

Edytowane przez Aazrl
Aktualizacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle: jest pięknie, o niebo lepiej niż na ps3 i xbox360. Póki co nie klatkuje. Dziwnie się gra w to z dubbingiem jak już się ograło 2-3 razy po angielsku.

Chyba oszalałam znowu inwestując w skyrim :1_grinning: ale co robić, obok Wieśka to jedna z moich ulubionych gier. Steelbook całkiem fajny, chociaż szału nie ma :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj kilka godzin i muszę powiedzieć, że... jest rewelacyjnie. Ta gra wciąż jest niesamowita. Wciąga jak bagno. :)

Graficznie jest lepiej. Dzisiaj nawet sprawdziłem wersję na PS3 i różnica widoczna gołym okiem.

Od siebie mogę polecić i zdecydowanie nie czuję aby był to pobyt w skansenie cyfrowej rozrywki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pograłem dzisiaj kilka godzin i muszę powiedzieć, że... jest rewelacyjnie. Ta gra wciąż jest niesamowita. Wciąga jak bagno.

Graficznie jest lepiej. Dzisiaj nawet sprawdziłem wersję na PS3 i różnica widoczna gołym okiem.

Od siebie mogę polecić i zdecydowanie nie czuję aby był to pobyt w skansenie cyfrowej rozrywki.

Przekonałeś mnie. Rano lecę po swoją kopię

Wysłane z mojego SM-J500FN

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, carlos napisał:

Od siebie mogę polecić i zdecydowanie nie czuję aby był to pobyt w skansenie cyfrowej rozrywki.

W porównaniu z Wiedźminem to skansen jakich mało ale i tak wciąga. Na dłuższą metę gra denerwuje uproszczeniami i ograniczeniami, questy to fedex w najczystszej postaci, z NPC nie pamiętam nikogo (typowe dla Bethesdy), nie masz wpływu na otaczający świat, wybory moralne nie istnieją, po 15h grania twoja postać będzie koksem że klękajcie narody i będziesz już widział/słyszał/robił wszystko a gra nic więcej nie będzie miała ci do zaoferowania. A i tak będziesz chciał do niej wrócić.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×