Skocz do zawartości
Siriondel

The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wczorajsza latka to tez 1.03

Gralem na tym patchu jakies 2 godzinki i zadnych wyzej wspomnianych problemow nie napotkalem.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się właśnie teraz pobiera Skyrim i nie wiem czy w te pobieranie wlicza się też ten nieszczęsny patch.... ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek pobierał dodatkowo patcha do gry z PSS. Na PS3 pobierały się osobno. Na PS4 wszystko na raz idzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam jeszcze takie małe pytanko. Pobieranie Skyrima podzieliło mi się na dwie części. Cały plik waży ponad 30 GB. Jeden plik mi się już pobrał (jakieś 14 GB), drugi plik dopiero się zaczął pobierać. Jednak grę mogę już uruchomić (instalowanie już było). Warto już odpalić gierkę i niech się ten drugi plik pobiera w tle? Czy lepiej zaczekać aż całość się pobierze? I czy ten drugi plik to są te całe mody? Czy coś innego? xD

 

Sorry za głupie pytanie, ale pierwszy raz pobieram grę AAA przez pss. Przeważnie kupowałem fizyczne nośniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto odpalać. Będziesz mógł ograć co najwyżej prolog, a pobieranie się tylko zwolni. Nie są to żadne mody, tylko reszta gry. Sony przed wydaniem PS4 reklamowało możliwość grania podczas pobierania, więc teraz wymagają tego każdym tytule. W praktyce masz możliwość ogrania jakiejś małej części, a czasami nawet tylko możliwość wejścia do menu. Szczególnie w sandboksach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, danken000 napisał:

Nie warto odpalać. Będziesz mógł ograć co najwyżej prolog, a pobieranie się tylko zwolni. Nie są to żadne mody, tylko reszta gry. Sony przed wydaniem PS4 reklamowało możliwość grania podczas pobierania, więc teraz wymagają tego każdym tytule. W praktyce masz możliwość ogrania jakiejś małej części, a czasami nawet tylko możliwość wejścia do menu. Szczególnie w sandboksach.

 

Ok, to zostawię pobieranie na noc, i rano sobie już na spokojnie odpalę.

 

Wybaczcie za te pytanie, ale zazwyczaj kupuje gry w pudełku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kentucky napisał:

 

Ok, to zostawię pobieranie na noc, i rano sobie już na spokojnie odpalę.

 

Wybaczcie za te pytanie, ale zazwyczaj kupuje gry w pudełku

Widzę że wypłata była? :1_grinning:

Pograłem trochę na nowym patchu i żadnych zwiech nie zauważyłem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też bez zwiech. Chociaż raz (po patchu) gra gubiła klatki po wyjściu z dunga. Wczesniej nie tego nie było.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, malpka napisał:

Widzę że wypłata była? :1_grinning:

 

Raczej zaliczka xDDDD

 

Mhm. Skyrim pobrał mi się w nocy. Teraz go odpaliłem i żadnego patcha nie pobierałem, a zazwyczaj jest tak, że wyskakuje informacja o aktualizacji, tym razem tak nie było i od razu wbiłem do menu ;f

 

A myślałem, że od razu tego patcha pobiorę, widocznie on się już pobrał(?) :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że jest jakaś szansa na to, że Sony jednak pozwoli na mody, które wprowadzają do gry nowe obiekty? Przyznam szczerze, że strasznie mi brakuje tej możliwości na PS4, szczególnie, że XO ją ma. Dodatkowe zaklęcia, czy jakieś mini-konie średnio mnie interesują, za to możliwość ogrania nowych kampanii, z questami pewnie lepszymi niż od Bethsedy jest bardzo fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie liczył bym na to, ledwo zgodzili się na to co jest teraz więc lepiej nie robić sobie nadziei, sony twardo stawia na swoim i nic nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mysle, ze nie ma szansy,to sa mody do kilkuletniej gry lub rocznego fallouta 4, nikt w Beth nie bedzie bil piany zeby Sony zgodzilo sie na mody bez weryfikacji. I szczerze to mi na tym nie zalezy,skyrim na pro wyglada ogolnie mega jak na remaster, 99% modow w ogole nie pasuje do settingu swiata, psuje immersje dla mnie i pasuje do swiata jak piesc do nosa. Juz nie mowie o jakosci wykonania. Ale fakt, jakies misje nowe nie bylyby zle. Chociaz i tak walilo by chalupnictwem na kilometr pewnie. Co kto lubi :)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaliczyłem zwiechę spowodowaną najnowszym patchem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi zależało najbardziej na modach pokroju Falskaar czy The Forgotten City, które dodają nowe lokacje i nowe questy, które często są o niebo lepsze niż średni wątek główny w Skyrimie. Akurat questy poboczne to coś co w Skyrimie dawało rade, ale tak jak mówię, naprawdę szkoda, że nie można tych cudeniek sobie doinstalować. No nic, trudno, zostawię chyba w takim razie Skyrima nienaruszonego w moich wspomnieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj pograłem trochę w Skyrima przez weekend i gra się mega. Nadal czuję tą podnietę podczas zwiedzania tego wirtualnego świata jak 5 lat temu. Graficznie według mnie jest świetnie. Praktycznie co chwilę się zatrzymuję i robię zdjęcia :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

Jeśli chodzi o zwiechy, to miałem w sumie dwie - na początku gry (sic). Ale od dłuższego czasu nie odnotowałem nawet spadków fps-ów. Słowem jest na razie miodnie.

 

Dobra panowie, wracam do grania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł patch 1.4.

Na liczniku mam wiele godzin, dobijam do 37lv. Do tej pory jedna zwiecha i dwa wywalenia do menu konsoli plus jeden drop klatek. Jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie, małe pytanie:

 

- Gdzie znajdę skórę parzydłaka do stworzenia kościanej zbroi? Czy to dropi z jakiegoś moba? Jak tak, to czy leśny elf na 10 lvl z nim sobie poradzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Kentucky napisał:

Panowie i panie, małe pytanie:

 

- Gdzie znajdę skórę parzydłaka do stworzenia kościanej zbroi? Czy to dropi z jakiegoś moba? Jak tak, to czy leśny elf na 10 lvl z nim sobie poradzi?

Cytuję za Skyrim.pl:

" Podczas rozmowy z Milore Ienth (sprzedaje rzeczy alchemiczne na placu targowym w Kruczej Skale) możesz otrzymać propozycję pracy polegającej od przyniesieniu pięciu sztuk galarety z parzydłaków (Netch Jelly). Parzydłaki to neutralne stworzenia latające tuż nad powierzchnią wyspy Solstheim. Dwie sztuki tej galarety znajdziesz w kopalni Kruczej Skały na stole alchemika (kawałek dalej za pierwszym złożem stalhrimu). W nagrodę Milore wręczy ci dwie mikstury najlepszego samopoczucia (Potion of Ultimate Well-being), która przywraca po 100 pkt. zdrowia, many i kondycji. Milore Ienth ponadto oferuje usługi szkolenia w alchemii na poziomie eksperta."

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że glitche z oryginalnej wersji nie zostały poprawione, duplikowanie przedmiotów, resetowanie asortymentu sprzedawców i glitch z alchemią dalej działają, właśnie przetestowałem :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez rosomakoborsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KOMARZYSKO napisał:

Prawdziwy Dragonborn nie oszukuje ;)

 

Tak tylko dla społeczności tego forum sprawdzałem :24_stuck_out_tongue: Ogólnie z tym kombinowaniem trzeba uważać bo zbroja która zapewnia nieśmiertelność i broń która nawet smoka/bossa ma na hita całkowicie psują grę. Ale też dzięki temu można szybko wylewelować postać i sprawdzić rożne buildy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos byl zainteresowany lub sie zastanawial( jak ja na przyklad) ile sztabek potrzeba zeby wylewelowac kowalstwo na 100 podaje orientacyjne wartosci:

Z 51 levelu na 100 kosztowalo mnie to

-okolo 550-600 sztabek dwarven metalu.

-jakies 250 sztabek zelaza.

Warrior stone i well rested mialem jako bonusy. Zrobilem bodajze 250 dwarven bowow, co dalo mi poziom 91 i za pozostale sztabki ulepszalem luki na kole szlifierskim.

Sa jakies wyliczenia w internecie ale nigdy nie wiadomo na ktorej wersji byly robione i maja kilka lat.

Z pozdrowieniami.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 16.11.2016 o 21:02, rosomakoborsuk napisał:

 

Tak tylko dla społeczności tego forum sprawdzałem :24_stuck_out_tongue: Ogólnie z tym kombinowaniem trzeba uważać bo zbroja która zapewnia nieśmiertelność i broń która nawet smoka/bossa ma na hita całkowicie psują grę. Ale też dzięki temu można szybko wylewelować postać i sprawdzić rożne buildy. 

 

E tam :24_stuck_out_tongue: Ja tworzę jedną postać i obieram jeden styl gry. Oczywiście ciężkozbrojny TANK, bo walka w zawarciu w TES SKYrim dostarcza największą radość według mnie. Nie ma to jak z wielkim mieczem wbić się w falę mobów i wszystkich wykosić.

 

Według mnie walka dystansowa (łuk i te sprawy) to jest totalny easy mod. Jeszcze jak podbijesz sobie skradanie to schowanie się podczas walki nie jest żadnym problemem. A wtedy tylko naciągnąć łuk, wystrzelić strzałę i zapomnieć o całej sytuacji. Oczywiście sam używam łuk, ale tylko w skrajnych przypadkach.

 

Gram na ekspercie, mam blisko 20 lvl i wcale tak łatwo nie jest. Skoro sądzicie, że jest łatwo, to gracie jako łucznik (czyt. easy mod) xD

 

Ja tam Skyrima smakuję powoli niczym dobre wino. Wchłaniam ten świat wszystkimi zmysłami. Wczoraj nawet częściej czytałem księgi znalezione w jaskiniach niż faktycznie grałem, dowiadując się ciekawych sekretów ze świata Skyrim. Eh zawsze jak natrafię na ciekawą księgę/książkę, to nie mogę się powstrzymać, a tych jest naprawdę wiele :)

 

Wracam do grania! Pozdrowienia ze Skyrim.

 

Skyrim_20161117150547.jpg

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×